41716
  • Pretorian
    #24947
    Egyébként valaki tud egy ingyenes linket a Horse Armorhoz? Dombornyomott kártyám nincsen, csak ezért meg nem fogok csináltatni.
  • Pretorian
    #24946
    OFF: William Duvall, a Cardboard Vampires "alkalmi" zsúrmikulása.
    Nem is akarják pótolni Layne-t, nem is lehetne.
    "We just wanted to play these songs once more..." - nyilatkozta Sean. Tribute jellegű megmozdulás, nem több.

    Ontopik:
    A fájlokat ne egyenként bontsátok ki, a winrar-ban az egész mappát "csomagoljátok bele" (ez de szép volt) a data folderbe.
  • GoKu x
    #24945
    hát pl:Falamir the Merchant-TESSource, Any-01_Wearable Emperors Armor-TESSource, Ayleid Meteoric Iron Weaponry BETA RELEASE-TESSource, Russian-Lockpick of Gray Fox-TESSource, meg még van 1-2 lehet h ezek így nem mondanak sokat neked ne mtom. ugy csináltam h data-ba bemásoltam az esp--ket meg ami nem esp. volt azt is oda. utána data files be-x-eltem ami kelett(vagyis az összeset) és kész. de semmi.
  • Bandy11
    #24944
    Nah most má van pár de pont ezt a hajas izét amit a legjobban szeretnék azt nem tom berakni kicsopmagolom de nincs ott a data filesnél
  • zsilike
    #24943
    ki az uj énekes?nentom de kérkedve fogadom a hirt,ki pótolhatná ezt a hangot?ebbe a hangba bele játszik a 5 év herointapasztalat,de ezt privátba kellett volna.SorrY.jo lehetett a konci!visszatérve oblihoz,volt egy 29es woodelfem,csakhát megrekedt/csak full hardon nyomom.ugy gondolom akkor jo egy karifejlesztés,ha hardon megmarad,kivéve tolvajt.tehát most van egy mag em,még csak7es.képet sajna nem tudok linkelni,meg majd később.
  • Pretorian
    #24942
    Nincs mit.
  • Pretorian
    #24941
    Melyik modokat tetted fel? Tuti jól csináltál mindent?
  • Bandy11
    #24940
    Nagyon szépen köszönöm
  • Pretorian
    #24939
    Éjszaka is próbáltad már? Nekem asszem úgy sikerült megcsinálni.
  • GoKu x
    #24938
    én speciel már egy csomó modot felnyomtam de semmi változást ne mtapasztaltam. ekkora láma lennék vagy mi?....
  • Pretorian
    #24937
    Először is letöltöd mondjuk innen, utána a tömörített mappát kicsomagolod a játék "data" könyvtárába, majd amikor elindítod a gémet, a play alatt a "data files" menüben bekapcsolod a használni kívánt modot, és kész is.
  • Pretorian
    #24936
    Csinálok majd, ha megtom hogy kell. Mert hiába próbáltam ami a FAQ-ban le van írva, nem tudtam screenshotot csinálni. Majd felteszem a Fraps-et legfeljebb.
    Ja, igaz, de a legerősebb cuccok "Unique" cumók, azokat nem random generálja a progi asszem. Vagy tévedek? Mert ha így van, akkor a Razort sem kaphatnám meg szerintem a 9 -es szintű karival.
    Ja, Morrowindben nekem sem jött be, hogy karigenerálás után fél órával már akár full glass cuccban lehetett szambázni.

