41716
  • armageddon666
    #24266
    hogy tudnám gyorsan növelni az Alteration képességem? 15 van és 25 kéne egy varázslathoz ami egy Mage Guildes recom. questhez kell. és hol lehet lockpicket venni? (NPC neve is jó lenne)
    és olvastam hogy van Anvilban egy bordélyház. az pontosan hol is van?
  • Danton
    #24265
    njem tudjátok hard ajtónyitó varázst hol tudok tanulni, tekercset venni?
  • Tovi
    #24264
    Így van, és Ariana korlátlan súlyú tárgyat vihet, nálam már hordozza a létező összes fegyverfajtát. Ügyi csaj
  • stern
    #24263
    Szerintem velük nem fog menni, mert nekik nincs nevük és a gép nem rögzíti hosszútávon a felszerelésüket. (én gyűjtögetésből összeloptam mindenféle városőrség páncélzatát, de még nem láttam alsógatyás őröket...)
  • Sipocz
    #24262
    Igen-igen! az Ariana T. modhoz is hozzá van csomigálva egy ilyen mod.
  • Sipocz
    #24261
    Juteszembe! "valami miatt" manapság nagyon keresztben vagyok a wathc-okkal és a tköm is kivan attól hogy hol féregnek hol kutyának szólítják a karimat (pedig mindig van min. 12-18 famy-infamy), ugyanakkor ténylegesen rámbizonyítani semmit nem tudnak (még mindig 0 a maxi bountym:), hiába no "véséig belelátnak a kedveskék a dolgaimba"). Arra gondoltam hogy amikor szunyókálnak a fijug a barakkban akkor "átöltöznek alváshoz" ekkor vajon le lehet-é nyúlni a "szép rozsdás" páncéljukat, olyan hercig lenne az alsógatyóban nyomuló őrség:))).
  • PiszkosFred
    #24260
    Van valami "....sharing...." nevű mod, azzal nem lehet? (npc sharing, vagy inventory sharing, vagy ilyesmi, csak a share/sharing kifejezésre emléxem a nevéből)
  • stern
    #24259
    Köszi, de nekem pontosan az lenne a problémám, hogy a játék elején megloptam alvás közben néhány blade tagot... Akkor még nagyon mókásnak tűnt... De most csórikáim mezítláb gyakorlatoznak, meg fegyver nélkül őrködnek. Olyan szánalmas... Szeretnék segíteni rajtuk.
  • Sipocz
    #24258
    Hali!
    Ismereteim szerint (bár azok igencsak csekélyek:)) NPC-hez mod nélkül csak 0 súlyu tárgyat lehet átrakni
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és ez is csak a DB izémizéihez tartozik
    , van pár db. 0 súlyu lom a gamában ezek főleg ruhadarabok (3-mal találkoztam->mágus csuklya, fekete ing és fekete nadrág
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és persze a DB-s mérgezett alma
    ).Sőt ha jól emléxem akkor a 0 súlyu lomot használatba is véteti is a gama az NPC-vel.
  • bigapó
    #24257
    kösz a tippet és a linket. még tesztverzió, ahogy látom, de lehet, hogy egyszer (egy új karakterrel) kipróbálom, addig meg nem tartogatom magamnál ezeket. kösz mégegyszer. csákó.
  • stern
    #24256
    Vki tudja, hogy kell npc-knél elhelyezni tárgyakat. Nincs más mód mint átírni a tárgy súlyát 0-ra???
  • PiszkosFred
    #24255
    Alapjában nem, azok csak eladásra jók, vagy dísznek a polcra. De vannak crafting modok, többek között Flatlinehun modja is katt ide , amely modokkal ezekból tudsz kreálni új fegyvert, páncélt, hamutartót, miegymást.
  • bigapó
    #24254
    hali!

