41716
  • berczy #23906
    MItől van az, hogy mindig hibával kilép az oblivion, vagy taljesen lefagy... Nem tudtok rá valami megoldást?
  • Tovi
    #23905
    Chorrol városa mellett közvetlen. Ott megmondják, hogy hol van Martin... Hosszú történet lesz :-)
  • bauer15
    #23904
    kösz de hol van a weynom piory?
    és hol van martin?
  • stern
    #23903
  • haxoror
    #23902
    Egy jópont a készítőknek
  • Tovi
    #23901
    Jópár órát, napot bele fogsz még feccölni, én a főszálat el sem kezdtem még csak a Guildeket csinálom, de még csak a Mage és a Fighter házakban jutottam valamire.. Level 20-as karival....
  • CS@
    #23900
    Na sikerült kipróbálnom:
    Alapból nem tudtam egyetlen lövéssel végezni egy banditával, ilyenkor mindketten nekiálltak keresni.
    Aztán kipróbáltam úgy is, hogy a nehézséget 0ra raktam, mert ez az AI -t úgysem befolyásolja, ilyenkor rögtön megpusztult akire rálőttem, a másik pedig előkapta a fegyverét és nekiáll engem keresgélni. Szerintem ez renden van így.
  • bigapó
    #23899
    ja, az tényleg rengeteg lehetőség:) megcsináltam a Kvatch-i kaput, azóta csak Mage Guild-et nyomom és még van 1 vagy 2 város ahol nem voltam. szóval pár játékórát belefeccöltem már a játékba. persze mellette beesik 1-2 városi küldi is, de ölég hosszú gém lesz ez:))
  • Tovi
    #23898
    Ha az aláírásomban szereplő konfig miatt kérdezed, akkor az már nem aktuális, csak elfelejtettem átírni, de pótolom..
    Egyébként 800x600 mediumon.... A 9600 pro sajnos még kicsit gyengécske...
  • Mor3llo
    #23897
    Tovi, Te milyen beállításokkal tolod a gémet ?
  • stern
    #23896
    Lenne 2 kérdésem:
    Mi a különbség a resist fire és a fire shield között? Valamint mi ellen véd pontosan a resist magic (hiszen a tábortüzet és lávát leszámítva minden tűz máágikus---> akkor meg nincs értelme az előző kettőnek)
    A válaszokat előre is köszönöm!
  • haxoror
    #23895
    És mi történik ha megölöd az egyik beszélgető felet?
    Mondjuk lelövöd messziről?
    A másik előkapja a kardot és elkezd keresni vagy csak egyszerűen elsétál?
  • Tovi
    #23894
    Ha a főszálat akarod végigvinni, akkor vidd vissza Martint előszőr Weynon Priority-ba, a folytatást olvasd el itt:
    Főszál

    Ha mellékszálat szeretnél játszani, az rengeteg lehetőséget ad. Javaslom pl. a Mage Guild-ba belépést Chorrol-ban....
  • Fejes021
    #23893
    Ja bocs félre olvastalak. szal ha dumáltál a néger csávóval akkor ha továbbmész a folyóson akkor látsz egy kaput ami akkor nyílt ki amikor jelentkeztél egy mecccsre. Ott kimész, legyakod az ellent, és kijössz.Majd nem felejtesz el inni a kútból, mert gyógyít, majd elkéred a négertól a pénzed.
  • Fejes021
    #23892
    Ha az arénára gondolsz akkor a fővárosba kéne menni, méghozzá, nem fogod elhinni, de az arena districtbe. Ott középen van egy nagy épület, abba bemész, balra be az ajtón, majd jobbra, le a lépccsőn. Keress egy redguardot (néger csávó) akivel ha elbeszélgetsz, mehecc gladiátorozni.
    Remélem érthetően fejeztem ki magam.

