41716
  • genndy
    #41596
    SI okozta, a legutolsó patchben javították. Ettől még lehet hogy sok óra játék után szemetes marad a mentés, de ezt a szivárgást biztosan javították.

    @basho: biztos hogy nem a tesztcella okozza, oda konzol nélkül el se jutsz. Írják is: "Normál játékmenetben ez a hiba nem fordulhat elő".
  • SaGa
    #41595
    A Wrye bash-nak van egy mentés tisztító (a-bomb elleni) modulja.
  • basho
    #41594
    Hajaj... Ilyesmiről még soha nem olvastam, nem is hallottam. Nem tudom, hogy ez lehet-e az oka, de hát most már mindegy... Merthogy újratelepítettem az egész játékot. Sok beépülőt ki fogok hagyni. De ha valóban az a baja amiről írtál, akkor tehetek bármit is - ugyanaz lesz a vége.
    És igen - nálam is ugyanezek voltak a játék tünetei: kifagyott nem is egyszer, de annyira, hogy csak a feladatkezelővel tudtam bezárni a programot. És bizony az még a jobbik eset volt, ha csak simán kidobott az asztalra.

    Úgy hiszem, nagyon-nagyon kellene az a beépülő, amely megtisztítja a memóriát!
    Biztosra veszem, hogy másoknak is nagy hasznára lenne.
  • basho
    #41593
    Sziasztok!
    Ez vajon lehetett a probléma??

    "A magyarjavitas.esp-ben csak egy dolog változott; ha valaki a teszt cellákból összeszedi a kulcsokat,
    az egyik felvételekor naplóbejegyzést kaphat, amitől a fő küldetés teljesíthetetlenné válik.
    Normál játékmenetben ez a hiba nem fordulhat elő, aki meg csalni akar, az tegyen félre mentést,
    de nem volt nehéz javítani, akkor meg miért ne legyen benne."

    A legszebb ebben az egészben, hogy halovány fogalmam sincs már, hogy szedtem-e össze bármit a teszt cellában. Úgy hiszem, a Bruma tesztházra gondoltak a fordítók. De nem ugrik be. És arra sem emlékszem, hogy bármiféle naplóbejegyzést kaptam volna...
  • basho
    #41592
    Szia! Nagyon sajnálom, ha neked nem tetszik a "modoros írásmód".
    Merthogy - egyáltalán nem modoros.
    A '90-es évek legelején jött létre az a fajta internetes írásmód, amelytől egy normális ember hányingert kell hogy kapjon.
    Ha nem tetszik - ne olvasd el!
    Normális kérdésemre az emberhez méltó, normális, tényszerű, adatokban bővelkedő választ, válaszokat remélek.
    N á l a m már réges-régen eljött az ideje annak, hogy a odahelyezzem az internetes fórumokon elharapódzott stílust és hányavetiséget, ahová mindig is való volt - a szemétdombra.
    Petőfi, Arany, Kazinczy, Attila, Faludy György... nyelvezetét nem züllesztem, még egy internetes fórumon sem.
    Lépj túl rajtam, ha nem tudsz, vagy nem akarsz a problémámon segíteni.
  • Zozo0122 #41591
    Van, még a legfrissebb patch után is, sose lett javítva. Nálam is jelentkezett anno 150-200 óra körül. Volt rá egy plugin ami megtisztította, de nem emlékszem a nevére.
  • Fantusz
    #41590
    Évek óta nem játszottam az Oblivionnal így inkább csak kérésként merül fel, hogy a patchekkel javították a memória-zábálási hibát?
    Sok-sok óra játék után jött elő a lentebb emlegetett hiba, hogy nem lehetett mentést betölteni, kidobálta a játékost, kifagyott a játék.
    Az ok valami olyasmi volt, hogy fölösleges szeméttel telt meg a memória, régen megölt lények, talált tárgyak tömkelegét cipelte láthatatlanul a karakter - volt is erre valami takarító-plugin.
    Azt nem tudom most van-e ennek a bugnak realitása.
  • Tehasut
    #41589
    Nekem van ötletem. Szerintem uninstalláld a játékot, mert úgy tűnik, ez nagyon nem neked való. Jézusom, hogy lehet így játszani, hogy több időt töltesz fórumos értetlenkedéssel, mint a játék előtt. És ez a modoros írásmód, aaaahh, de fárasztó...
    Csak véletlenül tévedtem ide, de gyorsan el is menekülök innen! :-)
  • Although
    #41588
    Ha modokat pakoltál fel az okoz ilyet próbáld használni a oblivion mod managert BOSS-t és azt is csekkold nincs olyan modod ami obse scriptet igényel? Csak alap modok nélküli játék ilyet nem csinál szerintem.
  • basho
    #41587
    Sajnos, muszáj volt újrakezdenem.

