41716
  • CS@
    #23546
    Horse Armor Plans
    Ez egy könyv amit a hivatalos ló páncél MOD rak ki és nincs ikonja.
    A Skingradtól nem messze található CursedMine –ban található egy ládában.
    Elmentem a ChestnutHandyStables –be, de senkivel nem tudtam ezzel kapcsolatban beszélni.
    Aztán utána olvastam a hivatalos fórumon, ahol az derült ki, hogy ez egy haszontalan tárgy.
    Szóval vagy ne vegyétek fel, vagy, ha már felvettétek, akkor marad a :
    PlayerRemoveItem 010016C6

    Ha esetleg valaki mégis használni tudja valamire, akkor légyszí árulja el nekem is, hogy mire jó. THX!
  • Sanyix
    #23545
    Ja, és ereje sincs annak a tőrnek, amíg végig nem viszed a db küldetéseket :)
    + a legjobb küldetésekből maradsz ki.
  • watto
    #23544
    Bezártam az első Oblivion kaput és vettem egy lovat meg egy házat.Itt a ló a ház meg a karakterem hátulról:
  • Ron Ragm
    #23543
    Amúgy csak én hiányolom a céheket a fővárosból? Jó, ott az árkén egyetem de oda csak beutalóval lehet menni.
  • xy21
    #23542
    Honnan szedhetek le olyan modot ami lebutítja a jatekot????Mer nekem nincs valami erős gépem és néha nagyon csúnyán beszaggat!!!
  • TopGun
    #23541
    Ertem, koszi! az a ciki, hogy azutan meg egy masik emberket is lelottem tok veletlenul, mert ezek a butak mindig kozem es az ellenek koze allnak es az a brutal nyil amit hasznalok telibe kapja oket :(
  • k8bal
    #23540
    én is véletlenül kinyirtam egy emberkét Kvatchnál és jött a faszi de azóta se csináltam semmit...
    szal ha nem akarod csinálni a DB-s küldiket, akkor ne is foglalkozz velük... csak az a tőr ott marad nálad végig aminek nincs súlya! ;)
  • TopGun
    #23539
    En tegnap jol megszivtam :( Az elso kapu bezarasanal jarok es felhuzott ijjal mentem be a templom kapujan, mikor atertem csak annyit lattam, hogy egyik szerencsetlen NPC kb 8 metert repult, mivel kozben oldott az ijam. :( Elmentem az arenaba, mert kuzdeni akartam, csak keson ertem oda ejjel volt. Lefekudtem aludni es masnap reggel ott ult a labamnal a fekete csuklyas. Mindenkeppen meg kell olni egy NPC-t a jatek folyaman es vegig kell csinalni a DB-s kuldiket is? Mivan ha figyelmen kivul hagyom amit mond a csuklyas?
  • rage
    #23538
    cheydinhal_petshop_v1.5
  • tibor16
    #23537
    Hát vagy sok nagy játék indulásánál ott voltam csak azért mondom... :)))
  • XeeN
    #23536
    igen
  • grebber
    #23535
    Ha berakom a Wizards Tower-t akkor tudok ottis simán entchantolni??
  • watto
    #23534
    ok
  • DonnieBrasco
    #23533
    Csak a legközelebbi (?) istállóig megy el, ott megtalálhatod.

    DB
  • stern
    #23532
    Velük nem találkoztam... Biztos azért, mert éjszaka mentem... De nem maradtam ott sokáig...
  • watto
    #23531
    igen vettem is de ha alszók, vagy leszállok róla elmegy...
  • PiszkosFred
    #23530
    Van lenn fortify security, meg egyéb fortify "tolvaj skilles" spelleket árusító árus.
  • CS@
    #23529
    De a főszál elején kaphatsz egyet ingyen is, amikor az amulettet leadod.
  • CS@
    #23528
    A válasz meglepő lesz: Lovat az összes istállóban vásárolhatsz kivéve a fővárost. Különböző árért más, más képességekkel. Ajánlanám ezt .
  • stern
    #23527
    Pedig szerintem nem lett volna nehéz olyan szintű hajós küldiket berakni, mint az , amikor velem együtt lopják el a hajót... Csak itt most pl két hajó lenne egymás mellett, és át kéne menni kirabolni... Nem vártam GTA SA szintű hajós küldiket, de azért ennél többet... 6-7 csonti, meg 5-6 e arany... ennyi. Egy barlangban több pénzt találok. A beígért új karakterektől is csak a híreket kérdezhetem... 1 új figura van, egy új mester, aki a beszédkészségemet fejleszti. Persze a kalózok mind retorikát tanultak az egyetemen... Ez jellemző... A 45 új itemet sem találom meg a 15 új varázslatot se...(bár ez lehet az én hibám) Az meg a hab a tortán, hogy a kalózcsaj, akitől a legénységem vettem, már híreket se tud mondani... Ráklikk és csak a tekerős játék érhető el. lol viszont van egy láda amin lehet gyakorolni a zárnyitást! (very hard zár és mindig újrakezdi... tápolósok(k)nak)
  • DonnieBrasco
    #23526
    Olvasd el a kézikönyvet!
    Tibor16, ezzel a 2., 3. körrel igazad lehet :)

