41716
  • Mor3llo
    #23866
    Nemt tudja vki, h mitől van az, h egyszerűen egyszer csak belassul a karakterem mozgása, de valami irtó lassúra.A kardvágás,az ugrás marad ugyanolyan gyors, csak mikor szaladnék előre, naon lassú lesz.Ugyanez van akkor is, ha rászállok a lovamra...tudna vki segíteni ?
  • CS@
    #23865
    Amikor ilyen kíváncsiságod van, olyankor nézegesd EZT
  • bigapó
    #23864
    egy dolog ér 7000-et vagy az összértékük annyi?
  • Solid Snake
    #23863
    sehogy :(
  • Kaziking
    #23862
    Nemrég kezdtem a játékot, tudom utáljátok a hülye kérdéseket.
    Azt nem tudom hogy ha a kereskedőknél csak max 1200 pénz van, akkor az inventorimban pl:7k pénzt érő cuccot sehogy nem tom eladni többért mint amennyi a manusnál van?
  • watto
    #23861
    azért kéne mert nemtalálom minden darabot a kedvenc páncélomhoz pedig mindenhol megnéztem...
  • grebber
    #23860
    The final v1.1 patch will be released next week.

    Fasza.
  • Fejes021
    #23859
    És ugyancsak oblivionHQ-ról ajánlom az interaktív térképet amivel bármit, ami kis négyzetel van jelölve a térképen a játékban, megkereshetsz.

    Bár titkon remélem lesz egy olyan frissítése, amivel meglehet csinálni azt, hogy nézem a térképet, és hirtelen kiváncsi lettem arra, hogy pölö ennek a bányának mi a neve, akkor egy katt és már mondja is. Mert most még csak név szerint lehet keresni.
  • Lyan Kyj
    #23858
    keress rá, azt hiszem van egy olyan mod, amivel fel lehet támasztani az npcket
  • tibor16
    #23857
    http://www.oblivionhq.hu/modules.php?name=Tippek_Trukkok&funkcio=megmutat&pid=73 - nézz körül az oldalon, szinte mindenre találsz választ
  • watto
    #23856
    most lettem 30 szintű
  • watto
    #23855
    egy kirdés!
    valaki bejelölné egy térképen a városokban a pánél és a fegyver boltokat.
  • TopGun
    #23854
    Megy privi ok?
  • CS@
    #23853
    ja
  • TopGun
    #23852
    Hi! itt vagy most?
  • Szirob
    #23851
    Minden Oblivion kaput bezártam a városok mellett, és még sem tudom befejezni azt a küldetést, hogy küldjek segítséget Brumához. Cheydinhal melletti kaput bezártam, meghalt a count fia, és az aid for bruma küldetést ezek után vettem fel. Így már csak a cheydinhali count nem akar segítséget küldeni. A cheydinhali kapu becsukása előtt már nincs mentésem nem tudok visszamenni. Nem tudtok vmi lehetőséget hogy lehet a küldetést mégis befejezni? Vagy a Construction set-el nem lehet vmit állítani, hogy ezt a küldetést be tudjam fejezni? Előre is köszönöm!
  • TopGun
    #23850
    Szia! ezt a modot nem tudnad elkuldeni nekem mailban? mert 6x probaltam letolteni, de mindig hibas volt! :(( a mail cimem:[email protected].
  • rezes
    #23849
    Tescoban 5 ezerert lehet kapni
  • Fejes021
    #23848
    Csendesen megjegyezném, hogy amit te teleportnak nevezel,az igazából nem teleport mert az az idő eltelik, amit az utazásra szánnál. Ez csak egy kis könnyités, akkor ha messzire kell menned, de a valós életben nincs rá elég időd.

    Bár ez szerintem már néhányszor volt említve.
  • SaGa Jr
    #23847
    A quest logba nézz bele, az elmondja hol érdeklődhetsz azzal a ládával kapcsolatban.
    Amúgy annak az a feladata, hogy ha beleteszel bármilyen alkimista alapanyagot, akkor 24 órán belül megtöbbszörözi. Szóval lehet így hozzájutni gyorsan és ingyé' ritka alapanyagokhoz. Más célja nincs, nem arra van kitalálva hogy tárolj benne.

    Emellett ha a földre leszórod bárhol bármilyen cuccodat, akármikor visszamehetsz, mindig ott lesz. Csak lehetőleg ne olyan helyre pakolj le, ahol soka a járókelő, mert arrébbrúghatják a cuccaidat.

