41716
  • CsőKujts
    #25674
    Ja csak azt nem tudom mire fel figuráztad ki. Szivesen venném ha belinkelnél ide egyetlen olyan hozzászólásomat amiből az alacsony Iq-mra következtettél. Ha ezt megteszed azonnal visszavonulót fújok. De ellenkező esetben vagy összekeversz valakivel, vagy paraszt vagy és kicsit sokat képzelsz magadról.
  • Ron Ragm
    #25673
    Morrowindben volt egy köztes megoldás, hogy ahogy erősödtél úgy jelentek meg egyre erősebb ellenfelek, de néha egy-két gyengébbet is találhattál.
  • _Atti_
    #25672
    modot rá!;) sokat..
  • koschwarz
    #25671
    csak kérdezem mint láma oblivionos, hogy a tapasztaltabb elderscrollosok mit szólnak ahhoz, hogy az ellenfelek erőssége mindig igazodik a mi szintünkhöz?? csak mert néhány modban ezt kivették.

    vagy a korábbi játékokban is így volt?

    engem egy nagyon kicsit zavar, hogy fejlődök, de mégsincs az a felemelő érzés, hogy bemegyek egy barlanga, és egy vágással lecsapok egy-két goblin férget. de igazából meg tudom, hogy hosszú távon azért több kihívás marad így.
  • CS@
    #25670
    Összességében attól lesz a legnehezebb, hogy beragadnak tőle a skillek, ezzel is növelve a kihívást. No de félre a tréfát ITT van hozzá a javítás melyre a figyelmemet FrozenRouse hívta fel a HQ egyik topikjában úgyhogy ezért THX neki.
  • haxoror
    #25669
    thx
  • haxoror
    #25668
    Ja hogy te vagy tréj is. :DDD

    Ha nem akarod folytani felőlem rendben de akkor légyszíves kímélj meg a privátüzeneteidtől is, bocsánatot kérek amiért kifiguráztam az értelmi képességeidet
  • JohnnieWalker
    #25667
    Jah, itt a linkje. 2 napja van fent, közel 10000-en töltötték le :D

    http://elderscrolls.filefront.com/file/Oscuros_Oblivion_Overhaul;68542
  • JohnnieWalker
    #25666
    Sziasztok! Lehet hogy valaki már beírta, de kijött az OSCURO'S OBLIVION OVERHAUL 1.3 as verziója. Összességében kicsomagolva 1,2 giga (!), de rengeteg mások által készített (igényes) modot is magában foglal (fegyverek, páncélok, ruhák stb.) Teljesen új lehetőségek és megoldások (ládákról le lehet verni a lakatot, csapdák a ládákban), új társulatok (pl. rabszolgatartók;.. összesen asszem 12), szövetségesek és ellenségek egyaránt (a szövetségesek az oldaladon harcolhatnak). Több mint 2000 egyedileg elhelyezett láda, nem szinthezigazított cuccokkal (ha ügyes tolvaj vagy, már akár első szinteken is lophatsz ezreket érő drágaköveket, cuccokat. A természet erőit magad mellé állíthatod, az állatok segíthetnek stb. Plusz a már megszokott finomítások, az ellenfelek nincsenek szinthezigazítva, kereskedés, lopakodás, egykezes-kétkezes fegyverek egyensúlyának beállítása. Összességében nehezebb, de SOKKAL élvezetesebb. No mindegy, nem tépem a szám, a readme-je több mint 30 oldalas (és ebben a beépített plusz 30-40 mod nincs részletezve), nehéz lenne mindent felsorolni, szerintem ezt látni kell, elég durva. NEM kell elölről kezdeni a játékot.
  • adios
    #25665
    Oké,köszi már megvan.Elöbb lopta el előlem és ezért nem találtam.De mostmár megvan.
  • zsilike
    #25664
    igen,de nemtom hol találod meg,igy kicsit bonyolult lehet,egyszerübb ha visszatöltöd,már ha van mentésed.egyfolytába menteni kell!!
  • herczeg
    #25663
    3 ha már nincs ott a könyv, tehát a csaj megelőzött akkor tőle kell lenyúlni
  • zsilike
    #25662
    nembiztos h jol emlékszem,de asszem h ez az a küldi,h egy tolvaj elöl kell elöbb ellopni mint h elvinné,különben nincs könyv.tehát töltsd vissza,nézd meg hová fut a tag,1-lesprinteled,és elöbb felmarkolode,mint ö,én igy csináltam,2 elveszed erőszakkal a tolvajtol a könyvet,remélem h erről van szó
  • adios
    #25661
    Hali!
    A Thief Guild-be való belépéshez teljesítendő küldetésnél megtaláltam a nő házát,de a könyvet sehol sem találom.Merre keressem?
  • _Atti_
    #25660
    tréj=sam87? vagy esetleg tréj=sam87=csőkujts? vagy csak ennyire sziveden viseled mások dolgát?
  • CsőKujts
    #25659
    Miért? Azt hiszed te olyan nagyon okos vagy? Már többször röhögtem a hülyeségeiden és a téves megállapításaidon. A nagyképűségeden sajnos csak sírni tudok. :)Nyugi ez nem flame én nem folytatom csak ténymegállapítás.
  • Dave00
    #25658
    sziasztok.lenne 1 problémám.az mitől van h az elején kiérek a börtönből és a fegyver ami a kezemben van villog.meg néha teljesen eltűnik.plz segítsetek.előre is köszönöm!
  • vodMarci
    #25657
    Kösz,megtaláltam Armandot,de már az első küldit nem tudom megcsinálni.:)
  • Cowek
    #25656
    lehet...
  • Kly9
    #25655
    Gray Fox nem létezik, ő egy legenda, a ha egy tolvaj ellop vmit cyrodilban kering a pletyka hogy Gray F. tette.