    AIC nagyon nagy, abszolút kedvenc. Láttam őket Szlovákiában 3 hete az új énekessel, meglepően jó volt a csávó.
  • Bandy11
    #24935
    Csá srácok hogy tudok felrakni egy MOD-ot?például azt a hajas ren-modot?moat álltam neki a game-nek a morrowindel nem játszottam szal hóóóóóóóóót kezdővagyok légyszi segítsetek
  • GoKu x
    #24934
    a tolvajos küldik uccso feladatánál mikor el kell lopni a szobrot és el kell rejteni a szobrot vmi xy házába(vagyis szekrényébe), nah ott akadtam el. az lenne a problémám h amikor belépek a házba lex 1ből ott van és letartoztat, de nem értem h van ott a házba ha kint állt mielött bementem. pls help vagy vmi tipp. thx előre is
  • zsilike
    #24933
    fegyverek mindig a level hez képest dobja.morrowindbe volt csak h alacsony szinten elmentél a tuti fegyverért.obliban ahányas vagy ahhoz méri.
  • zsilike
    #24932
    azaz hányas a karid?dobj már 1 képet a karakter fórumba!jo a táblád"kár az énekesért,súlyosan jo zene,unpluged a legnagyobb
  • Pretorian
    #24931
    Van egy 27-es szintű Spellsword -öm, és egy 9. szintű Mage -em.
    De mostanában a spellsword -el nyomom inkább.
  • zsilike
    #24930
    hányas levelen vagy?
  • Pretorian
    #24929
    Na bazzz', felraktam a Mehrunes' Razor kieget, hurkanagy ez a dungeon, már alig várom, hogy megkaparintsam a pengét.
    Egyébként tudja valaki, melyik a legerősebb long sword és blunt weapon a játékban? És hol lehet őket megtalálni? Köxie.
  • Hitm@n
    #24928
    Azt elfelejtettem leírni... de amúgy azt adtam oda elsőnek...
  • BBalee
    #24927
    Fokhagyma is kell.
  • Hitm@n
    #24926
    Üdv Újra!
    Megint Én vagyok :)
    Sikerült vámpírrá lennem!!!
    Tök jó a karakterem így...
    Csak van az a küldi, hogy kigyógyuljak belőle...
    Szereznem kell 2 Bloodgrasst, 5 Nightshadet, Argoniai vért, Erős vámpír Porját (Vagyis annak a valamilyét:),5 grand soul gemet, meg van minden, odaadtam a boszorkánynak, de a Cure of Vampirismre hiába kattintok, azt mondja, majd ha minden hozzávaló megvan, akkor adja ide..
    De én Mindent odaadtam!
    Bug Lenne?
    Vagy Mit csináljak mostmár?
    Kérlek Segítsetek!
    Válaszaitokat Szintén Előre is Köszi!!!
  • Hitm@n
    #24925
    Köszi a tippeket!
    Amugy az öreg hiába harapdált...
    Azóta már eltelt majdnem 1 év... Hangyányi túlzással :)
    Na mindegy azért még próbálkozok, de a betegség ellen az ellenállást lehet valamivel csökkenteni?
  • SaGa Jr
    #24924
    Nem azonnal válsz vámpírrá. Előbb csak beteg leszel és majd pár nap után és néhány alvást követően változol vámpírrá. Addig csak beteg vagy és gyengül pár tulajdonságod. Ha gyógyítod magadat akkor nem leszel vámpír!

    Ha meg a DB-s manus harap meg (éjszaka, miután szóltál neki ezügyben és benn aludtál egy ágyban az esti órákban a DB menedékének területén) akkor kapsz egy értesítést, hogy megtörtént a dolog, vércseppeket találsz magad mellett, stb. Ezután indul az idő a vámpírrá váláshoz.

    Ha viszont magas a betegség ellenállásod, akkor szivacs van, mert ez megfogja a vámpírságot terjesztő betegséget és így nem lesz belőled vámpír.


