41716
  • CS@
    #24867
    100 fölé így sem tudsz fejlődni.

    A „simán lehet idézni rucit” nem teljesen értem mire is vonatkozik, ha esetleg arra, hogy meg lehet idézni, akkor ja meg lehet, csak nem éri meg.
  • zsilike
    #24866
    akkor ez csak kényszermegoldás?100 fölé semmiképpen nem tudsz fejlődni?
  • zsilike
    #24865
    simán lehet idézni rucit,ha igazi mágus vagy,páncélképesség nem kell'
  • Bucser
    #24864
    én ezért nem kezdtem bele a fő küldibe... Sőt készül egy kvatch mod is amiben az ostrom után helyre lesz állítva az egész város...
  • zsilike
    #24863
    af korsz
  • CS@
    #24862
    Ha bevonulsz a börtönbe, akkor időnként csökkennek a skilljeid, hogy melyek az szerintem random, de nekem úgy tűnt, hogy az értékre hatással van a bent töltött idő, vagyis a bounty összege. Így, ha már minden major skilled 100 és elvileg már nem tudnál tovább fejlődni, de becsukatod magad, akkor ha pont olyan skilled csökken ami major abból ismét lehet fejlődni.
  • zsilike
    #24861
    nagyon uncsi a sok kapu,mind ugyanolyan őrülök h vége ennek a résznek
  • zsilike
    #24860
    milyen lehetőség?a főküldi volt a legrövidebb és leguncsibb.hq'most kezdődik csak neked.én kivégeztem,1,2 bonyolult küldi volt,de most uj kari.
  • zsilike
    #24859
    sajna elég drága,de megéri
  • zsilike
    #24858
    200 oldal illusztráciokkal'
  • zsilike
    #24857
    HI'Londonból érkezik egy oblivion könyv'igényes fém szegély stb,na ebből mindent megtudok a gameről,a legapróbbb trükkökig'majd megosztom az infokat kb next week
  • zsilike
    #24856
    mi ez a börtönös trükközés?mondanál valamit erröl?légyszi
  • zsilike
    #24855
    én lefutottam,nagyongyors a wood elfem,és elötte elloptam,nem kell balhé,tolvajküldi.
  • RoByN
    #24854
    Köszike!
    A fene se gondolta, hogy ilyen egyszerű is lehet! Egyébként a banyáig eljutottam, csak az 5 empty soul gem nem ment az istennek sem! A fél térkép bejárása után is csak egyet találtam! Na most vissza egy régebbi mentéshez! Fene, pedig már grand champion voltam az arénában! Na mindegy...
    Hála...
  • CS@
    #24853
    Fent az oldal tetején a kép alatt zöld betűkkel: Mielőtt kérdeznél kattints ide! – ebben megtalálod a kigyógyulást. Kicsivel felette pedig ott az OblivionHQ linkje, ahol meg mindent megtalálsz.
  • RoByN
    #24852
    Sziasztok!
    Tudna valaki végigjátszást a gémhez, vagy vslami segítséget?
    Esetleg elég lenne, ha azt meg tudná mondani, hogy tudnék kigyógyulni a vámpirizmusból!
    Előre is köszi!
  • CS@
    #24851
    Szerintem sem éri meg a Bound cuccokkal szórakozni.
    Már csak azért sem mert a Cuirass és a Greaves Heavy –be míg a többi Light –ba tartozik és nehogymá pont egy mágiahasználónak legyen szüksége mindkét skillre emiatt. Valamint nagyon költséges őket egészen kis időre is megidézni.
    Azt ajánlom vagy válaszd ki a Lightot vagy a Heavyt és azt hordjad.
    Ha nem zavar az „anti táp”, akkor ne használd egyiket sem, de ha mégis szükséged van AC –ra, akkor készíts különböző ruhákat magadnak Shieldel(ha már tudsz Elementális Shield Sigilek –et szerezni, akkor pedig abból). Persze ezen esetbe sok hasznos tulajdonsággal felruházható páncélokról kell lemondanod.
