41716
  • SaGa Jr
    #23466
    Ha ad egy tőrt a beszélgetés során valamikor, akkor őkelme bizony a Dark Brotherhoodba vesz be (bevesz, ellenkezni nem is tudsz). Vagy csinálod a küldetéseiket vagy nem, ez már csak rajtad áll.
  • SaGa Jr
    #23465
    Legközelebb legyél szíves spoilerbe tenni az ennyire részletes, végigjátszási iránymutatót. Amúgy is túl egyértelmű hol lehet megtalálni a némbert (követni kell a vérnyomokat meg kifaggatni a rabot), de azért valami kis agymunkát hagyjunk már a játékosoknak is.
  • 6tila
    #23464
    Sziasztok!

    A mai modkörképben találtam meg az OblivionHQ-n a Natural Environment 2.0 modot.

    A kérdésem pedig az lenne, hogy ez működik-e a 2149-V. 1.23-Oscuros Oblivion Overhaul-lal.

    Az OOO v.1.23-ban nem találkoztam azzal, hogy bele lenne -e építve már a korábbi verzió, de biztosan jó lehet egy hóviharban botorkálni, úgy hogy az orromig sem látok.

    Várom válaszotokat... máraki már tesztelte a dolgot. Előre is köszönöm.

    ui.A Pale Lady-s segítséget köszönöm. ( aki nem találná annak leírom, hogy a borospincében van a középső nagy hordóban , aminek az ajtaját a hordótól jobbra lévő olszlopon lévő "véres lámpavas" elmozdításával lehet kinyitni ) A borospince útvonala ... a trón felett lévő ajtón be, majd előlre a szembe lévő ajtón... utána balra majd jobbra.. utána le a lépcsőn, a végén balra be az ajtón, és a folyosón balra be a pincébe. Mindenek előtt érdemel ellopni a trónterem főkapujánál álló őrök valamelyikétől a kastély kulcsait.
  • Mike
    #23463
    beszélgess vele
    hátha kiderül ki ő, meg mit akar
  • watto
    #23462
    fekete köpeny
  • Mike
    #23461
    vegyél olyan varázslatot, amivel mást is meg tudsz idézni
  • Legion
    #23460
    Az lenne a kerdes, hogy mar egy csomot fejlodott a Conjuration, treningeltem is, de meg mindig csak azt a szaros csontvazat tudom megidezni, mint az elejen. Mit tegyek?
  • Mike
    #23459
    vagy nő? Nő a látogató?
  • Mike
    #23458
    van minta a köpenyén? és mi a neve? Julius vagy Alexander?
  • SaGa Jr
    #23457
    Neeem. Bár végülis meginvitál egy kis látogatásra a szobornál. Kellemes hegyi levegő, szép kilátás, meg alapos lebaszás és hatalmas jutalom vár arrafelé. :-)
  • PiszkosFred
    #23456
    Ő, aki megjelenik, felajánlja hogy csatlakozz? ;]
  • SaGa Jr
    #23455
    Sötét köpeny alatt mit értesz? Ha vöröset akkro rendben van, de az nem éppen sötét. Ha feketét, akkor az Dark Brotherhood, nem Mithic Dawn.

