41716
  • magus
    #25834
    megbántam már h nem paladint indítottam, gondoltam wowos élményekből csak nem fogok paladinnal rohangálni, de így nagyon kicsi a restoration és könnyen halok, csak az abaj, hogy semmilyen enchantom nincs, mert nincs pénzem egyáltalán:) Meg gondoltam majd jobb fegyverre rakok, de jól láttam, ahogy nő a szintem úgy sebeznek többet a fegyvereim?
  • deadcode82
    #25833
    Mióta felraktam az OOO-t, azóta megjelentek olyan ládák amiket nem tudok kinyitni, csak villognak. Ezekel mit lehet kezdeni?
  • herczeg
    #25832
    az arénában van 2 ellenfél az egyiknek nagy a magic resistje , a másik meg egy köcsög high elf akinek a pajzsán nagyonbrutál reflect van, ezeket nem lehet bénítani
  • GrimReaper78
    #25831
    Én pont ma délelőtt verteem le őket, és nehezebbre számítottam. Slower Oblivion mellett is 10. szintű a paplovagom. A lényeg, hogy gyors fegyvered legyen (nekem olyan van, ami fagysebzést is okoz), és lehetőleg pajzsod is. Nyomj el magadra valamilyen védő- vagy Fortify mágiát, no meg sűrűn használd a gyógyító varázslatot is.
  • GrimReaper78
    #25830
    Will o' the Wisp-ek barlangokban szoktak előfordulni. Nézz körül a szobor környékén, biztos találsz egy-kettőt.
  • magus
    #25829
    oh en nem tartok meg ott universitiyben legyek:) 3 karaktert csinaltam, a bugyuta harcost (ezzel szivok eppen), a magust (azzal nem annyira nehez, osszevissza lehet szivatni oket a varazslatokkal) meg a tolvajt. ez a karakterem meg csak a legalapabb blade fegyverrel rohangal semmi varazslata nincs gyakorlatilag, a tortenetben is az elejen vagyok
  • adammmmmmm
    #25828
    Helosztok nem tudjátok hogy hol lehet will o’ the wispeket találni?Mert kéne a maradvánuky az azura szoborhoz.
  • koschwarz
    #25827
    ezt az uccsó mondatot nem vágom
  • herczeg
    #25826
    én pl mindekit úgy, hogy a mage staffomba az univeritybe paralízist rakattam. ezt rögtön rákültem az ellenfélre és a disznóperzselős tenyértől megfeküdt. de a kivégzés módja fakultatív. max 2 ellenféllel lehet beszívni ezt a módszert mer nekik van mágia ellenállásuk meg reflectjük
  • koschwarz
    #25825
    bár én még közel sem tartok ott arénabéli karrieremben, de több ellenfélnél szeintem paralyze és ehhez hasonló bénító vagy tehernövelő, lassító varázslatokat kellene alkalmaznod. vagy valami gyorsabb lényt kellene idézned, illetve olyan varázslatot keresni. ha meg zombi, akkor a zombi mögé kéne beállnod, vagyis húznod őket a zombi közelébe.

    vagy valami jó enhancholt fegyvert alkalmazni ellenük, figyelembe véve, hogy az argóniaiak ellenállóak a méregnek és a fertőzéseknek.
  • magus
    #25824
    Najó, végképp nem tudom mit csináljak. Van ez a 3 argoniai fogoly az arénában. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni velük. Harcos karakterem van, ha blokkolok és ütök nem jó, mert szétszednek, ha kamikazeban megyek nekik az sem jó, menekülni nem lehet mert 3-an vannak és bekerekítenek. Vettem idézős scrollt, de ráse hederítenek, és mivel zombit találtam csak utol se éri őket. Health Potik meg eszement drágák, amúgy meg amik droppoltak azokat elhasználtam oblivionban. Ti hogy vertétek le őket?
  • Braveheart
    #25823
    Ugyanez volt a gondom GefFX5600-al. Tényleg nincs megoldás, az oldblivionnal még el-elfutogatott, de élvezhetetlenül. Lecseréltem Gef 6600 256MB-re, össze se lehet hasonlítani mennyive jobb. És nem is olyan drága már ez a kártya. Ja meg 1 gb ram is ajánlott...
  • ollie
    #25822
    a videokártya miatt van, tessék utánanézni, hogy mennyire siralmas a kártyája
  • ollie
    #25821
    Nincs megoldás. az fx5200 annyira lassu kártya, hogy még talán az office is szaggatna rajta. Persze ez csak vicc volt, de tényleg a béka feneke alatt van.
  • ollie
    #25820
    Kérdés, hogy mennyi memóriája van a vidkarinak, mert szerintem min 128 mega kell.
  • ollie
    #25819
    Ha PCIE, akkor feltétlen egy olcsóbb X1800-at vegyél, ha AGP, akkor meg 6800GS.
  • ollie
    #25818
    Azon nem megy, minimum dx9-es kari kell hozzá, ez meg csak dx8-as. Bár lehet trükközni...
  • koschwarz
    #25817
    na akkor ezt is tudom.