  • Mr_no_NaMe
    #24850
    Hát nekem ez nagyon bejönne...csakhát morroban úgy volt, hogy ha 1 kicsit is húztam az időn a varázslatgyártásnál már azonnal minuszba volt a varázslat sikere...És ha idézed az aromort akkor az nem lesz érvényes a light meg a heavy armor képességekre? Simán van és véd sokat? Vagy hogy?
  • bigapó
    #24849
    ehhez elég sokat kell tápolnod szerintem, mert speciel nekem egy sisakot kb. fél percig sikerül megidéznem. jó, nem vagyok még master és nem a legjobb a varázslat sem, de azért még mindig jobbnak hangzik egy light vagy heavy armor "mastery", mer ha jól emlékszem ekkor már nincs súlya a páncélnak.
    bár kinek mi a kedvence...
  • Mr_no_NaMe
    #24848
    Hát a vadon szép-szép, de Oblivionban olyan cuccokat találsz amiket a vadonban soha. Szinte ott találod meg a szintedhez méltó legjobb cuccokat. Ha 5 szintesen mészbe, ha 20 szintesen. Én pl találtam egy vizenjáró amulettet aminek felettéb örültem :o)
    Amúgy kicsit kezdem unni ezt a tolvajosíjászosdit...egy idéző nekromágus gyártásán dolgozam, de előtte szeretnék kérdezni pár alapvető dolgot. Szóval ugye az idéző beállítottságú mágus tud lényeket és tárgyakat is idézni. Szal tudok majd magamra full páncélszettet idézni és jó kardokat? Mert ha igen akkor az ilyen harcosmágus nem lehet túl gyenge.
  • Mr_no_NaMe
    #24847
    Aztán már énsem rohantam csak a háza elé automatikusan...aztán ott az volt a gond, hogy lepihentem 2-3 órára és kidobott az asztalra. Akár, hogy csináltam a pihenést kifagytam...inkább téptem a naplóér és nem feszegettem az pihenést.
  • Gladiator
    #24846
    mind1, én nem akartam menni oblivionba, mert nem szeretem az ilyen pokoli helyeket. én a szép napsütötte vadonban szeretek bóklsázni, szal ez nekem tökéletes lesz:D
  • SaGa Jr
    #24845
    Mindenfelé.
    Rengeteg hely van amit fel lehet fedezni. Néha a legelérhetetlenebbnek tűnő helyeken.
    Amíg nem végzed ki a fő küldetés utolsó pontját, addig érdemes igazán mászkálni a vadonban, mert jó sok Oblivion kaput találhatsz. Ha befejezted a fő küldetéssorozatot, akkor több Oblivion kaput nem fogsz találni. Amit még nem találtál meg azokra rábukkanhatsz ugyan, de zárva lesznek (pontosabban szólva lerombolt állapotban leledzenek majd).
  • Gladiator
    #24844
    és merre induljak? a térkép keleti részén még egyáltalán nem jártam. arra van vmi, vagy azt a területet meghagyták a kiegészítő számára?
  • CS@
    #24843
    A főküldetés kivételével az összes többi. Fejlődni addig lehet amíg a fő skilljeid el nem érik a 100at, ezután csak a börtönös trükközéssel lehet tovább fejlődni. Ha magas szintű vagy(Kb.LVL20felett) akkor bárhol lehet durva cuccokat találni. A legnagyobbat sebző kard jó nagy. Komolyra fordítva sebzésből kifolyólag a BoundSword a játék legerősebb fegyvere, utána jön az Umbra és itt rögtön ki is térhetünk arra, hogy hiába üt az Umbra nagyot, ha olyan enchant van rajta, ami semmire sem jó. Egy frankó Sigilel egy Daedric longsword lényegesen eredményesebb fegyverré válhat, mint az Umbra. Ugyanezen okból én még a legjobb kardok közé sorolnám a Goldbrandot is. Varázslatokat már leírták.
  • bigapó
    #24842
    varázslatokat bármelyik Mage Guild-ben vehetsz, illetve IC-ben vannak boltok is ahol lehet vásárolni spell-eket, na meg ha bejutsz az Egyetemre, akkor saját magad kreálhatsz majd, olyat ami neked tetszik.
