41716
  • DaemoonHunter
    #24306
    Kössz!

    Amúgy kb. 120.000 ből remélem kijön a gép.
  • Sith
    #24305
    Hali!!!

    Nem tudja vki hogy hol lehet bort venni a játékban??? Mert vki mondta multkor hogy van vhol egy bolt ahol drága, és ritka borokat lehet venni.
    Előre is köszi
  • PiszkosFred
    #24304
    Talán lesz majd update, elég sokan használják ezt a modot, ezért aztán elképzelhető, hogy frissítik a peccsnek megfelelően.
  • Fejes021
    #24303
    Úgy néz ki patchel már nem műxik
    De azért kösz
  • PiszkosFred
    #24302
    "Illumination Within"
  • Fejes021
    #24301
    Valaki tudja annak a MODnak a nevét ami éjszaka feloltja a "villanyt" a házakban, és így kívülről is látszik a fény.
    Tudom, volt már réges régen itt fórumon linkelve, de nem lelem sehol:
  • CS@
    #24300
    Ja az alvók ellen szerintem se gáz a többiek ellen meg állítólag hatástalan.
  • haxoror
    #24299
    "The second part gives characters a dagger that will instantly kill the sleeping (but do no damage to anyone who is awake)."

    Egy ilyen modot én is használok (lehet hogy pont ezt?), alvó embert egy ütésből kinyírni sztem "reális", a Mehrunest azért akarom kivárni mert official plugin és a tőr egy (remélhetőleg) hosszú és izgalmas küldetés jutalma lesz amiért megdolgozik az ember, onnantól már nyugodt szívvel fogom használni de a mostani modok az über sneak attack szorzókkal nekem nem jönnek be annyira.

    Addig oké hogy egy alvó embert kinyírok egy ütésből de egy fel-alá mászkáló full daedric maraudernél már sokkal komplikáltabb pont úgy beszúrni a páncélok között hogy egyből bele is haljon, ott a mérgeket fogom inkább erőltetni.

    És a Mehrunest ha már meglesz
  • haxoror
    #24298
    "The second part gives characters a dagger that will instantly kill the sleeping (but do no damage to anyone who is awake)."

    Egy ilyen modot én is használok (lehet hogy pont ezt?), alvó embert egy ütésből kinyírni sztem "reális", a Mehrunest azért akarom kivárni mert official plugin és a tőr egy (remélhetőleg) hosszú és izgalmas küldetés jutalma lesz amiért megdolgozik az ember, onnantól már nyugodt szívvel fogom használni de a mostani modok az über sneak attack szorzókkal nekem nem jönnek be annyira.

    Addig oké hogy egy alvó embert kinyírok egy ütésből de egy fel-alá mászkáló full daedric maraudernél már sokkal komplikáltabb pont úgy beszúrni a páncélok között hogy egyből bele is haljon, ott a mérgeket fogom inkább erőltetni.

    És a Mehrunest ha már meglesz
  • CS@
    #24297
    Bár én még nem próbáltam ki, de a HQ-n a „Modkörkép éjjel-nappal” –ban lyankyj –től olvastam egy rövid leírást a MoreRealisticSneakingWithThroatSlitting MODról. Ez a nyakmetélő tőr egy ilyen beállítottságú karakternél szerintem jópofa lehet.
  • haxoror
    #24296
    Majd kipróbálom ezt is meg a paralize-os mérget is valami nyüzsgősebb helyen, bár ha jól emlékszem a Mehrunes tőrrel instakill lesz minden sneak attack (asszem ezt írták) csak azért a pluginért akarok egy assassint indítani, most még csak tervezgetem hogy mi lesz a profilja
  • CS@
    #24295
    Ezt még nem próbáltam sosem, úgyhogy passzolom. Játékon kívül megjelölném azt, hogy erre nem vonatkozik.
  • haxoror
    #24294
    thx

    Más jellegű: ha hátbavágok valakit egy silence mérges karddal de túléli az első csapást akkor ugyan úgy fellármázhatja az őröket mint bárki más vagy a silence a castolás mellett erre is kiterjed?
  • CS@
    #24293
    Csak az alchemy(100felett már nem) és a felszerelés számít a többi nem.

