41716
  • Reelex
    #25308
    ja ööööö valami 7z ha ez az :S
  • Cormac
    #25307
    Ha netán megírnád hogy milyen a formátum ami számodra ismeretlen....
  • Reelex
    #25306
    helló valakinek a segítségét kérném mer letöltöttem ezt a mystic elfes modot de ismeretlen a formátum lehet hogy amatőr vagyok de micsináljak ilyenkor?
  • maffioso
    #25305
    van vkinek tapasztalata a multiplayermodrol?
  • valaminick
    #25304
    már megoldottam..
  • SaGa Jr
    #25303
    Nem kell 3500+-os AMD proci. Vagy 3GHz-s P4-es proci kell vagy egy 3000+-os AMD (ez utóbbi amúgy nem 3 GHz-es, hanem 2 körüli, ám ez lényegtelen, mert az AMD számozása egy viszonyítási szám, nem a tényleges GHz érték). Az én 3200+-os AMD Athlon 64-esemmel nagyon gyönyörűen ketyeg a játék.
  • valaminick
    #25302
    Hali!

    Annyit szeretnék megtudni, hogy ha felakarom rakni ezt a Natural Environment 2.0-t akkor azt tehetem az 1.0 verzióju gaméra? és ha igen akkor, hogy kell feltenni?:P
  • haxoror
    #25301
    A patchre nincs ötletem de a hivatalos pluginokat még ha tényleg meg is vetted őket akkor is egyszerűbb ha lewarezolod, a warez már eleve kitömörített
  • haxoror
    #25300
    Jól találgatsz csak pont fordítva van, AMD-nél a szám nem nagyobb hanem kisebb mint a pentium megfelelője :)

    Nekem AMD 2500+ remekül megy
  • Kmarha
    #25299
    és ahogy nézem, lehet igazuk is van :))
  • Esrohnoil
    #25298
    Egyik videoban maguk a fejlesztők mondták h. nem RPG, inkább akciójáték.
  • Code92
    #25297
    nem elég hozzá a CPU(proci) min. 3ghz kell és azon meg kb. úgy normálisan asszem amd-ből 3ghz-nbyi teljkesítményt a 3500+ nyomatja de ha tévednék javítsatok ki
  • CHEAPBOY
    #25296
    ismet kerdes, de ezer eves: eredeti obli, AMD 3000+on X800ason 1 giga rammal, miarakaett tagadja meg a hivatalos rxtrakat, illetve a hivatalas upgradet ?( kiirja hogy same file found on the same name upgrade cannot be done)

    S a Wizards towes s egyebek mar az install wizard elejen halalra fagyasztjak a rendszert?


  • Kmarha
    #25295
    Öööö.. biztos sok vitatkozást megért kinyilatkozat ez, és nem akarom újra kezdeni.. de akkor mi lesz?

    "Developed by the team behind the RPG Arx Fatalis, this entry in the long-running Might and Magic series brings the legendary RPG to life in new ways with the power of the Source Engine powering its character animation, graphics, AI and real-world physics to provide a wholly immersive first-person RPG experience. The second chapter in the new Might & Magic franchise allows players to experience ferocious combat as an expert warrior, mage, or assassin using a vast array of devastating weapons against vicious creatures in a captivating fantasy environment."

    Vagy fps kardozos játék enyhe rpg-s beütéssel? :D az már rpg-nek számíthat. Nem kötöszködni akarok, csak kérdezem :)
  • Esrohnoil
    #25294
    Eleve nem is lehet trónfosztó, mivel az nem rpg lesz. :D
  • Kmarha
    #25293
    Khmm.. a visszajelzésekből úgy veszem ki, mégsem lesz egy trónfosztó játék. A többit hagyjuk is meg a saját forumára.
  • Kmarha
    #25292
    tudom hogy naon nem tartozik ide, de ha már elöbb volt itt e stilushoz hasonló játékokról szó, akkor had említsem meg: megjelent a Dark Messiah demo!!! hardwiredről tölthető is.
    Ha története jobb lesz mint az Oblivionnak akkor szerintem alázni fogja :) aztán majd megláttjuk.
  • haxoror
    #25291
    hmm ez most jutott eszembe, a töltő képernyőkön írják hogy a telekinézissel tárgyakat lehet messzire dobálni (great distances), nem vagyok miszticizmusban profi szal vki légyszi próbálja ki ha éppen van rá ideje hogy nehéz tárgyakat is lehet-e telekinézissel dobálni, amire konkrétan gondolok hogy pl csapda fatörzseket dobálva agyon lehet-e verni a banditákat illetve lehet-e így mobil fedezéknek használni az említett fatörzset :)
  • Kmarha
    #25290
    :)) észre se vettem hogy már írni sem tudok :) Köszönöm! :)

    Mostanában viszont nem probálom ki. Nagyon nincs időm. Majd fősulis szorgalmi időszak alatt :) Akkor ér rá legjobban az ember.
  • haxoror
    #25289
    a linkelésre kért linket most belinkelem:

    link

    Ha kipróbáltad majd írd meg hogy szerinted melyik a legreálisabb :)
  • Kmarha
    #25288
    szeretném ha belinkelnéd az említett linket. köszike!
  • SaGa Jr
    #25287
    Kiegészítés és OFF:
    Bizonyos régebbi íjtípusok lényegesen angyobb sebességgel reptették a nyílvesszőket. Egy jól megkreált longbow akár 70-80 m/s sebességgel is. Egy visszacsapó nomád íj 50-60 m/s-el. De az általában használt sima reflex íjak/rövid íjak ennél lasabbak voltak.

