41716
  • Hitm@n
    #24667
    Üdv Mindenkinek!
    Elakadtam én is az Oblivionban...
    Mikor Martin mondja, hogy menjek el Azura' s Shrine- hoz, ott beszélek a hívőkkel, és mondják, hogy áldozzak fel 2 glow dustot...
    Glow dustot szereztem a lidércekből, vagyis azokból a villogó bigyókból, csak nem tudom, hogyan kell feláldozni!
    Kérlek irjátok le részletesen, hogy mit kell csinálni!!!
    Mert hiába próbáltam reggel, hogy odalöktem a szobor elé, de semmi...
    Kérlek irjátok le mihamarabb!!!
    Köszi Szépen Előre Is!!!
  • SötétBarom
    #24666
    7600gt, X1600..
  • Balthazar
    #24665
    Szasztok!Segítséget kérnék VGA vásárlás ügyben! Az Oblivion miatt vennék újat,de teljesen tanácstalan vagyok.40-45000 forintom lenne rá. De milyet vegyek? ATi vagy Nvidia? Az adott fajtán belül milyet,hogy ne lépje át a fent említett keretet? Én Nvidia párti vagyok,de úgy látom,hogy az ATi-nak is vannak jó kártyái. A segítséget előre is köszi!
  • BBalee
    #24664
    Csinád a tolvajok küldetéseit, akkor találkozhatsz orgazdákkal is akik mindent +vesznek.
    Ha nem akarsz a tolvajokhoz beálni és nincs enchantolva, akkor enchantold. :)
    Így nem ismerik fel és bárkinek eladhatod.
  • Mattheus66
    #24663
    hi all.Megtudnátok mondani h hol lehet az összelopkodott cuccaimat eladni? XD köszi
  • Kmarha
    #24662
    Hmm.. megfogtál.. igazad van :) de a fenének kell egycsapással elrontanod egy jó kis aláírást és egy jó kis reagálást? :d fene a formádat :D
  • Mattheus66
    #24661
    kösz :D
  • armageddon666
    #24660
    ba.... szal khm... nagyon szaggatni kezd a játék, mivel másodpercenként csak 2 képet jelenit meg.
  • Mattheus66
    #24659
    hi all lene 1 kérdésem: benne van a faq-ban h: ''ATI tulajdonosoknál jelentkezhet a következő hiba: A börtönből kijutásnál, amikor az első ellenfelekkel találkozunk hirtelen leugrik az FPS 1-2 re. Ilyenkor a játékban kapcsoljuk ki az AA-t és a VGA Driverében kapcsoljuk be az AA-t. Így minőségromlás nélkül oldhatjuk meg ezt a problémát'' ez mit jelent, h az fps leugrik 1-2re? XD előre is köszi
  • CS@
    #24658
    OFF
    Elsőre olvasásra jópofának tartottam, de aztán végiggondoltam és rájöttem, hogy teljesen baromság mert én biza egy csomó nőnemű lénynek, hááát, hogy is mondjam szépen...szívesen megvizsgálnám a hátulsó fertályát.
  • Kmarha
    #24657
    myreag: littleNorbi sign :D
  • Braveheart
    #24656
    Oblivion multiplayer?
  • littleNorbi
    #24655
    Hát nem lett akkora alkotás.........................
  • SaGa Jr
    #24654
    Nem csak a lopott tárgyak miatt nem kapsz gyógyítást. Ha nagyobb az infamy értéked mint a fame, akkor ugyanúgy elutasítanak. De ha magas bounty van rajtad akkor is ugyanez lesz a helyzet.

    Az áldásokhoz (oldalsó oltároknál) pedig csak annyi kell, hogy aktiválj egy megfelelő wayshrine-t ami az adott istenséghez tartozik. Utána bármely templomba betérve az adott istenséég kis oltárára bökve újra megkapod az áldást.
    Onnan tudod hogy aktiváltál egy wayshrine-t hogy azonnal két varázslati hatás is érvényesül a karaktereden elég hosszú ideig.
  • SD456
    #24653
    Jó megnézem. Kössz
  • PiszkosFred
    #24652
    Esetleg az oblivion.ini-ben keress hasonló témájú beállításokat, de előtte persze csinálj egy másolatot az eredetiről.
  • SD456
    #24651
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki lehet olyat csinálni, h csak a tűz grafikáját levenni?

    Előre is köszönöm!
  • ZaJanga
    #24650
    add el orgazdának vagy addig tedd le őket v.hova
  • zsilike
    #24649
    FONTOS.THIEF küldiknél a lopott tárgyak miatt templomban nem ad áldást,MI A MEGOLDÁS?
  • zsilike
    #24648
    canvas küldinél most valamo ny i szárnyban nyomozás,de nincs ott senki,csak1ork,aki lelép?
  • zsilike
    #24647
    thanx
  • zsilike
    #24646
    már gyanusitottam,akkor bukta a quest?nem update el egy ideje.
  • Kmarha
    #24645
    hát mint a méret, mint a név azt sugalja hogy a másodikat érdemes leszedni. szóval...
  • MerlinW
    #24644
    Hm, nem tudjátok mi a különbség a

