41716
  • ollie
    #25514
    Kinyitottam a DVD tokot. Betettem a DVD-t az olvasóba, majd magától elindult a telepítés. Én csak annyit állítottam át, hogy hova telepítse. Miután magától felteledett, már játszhattam is.
  • adios
    #25513
    Leírná vki részletesen a game telepítését?
    Mert már dél óta szorakozok vele.Írták hogy emulálni kell vmit,de nekem az sem jött be.Plz Help!!!!
  • ollie
    #25512
    bazz ezek a trükkös linkelések... http://www.papagamer.com/faqs/oblivion.txt
  • ollie
    #25511
    bocs, a jó link: oblivion faq 3.0
  • ollie
    #25510
    Ebben az összes létező küldetés benne van: oblivion
  • CS@
    #25509
    Az attól függ, hogy KB hányadik szintű vagy, alapból csak úgy kirakva a világban, sehol sem találsz ilyet, ez általában igaz a jobb fegyverekre. Kivétel ez alól Umbra, mert ha őt le tudod nyomni, akkor az ő kardja a második legerősebb(legnagyobbat sebző) kard a játékban(de ez csak a sebzésre vonatkozik, mert egy közönséges DaedricLongsword –ből, némi tunning után lényegesen eredményes fegyver válhat).
  • sheva94
    #25508
    kösz!

    lenne még1 kérdésem hol találok glass long sword-öt (zöld pengéjű kard)
  • CS@
    #25507
    Rossz kérdés, de ha ragaszkodsz a válaszhoz, akkor a Bound Sword a legerősebb, sehol nem találod meg, mert csak megidézni lehet.
  • sheva94
    #25506
    Hi!

    az lenne a kérdésem melyik a játék legerősebb kardja?? és hol találom meg???
  • haxoror
    #25505
    Baromi jó oldal mágus karaktereknek!

    Csak egy példa:

    3072 Damage.
    For those of you brought here by the promise of 3072 damage for 65 mana, here it is (mana costs are based on 93 destruction skill): spell A is touch 100 weakness to magic for 3 seconds for 5 mana; spell B is touch 100 weakness to magic, fire, frost, and shock for 3 seconds for 14 mana; spell C is touch 8 fire, frost, and shock damage for 8 seconds, for 41 mana. Quickly cast this series of spells: A, A, B, then C. C's potency will be multiplied 16 times by the first 3 spells.
  • haxoror
    #25504
    Ha csak állnak egymás mellett az nem elég, beszélniük kell egymással, közel kell lopakodnod (a bokorba mellettük) akkor megindul egy párbeszéd és ezután már tudod folytatni a küldetést.
  • rezes
    #25503
    Az Oscurot mindenkeppen ajanlom az az egyik legjobb a lehetosegek kozul
  • PiszkosFred
    #25502
    A HQn van pár, de közel sem az összes. Angolul itt megtalálsz mindent: KATT
  • adios
    #25501
    Mert nekem a daemon 4.03-as van meg
  • adios
    #25500
    és melyik a jó verzió?
  • Takimate
    #25499
    lehet hogy észrevett ahogy követem ? (nem szólt...)
  • Takimate
    #25498
    Sziasztok ! Az Unfriendly Competiton mission-ben amikor követem az árust, és találkozik valahol egy másikkal, a kertben csak hosszú órákat (ingame idő) állnak egymással szemben és nem mozdulnak. Majd szétválnak, én követem a FAQ szerint a másikat, de nincs ott könyv az asztalon amit Thoronirnek kéne vigyek. Itt megakadtam.

    Másik kérdésem pedig...: van olyan (akár Angol) oldal ahol az összes teljesíthető mission leírása megtalálható ?

    köszi
  • zsilike
    #25497
    lehet h a verziód nem ok.szedd a jót.demon ban emulálod a tükörfájlt.ekkor automatice elindul,ha nem akkor sajátgéppben megnézed h daemon ban megfelelő e az emulálás.belépsz,setupot elinditod
  • JohnnieWalker
    #25496
    Sziasztok. Ajánljatok már nekem légyszi olyan modokat, amelyek kizárják az ellenfelek szinthezigazítását. Anno 1-2 hónapja mérgemben :D abbahagytam a játékot, mert akárhányszor elértem egy x szintet megtáposodtak az ellenfelek. A végén már full daedracuccba öltözve ledarált egy goblin... Utólag rájöttem hogy én (is) csesztem el, nem figyeltem a skillekre, de szerintem a szinthezigazítás akkor is hüleség. Legyen egy hegyomlás troll, vagy egy daedra 40-es és alacsonyabb szinteken sikítva szaladjak előlük, de engedtessék már meg, hogy egy goblint mondjuk 10.szintem után a nyakára csavart beleviel csapkodjam a falhoz...