    Illetve te is Gray Foxxá válhatsz, ha te leszel a thief guild vezetője, ekkor már rang (ezt lehet hogy spoiler alá kellett volna raknom ).

  • vodMarci
    #25654
    Ok,kösz,megkeresem:)
  • Col Andrew
    #25653
    Armandnak hívják és a waterfront districtben van a csövesbódéknál.
  • deadcode82
    #25652
    Az nem a Grey Fox lesz, hanem az a csávó(nem emlékszem a nevére) aki a küldetéseket fogja adni a tolvaj céh küldik elején, a Grey Fox-al csak az utolsó néhány küldetés során fogsz találkozni.
  • CS@
    #25651
    Ugyan úgy mint az összes többi modot, bemásolod a fájlokat a helyükre, aztán bepipálod az esp –t, de ezt leírja a readme –ben is a „2. Installation and Playing” –részben.
  • gloss
    #25650
    BeautyPackot hogy kell telepíteni?
  • CS@
    #25649
    Úgy látom, hogy nem csak én zavarodottam bele a dologba :)

    Először Sam87 feltett egy remekül körbeírt küldetésről egy kérdést a #25609 –ben, amire mellékesen valóban rögtön ott a válasz is.
    Aztán tréj feltette 3x ugyanazt a kérdést(mellékesen már az elsőre is kapott választ) mire én megkérdeztem, hogy ezt minek. Erre jött Sam87 aki (látszólag)reagált a nem neki írt kérdésemre.
    De ha Sam87 ugyanaz lenne mint tréj, akkor minek kérdezné meg, hogy van e demo mikor már a franc tudja hol jár a küldetésben, kissé zavaros, de tökmind1.

    És, hogy még bonyolultabb legyen a dolog :)
    Hoz_Hun: azt meg tuti nem neked szánta zsilike, hanem Sam87 #25639 –re aminek megint csak nincs semmi értelme mert a karakteres kérdést nem ő rakta fel, hanem tréj.

    Tök jó igazi káosz van
  • Hoz_Hun
    #25648
    ????????????????????
    Gondolom ezt nem nekem írtad.
  • haxoror
    #25647
    Rögtön megkaptad a választ az #25626-ben
    stfu thx
  • zsilike
    #25646
    talán!de nem volt elmés kérdés!kb azt kérdezi h:milyen cipőt hordjon a következő 1 évben?hiszen ö tudja!
  • CS@
    #25645
    Amúgy azt nem is ő kérdezte. Vagy ez egy nickduplikáció?
  • vodMarci
    #25644
    Help!Hol találom meg Grey Foxot?Egy gyík azt mondta,hogy Imperial cityben,a water izénél,és valami kertnél éjfélkor.
  • zsilike
    #25643
    ok ha ezt akarod:LEGYÉL MÁGUS!,vagy elf,vagy harcos,h milyen faj?LEGYÉL ELF,vagy briton,v nord v......ugye h nem sok értelme volt a kérdésednek
  • CS@
    #25642
    Nagyon ügyes vagy grat.
    Mit kérdezel harmadjára okostojás? Ha még az sem tűnik fel, hogy csak egyszer tetted fel a kérdésedet, akkor ott már gondok lesznek. Amúgy meg ott a válasz az üzeneted felett.
  • zsilike
    #25641
    bünti lesz?
  • zsilike
    #25640
    egyszerükérdésreegyszerűválasz,igazábol nem értem a kérdést.nem tudod h milyen karaktert fejlesztesz 1évig,ezt miért másoktól kérded,nem vagy tul kreativ
  • Sam87
    #25639
    Hali !!! Szerintem azért kérdezem harmadjára,mert még nem válaszoltatok!Szerintem ez tök egyszerű!!Nem.Mert mostmár ki van a fa...m is ezzel az egész köcsögséggel.Köszi szépen.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Picccccccccssssssssááááááááááába!!!!!!ű
  • Hoz_Hun
    #25638
    Hú, KÖSZI SZÉPEN!!
  • zsilike
    #25637
    ami tetszik
  • sandros
    #25636
    Hali!

    Ket fele modon lehet aktivalni Inernet es Telefon. Internet eseten nekem is folyton ez volt, a telefont meg nem vettek fel. Igy irtam a supportra. Az volt a valsz hogy toroljek ki mindent a temp konyvtarbol majd inditsam ujra gepet. (c:\windows\temp es c:\Documents and settings\username\Local settings\temp) ha ez sem segit akkor kuldjem el nekik a azokat a kodokat amiket a Telefonos menupontba irnak illetve amit vasarlas utan levelbe elkuldtek. Ok legeneraltak az aktivalasi kodot amit a Telefonos menupontba beirtam es mar jatszottam is.

    udv Sandros
  • haxoror
    #25635
    Abból amiket eddig írtál sztem harcost.