    De - amikor a második szintre akartam léptetni a karaktert - kilépett a játék.
    És ezt megcsinálta vagy nyolcszor.

    Szóval azért vásárolunk ugyebár játékot, hogy bosszantson bennünket??
    Természetes és magától értetődő, hogy föl vagyok háborodva.

    Megpróbálom tehát újra.
    Csak magával az alapjátékkal, de jogosan merül föl bennem a kérdés - hová lesz így akkor maga a játék??
    Hát nem szuper gépem van?
    Hát nem eredeti a játékom??
    Dehogynem...

    Akkor vajon miért nem működik normálisan a játék???

    Van valakinek valami valami ötlete a betöltési sorrendre az alapjátékhoz?
    Általános alapelvekre gondolok most...
  • basho
    #41586
    Sajnos, muszáj volt újrakezdenem.

    De - amikor a második szintre akartam léptetni a karaktert - kilépett a játék.
    És ezt megcsinálta vagy nyolcszor.

    Szóval azért vásárolunk ugyebár játékot, hogy bosszantson bennünket??
    Természetes és magától értetődő, hogy föl vagyok háborodva.

    Megpróbálom tehát újra.
    Csak magával az alapjátékkal, de jogosan merül föl bennem a kérdés - hová lesz így akkor maga a játék??
    Hát nem szuper gépem van?
    Hát nem eredeti a játékom??
    Dehogynem...

    Akkor vajon miért nem működik normálisan a játék???

    Van valakinek valami valami ötlete a betöltési sorrendre az alapjátékhoz?
    Általános alapelvekre gondolok most...
  • basho
    #41585
    Szia! Nem ismerhetem a beépülők sorrendjét. Ahányszor csak rákérdeztem, mindenki mást és mást mondott. Igaz, mindenki más és más beépülőt töltött be. Már nem tudok eligazodni.

    A legvégéig tökéletesen működött minden.
    És pont amikor végre a nagy pecsétkő megszerzése után mondotta be az unalmast.
    Ahányszor csak visszatöltöttem - annyiszor...

    Nem nyavalyognék annyit, ha torrent oldalról letöltött játékról lenne szó.
    De egy ekkora hiba még ott is elnézhetetlen, megbocsájthatatlan volna talán.
  • gyonax
    #41584
    Ilyenkor egy kicsit több technikai információ jól jönne: mit változtattál mielött a játék már nem müdödött, aktuális mod load order, esetleg aktív SKSE pluginok.

    Although megjegyzésével pedig teljesen egyetértek: a mai világban az angol nyelvtudás hihetetlen hasznos: játékoknál/filmeknél nem kell megvárni a fordítást, ha szeretsz olvasni, akkor sok remek könyv van, amik csak angolul jelentek meg (én több ilyet is olvastam: Malazan Book of the Fallen, Long Price Quartet, Tigana, stb.) és persze nem utolsó sorban meg tudod értetni magad külföldön. Arról persze nem is beszélve, hogy bár minden tiszteletem a magyarításokat készítö embereknek, az esetek 90%-ban a fordítás nincs egy szinten az eredetivel: sután lefordított mondatok (ami nem feltétlen a fordító hibája: vannak olyan kifejezések, amiknek nem igazán van magyar megfelelöje), egynemü stílus, stb.
  • b-type
    #41583
    valami beakadt, szvsz mod vagy modsorrend.
    kb. ez a veszélye annak, ha nem figyelmesen menedzseled a nem hivatalos kiegészítőket, nem lenne egyedi eset.
    .
  • genndy
    #41582
    Első körben megpróbálhatod csak az utolsó állást visszatölteni, felesleges ezért elölről kezdeni...
  • basho
    #41581
    Sziasztok! Meg tudjátok mondani,hogy mi lehetett ennek az oka?
    Történt már másokkal is ilyesmi?
    Hosszú-hosszú idő után életemben először jutok el a főküldetés végére, és nem bírom, nem bírtam befejezni...
    A nagy Pecsétkő megszerzésével egyszer vége lett mindennek. És nem töltött vissza a játék.
    Ez vajon hogyan történhetett meg??
    Mi lehet az oka?
    Mert addig, ha nem is döcögésektől mentesen, de nagyon szépen haladt a játék menete...