    Amiket találtam:

    - Oscuro's Oblivion Overhaul 1.23 (ez egész jónak tűnik, de ahogy néztem rengeteg mindent átvariál, úgyhogy kíváncsi lennék olyan vki véleményére aki kipróbálta)

    - NPC Static Lvl. 1.2

    - Kobu (ezt nemtom mi régen írtam fel magamnak)

    - AF mod (szintén)

    Szóval aki ezeket próbálta, vagy van jobb ajánlata, az ne kíméljen, előre is köszi


    - JW -
  • adios
    #25495
    Csak az a baj hogy a sajátgépben nincs Oblivion ikon csak ilyen,hogy Elder Scrolls IV Oblivion+Mods+NoDvD crack+Update.Ha belelépek ott van egy ikon de az az 1.1-es Beta verzió.Az installal van itt a gond mert nem tudok a képre kattintani
  • Code92
    #25494
    bal klikk a daemonra ott berakod a virtuális megthajtóba utánasajátgép ott kettőt katt az oblivion képére akkor el kell induljon a "launch.exe" vagy írd meg tedd be advd-t jobb klikk rá sajátgépben "megnyitás" és ott két katt a
    "setup.exe"-re.
  • adios
    #25493
    Hali!
    Amikor telepíteni akarom a játékot Daemon Tools-al,akkor nem akar elindulni a telepítés.Mi lehet ennek az oka?
    A legújabb Daemon van fennt.
  • ollie
    #25492
    FIGYELEM!

    A 6.8-as catalyst az Oblivion alatt összeomlásokhoz vezethet. Viszonlyag kevés rendszeren jön ez elő, de akkor folyamatosan.
    Ez már csak azért is sajnálatos, mert semmilyen más játékban nincs gond a 6.8-al, ráadásul jelentős teljesítménynövekedést hoz mind D3D, mind OpenGL alatt.

    Ennek ellenére érdemes kipróbálni, mert - mint írtam - kevés gépen jön elő a probléma (sajnos nálam igen).
  • ollie
    #25491
    X1600PRO-n már elég jól megy high beállításokkal, és már 30 rugó alatt van. Ráadásul msot jelent meg a 6.8-as catalyst, amin jelentősen javítottak az x1000-es sorozat memóriakezelésén.
  • Esrohnoil
    #25490
    Szerintem itt ne menjünk bele a magyar közoktatás problémáiba. :)
  • KILROY
    #25489
    old chest
  • bigapó
    #25488
    off:

    nah ott aztán pont azt a kettőt nem fogja megtanulni. főleg az utóbbit. legalábbis manapság és szerintem...
  • Esrohnoil
    #25487
    Lehet h. ő általános iskolába jár, de lehet az is, h. nem...
    Mindenesetre neked sem ártana néha elnézni a suliba. Volna mit tanulni.
    Elsősorban nyelvtant és egy kis illemet.
  • _Atti_
    #25486

    már #25473-al is tűllőttél a célon..
    amit írt olyan tény minthogy ha nincs pénzed magánrepülőre kénytelen vagy 'beérni' autóval..ez van, még ha szarul is hangzik.
    az hogy hájtech..mit mondjon? next-gen? valahogy be kell határolni mire gondol.
  • maffioso
    #25485
    és kivoltatok akadva mikor irtam neki azt ami a büntipontom indoka is
  • lwb
    #25484
    mikor egy fapados nyaralás 100k-nál kezdődik, akkor egy 50k-s kártya megvásárlásához nem kell milliárdosnak lenni. áldozat, persze, de nem elérhetetlen. aki dolgozik, az ki tudja magának gazdálkodni, ha akarja.

    csak zárójelben. ezzel a sok buzizással csak azt bizonyítod, amit már amúgy is sejt mindenki itt - hogy egy kommunikációs zéró vagy.

