41716
  • bigapó
    #24707
    most így hirtelen a Cast Out of the TG, az egész pontosan kirugattad magad a céhből, mármint a tolvajból. ezt azzal érted el, hogy egy másik céhtagtól loptál, de már kifizetted a büntit, így ismét teljes jogú tag vagy.
    a rangod pedig "árnyéklábú", ezt szerintem az Obli..HQ-n megtalálod, hogy éppen hol tartasz.
  • Crokin
    #24706
    Qrva sok :D 50 körül, vagy még több.
  • Mattheus66
    #24705
    lehet 1 hülye kérdésem? XD :hány oblivon kapu van a gameban? :) köszi
  • ZaJanga
    #24704
    itt vannak a képek a küldikről arról amelyiket nem vágom mi pls. ha valaki le tudná fordítani annak 1000 köszönet! és hogy a rangom hol áll a thief guildba pedig sztem már master thiefnek kellene lenni!


  • ZaJanga
    #24703
    semmi nem megy sajnos!
    próbáltam a tcl parancsal is.pont fölötte volt egy "loggia" oda föl "repültem" de onnan se semmi.mikor visszatöltöm akkor már áll acsaj a trónnal szemben de semmi.
    egy dolog érdekes még!shadow foot vagyok vagyis még lenne a master thief rang de azt megkaptam korábban mert hamarabb csináltam meg egy azt a küldit.mikor a többit csináltam akkor meg vissza minősített(nem azért mert hibáztam volna!)
    nemtom fura egy helyzet.
    Egy thief küldi még van azt nem vágom mit akar mert nem jelöl semmit minnyá beszúrom
    ha valaki tud pls help
  • zsilike
    #24702
    HI' gépigény?az én konfigom:pentium4 1.8,geforce 5500,512ram 400hz kingstone.800-600,minimális efekt,de profi látvány,ugy fut hogy meg se akad1szersem.(csak tömegharcoknál kicsit
  • ZaJanga
    #24701
    próbálom thx hátha lesz végre valami!
  • CS@
    #24700
    Nincs ötletem ilyenről még nem is hallottam.
    Ha esetleg leülsz a helyérre, akkor mi történik?
    Bár írtad, hogy több pozícióban is megpróbáltad már, azért próbáld ki valami teljesen lehetetlen pózban is, mondjuk lebegj a föld felett jó magasan, ehhez használd a TCL parancsot. Miután nem tudsz semmit sem csinálni és mentesz majd ezt a főmenübe kilépve betöltöd, akkor sem javul meg?
  • ZaJanga
    #24699
    az másfajta fagyás mert itt a többi emberke (katonák, szolgálók) mozognak teszik a dolgukat csak én nem tudok menni sehová!Már többX visszatöltöttem mindig máshová álltam de semmi!
  • armageddon666
    #24698
    nekem akkor van ilyen mikor nyomok egy windoz gombot vagy alttabot vagy ctrl-alt-del-tet és visszalépek.
  • ZaJanga
    #24697
    hahh help pls!
    tolvaj céh valszeg uccsó része mikor kiderül ki is valójába grey fox és osztják egymásnak az észt..mire elmegy grey fox marad a nő és menne leülni de a levegőbe ül le! :-D
    utána semmi és nem tudok menni semmit se csinálni!se inventory semmi csak a nézetet tudom forgatni!
    bug?
  • armageddon666
    #24696
    memoria és proci.
  • Mattheus66
    #24695
    Szerintetek mért szaggat a game? Még alacsony grafin is.
    Ilyen a gépem: Ati R X1600 Pro(256)
    786 DDR
    2,1 ghz
    Mi a hibás? :)
    előre is köszi
  • SötétBarom
    #24694
    Ezt meg tudja magyarázni valaki hogy mér van?
  • PiszkosFred
    #24693
    Igen, AA és HDR nem megy együtt. AA + Bloom oké, vagy HDR csak magában.
  • armageddon666
    #24692
    szal nemtom hogy milehet a baj. De! AA kivan kapcsolva? csak akkor megy :D
  • armageddon666
    #24691
    6600GTvel bevan kapcsolva :D
  • Eagle16
    #24690
    Sziasztok!
    Feltettem az Obliviont aztán bejött a beállítások ablaka.Na most néztem nézegettem meg állítgattam aztán megakadt a szemem azon hogy a HDR-t nem tudom bekapcsolni.Egyszerűen kiszürkítette!Nem mintha ez lenne a legnagyobb gondom csak haveromnak 7600GT-je van és nagyon megtetszett a HDR-rel a játék iszonyatosan szép volt.csak a bloomot engedélyezi pedig tudtommal az összes 6-os szériás kártyában van HDR.Feltettem a legújabb nvidia drivert is de azzal se ment ráadásul benne van aza nagyon idióta nvidia control panel is.Arra is gondoltam hogy nem tartja elég erősnek a járék a kártyát,de akkor is: miért szürkíti ki???max. odaírná hogy nem ajánlott hogy bekapcsoljam.Szerintetek meg lehetne oldani vhogy hogy legyen benne HDR?(azon kívül hogy új vga-t veszek???)