    Szóval arról van szó, hogy kevés értelmét látom újra nekifeszülni a játéknak, ha minden erőfeszítésem után is így ér véget.
    Lehetséges-e, hogy a rá illetve mellé telepített kiegészítők kavarhattak be ennyire, hogy a főküldetés teljesítése, szó szerint, lehetetlenné váljék???

    Most kizárásos alapon gondolkodom - a gép nem lehet ludas mert zsírúj. Logikátlan lenne a gépet okolni.
    A játék eredeti - elvileg ennek sem lehet baja, tehát a logika ezt is kizárja.
    Az operációs rendszer sem lehet az oka - Windows7-esem van, amelyet számítógépes szakember telepített föl a gépemre. Tehát - ezt is kizárom.
    A magyarítást, mint okot - kizárom. Bár a frissített magyarítás föltelepítésénél olvastam valamit, amely állítólag nem teszi lehetővé a főküldetés végigvitelét - a tesztházról van szó, meg valami kulcsokról... - Na - ennek a logikáját ugyan meg nem értem...
    Vajon ez is lehet az egyik o???
    Végül maradok én, a játékos, aki mindenféle ezzel-azzal akarom földobni a játékot - ez már inkább egy lehetséges oka ennek a Problémának...

    Nagyon fontos lenne mielőbb választ kapnom ezekre a kérdéseimre.

    Több mint ezerháromszáz mentett állásom van.
    Igyekeztem mindenre odafigyelni, persze nem mindig sikerült.
    Rengeteg órát játszottam, és bár nagyon élveztem a játékot, nem látom értelmét csak azért újrakezdeni, hogy ilyen formában érjek egy küldetés, pláne a főküldetés végére...
  • Although
    #41580
    Pedig jobb ha nekiállsz, ha gamer vagy de csak úgy is érdemes. :) Egész másképp fogod látni a világot ha érted ezt a nyelvet, legalábbis sokmindent gyakorlatias, nehéz vele negatívnak lenni legalábbis nekem nem ment :) Ez csak egy példa.
  • basho
    #41579
    Nem szimpatizálok az angolszász nemzetekkel, sem az angolszász nyelvvel. De azt elismerem, hogy sok mindenben előttünk járnak. És bár nem bölcsebbek más nemzeteknél sem, de megvan bennük az ember iránti kíváncsiság, és a törekvés a tökéletesség felé. Úgyhogy most egy kissé irigyellek a képességeid miatt.
  • basho
    #41578
    Mindig a legvégén történik valami...

    A kilencek lovagja beépülő sikeresen letudva,
    Már a nagy pecsétkövet is megszerezte a karakterem.

    És be kellene tölteni a játékomnak.
    De nem teszi.

    Már vagy tizenöt-tizenhétszer indítottam el a feladatkezelőt, mert csak azzal tudtam kilépni a lefagyott játékból.
    És amikor újraindítom a játékot, és betöltöm a legutolsó mentett állást - ugyanazt teszi: nem tölt be, hanem lefagy betöltés közben...
    Nem tudom, hogy mi az oka.
    De legyen bármi is, ez nagyon szomorú.
  • gyonax
    #41577
    Igen, akkor löttek az újjáépítésnek. Angol nyelvtudás/angol modok telepítése nélkül nem nagyon müködik a TES játékok moddolása. Alap fokú nyelvtudás böven elegendö a modok keresgéléséhez/telepítéséhez, és a játékhoz sem kell sokkal több (bár ezt lehet nem nagyon tudom már megítélni, mivel én manapság már mindent angolul nézek/játszok/olvasok).
  • basho
    #41576
    Jut eszembe!