    és mielőtt belekezdenél, én pesten lakok és már rég nem vesz nekem semmit anyám (fordítva inkább). :)
  • bigapó
    #25483
    OFF:
    a hardveres témához csak annyit tudok hozzátenni, hogy nekem low grafikán is ugyanúgy fejlődött a karakterem, mint high-on...


    akinek meg nem tetszik, mert "csúnya", az vagy menjen el bankot rabolni vagy ne írkáljon be hardveres dolgokat egy játék topikba...ja esetleg szedhet hangyát, az olcsóbb mulatság és kb. ugyanolyan idegesítő tud lenni egy idő után...

    ON:

    ui: szégyellem magam, mert nem azért hagytam abba a játékot a harmadánál, mert zavart, hogy néha belassult, hanem, mert nem érdekelt tovább mit lehet még csinálni benne...
  • haxoror
    #25482
    Ne haragudj, de ez szánalmas...
  • PiszkosFred
    #25481
    Továbbra is hisztizel, vagy idézel tőlem olyat, amikor azt mondtam, hogy nem megy régi konfigon?

    Addig is ajánlom figyelmedbe ezt a mondatomat:
    "Akinek nincs rá kerete, az ne játszon, vagy érje be egy lebutított verzióval."
  • PiszkosFred
    #25479
    Oh drágám, így jártál. Azt hiszel rólam amit akarsz, nem igazán érdekel. Az hogy te fel vagy háborodva, az szintén nem érdekel.

    Nem tehetek róla, hogy az értelmi képességeid nem érik el azt a szintet, hogy megértsd: az Oblivionnak komoly gép kell. Ezt szajkózza minden média, minden fejlesztő közel 2 éve. Ez van.

    Lehet játszani gyengébb géppel is, sosem mondtam hogy nem. Idézz, ha ilyet látsz tőlem.
  • zsilike
    #25478
    milyen videjókártyát érdemes venni ami még nem kerül miliókba ?:) ja és megy vele a gémsz:)



    ez volt a kérdés.ezzel én be is fejezném.nem tűröm ha vk igazságtalan!ezzel vége,de ha vitatkozni fog akkor rászálok!nincs több off.Jo oblivionozást mindenkinek!(gyengébb kártyákkal is)
  • PiszkosFred
    #25477
    Nagyképű? Álljon már meg a menet, kérem. Nekem nincs "hájtek" gépem, 2.8as amd, 6600gt (jópár éve talán annak számított, de ezt a konfigot én tavaly "újítottam" be, amikor már meg tudtam fizetni a cuccot - újonnan nincs rá esélyem sem. Sok szép effektről le kellett mondanom emiatt a konfig miatt. Miért? Mert nincs pénzem jobbat venni. De emiatt miért haragudnék arra, akinek jobb gépe van? Miért lennék felháborodva, hogy egy több éves konfigon nem fut a játék teljes szépséggel? Én beletörődtem, ez van.

    El lett mondva midnig is, hogy az Oblivionhoz komoly gép kell. Aki ezek után azt hitte, hogy majd középkategóriás gépen is szépen fut, full effektekkel meg mindennel, az így járt. És akkor még finoman fejeztem ki magam.

    És akár tetszik, akár nem, NEM KÖTELEZŐ AZ OBLIVIONNAL JÁTSZANI. Ez ténykérdés. Én sem megyek Hawaiira nyaralni, ha nincs rá pénzem. Akinek nincs gépe az Oblivionhoz, az ne játsszon vele. Vagy ha játszik, érje be azzal a lebutított verzióval, amelyre még képes a gépe. És még én vagyok nagyképű és beképzelt? Hát jól nézünk ki...
  • Braveheart
    #25475
    Hát kétlem hogy 30-35 évesen anyuci veszi meg a gépet, de akkor is kicsit nagyképű beszólás volt, ez tény...
  • zsilike
    #25472
    bizony igy van!helyes a dörgés
  • CsőKujts
    #25471
    Ehh. Pedig már majdnem nekiálltam sajnálkozni. ;) Attól függetlenül ez gecciség. Ingyen számítógépet mindenkinek!!!