    Persze mindezt avessző tömege, a nyílhegy, a tollazás és még sok egyéb tényező is rendesen befolyásolta.
  • SaGa Jr
    #25286
    1. Ők a fővárosban lévő vámpírvadászok. Megkeresnek majd, ha jó helyen és időben ténferegsz a városban (este a templomi negyedben).

    2. Ez a főszál végén kapható meg.

    3. Menj le a legalsó városba és ott a városvezetőnek a küldetését teljesítsed (Mazoga the Orc a küldetés neve). Jutalmul ezt kapod.

    De van még egyéb lovagrend is, amit szintén a fő szálat csinálgatva ismerhetsz meg és kaphatsz tagságot.
  • SaGa Jr
    #25285
    Ez így nem teljesen igaz. Csak veszett nehéz a kitérés, már ha közel a lövész. Egy jó modern íjból 30-40 m/s sebességgel megy ki a nyílvessző. De ennél lasabbak sem ritkák sőt ha rosszul old ki a lövész, akkor drasztikusan lelassul a vessző. Tudom, tapasztaltam pár lövöldözés alkalmával.
    Az viszont tény, hogy viccesen lassúak a játékban a lövedékek és egyszerűen nevetségessé teszik az íjászokat. Simán ki lehet sétálni még relatíve közelről is egy lövés elől. Valószínű, hogy tényleg egy elképzelt játékegyensúly miatt lett ez így megoldva, de bár ne tették volna.

  • haxoror
    #25284
    hopp ez egy picit nagy lett sry
  • haxoror
    #25283
    Kafei's Better Amulet Replacer

  • ollie
    #25282
    A valóságban lehetetlen elugrani a nyíl elől, olyan gyors. Nem is igazán lehet látni. De gondolom azért lassították le ennyire a játékban, hogy legyen esélye másnak is az íjászok ellen.
  • Balthazar
    #25281
    Pár kérdés:
    Hogy lehet bejutni a(z):
    1.Order of the virtuous blood-hoz?
    2.Order of the dragon-hoz?
    3.Knights of the white stallion-hoz?
  • haxoror
    #25280
    Jah, főleg ha hirtelen a nyakamba ugrott vmi én meg hadonásztam össze-vissza!
    nekem tetszett a rendszer
  • haxoror
    #25279
    véleményeket kérek!

    A nyilak sebessége nem éppen reális a játékban ezért letöltöttem egy plugint ami 200%-ra emeli a nyílvesszők sebességét, egyrészt könnyebb így célozni mert nem kell a célkeresztet a cél fölé emelni méterekkel és vezetni sem kell annyira a mozgó célpontot, másrészt az ellenség íjászok így már "izgalmas" pillanatokat tudnak szerezni főleg ha be vannak támogatva közelharcosokkal

    De még így sem vagyok benne biztos hogy ez így reális, nem íjászkodik hobbiból vki itt véletlenül?
    kb mennyivel kéne a nyilak sebességét növelni hogy a legjobban közelítsenek a valósághoz?
  • Kmarha
    #25278
    hát izlések és pofonok. Egy állom játék lenne, ahol a karakter hatalma, ereje és ügyessége nem holmi ostoba számoktól függ. Sokkal inkább, hogy mennyire tudsz bánni vele.

    Mind kard stilusban mint varázslatban. :)) Bár igaz, ilyenfajta ügyesség terén egész jó vagyok, igy nekem nem volt nehéz. Megértem azt, aki annyira nem tudd bánni az egérrel, mennyit szenvedhetett az Arx-ban :D
  • ollie
    #25277
    Én pont a varászlatrendszere miatt hagytam abba 1-2 óra játék után, pedig egyébként tetszett a játék. Nekme ne csináljanak egy ügyességi játékot a varászlásból.
  • _Atti_
    #25276
    hát a gothic I 1.15gb feltelepítve. Az Oblivion 4-5 körül mocorog és akkor még esszenciális modok nem kerültek bele :)
  • Hajnalcat
    #25275
    Az oblivionnal se játszottam még, nincs meg, de tetszenek a figurák meg a háttér, és szeretném majd megszerezni. De akkor ezek szerint nehéz lesz...
  • Esrohnoil
    #25274
    Az oblivion sokkal többet foglal. :D
  • Esrohnoil
    #25273
    Egyébként azért nincsenek benne erdei lények, mert pont arról szól h. a felszínen megfagyott minden, és mindenki a barlangokba menekült.
  • Esrohnoil
    #25272
    Jah, jó kis klausztrofóbiás játék.
  • Esrohnoil
    #25271
    ...a másiknak meg pont az hiányzik egy másik játékból. :D
  • Esrohnoil
    #25270
    Az egyik utálja az erdei lényeket...
  • Hajnalcat
    #25269
    Huh, ezer éve akarok a Gothic-al játszani, de sajna olyan nagy terjedelmű, hogy nem fér rá a gépemre. :( Nincs rajt elég hely.