    Megvásároltam még anno a Skyrm-et is.
    Viszont a Skyrim-nél sokkal-sokkal jobban é r d e k e l n e az Akaviri Birodalom.
    Lehet-e tudni arról valamit, hogy készítenek-e valami ilyesmit, vagy van-e már kereskedelmi forgalomban, vagy akár a torrent oldalakon elkérhető és letölthető-e valami Akavirral kapcsolatos beépülő???
    Nem bánom, ha fizetni kell érte!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Istennek, ami az Istené, és a császárnak, ami a császáré!
    Mert ez számomra természetes.

    Utoljára szerkesztette: basho, 2014.11.19. 10:17:34
  • basho
    #41575
    Sziasztok! Ha lesz valami ebben az ügyben, Kérlek Benneteket, hogy szóljatok, vagy írjatok.

    A TES-t magyarítással játszom.
    Másként nem is láthatnám át a játékot. És még így is okoz problémákat a számomra.
    De nagyon szeretnék újjáépíteni ezt-azt-amazt, mert ebben a játékban, szemmel láthatóan minden leamortizálódott.
    Tamrielt olyan gyöngének látom, mint amennyire valójában is az.
    Csak halvány elképzelést lehet alkotni arról, hogy milyen is lehetett fénykorában a birodalom.

    De angol nyelvű beépülőm nincsen, és nem is szeretnék ilyesmit.
    Márpedig akkor lőttek az újjáépítésnek...

    Lőttek???
  • SaGa
    #41574
    Úgy tűnik. Most nem másztam bele mélyebben, mert kissé meglepett, hogy a korábbi accountom nem érvényes már megint. Regisztráltam, de a letöltésekbe nem tudtam bemenni, így nem is tudom, hogy a 2-3 éve letöltött verzióhoz képest van-e újabb...
    Kár, hogy ilyen kis hisztis a manyus, mert a modjai tényleg jók, kidolgozottak és ellenőrzöttek.
    Utoljára szerkesztette: SaGa, 2014.11.19. 09:07:24
  • basho
    #41573
    Köszönöm! És ha már lopás - megpróbáltam lenyúlni egy dremora főherceget. Nem vettem figyelembe, hogy a karakterem maga a szürke róka, mesterlopakodó és mestertolvaj.

    Jelzem - nem Nocturnal kámzsájában záratom be az oblivion kapukat... A kámzsa segítségével sokkal több súlyt tudok cipelni, könnyebb a legyőzött főhercegek, hercegek és egyéb dremorák cuccait...
    De egyszer véletlenül, a legelső oblivion kapubezárási pánikok legelején, a karakteremen felejtettem, miközben megszerezte az egyik pecsétkövet: menten szerzett is egy jó pontot a Szürke Róka - a száz, automatikusan járó rossz pont ellenében...
    Persze F9-lett a dologból.
    És ott találtam magam a kapunál...
    Merthogy mindennel törődtem, csak a mentésekkel nem, pedig még figyelmeztet is a játék, hogy: "Ments gyakran, mert..."

    Szóval visszatérve a dremora főherceg lenyúlásához - már volt nálam némi cucc, de arra gondoltam, egy-két apró kütyü még belefér, merthogy azokkal többnyire igen jól el vannak eresztve ezek a hercegek és főhercegek...
    Nem vettem számításba, hogy azok a ketyerék csak a karakter megnyuvasztása után kerülnek elő...
    Tekercseket, mérgeket és egyéb főzeteket találtam - fogtam és szépen lenyúltam az egyiket.
    És settenkedtem volna tovább...

    Csakhogy az a mestertolvaj karakter - szó szerint - m i n d e n t lehúzott a dremora főhercegről.
    Ott állt a főherceg, magasra emelt öklökkel, harcosan és - egy szál bugyiban.
    A karakterem pedig mozdulni sem tudott a a sok tehertől.
    Persze rossz vége lett. Mások is kiszúrták a történteket...

    És azon gondolkodom, hogy ha valamikor, amikor újrakezdem a játékot, ha Nocturnal kámzsájában hajtanám végre a kapubezárásokat és egyéb jó tetteket, akkor vajon hogyan állnának hozzá a Szürke Róka karakteréhez a templomok oltárai és az úti szentélyek, és persze a többi, játékban föllelhető karakterek??

