41716
  • tréj
    #25754
    ati radeon 9250
  • adammmmmmm
    #25753
    Helosztok.
    Olvastam egy oldalon erről az umbra kardról.Hol lehet ezt a kardot megszerezni?Mejik küldetésnél?
  • Braveheart
    #25752
    Ez aztán a mondat el se tudnám mondani 1 levegővétellel...
    Próbálj meg egy drivercserét.
  • SaGa Jr
    #25751
    Ott vannak azok az ogrék, csak néha elmászkálnak messzebbre is. Ugyanez volt nálam mikor az ork hajadont kellett visszavnni apucihoz a fighters guild egyik küldetésében. 3 ogre van ott is, amiből kettő valóban a környéken volt, míg a harmadikra jóval meszebb találtam rá. Épp egy szarvast kergetett...

    A ház környékén nézz szét, de várhatsz is, akkor is előkerülnek. Pihenj le és majd jól meglepnek.
  • ollie
    #25750
    milyen videokártyád van?
  • tréj
    #25749
    csá mi lehet a gondom nyomok egy new gamet és amikor a kari csináláshoz ér akkor ahol a karakter dolgait kell beálitani a mogöt az egér hátér fehér elkezdem a játékot és amikor már tudom irájitani a karekteremet akkor az egész kép fehéré válik mi lehet a gond?
  • [Jakuza]
    #25748
    Mennyél. LOL
  • DonnieBrasco
    #25747
    Akkor passz :(

    DB
  • Davidsned
    #25746
    Mármnint a házba? Voltam már ott is, de az még kihaltabb.
  • DonnieBrasco
    #25745
    Mennyél be :)

    DB
  • Davidsned
    #25744
    Van egy kis gond az egyik Chorrol-i küldetésnél: asszem az elveszett örökség (Jemane tesvérek). Amikor odamegyek a birtokukra, Weatherleah-re, ott ugyebár meg kellene ölnöm az ogrékat, csakhogy a környéken sehol nem találtam egy darab ogrét sem. Mit csináljak?
    Gondoltam bugos, de a HQ-n láttam a küldetés leírását.
  • Takimate
    #25743
    nekem ki van kapcs az anti al. beszaggat egyébk.. Akkor szedek vmi képlopót. (azért köszi)
  • PiszkosFred
    #25742
    Mert be van kapcsolva az AA. Ilyenkor marad a Fraps, vagy egyeb kis utility.
  • Takimate
    #25741
    Sziasztok !
    Screenshot-ot miért csak pause alatt tudok készíteni ? Nekem játék közben sima printscreennel nem sikerül! Pedig a FAQ szerint átállítottam 1-re azt a bizonyos értéket.
  • Dave00
    #25740
    köcce
  • deadcode82
    #25739
    Valószínűleg, nem a boltossal beszéltél, mások is lehetnek az üzletben nem csak az árusok, várj egy kicsit, hátha megjelenik egy másik alak is az üzletben, lehet tőle kell vásárolni, csak most kint kolbászol a városban!
  • zsilike
    #25738
    csöööö!bakker 38fokos láz jelentkezett!talán a hétföi alkohol éjszaka miatt.ráadásul meloba rohadok,nem sokáig!lépek haza OBLIVIONOZNI!
  • deadcode82
    #25737
    #25667
    nézd meg!
  • vodMarci
    #25736
    Tudom,hülyeséget kérdezek.
    Vettem egy házat,aztán elmentem a boltba ahool be lehet vásárolni a házamba,de ott mit kell csinálni?Beszélek a boltossal,de nem tudok vásárolni!
    Help,hogyan kell!?
  • Dave00
    #25735
    sziasztok.azt szeretném kérdezni h azt a modot amiről beszéltek honnan lehet leszedni és mi a neve?előre is köszi!
  • deadcode82
    #25734
    Köszi a segítséget mindenkinek!
  • Hoz_Hun
    #25733
    Ha a régi Save-t akarod használni akkor előszöris csinálj egy mentést mielőtt felteszed az OOO1.3. Töltsd le Wrye Bash INNEN. Ugyanit megtalálod [Python 2.4.3] és a [wxPython 2.5.3.1 ANSI for Python 2.4] lejebb az installnál (ez a kettő azért kell hogy fusson a Wrye Bash) Azokat installáld fel ebben a sorrendben majd a Wrye Bash csomagold ki a Oblivion könyvtáradba (ne a Data-ba!!).
    Csomagold (vagy installáld) az OOO1.3 a Data-ba. Az Oscuro’s Oblivion Overhaul/\OOO-FULL könyvtárból (ami mostmár lesz a Data-ban) másold be a Data-ba a [Oscuro’s_Oblivion_Overhaul.esp]-t (ez a full szerintem ezt érdemes).
    Na most indítsd el a Wrye Bash-t. Katt a "Saves" fülre válaszd ki a mentett állásodat, jobb klikk "Import/NPC Levels" és a modok közül jelöld ki a [Oscuro’s_Oblivion_Overhaul.esp]-t. Egy-két másodperc és kész, kiléphetsz és már játszhatsz is (azaz még tedd be a lentebbi linken található esp a Data-ba a beragadó skillek miatt, csak símán másold a többi mellé).
    Ne felejsd bepipálni az induló képernyőn a Data fülön az új modot. Ja és ha fenn volt az OOO1.23 (vagy korábbi) akkor azt az esp töröld a régi fájlokat meg csak símán írd fellül az OOO1.3-mal.