    Sok vámpíros barlang meg akad elég sok. Egy mindjárt ott van a fővárostól DK-i irányban a parton. Ide még küldetés is van. De bóklássz csak a főváros csatornáiban, ott is szembejöhet pár vérszívó.
  • zsilike
    #24923
    akkor passz,irj privibe annak a tagnak aki vmegválaszolta,ő bizti vágja.vámpr leszel hamarosan,ha megharaptak,oltárnál ha nem kérsz áldást!aludni is kell!ennek azért ne nagyon örülj,ha küldizni akarsz.sztm hamarosan felteszed a kérdést h vámpir gyógyulás.
  • Hitm@n
    #24922
    De Hiába beszélek azzak a Khajittal, nem mond semmi újat...
    A zöld nyíl pedig a halott csajra mutat...
  • Hitm@n
    #24921
    Üdv Újra!
    Ismét lenne egy kérdésem...
    Hogyan lehetek vámpír?
    A Dark Brotherhood- ban megharapott az öreg, de hiába aludtam, nem változtam át...
    Harcoltam 1-2 vámpírral, de az sem...
    Lécci írjátok le, hogy hogyan lehetne még...
    Vagy van valamilyen barlang, ahol sok vámpír van?
    Válaszaitokat Előre is Köszi!!!
  • zsilike
    #24920
    ezt már megválaszolták!figyelned kéne.olvass vissza.asszem van egy csukjás kajit a környéken vele dumálj
  • Hitm@n
    #24919
    Üdv Mindenkinek!
    Régebben írtam ide, hogy a Thieves Guildes küldinél elakadtam...
    Hiába beszélek egy másik emberrel, Alessia Caro gyűrűjéről, azt irja a quest, hogy beszéljek Hlidara Mothrillar( asszem így kell leírni a nevét..), de a csajszi HALOTT!!!!
    Ott fekszik a County Hall közepén...
    Most mit csináljak?
    Válaszaitokat Előre is Köszi!!!
  • PiszkosFred
    #24918
    Esetleg megadnád azt a linket is, ahol a mod ismertetője van a FPn?

    szerk: nem vagy láma. Egyszerűen a FP pont azért van, hogy könnyebben tudja az ember prezentálni a munkáit, főleg azok, akiknek nincs webtárhelyük vagy egyéb lehetőségük, nagyobb fileok megosztására, és terjesztésére. Legtöbbször azonnal elérhetőek a fileok. Van amikor egy gyors regisztráció után. De semmi esetre sem kell fizetni ahhoz, hogy leszedd. A fizetős accountok azért vannak, hogy villámgyors serverekről tudd leszedni, várakozás nélkül. Ez csak kényelmi szempont, aki nem akar, nem fizeti ki, és úgy is le tudja szedni. Igaz, ekkor várnia kell, hogy sorra kerüljön.
  • Pretorian
    #24917
    Na, csak elindult nagy nehezen. Akko' én voltam a láma, bocs.
  • Pretorian
    #24916
    Ja, neharaguggyá'. Akkor csak kitaláltam. Egy darab free servert nem találtam ehhez a modhoz, bármit csináltam, egyből az arcomba ugrott az "only for subscribers" felirat. De mivel te olyan nagyon jól tájékozott vagy, a saját szemednek csak hiszel: Parallax Cities Megapack
  • PiszkosFred
    #24915
    Fileplanet nem fizetős, felejtsük már el ezt a marhaságot ;] A gyors serverek, ahol nincs sor, ahhoz kell tagság. A többi, free és publikus server, ahol esetleg sorban állás is előfordulhat, oda semmi nem kell, csak kattingatni és jön is lefelé a cucc. Sosem volt ez másként.
  • Pretorian
    #24914
    Egyébként érdekes, hogy X360 -on a távoli hegyek textúrái nem olyan mosottak, mint a PC-s verzió esetében. Ez valami lolság, vagy csak az én kártyámban van a hiba?
  • Pretorian
    #24913
    Hááát, a Landscape LOD a képek alapján engem nem győzött meg, a Parallax Cities legtöbb esetben meg a Fileplanet-re mutat letöltésnél, ami sajnos fizetős, úgyhogy felejtve van.....:(
    Máshol meg nem találtam.
  • GoKu x
    #24912
    ITT megtalálod. a neve evantals dual wielding.
  • csgj
    #24911
    a landscape LOD mi a fenében különbözik az eredeti landscape-től? akárhogy nézem, nem látom
    [URL=http://www.tessource.net/files/image.php?id=569]ezen mutatja a "különbséget"[/URL]
  • csgj
    #24910
    tényleg vannak sárkányok?? azt a fickót ismerem, de még nem beszéltem vele. fú, ha vannak, megnézem őket.
  • MerlinW
    #24909
    Pedig a Landscape LOD és a Parallax cities mod-ok fényévekkel teszik szebbé a játékot különösebb sebességcsökkenés nélkül.
  • zsilike
    #24908
    hi'megkérdezném h ezt a mod ot honnan töltötted?