    eddig ha megfertőződtem, akkor már ittam is a cure desease-t vagy imádkoztam a templomban lefekvés előtt
  • SaGa Jr
    #25816
    Nem maradnak meg. Azok a vámpírlétből és a vámpírság fokozatából jönnek. Ha kigyógyulsz belőle elveszik minden előny.
  • Hoz_Hun
    #25815
    De, vért inni alvó embernél tudsz. Megjelenik egy ilyen vámpírfog ikon, klikk, és megkérdi inni akarsz-e vagy kizsebelni (vagy beszélni vele).
  • Hoz_Hun
    #25814
    Azért nem ennyire mókás. A visszaváltozás meg nem ennyire egyszerű.. :)
  • zolo
    #25813
    Én most szeretnék kigyógyulni , de a templon már nem segít.Most annál a nőnél vagyok a folyó mellett,akinek a Grand Soulok kellenek a gyógyításhoz.Arra egyébként nem jöttem rá, hogyan kell vért inni?Az orkomnak kifakult a bőre és vörös a szeme, nagyon vad :D
  • koschwarz
    #25812
    csak gondolkoztam, hogy megérné-e átváltozni pár napra a skillnövekedések maitt, elbújni a vadonban, dungeonokban kalandozni hogy ne égessen a nap, néha egy erdő közepén lakó parasztból táplálkozni, aztán visszaváltozni az említett gróf uraság segítségével
  • Hoz_Hun
    #25811
    A bónuszok biztos nem de szerintem a szkilnövekedés (amit vámpírság alatt szerzel) szerintem megmarad, de nem tudom, mert sosem gyógyultam ki belőle. Én a Save/Load varázslatot használtam :)
  • Hoz_Hun
    #25810
    Nem volt vámpírság előtti mentett állásod? Én azt töltöttem be aztán írány a templom...
  • koschwarz
    #25809
    egyébként azok a bónuszok meg skillnövekedések megmaradnak azután is, hogy kigyógyítottad magad a vámpírságból???
  • magus
    #25808
    én amiatt hagytam abba az egyik karakteremet, leszedtem mindenféle modot, megittam a löttyöt, 1 nap múlva visszajött a vámpírság...
  • Hoz_Hun
    #25807
    Minap az én karakterem is vámpírrá vált, gondoltam kipróbálom milyen. De olyan ronda lett szegény, hogy visszatöltöttem egy régebbi állást. Hiába ittam vért egymás után többször is, nem lett emberi kinézete; opálos pupilla nélküli bevérzett fehér szemgolyó, kifehéredett enyhén megráncosodott bőr. Pedig ez a csaj orgyilkos tolvajom volt és jó poén lett volna a vámpírság, na de így?!
    A Lovag karimmal meg nem is leszek soha vámpír.
  • Hoz_Hun
    #25806
    Welkynd kövek az ilyen Aylaid romokban van, mint pl az IC közelei Vilverin, vagy a Lake Canulustól északra lévő Malada.

    Grand Soul Gemet meg asszem vásárolni is klehet csak nem tudom hol.
  • zsilike
    #25805
    ha beiratkozol minden magic guildbe,akkor nem kell lopnod,ingyen elveheted
  • zsilike
    #25804
    soul gem--minden magic guildben,minden város.welkynd et barlangokba keresd,vámpirosba
  • zolo
    #25803
    Ilyen Welkynd követ hol találok?

    Meg segítség kéne, a vámpírtalanításomhoz kéne 5 darab üres Grand Soul Gem.Hol találok ebből nagyobb mennyiséget?Eddig csak 2-t sikerült lopnom az Arcane Universytiből :(
  • zsilike
    #25802
    baldur ok!newerwinter kicsit sablonos.gotic 3 lesz a komoly nov.jön ki,trélert nézzétek
  • koschwarz
    #25801
    nálam a legjobb szerepjáték, igaz, hogy ez az első és egyetlen, amivel jáccottam
  • koschwarz
    #25800
    kösz! egy csomó könyvről azt hittem, skillnövelő (a címe alapján), de nem tudtam, hogy jelzi-e valahogy, hogy tényleg nőtt-e a skill. egyébként meg keresek tovább...
  • Hoz_Hun
    #25799
    Utóbbi idők legjobb szerepjátéka szerintem. Bár alltime favoritom a Baldur's Gate (összes) és a Neverwinter(összes), de mostanra már az Oblivion is.
    Baldur Gate's féle romantikázást azóta se tudták sehol se olyan jól megcsinálni, még a KOTOR-ban sem.
  • zsilike
    #25798
    nem sértödök!irtam az elöbb h igazad van neked is meg nekem is,gc után heti1szer !de ha belátogatsz pár jo fegyvert elvihetsz,ha nem álsz jol anyagilag!amugy kb 3 év morrovin,bloodmon,trib,és most már régot oblizok,mondhatnám fanatik vagyok,és mindig is kedvenc szerepjátékom volt és most is az,persze nem mindig jut rá idöm meló miatt,de hidd el h vágok mindent.aréna témában meg ugyanazt mondjuk ugyhogy ne gázolj be.
  • CS@
    #25797
    Próbáld ki, szerintem is egyértelműen jobb a Morro.
    Az, hogy melyik mennyire részletes az attól függ, hogy a játék mely részét nézzük, mert PL: az öltözködés, enchant egyértelműen részletesebb a Morroban. Viszont, ha ezt a grafikára értetted, akkor természetesen az Obli sokkal részletesebb, de PL.:az NPCk vagy a harc is egyértelműen javultak a Morrohoz képest.
    Tehát összességébe mind2 megvannak az előnyei(a Morronak talán több) és a hátrányai.
  • Hoz_Hun
    #25796
    Nem sértegetni akarlak, mert nem tudom hogy játszol. Csak tény, hogy az aránában nem lenyulhatók a cuccok egész a Champion címig. GC-nként már minden cucc elvitelére jogosult vagy, de akkor mik jönnek már,... minotauruszok, trollok, bah... ráadásul hetente egyszer.
  • _Atti_
    #25795
    részletesebb..