    Jó szórakozást! Ez a legjobb mód szerintem az egész Oblivionhoz.
  • JohnnieWalker
    #25732
    1. Azt hogy hibás... Belinkelték a javítást hozzá, tedd fel.

    2. A játék indítómenüjében a "Data files" ban pipáld ki (miután mindent a megfelelő helyre bemásoltál).

    3. Nem

    4. Wrye Bash-el tudod a régi mentett állásodat optimalizálni az OOO-hoz. De igazából ha felraktad érdemes lenne inkább új karit indítanod, mert teljesen átformálja a játékot, így az elejétől tudod élvezni...
  • deadcode82
    #25731
    Még egy dolog, az informásiós fájl elején van leírva két lépés, hogy mit kell tenni ha nem az elejéről kezdem a játékot, hanem mentett állásból. Nem vágom annyira az angolt, valaki elárulná mit kell akkor csinálni. Mi az a Wrye Bash? Az mire való?
  • deadcode82
    #25730
    Na leszedtem ezt a modot, lenne pár kérdésem:
    1. mit értessz azon hogy beragadnak tőle a skillek
    2. az .esp fájlal mit kell csinálni
    3. fent van a magyarosítás, nem fog bekavarni?
  • magus
    #25729
    Ja, és még egy kérdés... nincs vmi mod amivel könnyebben lehetne kezelni a játékot ha több karakterem van?
  • magus
    #25728
    egy harcos magus mennyire eletkepes? annyit valtoztattam rajta h a futast fo skillnek tettem be. erdemes folytatni, vagy a vegen kijon h hasznalhatatlan?
  • LegionarR
    #25727
    Létezik bizony... De ne várj 100%-os magyarosítást, csak a kezelőfelület lett lemagyarosítva valamennyire, szal a párbeszédek még angol nyelvűek...
  • CsőKujts
    #25726
    Thx! De már tényleg tisztáztuk. Látjátok ilyenek a jóbarátok kiállnak az ember mellett még akkor is ha nincs igaza. :) Reggel a rosszullátásom párosult egy csipetnyi üldözési mániával, szal sory mindenkitől.

    Amúgy aki flamelni akar szóljon elég komolyan nyomom. :)) Csak már kiöregedtem belőle és nem csináltam vagy egy éve... Ja igen amúgy én is és a barátom is 30 körül mozgunk csak legbelül még mindig ugye gyerekek vagyunk, és úgy is veszekszünk. :) Mind1 szerintem vannak ennél szarabb emberi tulajdonságok.

    Bocs az off-ért.
  • Crazy Mate
    #25725
    Ok,jó nekem 640x480-on is,csak van hozzá egy tök jó lycanos mod,és az a lényeg,hogy az fusson.
  • koschwarz
    #25724
  • DonnieBrasco
    #25723
    Mondjuk 800x600-nál ne tedd nagyobbra...

    DB
  • MerlinW
    #25722
    nem jellemző
  • Crazy Mate
    #25721
    Az jó,régebben is megvolt,akkor asszem 64.21-es driver volt,de akkor szaggatott ha jöttek az ellenségek,szal 3 ellenségnél már nagyon szaggatott.
  • Janmester
    #25720
    szasztok!
    létezik a játékhoz magyarítás?
  • DonnieBrasco
    #25719
    Minimumon simán elfut röccenésmentes ezen a gépen.

    DB
  • Szreeeeh
    #25718
    és ha még nem vagyok idegesítő, akkor megmondanád merre van az a ketrec?
  • Crazy Mate
    #25717
    Geforce 6600 GT,2.8 ghz proci,1 gb ram,és 84.21-es nvidia forceware,így hogy futna a játék?Tudna(akár minimumon) futni akadásmentesen?
  • haxoror
    #25716
    Rögtön a ketrecbe zárt rab mellett.
  • haxoror
    #25715
    Sőt egyre nehezebbek lesznek mert mindig erősebben fejlődnek mint te.