  • Mattheus66
    #24689
    thx
  • SaGa Jr
    #24688
    24670-ben ott a válasz.
  • Mattheus66
    #24687
    HI all! elakadtam. olvastam a végigjátszást de nem elég pontos :(. Azura szobránál vok, kinyirtam a fénygömböt, felszedtem ami benne volt. csak azt nem tom h hogy kell föláldozni reggel 6-kor. pls segítsetek! köce
  • armageddon666
    #24686
    asszem felmész az egyik kistoronyba, felliftezel, meghuzol egy kart, visszamédz és az 1ik kapu nyitva.
  • Hitm@n
    #24685
    Üdv Mindenkinek!
    Elakadtam újra....
    Mikor Brumát védjük és átmegyek a kapun, ott sikeresen mindig megyek a piros háromszög felé, de egyszer megakadok...
    Kijövök egy toronyból és egy hidat kell (valószinű) átugranom...
    Ez megy is, csak az a baj, hogy ahová mennem kellene, oda nem tudok jutni, mert mindkét oldalt le van zárva, nem tudok bejutni...
    Körbe pedig hiába megyek...
    Mi tévő legyek?
    Segítsetek, Lécci!!
    Válaszaitokat előre is Köszi!!!!!
  • AC2
    #24684
    Ez qrva nagy Tudtam h hasonlít vmire, de nem jöttem rá
  • haxoror
    #24683
    Eddig fel sem tűnt de lehet benne valami!
  • bigapó
    #24682
    köszönöm, a többit olvasd el a spoilerben:)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    először azt olvastam Vin Diesel. mondom biztos a programozók viccelődtek:))
  • haxoror
    #24681
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vindasel, Imperial City-től délnyugatra
  • bigapó
    #24680
    és hol van az az ugyanott? :)
  • haxoror
    #24679
    A küldetéstől függetlenül Umbra mindig ugyan ott van, már alacsonyabb szinteken is megpróbálhatod megölni.
  • bigapó
    #24678
    nekem azt mondja, hogy nem vagyok elég "kemény legény". persze itt nem a strength-et írja, hanem mást, nemtom mit, asszem szükséges szint lvl20. eddig, ha nem volt meg a szint nem kezdhettem el a küldiket, itt máshogy van?
    de lehet, hogy nem egyről beszélünk. én a Clavicus Vile-i shrine-ról beszélek.
  • CS@
    #24677
    A kard leadásához kell a LVL20. Megszerezni megszerezheted hamarabb is.
  • CS@
    #24676
    Ja ez gyakran van nálam is. Beragad a Battle Music sehol senki, de úgy veszi mintha lenne.
    Ha jól emlékszem, akkor a quicksave/load sem segít csak, ha kilépsz a főmenübe és onnan loadolsz.
  • bigapó
    #24675
    jut eszembe:

    az bug vagy mi, mikor megyek a vadonba, nyakamba szakad pár maci meg minotaurus és én nem akarok velük leállni verekedni, hanem bemegyek valamelyik közeli városba, de ott meg nem tudok várni, aludni vagy alkimizálni, mert azt írja, hogy ellenség van a közelemben(!!)? hol? a város közepén? 20 méterre minden fal és kapu, nyista maci meg satöbbi?? akkor hol van az ellenség?
  • bigapó
    #24674
    még jó, hogy nem adom oda "AZT"-at:)) nem eltűnő lélekkő, ráadásul grand. az umbra-t is megpróbáltam megcsinálni, de ahhoz 20-as szint kell. ott még nem járok, bár nemsoká meglesz.
  • AC2
    #24673
    Egyébként nem muszály az azura start odaadni a Martinnak, akármilyen más daedra cucc megteszi. Én például a Mace of Molag Bal adtam és a megtartottam a lélekkövet. A star + az umbra remek párosítás.
  • SötétBarom
    #24672
    Az 80 ezer..
  • serito
    #24671
    Ha csak ez e két választási lehetőség van akkor 7900gt.
  • bigapó
    #24670
    ez egy küldetésben is benne van? én azon kívül csináltam meg:)) de nekem elég volt egy glow dust is és csak simán rányomtam a szoborra mikor kézre váltott a kurzor. szépen elkaptam a hemophilia fertőzést a küldi alatt, de szerencsére volt nálam gyógyító lötyi.
  • AC2
    #24669
    Az se mind1 h mikor mész. Vagy hajnalba vagy napnyugtakor kell feláldozni a glow dustot
  • armageddon666
    #24668
    csak simán leygen nálad és e az oltáron :D