    Én nemtom melyikbe tartozom, a megjelenés óta megvan az Oblivion, a karakterem 26. szintű de jellemző módon sehol se tartok semmiben (nemhogy főküldi, de guildek se...). Mindez 48 óra játék után. Jóóóóóó sokáig kiélvezem a játékot az tuti :)

    DB
  • watto
    #23525
    Lovat lehet venni ami nem megy el ha alszok?és ha igen hol?
  • PiszkosFred
    #23524
    Sehol. Egy vicc az egész mod, és akkor még finoman fogalmaztam. Ashley Cheng meg bekaphatja, jól felültetett vele mindenki, amikor áradozott az E3on erről. Node hiába, más szemmel látja a világot, az már biztos.
  • stern
    #23523
    Na megcsináltam a The Thieves Den-t... Kb 5 perc volt... "Baromira megéri"...
    5-6 e aranyért szereztem egy legénységet, vártam, hogy kifutunk a tengerre és végre jön a csata... Bár gyanus volt, hogy hajó nagyon be van építve...Erre elrohant az összes emberem az ajtón keresztül, 1 hét mulva jöttek vissza 2e arannyal... Ezt a "jó mókát" hetente megismételhetem... Bár lehet, hogy én vagyok a béna, de nem értem, hogy hol itt a beigért "ezúttal kissé komolyabb tartalom" ???
  • Sir Quno Jedi
    #23522
    Nos tegnap rittyentettem egy SATA1 RAID0-ás tömb-öt az Oblivion alá. Lényegében jócskán megtáltosodott. Az egy dolog, hogy a töltési idők csökkentek (de ugye azok nem csak HDD függőek), viszont menet közben terepen az Obli akármit csinálsz, időnként hozzábrüszmékel a drájvokhoz ÉS itt lehet a lényeges különbséget felfedezni, mivel sokkal kevésbé riccan be, avagy áll meg a gamma, köszönhetően a RAID0 dupla sebességének. Így már majdhogynem folyamatosan lehet mászkálni terepen, természetesen nem árt hozzá még így sem a sok RAM, de ez már istenes.

    A Nero tesztje szerint már 100MB/s felett megy a tömb sebessége és ez bizony duplája, mint amit egy átlagos SATA drájvból ki lehet hozni...

    Mi kell ehhez:
    1 db 2port/2channel SATA RAID kártya (hogy inkább hardware-ből RAID-ezzen) = 4000HUF (ez a kommersz gagyi Silicon chip-esek alsó ára)
    2 db 80GB SATA HDD = 2*10500HUF (mondjuk Seagate öt év garival)
    SATA kábelek és tápkábelek

    Érdemes akár SATA2-es drájvokat venni (én is azt tettem) a későbbeikre, illetve SATA2-es RAID karit (én ezt most kihagytam). Vigyázzunk, hogy PCI-os, avagy PCI express-es karit veszünk-e, az alaplapunktól függően!

