41716
  • CS@
    #25634
    Minek teszed fel harmadjára is ugyanazt a kérdést?
  • _Atti_
    #25633
    attól függ..modokat használasz? van terved a jövőben több karira?

    szerintem amugy szinte totál lényegtelen, kisebb nagyobb nehézségek árán de akármivel ki lehet használni a játék minden aspektusát..olyat csinálj amilyet játszani szeretnél.

    Ha nem használsz modot és nem akarod majd később a difficultyt levenni akkor gyúrnod kell viszont mert a suttyó banditák is a földbe fognak döngölni.
  • tréj
    #25632
    szerintetek ha kezdek egy karit milyen kari legyen
  • Cowek
    #25631
    Beírtam a Google-be (aki ugye a mi barátunk), hogy "oblivion demo" és nem talált...
    Vagyis nincsen.
  • tréj
    #25630
    pls valaki mondja meg hogy honan lehet letölteni a demo verziot!!
  • Hoz_Hun
    #25629
    Lenne egy kérdésem: letöltöttem az official addonokat (mágustorony, kalózhajó, stb.) aktiválom az aktiválókóddal, de insatllálás kezdetekor mindig megáll és többé nem válaszol azaz nem tudom felinstallálni. Újratettem az Obliviont de ugyse megy fel (az Oblivion fut rendessen a patch is fenn van).

    Volt valakinek ilyenje, vagy van valami ötlete?
  • tréj
    #25628
    létezik a oblivionak demo verzioja?????
  • BBalee
    #25627
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Shrine of Azura-ánál a küldit vedd fel, és egy újrahasználható SG-t kapsz ha teljesíted a kérését. Erről már van infó a HQ-n :)

    Lehetőleg ne add oda Martinnak a Blood of Daedra küldibe a csillagot, hanem egy másik daedra ajándékot adj a srácnak. Bármeik schrine-os küldinél kapott tárgy megteszi.

  • CS@
    #25626
    Nem létezik.
  • CS@
    #25625
    A MageGuildok -ban is találhatóak NPCk akik pénzért feltöltik, de ez a legköltségesebb megoldás, mert jó drágán csinálják. Köztes megoldás a SoulGem -ekből való feltöltés, ilyenkor a kő is elveszik(ez az értelme+hogy enchantolhatsz belőle). A legjobb mód pedig az AzuraStar, ez egy DaedraArtifact. Valójában egy GrandSoulgemként funkcionál azzal a különbséggel, hogy ha használod(enchantra vagy fegyvertöltésre), akkor a kő megmarad csak a lélek ürül ki belőle. Bővebben a HQ –n olvashatsz róla.
  • tréj
    #25624
    sziasztok lene egy kérdésem honan lehet letölteni a demot ha létezik demo?
  • Takimate
    #25623
    Sziasztok ismét!
    A gondom az enchant-al akadt.
    A FAQ mindenre választ ad, csak arra nem hogy mivel s hogyan tölthetem fel a varázs dolgaimat. Pl találtam egy jó kis íjat, de kifogyott..
    Van nálam egy soulgem grand.. 500 at ér. Ha rányomok feltöltni.
    Nade 500 ??! Kicsit költséges. Ha lélek van egy kőbe akkor is eltűnik a kő ha repairolom az enchantolt cuccaimat vele ? kkor meg mi értelme ?
    Magam nem kívánok előállítani személyre szabott enchantolt dolgokat, de a dolgaimat szeretném minél költséghatékonyabban feltölteni :)
    Mi a legjobb mód rá ?
    Köszi előre is...

  • BBalee
    #25622
    Attól függ a taktika, hogy milyen karaktert indítasz.
    Én Spellsworddel tolom neki a block alapba magas és itt működik a Block-Poweratack v. destruktion-Block taktika.
    Utánna heal és fortify armorer, majd mindent felkalapálok 100%-ra. :)
    Főleg ha egy mágus az elenfél, csak el kell némítani(silence) és marad a bicskája :)

    Nyilván egy Battlemagival, ahol a block 5% ott ez nem működik, inkább a futok-ütök v. destruktion -futok a nyerő.
    de pl Egy assasinnál mérgeket lehet kotyvasztani és mérgezett fegyverekkel lehet tovább gyengíteni az elent.
    Acrobatnál, ahol az osonás és az illúzió magas, egy orvtámadás garantáltan összejön ha láthatatlanak vagyunk:)
    A lényeg hogy az összes skillt használjuk mert akkor vagyunk eredményesek és nem akkor ha csak kaszabolunk:)
  • bigapó
    #25621
    ja, meg egy erősebb ellenfél olyat rádver, hogy félóráig csak tekeregsz, Ő meg szépen felhentel...támogatom a futok-ütök-futok taktikát:)
  • BBalee
    #25620
    Több skill-t kell használni pl.:
    Blokkolni kell. Ekkor kevesebb sebződést szenvedsz el. Így a kitartás is töltődik, és az elen is egy pillanatra megtorpan.
    Ekkor két-három tiszta ütést be lehet vinni az elenbe, vagy egy power atackot - lsd.: #25582.
    vagy
    Lassú ellenfél ellen:
    Caps lock be :) azaz futás és egy ütés majd elszaladsz hogy ne találjon el, majd beletolsz egy tűzlabdát aztán ismét megütni stb ... amíg el nem hasal.

    Álltalában az 1.)-t használom de pl.Zombi ellen a 2.) a hatásos mert megfertőz ha megüt azaz a block csak hátrány.
  • haxoror
    #25619
    Ne kaszabolj.

    Allul a piros kék és zöld csík közül a zöld a fatique, az jelenti hogy mennyi "szuflád" van. Ha kaszabolsz akkor ez a zöld csik pillanat alatt elfogy és onnantól szinte semmit sem sebzel a karddal.
  • mergal
    #25618
    Sziasztok!

