41716
  • Hajnalcat
    #25268
    Elég sötét helyen játszódik, alig látni valamit. Semmi erdő, semmilyen erdei lények.
  • csgj
    #25267
    nekem a gothic nem annyira tetszett. mindig idegesített a harcrendszere. meg nem bírtam benne az erdei lényeket :D
  • Esrohnoil
    #25266
    Ráadásul a Bless nevű varázslat szintenként 1 ponttal megnövelte a fő tulajdonságaidat egy rövid időre.
    Szal. 10. szinten már +10-et adott a 4 tulajdonsághoz.
    (De lehet h. szint+1-et. :D Már rég játszottam.)
  • Esrohnoil
    #25265
    Gothic-ot se felejtsétek el! :)
    Remélem ebből most nem lesz megint vita.

    Peace
  • Kmarha
    #25264
    ohh igen, ezt hiányolom a legjobban az ilyen tipusú játékokban. Élvezett volt varázslónak lenni :p
  • PiszkosFred
    #25263
    Jó kis játék, unikum még ma is. Nekem speciel a varázslás technikája nagyon tetszett, egyedi volt, és a kezdeti nehézségek után ha ráérzett az ember, egész jó kis móka lett belőle.
  • PTW
    #25262
    Arx Fatalis

  • Kmarha
    #25261
    bocsánat, elirtam a nevét kicsikét. Arx Fatalis.

    itt a játék sg-s forum linkje.
  • Hajnalcat
    #25260
    Arx Fatalise? És az is kalandjáték? Sajnos nem találok róla képeket. :(

    És ezek kb. hány CD-s játékok, mármint terjedelemre mekkorák?
  • Kmarha
    #25259
    Arx Fatalise. Persze csak hasonló (nyomokban). De sokkal nehezebb.

    De mint irta kisfigi, ott az elder scrolls régi részei. Bár a grafika rosszabb, de a történet egyre jobb és értelmesebb (visszafelé lépkedve :D). Az Oblivion e téren ugyanis inkább szégyenkezhet mint dicsekedhet.
  • kisfigi
    #25258
    Morrowind :DD
  • Hajnalcat
    #25257
    Nagyon teszik ez a játék. Tudnátok még írni nekem hasonló játékokat?
  • PiszkosFred
    #25256
    Nem, az egyik Deadra herceg kvesztjéhez kell majd kedves ismerősünket, Umbrát és aktuális szolgáját zargatni. De persze nem kötelező ;] A lényeg, mint általában az Oblivionban, ami nevesített, azt ne add el, ha nem muszáj, hátha kell még a későbbiekben.
  • Pretorian
    #25255
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Grey Fox-al nem lehet csak úgy "talizni", ha végigmész a ranglétrán a Thieves Guild-ben, majd találkozhatsz vele. Akivel pedig a Waterfrontnál találkozol, az nem Baurus, hanem Armand. Tőle kapod az első küldiket a Guildben.
  • maffioso
    #25254
    a grayfoxxal h lehet talizni éjfélkor mer nemtalálom?vagy az baurus volt álnéven?
  • csgj
    #25253
    szerintetek jó az ilyen kari?: lady, battlemage ?? mert nekem egy ilyen Breton-csajom van. most jutott be a mágusakadémiára
  • maffioso
    #25252
    én nekem ez az első elder srcollsom mer a töbhbire aszittem h szar de azokkal is toltam volna még ma is az oblivion után ha nem nézem meg mijen a grafja
    na ez ma nem tetszik nekem szal ilyen stilusban max még a gothicot probálnám ki
  • haxoror
    #25251
    SPOILER!