    már lehet kérdeztem: amiket találok (szerzek) menetközben gyémántot, rubint, ezüst-, aranyércet, egyébb értékesnek tűnő dolgokat, azt el lehet adni vagy lehet belőlük valami hasznosabb cuccot kreálni?
  • Legion
    #24253
    Csak hogy valaszoljak sajat kerdesemre:
    Beta 6.5 Catalyst for Elder Scrolls IV: Oblivion - aka The Chuck Patch

  • Legion
    #24252
    Nem tudtok veletlen olyan modot, amivel megy az elsimitas HDR mellett?
  • PiszkosFred
    #24251
    Kvesztlog + szótár = sikeres küldetés

  • CS@
    #24250
    Szerintem próbáld meg elolvasni a naplóban a küldetéshez tartozó bejegyzést.
  • Tomy Lee
    #24249
    Hy!Szeretném kérdezni,hogy a főküldetésben az egyik quest-et miért nem tudom megcsinálni mivel az Imperial temetőben ami a Torony körül van a városban van egy nagy kriptaféle amivel nem tudok mit kezdeni:(Mutatja a kezet,hogy valamit tenni kell de semmit sem csinál vele.
  • armageddon666
    #24248
    sikerült kikúrálnom magam a vámpírságból! pfff.... nem egy rövid quest volt... a vége "teccett" legjobban. mikor a gróf feleségéhez vezet a gyíkcsaj. Sun Damage 4em van, kb. déli 12 óra van és sehol egy felhő (gyk. naon sütött a nap) ő meg szép kényelmesen sétál -.- kibe szaladgáltam meg töltöttem életem a kastélyban és azon kivül...
  • BBalee
    #24247
    Nomeg vannak olyan skillek amelyeket majdnem lehetetlen 100-ra feljeszteni gyakorlással azaz tréner és fortify nélkül ha csak a skillt használjuk pl.: beszédkésség, merkantil. Ezekhez minndenképpen jó a luck hiszen a trainert álltalába fontossabb skillekre használja az ember de ezek is nagyon hasznos skillek amelyeket szinte mindenki használ.
    Nem tudon hogy a luck hatással van-e a nem számított képességekre is pl.: Disarm vagy a knockdown összejön-e. Ha ezek gyakoriságát növeli, akkor médiscsak van értelme.
  • haxoror
    #24246
    Vagyis megéri ha pl valaki olyan karaktert csinál amivel egy csomó szkillbe belekontárkodik (tehetséges tolvaj vagy ilyesmi) de egy specializált karakternél ahol a cél minél hamarabb a 100-as szkilleket megszerezni a Luck fölösleges mivel mindenkinél alapból 50
  • haxoror
    #24245
    "It seems to work fine up to 300.
    0 blade + 300 luck gives the same damage as 100 blade + 50 luck.
    Of course you can't get more damage than 100 skill + 50 luck and you miss out on skill perks.

    Over 300 I don't see it working.
    For example , a 70 million luck doesn't allow me to super-jump , while a huge acrobatics does."