    És meglepett a Próféta hozzáállása is, amikor közöltem vele, hogy azért méltatlan a karakterem a paplovag ereklyéinek a felkutatására, mert Sithist követője. Merthogy - tudta. De oka van annak is.
    Nagyon érdekesen alakíthatóak a történések ebben a játékban...

    Most megyek a Birodalmi Városba, és lenyúlom Elisa Pierrane-t.
    Még soha sem láttam másként, csak hosszú szoknyában...
    Hátha sikerül.
  • basho
    #41572
    Köszönöm! És ha már lopás - megpróbáltam lenyúlni egy dremora főherceget. Nem vettem figyelembe, hogy a karakterem maga a szürke róka, mesterlopakodó és mestertolvaj.

    Jelzem - nem Nocturnal kámzsájában záratom be az oblivion kapukat... A kámzsa segítségével sokkal több súlyt tudok cipelni, könnyebb a legyőzött főhercegek, hercegek és egyéb dremorák cuccait...
    De egyszer véletlenül, a legelső oblivion kapubezárási pánikok legelején, a karakteremen felejtettem, miközben megszerezte az egyik pecsétkövet: menten szerzett is egy jó pontot a Szürke Róka - a száz, automatikusan járó rossz pont ellenében...
    Persze F9-lett a dologból.
    És ott találtam magam a kapunál...
    Merthogy mindennel törődtem, csak a mentésekkel nem, pedig még figyelmeztet is a játék, hogy: "Ments gyakran, mert..."

    Szóval visszatérve a dremora főherceg lenyúlásához - már volt nálam némi cucc, de arra gondoltam, egy-két apró kütyü még belefér, merthogy azokkal többnyire igen jól el vannak eresztve ezek a hercegek és főhercegek...
    Nem vettem számításba, hogy azok a ketyerék csak a karakter megnyuvasztása után kerülnek elő...
    Tekercseket, mérgeket és egyéb főzeteket találtam - fogtam és szépen lenyúltam az egyiket.
    És settenkedtem volna tovább...

    Csakhogy az a mestertolvaj karakter - szó szerint - m i n d e n t lehúzott a dremora főhercegről.
    Ott állt a főherceg, magasra emelt öklökkel, harcosan és - egy szál bugyiban.
    A karakterem pedig mozdulni sem tudott a a sok tehertől.
    Persze rossz vége lett. Mások is kiszúrták a történteket...

    És azon gondolkodom, hogy ha valamikor, amikor újrakezdem a játékot, ha Nocturnal kámzsájában hajtanám végre a kapubezárásokat és egyéb jó tetteket, akkor vajon hogyan állnának hozzá a Szürke Róka karakteréhez a templomok oltárai és az úti szentélyek, és persze a többi, játékban föllelhető karakterek??

    És meglepett a Próféta hozzáállása is, amikor közöltem vele, hogy azért méltatlan a karakterem a paplovag ereklyéinek a felkutatására, mert Sithist követője. Merthogy - tudta. De oka van annak is.
    Nagyon érdekesen alakíthatóak a történések ebben a játékban...

    Most megyek a Birodalmi Városba, és lenyúlom Elisa Pierrane-t.
    Még soha sem láttam másként, csak hosszú szoknyában...
    Hátha sikerül.
  • gyonax
    #41571
    Már megint ezt a fórumos játékot játsszák? Évekig elérhetöek voltak az Engineering Guild modok regisztráció nélkül... Giskard megint megsértödött és elérhetetlenné tette a modjait?
  • b-type
    #41570
    Ne,..nekem semmi bajom a kérdésekkel, ezért van a topik, nem egy spoiler-s mai téma...szvsz nyugodtan elfér.
    ..csak a bug, meg a játékhiba dolgok emlegetését ne erőltesd, mert nem azok okoznak neked nehézséget, leginkább magadnak okozod azokat.
    A töltelékkatona dolog se rettentsen, egyfelől mert ők azok akiket a legsz@rabb helyekre küldenek, mert persze a világmegmentő hősök nem túl önfeláldozóak.
    ...másfelől ha van egészséges önkritikád, akkor látod, hogy mire összerakod mit kell csinálni, másvalaki már megmentette a világot, és elmosogatott utána. ..pláne a sokat megélt CRPG arcok, akik jól ismerik ezt a világot.