    klikk
  • Balthazar
    #25250
    A főküldihez?
  • haxoror
    #25249
    A kard kell majd később egy küldetéshez
  • Balthazar
    #25248
    Csá!A kérdésem a következő:IC közeli erődben(Vindasel) találtam egy nőt teljes ebony páncélban,a neve Umbra. Megöltem és elvettem a páncélját.Gyilkosságot követtem el ,ezért a következő alvásnál megjelent a Dark Brotherhood-os fószer.Na már most ,nem baj,hogy kinyírtam a csajt?Nem kell majd egy későbbi főküldiben vagy vmelyik Guild küldiben?
  • Thanatos
    #25247
    vagy felét ha tolvajcéhnél fizeti ki, nem? :)
  • CS@
    #25246
    ja
  • maffioso
    #25245
    bazki és ha 505abountym akk annyi aranyat kell fizessek?
  • CS@
    #25244
    Hát az őröknek sem tetszik amit csináltál azért futnak utánad.
    1. Lefekszel aludni és már kint is vagy némi skill csökkenésért cserébe.
    2. Igen. PL. úgy, hogy kifizeted(TolvajCéhnél vagy az őröknél)
    3. Így
  • maffioso
    #25243
    na igen megtaláltam
    de ahogy kimegyek futnak utánam az őrők és leakarnak csukni hát ez nekem nem tetszik mert
    1nemtom hogykell kijutni a jailből
    2valahogy csak lelehet csökkenteteni a bountyt
    3hogy?
  • maffioso
    #25242
    jaok thx még kezdő vok:P de most elmentem a kvacsba harcolni mer unatkoztam
  • Pretorian
    #25241
    Aktiváld a Questet a térkép menüben, a piros xar pontosan megmutatja, melyik házba kell bemenned.
  • maffioso
    #25240
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    találtam egyet amit megis nevez ésvan benne egy orc meg vmi másikde a csákok az sehol
  • Pretorian
    #25239
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pedig oda kell menni, az Elven Gardens negyedben vár rád az egyik kis kocsmában.
  • vente
    #25238
    ok thx!
    és szeretnék még 1 dolgot kérdezni, hol lehet Daedrik sisakot szerezni mert már van mindenem össz ruha pajzs fegyver csak a sisak kéne ha egyáltalán lehet
  • maffioso
    #25237
    van mikor a martint visza vittem a csávohoz és elbujtattuk egy temblomba és vmi nyakláncot kel megkeresni nem tom a nevét de az empreror atta és előbb beszélni kell baurussal de azemg holvan?meraz imperial cityben elkapnak és dutyiba basznak és azt nemakarom
  • CS@
    #25236
    Attól függ melyiké, mert valóban van egy „Dual Wielding” nevű MOD, de ha azt leszedi, akkor nem hinném, hogy el lesz ragadtatva a kínálattól(1db ElvenLongsword).

    Ha már pontos név kell, akkor inkább: Evantal's Dual Wielding
  • Pretorian
    #25235
    Dual Wielding mod a pontos neve.
  • Kly9
    #25234
    Nem a dual modra gondolsz? Egyik fegyver támadásra, míg a másik védekezésre(hárításra van, pajzs helyett)
  • CS@
    #25233
    Több ilyen is van.
    Esetleg kuksizz be az Oblivion karakterek topikba és a #1074 körül nézelődj.
  • CS@
    #25232
    Bár csak tippelek, de szerintem így nem fog fejlődni.

    Jut eszembe ilyen tesztelős esetekben használd a SkillUsage –t.
    Konzolba beírod a TDT parancsot és addig nyomkodod a ScrollLock –ot amíg a SkillUsage pontig nem jutsz, ha a konzolt ezután bezárod, az infók akkor is kint maradnak a képernyőn(egészen addig amíg ismét be nem írod a TDT -t) és mutatják az aktuális fejlődéseket. Ezt a beállítást program meg is jegyzi, így legközelebb már nem kell kikeresned, hanem a TDT beírása után rögtön ez az első(karaktertől függetlenül).
  • vente
    #25231
    heló
    nem tudja valaki hogy mi a neve annak a modnak amivel 2 kard lehet a kezedben?
    mert már vagy 1 órája keresem de nemtom mi a neve
    pls help
  • Pretorian
    #25230
    Jahh, Glass Longsworddal jött az utolsó cickány is.
    "cickány is emerging.
    cickány does 20 damage to Queen of the Rodeo."

    Hát jah, ilyen szinten már elég lecsapni két-három banditát, a rajtuk lévő armort eladva jó ideig lesz mit a lombikba aprítani.
  • haxoror
    #25229
    "Sebzést produkáló skillek (valamennyi fegyver és a destruction) csak akkor fejlődik, ha sikeres sebző találatot viszel be."

    Eddig én is ezt hittem de egyre inkább az az érzésem hogy pl Destructionnál nem kell a támadásnak sikeresnek lennie, az egyetlen feltétel az hogy a karakter éppen harcoljon (menjen a háttérben a harci zene), ilyenkor a mellément Destruction lövedék is növeli a szkillt.