    100Alchemy + Master cuccossal:
    DamageAttribute –k: 3pts 12sec
    DamageHealth: 8pts 30sec
    DamageMagicka: 15pts 61sec
    DamageFatigue: 12pts 47sec
    Silence 26sec
    DrainHealth: 24pts 95sec (1db nirnrootból)

    Úgy néztem, hogy ha több hatás is van, a fenti értékek akkor is érvényesek PL:
    Harrada+RatMeat=DamageMagicka15pts61sec+Silence26sec
    SpiddalStick+ImpGall=DamageHealth8pts30sec+FireDamage9pts37sec
  • haxoror
    #24292
    Kérdés azokhoz akiknek 100-on van az alchemy:

    Milyenek a legerősebb kikeverhető mérgek?
    Pl damage health-ból mi a legerősebb ami létrehozható?
    Ja és az Intelligence-nek és a Lucknak van szerepe a potion erősségében vagy csak a szkill és az apparátus számít?
  • haxoror
    #24291
    torrenten mindenhol fennt van
  • Danton
    #24290
    valaki el tudná nekem küldeni a lópáncél modot? Megköszönném, de erre nincs 2 dolcsim. Amúgy ingyér is letülthetem?
  • Hoz_Hun
    #24289
    Egyébként asszem egy hónap neve is.
  • Danton
    #24288
    köszi, elnézést a hülye kérdésért
    csak a Heartfireből indultam ki:D
  • Tutilevi
    #24287
    1:nincs időlimit
    2: a dragonfire az amit a császárnak meg kell gyújtania az amulettel a templomban,ugyanis ez tartja fent a 2sík közötti védművet
  • Danton
    #24286
    A kérdésem az lenne, hogy van a kfősztorinak időlimitje? Vagy úgy van mint a morroban, hogy akármikor hozzákezdhtek. MÁr elvittem Martint a felhők tempomába, de aztán hanyagoltam eg kicsit, fighters guild, kalandoztam stb.
    Dragonfire az egy hónap neve?
    Valami ilyesmit olvastam valahol, hogy addig be kell zárni a kapukat...

    Elnézést a hülye kérdésekért, csak gondoltam írok valamit:D
  • Danton
    #24285
    Nah most csináltam az imperial cityben a vámpíros küldit!
  • Bucser
    #24284
    Asus A8N-E +2Giga Ram + 4,2 AMD64 és maxon megy Extreme 6600 Gt-vel.
  • SötétBarom
    #24283
    Nekem nforce4es lappal, AMD64 3000+al, egy giga rammal meg 7600GT-vel megy minden maxon, 1152x864ben, HDR-el, tokkal vonóval.. Néha a szabadban esik 20fps alá amikor megtámadnak..
  • ati2002
    #24282
    Pénzt nem írtál, de ha maxon akarod nyomni, akkor egy Asus A8N SLI alap, egy AMD64 3500+ , 2 GB ram, 7600GT konfig nem árt.

    De tökéletesen élvezhetően fut az én gépecskémen is, képek, grafikai beállítások a galériámban.
  • CS@
    #24281
    Amire csak fussa a keretből, minél jobbat.
  • CS@
    #24280
    Szerintem inkább olvasd el te magad.
  • DaemoonHunter
    #24279
    Hello!