    Nekem élvezet ám amiket nagyjából írsz, pláne mivel rutinosan játszva sem jobb. Minden szerepjáték lényege, hogy karaktertörténettel játsz, ahhoz következetesen. Lehetsz Rincewind a balf@sz mágus...úgy is meg lehet menteni a világot, okosodhatsz, fejlődhetsz, jó vagy gonosz, ..de karakterhű legyen amit csinálsz, beleférjen...ha nem vagy tolvaj, ne lopj...ha mégis loptál dobd a tóba, érted biztos, nem ragozom. :)
  • basho
    #41569
    Nos, a töltelékkatona jelzőt Hálásan Köszönöm...

    Ha valamit nem értek, inkább rákérdezek, utánanézek. Nem úgy kezdtem el a játékot, hogy már a kisujjamban van az egész...
    És bizony léteznek bizonyos ideáim, amelyek mentén szervezem a küldetéseket, és amelyekkel alakítom a karaktert csakúgy, ahogyan a történetet. Mert ebbe a játékba még ez is bőségesen belefér.
    Úgy veszem észre - direkt így találták ki.
    De azért két lábbal maradnék a talajon továbbra is, és a viszkető bal fülemet a bal kezemmel fogom ezután is megvakarni. Ha értitek, mire célzok...

    Egy biztos - törik-szakad, a főküldetést, na meg a kilencek lovagja küldetést végigviszem.

    A többi csak érdekesség. Még a Reszkető Szigetek modul is csak érdekesség.

    Előbb-utóbb rutinos játékossá leszek.
    És akkor majd nekem is a könyökömön jön ki a játék, meg a sok unalmas fórumkérdés - hihetnétek...
    De ne higgyétek.
  • basho
    #41568
    Sebaj... A százhetvenharmadik nekifutásra jobb lesz...

    Mostanában a paplovag relikviáival kell bíbelődni.
    Megtaláltam a pajzsot pár tucat idézőmester társaságában.
    És találtam még valamit, amelyet sehogyan sem értek...

    A Mérlegre gondolok.

    Ennek vajon mi a haszna?

    Igaz, a sötét testvériség küldetésénél már a karakteremhez vágtak egy mérlegféleséget, amely a "Könyörtelen Igazság Pikkelyei" csúfnévre hallgat. De az bónusz képességnövekedéseket, vagy valami ilyesmit ad.

    Már többször is találkoztam mérleggel a játék folyamán, de nem értem a hasznát.
    Nem tudom, hogy mire is való?

    Netán - meg lehet esetleg bűvölni?
    Más egyéb haszna van?
    Segíthet bármiben is???
  • b-type
    #41567
    Ennyi jut az avatárodnak, ...gondolj bele önkritikával, egy világban ennyi értetlenkedéssel max töltelékkatonáig, esetleg egy érzékeny lelkű testőrig vihetnéd tompa karddal nehogy baj legyen, ....nem pedig a világ történéseit meghatározó figuráig.
    ...egy, az egyszerű értelmen túlmutató erők manipulálásában jártas mágus már púpos, vak, sánta, süket qva ronda békává varázsolt volna kínjában mire elmagyarázza hogy mit is tegyél abban a küldetésben amit első blikkre rádbízott, .....ha tehetné mostanra már réges-régen visszaíratta volna magát a játékfejlesztővel egyszerű jelzőtáblává..
    :)
    ne vedd bántásnak, de ez egy ilyen stílusú játék, boldogulj vagy hullj el...de ez már egy hullni képtelen boldogulás tipikus esete. :)
    Utoljára szerkesztette: b type free, 2014.11.18. 09:40:48
  • SaGa
    #41566
    Melyiket a kettő közül.
    A másodikat valószínű már csak Guiskard saját oldaláról lehet leszedni, oda meg regisztrálni kell és a fórumhoz csatlakozni, addig nem engednek letölteni semmit. Kell hozzá egy kb 1GB méretű resource pack is.