    A srác eléggé letesztelte szal a lényeg hogy a Luck csak akkor ad bónuszt ha az érintett szkill még kevesebb mint 100, ha elérte a 100-at a szkill akkor 50 Luck-nál több már fölösleges.
    Ergo nem éri meg a Luckot fejleszteni.
  • SaGa Jr
    #24244
    A központi oltár gyógyít. A többi, ami a falak mellett van, azok a wayshrineoknál aktiválhatóak. Ezekből rengeteg van a vadonban és az utak mellett. ha egy típust aktiváltál, utána bármikor rátenyerelhetsz az adott istenség kis oltárára bármely templomban és megkapod a bonuszt. Ez 10 percnyi időre 2 tulajdonságodat megemeli 10 ponttal. Ha minden istenség oltárát végigjártad és sikerrel aktiváltad, akkor kapsz egy spéci változatot, ami minden tulajdonságodat 10 ponttal megemeli jó hosszú időre.
  • Fejes021
    #24243
    Kösz mindent (viszlát és kösz a halakat :-D), úgy néz ki, hogy minden műxik, egydedül a color map mod nem. Gondolom máshova pakolja a textúrákat, de annyi baj legyen, majd biztos lesz hozzá frissítés.
  • CS@
    #24242
    Arról nem olvastam semmit, de nincs benne se textúra se egyéb extra tartalom, úgyhogy nem hinném, hogy bármi probléma lesz.
    Másold el az egész Obli könyvtárad valahova és ha bármi gáz van pecs után akkor csak vissza kell másolnod.
  • Fejes021
    #24241
    És a te házad Ic-ben?
  • CS@
    #24240
    Nem akarok hülyeséget írni, de mintha azt olvastam volna a HQn a patch –el kapcsolatos fórumban, hogy a Natural Environtments –el adódtak problémát, de azért inkább azt javasolnám, hogy nézz utána te is, mert én csak felületesen átnéztem.
  • Fejes021
    #24239
    Azt akarom kérdezni, hogy volt-e valakinek gondja a modokkal és a save gémjeivel, miután feérakta peccset?
    Én igazából a a Csa féle IC-s házat és a Natural Environtments 2.0-át, használom.
    Volt ezekkel gond?
    Tudom, hogy ez már nem béta de azé aggódom egy cseppet.
  • SiteDisagner
    #24238
    Szerbusztok! olyan gondom van h egy dark brotherhood-os kuldetés utan egyszercsak eltuntem... mármint nem latom magam - az npc-k igen. Teljesen átlátszó lettem (és itt nem az invisible, v spectral form, v chameleonra gondolok mert ott még kivehetö az alak, de itt teljesen hiányzok. Van vmi ötlet???
  • armageddon666
    #24237
    ja ezt minden különböző istenhez tartozó oltárnál kiirja. menj a középső nagyhoz az működik. nemtom hogy a többinél miért irja ezt nem forditottam még le.
    ha a Mage Guild egyik házábn egy tagnak szivom ki a vérét akkor ugye nem zárnak ki meg ilyesmi? :D
  • Higany
    #24236
    Sziasztok! Van egy kis problémám! A skingradban lévő templomban nem tudom magam meggyótittatni, mert ezt írja ki: "Make a pilgrimage to a Wayshrine of Dibella, and henceforth receive a blessing at Dibella's holy altars"
    Lécci fordítsátok le nekem, mert nem nagyon tudok angolul!
    Köszike előre is!
  • CS@
    #24235
    Ez így nem teljesen igaz, mert ha nem wait –elsz és nem rest –elsz, akkor bármennyi ideig kibírja anélkül, hogy második szintre lépne a vámpírság.
  • SaGa Jr
    #24234
    Ha vért iszol, akkor ugyan nem sebez a nap a vérivást követő 24 órában, de visszaesel képességek és bonuszok szintjén a kezdő vámpír szintre. Azaz semmi extra varázslat/képesség nem jár és csak minimális tulajdonság + skill növekdést kapsz csak.
  • SötétBarom
    #24233
    ja igen, de mindig csak 24 órát..
  • SötétBarom
    #24232
    ha iszol vért akkor a personality se kap büntit, teljsen emberi leszel.
  • armageddon666
    #24231
    dehogynincs :D randa vagyok XD amugy tényleg nem rossz annak lenni. akor ha izok vért éjjel és 100% vámpír vagyok. akkor másnap tudok az arénában haarcolni a + képességeimmel?
  • Bucser
    #24230
    szívesen máskor is
  • SötétBarom
    #24229
    Élj vámpírként, komoly hátránya nincs, kapsz egy csomó bónuszt, annyi a lényeg h minden éjjel szívj vért, és akkor még napon is tucc mozogni..
  • Nikeboy
    #24228
    wow. thx
  • Bucser
    #24227
    read the FAQ azaz "Mielőtt kérdeznél kattints ide!" le van írva...