  • Gladiator
    #24841
    amúgy ha kijátszottam a fő küldit milyen lehetőségek vannak a játékban? meddig lehet fejlődni, merre találok durva cuccokat? mekkora a legnagyobb sebzésű kard? valamint varázslatot hogy lehet tanulni, mert én csak ilyen pergamenre firkált cuccot kapok, de az ugye 1x használatos.
  • Solid Snake
    #24840
    Ennél a küldinél nem rohantam, kényelmesen megvártam míg kihozza a könyvet, aztán ahogy visszaindult tőle loptam el a könyvet.
  • Mr_no_NaMe
    #24839
    Fú ezekkel milyen sztorym van :D
    Este mikor be kellett lépnem a tolvajcéhbe és elhajtanak megszerezni azt a naplót akkor rohan az elf kiscsaj azt ugye koronás. Namost Waterfront ilyen stégszerűségén rohan a belvárosba én meg szépen meglövöm íjjal. Félig a vízbe repül csak a keze van még a kőstégen. Arra megy egy őr és motyogja, hogy Rest in peace meg stb aztán szépen megy tovább mintha mise történt volna :DD
    A csaj morcosan kiúszik, vissza stégre és megin futni akar. Megin belelövök de most úgy, hogy beleszaltózik a vízbe :DDDD
    Hát vagy fél óráig ezzel szórakoztam :D
  • zsilike
    #24838
    ezek fő karakterek,korona jelzi.szerepük van még,igy oldották meg.
  • Adam II
    #24837
    Miért van az ,hogy egyes egyéneket agybafőbe csaphatsz a karddal csak eldőlnek majd kis idő után felkelnek ,a játék meg kiírja ,hogy az NPC elájult.
  • GoKu x
    #24836
    amugy én úgy gondoltam a hangbeállitást h a game menűjében próbálkozzak, de ott csak hangerőszabályzok voltak és ráhagytam utána. nah mind1 mostmár jó az a lényeg és thx a multkorié ha véletlen nem mondtam volna
  • GoKu x
    #24835
    sry h lusta voltam visszaolvasni. remélem azért nem okoztam senkinek kellemetlenséget
  • Crokin
    #24834
    #24735-ben ezzel kezdtem, de mindegy...
  • EmThor
    #24833
    köszi! a játék amúgy.. hm szóval a morrowind-el jáccottam, végül is nem volt rossz (inkább a d&d, stb, szóval "másfajta" világokat kedvelek), de annyira összetett ez a játék és annyi mindent lehet csinálni, hogy még :) meg szép is :) hdr rulz :)
  • koschwarz
    #24832
    én már rég leszedtem az ffdshow...

    ajánlom a VLC playert, mindent sikerült lejátszanom vele eddig, és nem kell egy ilyen kecseg kodekpakk hozzá.
  • zsilike
    #24831
    mi a pontos cime a kiegészitőnek??
  • SaGa Jr
    #24830
    Elolvastad te miről szövegelt az öreg? Azt mondta, bármit kivehetsz a ládájából! Abból amit kinyit neked. Semmi mást nem vehetsz el. Amúgy meg beszélj a másik két szerzetessel is és majd ők is adnak pár dolgot (az egyik könyveket, a másik lovat, de csak az ő lovát viheted el).

    A szintlépés meg nem a gyilkolástól függ. De erre szerintem már rájöttél. Vannak fő skilljeid és ha azokban fejlődsz akkor lépsz majd szintet is. Ehhz majd ágyban szunnyantani kell egyet és máris szintet léptél. Ha egy skillt használsz (úgy ahogy kell, nem csak úgy üresben), az fejlődik idővel.
  • GoKu x
    #24829
    thx thx. erre nem gondoltam volna soha. kicsit mintha dadogna a hang de nekem jó így is, meg hát annyira nem is zavaró. 1hónapot meg kibirok így mert új hangkártya lessz benne az meg majd vszinű megoldja a problémát. Még1x Thx.
  • Gladiator
    #24828
    aszittem ő ot a főmufti, végülis a telek ura, vagy mitom én ki. gondoltam a ló is az övé.