    Nagyon teccik a game! Most akarok új gépet venni. Ti milyet vennétek
    a helyemben a játékhoz? Ezzel fogok a legtöbbet jáccani!
  • Balthazar
    #24278
    Fred bácsi,nem tudod véletlenül(hát hogyne tudnád)hogy milyen cuccokat javít az 1.1 patch? Néhányat fel tudnál sorolni? Köszi!!!!!!!!!!
  • Balthazar
    #24277
    Fred bácsi,nem tudod véletlenül(hát hogyne tudnád)hogy milyen cuccokat javít az 1.1 patch? Néhányat fel tudnál sorolni? Köszi!!!!!!!!!!
  • Fejes021
    #24276
    Ügyes nagy fiú vagy biztos letod tölteni magadnak "innen-onnan" Vangelistől a Reprise című albumát, ami szvsz nagyon illik az Oblivion, Music-->Explore mappájába.
  • AC2
    #24275
    Kibas*tak a thief guild-ből a következő képen:
    Épp egy zsákmányszerző hadjáraton voltam, ayleid statue-kat gyűjteteni mentem. Sok pocsolyán keresztül haladtam át. Az egyiken megtámadta a lovam (mert h lóval úszok) egy rák, erre én leszálltam h megöljem. Jó legyaktam, újra fölszállok a lóra a puszta közepén, ahol senki se látott és erre közli, h kirúgtak! Tény h lovat loptam, de már előtte két ember előtt sikerült úgy elcsenni h nem vettek észre. Most már a küldetés sincs meg, h visszakönyörögjem megam. Tudnátok valami tippet adni?
  • armageddon666
    #24274
    pl. töltsd fel az öszegyűjtött számokat valahova? :D
  • Fejes021
    #24273
    Ti használtok extra zenéket a játékban? Mert ezt a néhány számot már meguntam (nem mintha nem lennének jók Soul dallamai, sőt).
    Én épp most válogatok össze Vangelist, meg Mike Oldfieldet. Más ötlet?
  • armageddon666
    #24272
    thx. én is gondoltam erre csak azt hittem van vmi más megoldás is. akkor megyek is (asszem ezt hivják igy) powertrainelni. (ha rosszul használtam a szót akkor very nagyon sorry)
  • ashead
    #24271
    Ha a legalacsonyabb szintű zárnyitó varázslatot elkezded folyamatosan lövöldözni valamelyik ládára. Ezt addig folytatod amíg manád van , ha elfogy megvárod míg visszatöltődik, és folytatod tovább míg el nem éred a megfelelő szintet.
  • FlatlineHun
    #24270
    Na, úgy tűnik, végeztem az ARcane Crafting mod-dal. Angolul: Arcane Crafting Mod

    Magyarul lusta vagyok megcsinálni.
  • AC2
    #24269
    Nektek melyik volt az a legtöbbet érő cucc amit találtatok?
  • armageddon666
    #24268
    Leyawiinban benéztem a könyvesboltba de ott az árus nem árulta a könyveket meg nem volt időm megnézni mert elkezdett pofozni. 2 perc mulva meg az összes őr rajtam logott... sza lvisszatöltés.
    Nincs minimum megkötés. Kaptam egy varázslatot amivel fiókot tudok kinyitni, de hogy használni tudjam kell 25ös alteration nekem meg ugye 15 van... gondolom kilehetne nyitni lockpickel is csak azt is kell szereznem... (asszem Easy zár van rajta szal akár nem is okozna lockpickel sem gondot... bár elég lamán használom :S) és akkor nemtudzs semmit Anvilrol? :D
  • Tovi
    #24267
    Lockpicket IC külső városfalánál tudsz venni, ott van egy tolvaj árus. Járd körbe kívülről, és megtalálod.
    Egyébként nem emlékszem olyan quest-re, aminél van minimum kikötés, minden varázslat megvan tekercsben is. Én 9-ös alt. képességgel vagyok Archmage....
    De trénerrel fejlesztheted: Imperial City-Elven Garden-Dovyn Aren, Cheyindal-Mage Guild-Deetsan, ezek alapszintü trénerek.
    De olvashatsz pár könyvet Skingrad-Mage Guild, IC-Elven Garden-Dovyn Aren lakosztálya, és Leyawiin-ban van még kettő