    Az első szimpla nexusos mod, oda is regisztrálni kell mert nagy méretű, de utána simám leszedhető.

    De ismétlem, magyarított oblihoz fel se tedd egyiket se, csak gond lesz vele, nem is kevés. A Guiskard féléhez kell a SI is.
  • basho
    #41565
    Szia! Nem értelek... NWO-csoport? Az meg mi? Én csak ülök a gépem előtt és játszom a lemezemről. Ennyi. Nem ismerek semmiféle NWO-csoportot... Játszom, és tapasztalom a Hibákat. Amelyek nekem még újak. "És nem tolerálom őket"...
  • basho
    #41564
    Szia! Nem értelek... NWO-csoport? Az meg mi? Én csak ülök a gépem előtt és játszom a lemezemről. Ennyi. Nem ismerek semmiféle NWO-csoportot... Játszom, és tapasztalom a Hibákat. Amelyek nekem még újak. "És nem tolerálom őket"...
  • basho
    #41563
    Szia! Nem értelek... NWO-csoport? Az meg mi? Én csak ülök a gépem előtt és játszom a lemezemről. Ennyi. Nem ismerek semmiféle NWO-csoportot... Játszom, és tapasztalom a Hibákat. Amelyek nekem még újak. "És nem tolerálom őket"...
  • basho
    #41562
    Nos - még soha nem vittem végig a főküldetést... Az okokat már felsoroltam odalent... Így nem tudhatom azt sem, mi a maximális képesség. Természetesnek tartom törekvésemet a teljességre. Nincsen ebben semmi baj. Csak hát még soha nem jutottam el a maximális szintekre. Magyarán - a várakozásaim maradtak jócskán alul a játék nyújtotta (szerintem igen-igen soványka) lehetőségeknek. Valamiért sokkal többet vártam és reméltem...
  • basho
    #41561
    Köszönöm, de baj van ezzel! Nem lehet letölteni. Pedig nagyon szeretném. Error-üzeneteket kapok, akármiféle módon is szeretném letölteni. Nem értem az okokat. Mi lehet a baj??
  • basho
    #41560
    Köszönöm, de baj van ezzel! Nem lehet letölteni. Pedig nagyon szeretném. Error-üzeneteket kapok, akármiféle módon is szeretném letölteni. Nem értem az okokat. Mi lehet a baj??
  • basho
    #41559
    Hmmm... Nem néztem meg a varázslat listát. Nem is vettem észre, hogy kaptam egy új varázslatot HM-től... Pedig a karaktert beküldtem már jó néhány romba... Valamilyen oknál fogva a párbeszédek nagyon gyorsak! Alig bírom elolvasni, máris tovább megy a beszéd. Ugyanez a helyzet a küldetésfölvételekkel is. Csak később, a naplóban tudom megnézni a teljes leírást, hogy mit és miért...
    Kellene valamiféle szöveglelassító beépülő, vagy valami hasonló.
  • Calver
    #41558
    ne felejtsük el a 600+ manát sem, amiből simán lövöldözhetsz 60+ speed-et és athletics-et adó varázslatokat, majd közlekedsz... gyakorlatilag gyorsvonatként. extrém morcos gyorsvonatként.
  • Fantusz
    #41557
    Arra nem tudok érdemben reagálni, ha valakinek a sigil (pecsét) kövek sem elégítik ki az igényeit, főleg úgy, hogy a karaktere a maximális szint közelében van.
    Sigil kövekből vászongöncökre is nagyobb védelmet lehet rakni, mint amit a deadric páncélok tudnak, vagy 100% kaméleont, ami mondjuk meg is öli a játékot, láthatatlan karaktert nem támad az ellen, vagy a +25 mágikus sebzés fegyverekbe is fölöslegesen sok, amikor már a karakter szintjét meg sem közelítik az ellenfelek.
    Nem tudom mi az a cél, amit még el kellene érni?
    100-as akrobatikával a házak tetején lehet ugrándozni, 30-35-ös szint fölött ököllel agyoncsaphat egy dremorát, és a játékban található néhány extrém tulajdonsággal felruházott (főleg mágusokra passzoló) viseleti tárgy sebezhetetlenné tudja tenni a karaktert - mi kellene még, több?