    Saját házban (amit megvettél) bármilyen ládába pakolhatsz, onnan nem tűnik el semmi. Legfeljebb ha kivettél valamit, akkor az pár nap múlva újra megjelenik benne.
  • zsilike
    #23846
    anvil,szellemház mi?onnan nem tunik el semmi,teleport miatt mindegy h hol van házad
  • AC2
    #23845
    Van már házam Anvilben, azért akartam ide átpakolni, mert ez az ország közepe, így mindenhez közel van.
  • zsilike
    #23843
    a lerakott cuccok bár honnan eltünhetnek,ezért vásárolj házaz,ott tuti megmarad
  • AC2
    #23842
    Arch-Mage lettem a Mages Guildbe és azt tapasztaltam h nem jár olyan sok előnnyel mint ahogyan azt hittem. Namind1, az lenne a kérdésem h Traven szobájában, van egy láda hogyha abba valamit belerakok 24 órán belül eltűnik, mi lehet a gond? Vagy teljesen más célt szolgál a láda?
  • CS@
    #23841
    Sőt rosszul írtam, mert nem, hogy nem egyszer, de szinte mindig leállnak egymással dumcsizni.
    Most csak a teszt kedvéért beszaladtam Dzonotba mert ott jó sokan vannak, majd láthatatlanul megálltam két bandita mellett, akik rögtön beszélgetni kezdtek.
  • tibor16
    #23840
    Azért sem értem, mert ha pl a kastélyban lelepleznek, nem akar megszűnni az üldözés
  • tibor16
    #23839
    na ne viccölödjünk... - biztos utánna jött a kenyéren és vizen dolog, mer megszegték a mindenható programozó szándékait... -mellesleg érthető, ennyi dungi életét megcsinálni, külön játék lenne, így aztán marad az áldogállás... lenne kevesebb de ott történne is vmi... ez van, úgylátszik így kell elfogadni.. Kicsit reménykedtem az imént ezzel a nehézségi csúszkával, de azért a riasztást, összedolgozást, támadást megoldhatták volna... A MOD meg csak akkor ha új játékot kezdek...
  • zsilike
    #23838
    hi már csak afő szál van vissza derék wood elfemnek,a tobbi max szinten.na meg a thief guild.kérdésem:ha loptam,templomban nem kaptam áldást ami elég gáz,ha thief küldiket elkezdem,akkor sem lesz áldas?hogy lehet ezt áthidalni,mire számithatok:nem akarnék itallal gyogyulni.help
  • CS@
    #23837
    Nocsak ez érdekes lett 2db #23835ös üzenet…azt hiszem kiütöttem valakit szorry.
  • zsilike
    #23836
    jo meglátás
  • CS@
    #23835
    Pedig én már nem egyszer láttam a barlangokban beszélgető banditákat.
  • Sipocz
    #23834
    Nemhogy lehet, hanem ez jellemző igazán a TES sorozatra! Más gamákban mondod a karid kasztját és kész is a skatulya, itt egy kicsit ez aztán meg az. Nálam a kari az első 26 szintjén mint "a szentkilencek jótékony papnője" tevékenykedett, aztán tegnap estétől kezdve (természetesen átöltözve és a stílust is igazítva) "darksister és vámpirral táncoló bandita":))). Csak szvsz. nagyon fontos: ha mágust játszol tégy úgy, ha harcost akkor légy harcos, ha meg sunnyogsz akkor legyen ez jellemző, minden szerep a helyén és ne csak a karakter ruházata változzon hanem a vezetés stílusa (ami ugye Te magad légy:))!
  • zsilike
    #23833
    jo étvágyat
  • Cosmicfrog
    #23832
    soha! Inkább megeszem
  • zsilike
    #23831
    na jo a3?
  • Sipocz
    #23830
    Az OOO mod-dal azt éreztem, hogy a "közeli helyeken" egy-egy csoport kánya már figyel a "rájukhatásra" (ha egyikbe belekötsz hát gyönnek komával-sógorral). Sajnos nem "független szálas" múködéssel bír a dolog (mint. pl. a win az NT-től kezdve), hanem "triggeres" a menet (ahhoz hogy valamilyen AI müxi beinduljon kell valami kiváltó ok(együttes)). Mondjuk éppen a Namira daedra küldetéssel kapcsolatos ruinban tapasztalt működés arra enged következtetni , hogy lehetne "olyan szervizes módon, time sharing-ben" működni, hisz ott pl. a "fénypapok" nyomják az térítés függetlenül attól hogy ott van a karakter és ténykedik:((.
  • Cosmicfrog
    #23829
    3ért jó neked..
  • zsilike
    #23828
    Sztm jo a 3,mert a nyakadon marad,és nem soká ugy is 3 körül lesz!amugy sok sikert 9 ér,gondold meg
  • SötétBarom
    #23827
    Az őrök pont ezt csinálják..
    Nemtudtam jól megoldni, le kellett ülnöm 5650nyi bountymat.. Grr..
    Lehet maxolni karatert amugy, vagy csak bizonyos irányvonalat?
    A dark elf akivel nyomom ilyen kardos, szénné égetős vadállat, ugyanakkor szívesen belekóstolna a light armoros, sneakelős világba is..
  • Cosmicfrog
    #23826
    najó 8ért a tied lehet...