    Vagy ha meg akarsz ázni, akkor jó azis a ahol jól esik.
  • Solid Snake
    #23891
    Amerre jólesik :)
  • bauer15
    #23890
    csá bocs ha hüje kérdés de ott tartok hogy bezártam az első kapu
    utánna elmentem gladiátorkodni és nem tudom merre kell menni
    lécii segítsetetk hova kell mennem?
    meik városba
    tenksz
  • Mor3llo
    #23889
    1000thx!
  • Fejes021
    #23888
    Azokat asszem winrar kicsomagolja, ha társítod hozzá
  • Mor3llo
    #23887
    Igen, ha újraindítom a gamét, és visszatöltök, nekem is megy.
  • Mor3llo
    #23886
    és a .7z kiterjesztésű fájlok ?
  • Fejes021
    #23885
    Most hogy visszagondolok, nekem is volt ilyen miután kijöttem Skingrad egyik üzletéből, tökre belassult. Szerencsére volt egy nem olyan régi mentésem, majd azt visszatöltve már jó volt. Esetleg próbálj te is vissztölteni.
  • SaGa Jr
    #23884
    Minden szinten vannak vámpírok. Ők mindig a szintedhez igazodnak.

    Olyan meg nincs, hogy nem változtat át vámpírrá a DB-s vámpír. Ha felajánlotta és elfogadtad, akkor csak azt kell tenni amit kér és máris megvan a dolog. Csak ne gyógyítsd magad betegségből egy ideig. Aztán harmadnapra ébredve vámpír leszel.

    Amúgy meg vannak fix vámpírbarlandok (elég sok), plusz kóborolnak lenn a főváros alatti csatornák bizonyos részein is mindig vámpírok, szóval nem találkozni velük, na az a művészet. :-)
  • Col Andrew
    #23883
    amikor bejön a game elötti menü, megnyomod a data files gombot és ott bejelölöd az esp file-okat.
  • watto
    #23882
    data
  • Mor3llo
    #23881
    szal modokat hova is kell beraknom ?
  • watto
    #23880
    30.-szinten még vannak vámpírok?
  • watto
    #23879
    :D
  • watto
    #23878
    hol találtál vámpírt? :D
    Én direkt az akarok lenni de nem találok :D
    a db-s manus meg nem változtat át...
  • Mor3llo
    #23877
    Jah MAtrix.... :) csak kicsit nagyon idegesítő :D
  • Col Andrew
    #23876
    a nyanya háza közelében lévő barlangokban van és vehetsz is a mages guildekben. Jó drágán. Vagy ha még nincsen akkor halogasd a küldetést pár szintig még.8-10 szinten tuti van már.
  • Col Andrew
    #23875
    nemtudom akkor mi lehet a gond, ha a környezet nem lassul le, akkor nem hardveres gond van (túlmelegedés, kevés ram).:(
  • SötétBarom
    #23874
    OH SHIT! Belefutottam egy vámpírba.. Nemtud valaki tippet hogy szerezek nyócas szinten 5 grand soulgemet??? Teljesen esélytelennek hangzik.. Még nem is láttam a gémben grand soulgemet..
  • watto
    #23873
    huh...mátrix :D
  • Mor3llo
    #23872
    PErsze, azért ennyire lami énsem vaok :P nem az van, hogy elkezd sétálni, hanem az , hogy fut, de a mozgása belassul.Mintha csak az én karakterem lassulna be, és a környezet ugyanúgy mozog...
  • Col Andrew
    #23871
    kapcsolj mindig futásra :)
  • Kaziking
    #23870
    1 db varázsbot
  • Mor3llo
    #23869
    Nemt tudja vki, h mitől van az, h egyszerűen egyszer csak belassul a karakterem mozgása, de valami irtó lassúra.A kardvágás,az ugrás marad ugyanolyan gyors, csak mikor szaladnék előre, naon lassú lesz.Ugyanez van akkor is, ha rászállok a lovamra...tudna vki segíteni ? - És mivel kezdő vaok, a modokat hova rakjam be a játék könyvtárába ?
  • Mor3llo
    #23868
    Nemt tudja vki, h mitől van az, h egyszerűen egyszer csak belassul a karakterem mozgása, de valami irtó lassúra.A kardvágás,az ugrás marad ugyanolyan gyors, csak mikor szaladnék előre, naon lassú lesz.Ugyanez van akkor is, ha rászállok a lovamra...tudna vki segíteni ? - És mivel kezdő vaok, a modokat hova rakjam be a játék könyvtárába ?
  • Fejes021
    #23867
    Ő kösz. Ez király