    Oblivion_v1.1EnglishDigitalVers.exe (7Mb)
    és a
    Oblivion_v1.1FinalEnglish.exe (1.5Mb)
    között?
  • Sipocz
    #24643
    Ha a quest nyitott maradt mindenképp folytathatod, asszem kulcsszereplők halála esetén automata lezárást kapnak a küldik.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A lényeg, hogy eltünt a gróf portréja és a grófnő keresteti a vásznat(canvas). Pár gyanusítható egyén van, ha jól emléxem 2 szolga, egy udvari mágus csajos, informátorként a steward és az őrparancsnok. Minden személyhez van egy kikérdezés és egy gyanusítás topic, kérdezni akárhányszor is lehet de a gyanusítást csak akkor süsd el ha már majdnem biztos a dolog. Járj körbe a kastélyban és dumálj a néppel, a countess szobáját eltekintve bárhová beléphetsz és nézelődhetsz. Javasolt előbb a személyeket kikérdezni, aztán körülnézni az ebédlőben majd a nyugati őrtoronyban és minden "anomáliát" megtekinteni. FESTményről van szó!!! Ha jól csinálod az igazi tettes átadja a vásznat, aztán magad dönthetsz arról hogy felnyomod az öregcsajnál vagy "cinkosságot" vállalsz vele. A gyanusítást csak akkor csináld ha a gama "updételi a kvesztet" és mintegy "felszólít":).
  • zsilike
    #24642
    ha leülőm folytathatom a nyomozást?mit kell csinálni mármint a nyomozással kapcs?thanx
  • Sipocz
    #24641
    Hi!
    Kissé túlzó megoldás nemde? Csak ölés osz jóvan? Nyomozónak kértek fel nem hóhérnak! Poirot vagy Sherlock sem azzal kezdi hogy legyakja a környezetet:))! Börtönbe meg ezért zárnak mert ártatlanokat öltél:(((!
    Tényáladékok:
    -az udvari máguscsaj, a redgard aki azon a napon a csillagokat nézte ábrándozva
    -az ork szolga aki azon a napon szállítás közben megázott mert ugye be volt borulva az ég és esős volt az idő
    -valaki nagyon szeret festegetni a nyugati toronyban és képes a festékes cipőjével összerondítani az ebédlő szőnyegét
    -valaki nagyon szerette a megboldogult grófot és ez kivételesen nem a hitvese volt
    szóval vannak itt nyomok számosan és bíz egy szó sem esik öldöklésről.
  • zsilike
    #24640
    köszi tehát imperial city börtön?/24639?
  • zsilike
    #24639
    hi még van1 küldi,amit nem találok,és nem is igazán értem,CANVAS THE CASTLE a neve a küldinek.az őrőkhőz küldenek oár tag zöld,lopással vádolják,mit kell csinálni?az én verziom az volt,h megöltem,az egész őrség rámjön,30embert végeztem ki,börtön fenyeget,a külőnős csak az h az őrök vezére(korona)megdicsér h milyen kemény vagyok,akkor miért kell böribe mennem?
  • CS@
    #24638
    Miután Ocato elmondta, hogy kapni fogsz egy Dragon Armort, után 2 hét mire elkészül. Ezt el is mondja. 2 héttel később meg csak be kell csattognod az armory-ba (a börtönnél van ahogy belépsz jobbra a nagy vaskapu). odabenn aztán választhatsz hogy most light vagy heavy változat kell. De amint kész a páncél frissülni fog a bejegyzés az aktív questeknél.

    THX SaGa Jr
  • zsilike
    #24637
    hu probáltam visszakeresni,de tul sok,bővebben kifejtenéd?köszi
  • CS@
    #24636
    Kész van már?
    Amúgy #19487
  • zsilike
    #24635
    imperial dragon armort hol?could round temple?ki adja,martin halott,asszem jafre is???HELP/hq nem részletezi.
  • zsilike
    #24634
    hi az imperial dragon armor-t HOL veszem Át?
  • M.A.D.
    #24633
    Sorry, de volt egy link valahol az Oblivion manual HUN pdf file linkje..de merre? :)
  • Bucser
    #24632
    köszi sikerült:)
  • CS@
    #24631
    Varázsló karaktereknek a Destruction mellett én még nagyon ajánlom a Restorationt is mellyel akár az Alchemy is kiváltható.

    100as Destruction –al a 100Fire+100Cold+100Shock Target –el 245magicka –ba kerül.
    100as Restoration –al a 100FortifyIntelligence+100FortifyMagicka 3Sec –re 16magicka –ba kerül.

    Mivel 16magicka szinte mindig van(ha nem akkor meg ennyi gyorsan visszatöltődik) így az alsó segítségével bármikor elsüthető a felső. Persze ügyesen kell csinálni, ajánlott mindkettőt valami quickba berakni, mert az alsó elsütése után csak 3mp van a felső elsütésére, mert utána lőttek az extra magickának. A felső természetesen nem szentírás az tulképp bármi lehet, de az elsütése ne kerüljön 300nál több magickába. Ha elég gyors vagy, akkor az alsónál is meg lehet próbálkozni a 2Sec –el.
    Az egészben csak az a szívás, hogy a Restoration az egyik legnehezebben(ha nem a legnehezebben) fejleszthető skill a játékban.
  • CS@
    #24630
    Weaknessből a fire –t tudom, hogy a MysticEmporiumban vettem.
    Elementális támadó spellek közül a fire –t már kezdésnél megkapod a cold, shock szinte bárhol beszerezhető, aztán ezekből „összespellmarkolható” bármi.

    Esetleg tudom ajánlani az OblivionEncyclopedia –t ebben sok hasznos dolog mellett a spell menüpontban szinte minden spell beszerzési helyét megtalálod.
  • bigapó
    #24629
    a weakness to xy spell-eket és amit te írtál, azokat az Akadémián lehet megtalálni/tanulni? oda még most jutottam be, éppen a magic staff-om után járom a lábam:)
  • bigapó
    #24628
    pedig direkt megnéztem a nevét, erre elírom