    Aki meg Daedra Lord küldetéssel kapcsolatban felkereshet és alvás után ott dekkol majd, az meg Haemus Mora küldötte, de ő csak azután jön elő, ha már minden másik Daedra lord küldetést megcsináltál.
  • Mike
    #23454
    és mit akar?
  • csgj
    #23453
    a mythic dawn-ból
  • Mike
    #23452
    honnan?
  • Mike
    #23451
    látod, válaszoolj nomrálisan és még neki áll feljebb
    nem is válaszoltam neki normálisan :)
  • csgj
    #23450
    hö, de hát a fickó mondta, hogy onnan jött!
  • sleepwalker77
    #23449
    Akkor te masik jatekkal jatszol. :)
  • csgj
    #23448
    igen, képzeld jelent már meg!
  • PiszkosFred
    #23447
    Jelent már meg neked alvás után Mythic Dawnból bárki is az ágyad mellett? Mert a kérdés erre vonatkozott, hogy ki az a fószer, aki a kedves kalandort felébresztette álmából, és ott állt fekete köpenyben az ágya mellett...
  • csgj
    #23446
    mert azok fájterek!!! és a mythic down, a deadrások varázsolnak minden baromságot, ezért ők olyan nyamvadt sötét köpenyben vannak... hát nem?
  • sleepwalker77
    #23445
    Miert lenne pancelos harcos egy dark brotherhood tag? :)
  • csgj
    #23444
    nem dark brotherhood volt képzeld! fekete csuklyás fickó volt, és nem páncélos harcos
  • PiszkosFred
    #23443
    daedra csapat? He?! ;] Dark Brotherhood már inkább, no de daedra? Mókás lenne, ha az ellenség így szeretné a harcot "megfordítani"...
  • Sipocz
    #23442
    (Gonosz vagy Mike:))!)
  • Sir Quno Jedi
    #23441
    SŐT, van már daedroth-bőr alsónemű is a lányoknak! LOÁL!
  • Sir Quno Jedi
    #23440
    Van Gabby kompányijón mod, meg Taglady 1.2 (aki már magától öltözik, vetkőzik és elég intelligens) is a ghostrider-en! Ha összerakod őket Arianával, kíváncsi vok mi lesz belőle...
  • Mike
    #23439
    nem
    meghaltál
  • Sipocz
    #23438
    Töltögetem, kösz!:)
  • csgj
    #23437
    á, beugrott! az a fickó a deadra csapatba akar téged bevenni, ha megcsinász neki vmit. De mivel gonosz bunkó, én inkább lecsaptam... de sokat kellett kalapálnom a fejét.
  • Sipocz
    #23436
    ÁÁ! Mivel minden karim nőnemü (főlegesen azért mert szívesebben bámulok többszáz játékórán keresztül egy helyes kis pofikát mint egy marcona muksót!) ezért inkább irány a répaföld:)))!
  • watto
    #23435
    már néztem...
  • csgj
    #23434
    nézd meg a FAQ-t
  • Sir Quno Jedi
    #23433
    Jaja, én volt, hogy véletlenül wizard's fury-t nyomtam az NPC-re charm helyett. Ezek az éjszakába nyúló démongyakós/szertedőlős bulik...
  • Sir Quno Jedi
    #23432
    Jaja. Nekem olyan gyorsan jön vissza a mana, hogy tulképpen ledarálok vele bármit/bárkit és ez egyszál semmiben, felszerelés nélkül is megy (pedig olyankor olyan 300 körüli csupán a manám).
  • watto
    #23431
    Aludtam és mikor felkeltem egy fekete csuklyás hapi ált előtem...Most vámpírlettem?
  • Sipocz
    #23430
    Ez az! Csakis a normális mindennapi rutin szerint! Akár hiszed akár nem az IC-ben meg Chorollban is kaptam úgy questet hogy ült a kari a kocsmában a bárpultnál, sört iszogatott és csevegett a kocsmázó népekkel amidőn odalépet egy fazon vagy egy csajos és már lökte is a megbízást vagy a meghívót. Noha mágus volt a szentem és tudta hogy az alkoholtól meghülyül picit, de a szokás már csak ilyen: másnaposan soha ne varázsolj! nem mindegy hogy fireshield vagy firebolt, hukk..!
  • haxoror
    #23429
    Mindig is mondtam hogy a stunted magicka bazi nagy ár 50 pont absorbért meg egy kevés bónuszmanáért, persze attronachal lehet a legtáposabb karaktert csinálni de ha valaki nem szeret főzőcskézni, órákat keringeni a susnyásban alapanyagért meg egyfolytában azt nézni hogy mikor fogy el a mana az jobban jár a Mage csillagjeggyel, az is bőven elég egy mágusnak és sokkal nagyobb önállóságot és szabadabb játékmenetet ad
  • ChevyG #23428
  • ChevyG #23427
    nahh, ne akarjatok meggyőzni