    Nemrég óta játszom a játékkal.
    Nem világos hogy hogyan kell mondjuk a harctudást fejleszteni. Pl jön egy zombie aztán vagy 5 percig kell kaszabolnom mire elfekszik. Valaki leírhatná köszi!
  • CS@
    #25617
    Piros meg zöld csík? Nem vágom az mi.
    A „0” megnyomásakor a ball alsó sarokban megjelenik a kurzor ahova beírhatod a TCL –t.
  • gloss
    #25616
    ki kell jönnie ilyen piros meg zöld csikoknak?
  • CS@
    #25615
    Na most én is detto ugyanígy jártam: először beírtam oda aztán vettem észre, hogy nem oda akartam, Sorry.
  • gloss
    #25614
    köszi és bocs hogy oda is beírtam véletlen volt azt hittem hogy ebben vagyok
  • CS@
    #25613
    Beszúrom ide is:
    Használd a TCL parancsot(ha nem muszáj máskor ne írd bele a karakterek topikba is az ilyen jellegű kérdést, ha tudunk, akkor úgyis segítünk/segítek itt).
    1. Megnyitod a konzolt a „0” –val, majd beírod a, hogy TCL és entert nyomsz.
    2. Konzolt bezárod a „0” –val és kijössz ahonnan beragadtál, majd ismét megcsinálod az 1es pontot és konzol bezár.
  • _Atti_
    #25612
    ha van console akkor próbáld ezeket: tcl (morrowindben ez volt) , noclip, ghostmode..
  • gloss
    #25611
    vALAKI SEGÍTSEN!!!Az első kapu bezárása feladattnál amikor lemegyunka az oszlopokhoz beragatam egy oszlopba és nincs közeli mentésem mivel örültem hogy legyöztem azokat a szörnyeket és gyorsan elmentetem de utána észre vettem hogy beragadtam és most nem tudomk mit csinálni.Nincs valami kód vagy Mod amivel ki tudom magamat hozni onnan???? :(
  • CS@
    #25610
    Fantasztikusan sikerült körbeírnod, hogy melyik küldetésről is van szó. Na mind1 azért tippelek, ha a könyvel kapcsolatos küldetésről van szó, akkor el kell olvasni, hogy mit is ír a napló.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Merthogy nem mindegy milyen időpontban mész oda.
  • Sam87
    #25609
    Hali fiuk!!Kérlek segitsetek hogy hogyan kell megcsinálni azt a részt ahol egy kertbe mutat a küldetés.Odamentem de nincs semmi.Szeretném ha segítenétek.Fontos lenne!Könyi.Köci szépen mindent előre is!!Cső!!
  • CS@
    #25608
    Ugyan már szerintem még kishazánkban is volt(van?) olyan párt ahova 30as IQval bevettek embereket
  • haxoror
    #25607
    szerintem irreális hogy 30-as IQ-val is bevesznek a guildbe
  • gloss
    #25606
    az Ariana modot meg a Ren_BeautyPack csak be kell másolni mert én beraktam és egyiket se tudom használni?
  • gloss
    #25605
    az University az I.C-ben van. Azokat szerintem azért rakja i hogy oda menj elöbb ajánlásokért
  • zolo
    #25604
    Meg tudnátok mondani hogy hol van a Magic Guild University-je, ahol meg kéne keresnem a főnököket , hogy beléphessek a Guildba?Chorrolból küldtek, de ha aktiválom a questet szinte minden városhoz kiteszi a céljelzőt.
  • CS@
    #25603
    Amit egy komoly vagy inkább életszerű világban az egyének érdeke mindig felülbírál.
  • _Atti_
    #25602
    egy komoly világnak vannak szabályai.
  • gloss
    #25601
    aha köszi majd mindjárt megnézzem
  • ollie
    #25600
    Dehogynem jó. Minél nagyob ba szabadságod, annál nehezebb szerepjátszani, pont ezért jó, mert legalább ez a része kihívás. Engem pl nem egyszer megkísértett, hogy lépjek be a harcosok céhébe, de sikeresen ellenálltam. :)
  • CS@
    #25599
    Ha a téren találkoztál vele az nem jó, mert akkor már nem dolgozik.
    Munkaidőben keresd fel(ha jól emlékszem ilyenkor a ThreeBrothersben van) a házhoz tartozó kiegészítőket pedig a kereskedős rész alatt tudod megvásárolni(borítéknak kinéző tárgyak).
  • gloss
    #25598
    Különben szerintem a Mages Guildba ugy lenne jó bejuttni mint a Universitybe hogy egy csomó varázslotól kell kérni ajánlást csak itt mondjuk elég háromtól
  • gloss
    #25597
    Vettem egy házat IC-ben megkerestem a lakberendezőt ott rohangászot aegy téren de nem tudom mondani neki hogy rendeze be a házamat csak a szokásos szövegeket ajánja fel.Most akkor mit csináltam rosszul?Nem értem.Igaz még sok mindent nem értek de ahoz egy napig itt kéne ülnöm hogy leírjam :D
  • haxoror
    #25596
    szerintem inkább az a hiba hogy akárki beléphet a mage guildbe, nincs semmilyen minimum követelmény :/
  • CsőKujts
    #25595
    Ugyanmár Personalitynek legfeljebb akkor van értéke ha nem vagy bent a mages guildben. Ha bent vagy sima ügy összeállítani egy olyan varázslatot ami rövid ideig de vagy 50 et rátol a viszonyodra. Innentől kezdve mindenki a zsebedben van. Mondjuk ez szerintem hibája a programnak...