    Ez így 25000HUF nettóból kijön és cserében az OBLI, de sok minden más is kap egy plusz löketet. Ja és ne felejtsük el a gyakori töredezettségementesítést!
  • tibor16
    #23521
    A srác az adatai alapján 14 év körüli. Sztem elkezdődött a második kör, ami a játékosokat illeti. ilyenkor jönnek azok az emberek akik hallották, hogy yoó a játék, de inkább csak ide tévednek de nem figyelték a kiadást, az első megjelenést. Általában kapják a gammát, mindenevők és ezért semmiben nincsenek otthon - ergo sok a kérdés. Eddigi tapasztalataim szerint ekkor isszonyaaat hülye kérdések jönnek. Aztán eltelik még egy pár hét esetleg hónap is és akkor megjelenik a 3. kör. Azok akik kivárnak vagy legalábbis félreteszik a játékot vagy talonban tartják mert éppen ezerrel nyomulnak vmivel. Ők a megszállott játékosok ujjabb köre. (kifejezetten saját tapasztalat amit írtam és remélem senkit nem bántottam meg vele és persze mint minden általánosítás - imitt-amott sántít is)
  • ChevyG work
    #23520
    jo, legyen néni:D
  • SaGa Jr
    #23519
    Ember olvassad el a quest logot. Illetve olvasd el miről szzónokol. Akkor elmondja mikor megy veled.
    A nyil meg ott terpeszkedik a térképeden és az inránytűdön. Kiválasztasz egy feladatot, az aktív lesz és máris mutatja a végrehajtás helyét a játék. Hogy még gondolkodni vagy felfedezni se kelljen.
  • maxius
    #23518
    Hehh..eznekem is problémás küldi volt :D Még egy közeli nekromantákka töltött templomot is kipucoltam, annyira nem találtam a kart :D
  • watto
    #23517
    ????
  • Lyan Kyj
    #23516
    OMG
  • watto
    #23515
    hol lehet lovat vásárolni?
  • watto
    #23514
    de nemtom megkérni.tudom hogy beszélni kell vele.mlyen nyilat?
  • ati2002
    #23513
    Éjszakánként aludj. :D
  • SaGa Jr
    #23512
    Kérd meg rá.
    Kövesd a nyilat.
    Téged követ.
  • watto
    #23511
    Mit csináljak hogy Uriel fia velemjüjjön?
    És hova kell vinni?
    És magától megy vagy vezetni kell?
  • Sanyix
    #23510
    Hát venni kell 4 db geforce 7900gt-t, vagy ati 4db x1900XTX-et hozzá valami quad sli-s/crossfire-s alaplapot dualprocifoglalatos alaplapot, 2 db athlon X2 4800+-t, 4 giga 667 mhz-s ddr2-t. Egy ilyen gépen egész jól mehet fullon :DDDDD csak pármillióba kerül :DDD
  • WNW
    #23509
    Sracok, nektek a Tladytest leanyzoja "mukodik"..?! En szepen felraktam, meg is talaltam a
    megadott IC-i boltban, de ha beszelek vele, csak ennyit mond..: "Whats a girl got to do get
    some atention around here".. Olykor meg feliratban kozli, hogy 5. szintu, aztan kesz.. A
    kepernyon ezutan megjelenik a parbeszed kepernyo kilepoikonja, semmi mas.. Nem kovet,
    szepen all tovabb a bolt kozepen, barmit is csinalok.. Szegeny egyelore csak ennyit tud, vagy
    belefutottam valami hibaba, illetve valami specko aktivizalo modszere van..?!
    ANB_Gabby_Comp viszont mukodik.. Csak alacsony a szintje az enyemhez kepest, ez nem
    ugrott az en szintemre, mint Ariana, es a masik MOD-os fickok... Es a targyatadashoz is kulon
    MOD kell neki.. Viszont nem fut el, par csapas utan elkabul, aztan mire leverem az ellent magam,
    szepen felkel, es biztatoan ram mosolyog..;)) Ez is szabadon tulterhelheto, elviszi egy legios
    ezred osszes panceljan a batyujaban..;)) A MOD-ok forrasa..: http://ghostryder.net/index.html
    Ha valakit erdekel, es meg nem talalta meg, akkor letezik unikornis MOD-is, en egy feheren
    vagtazok ide-oda.. Apropo, honnet lehet letolteni a lovakra malhazskot aplikalo MOD-ot..?
    Eddig nem talaltam meg..
  • Balthazar
    #23508
    Na figyuzzatok!A játék majdnem max!!!grafikán megy.De amikor este van,és egy rakás fáklya és fényforrás van körülöttem,ill.este olyan varázslatot csinálok ami fényt bocsájt ki,akkor durván beszaggat.Mit kellene csinálnom\fejlesztenem a gépemen,hogy ne szaggason a fentieknél?A segítséget előre is köszi!
  • haxoror
    #23507
    Emlékszem, asszem nőtt is az acrobaticsom annyiszor ugráltam körbe a romot mire rájöttem hogy mást kéne keresni