41716
  • Cowek
    #25874
    Thief Guild 2. küldetésénél, egy embertől 50 arany értékben kell csórnom. Már elloptam az értéktelen bögréit is, de nem tudom teljesíteni a küldetést :-( Segítsetek legyetek szívesek
    Köcce!
  • sandros
    #25873
    Hali!

    Ha kulonbozo gyurukbe bepakolok feather spellt akkor max. 153 pt-ot tudok elerni vele. Ez miert van? Sot ha ilyenkor varazsolok egy feather spellt akkor mar nem is ad tobb pontot. Ha megnezem a aktiv hatasok kozott akkor irja is hogy ugyan aktiv de 0 pontot erejeig. Letezik valami korlat vagy ez valami bug? (lvl 22)

    Koszi!
  • Kly9
    #25872
    Kinek jött be az ooo? Amit olvastam az alapján, nem rossz. Én most még nagyba töltöm, szal még nem próbáltam ki.
  • adios
    #25871
    Hali!Hol lehet megtalálni a The Grey Aegis-t.Ez egy pajzs amit az arénában láttam egy ellenfelemnél,és megtetszett(és nagyon sokat ér).
  • herczeg
    #25870
    nálam most az ooo 1.3 van fenn és keztem ennek örömére egy új karit. baromi jó cuccokat lehetne lootolni de 4. szintű mágussal eddig 2 olyan dungeon volt amit tökre ki tudtam pucolni, a többibe az alsóbb szinteken olyan dolgok vannak amiket néha meg se tudok sebezni ők meg egy csapással/varázslattal kinyírnak úgyhogy inkább lelépek
  • b-type
    #25869
    eleinte nálam sem volt gond, mostanra meg már annyira telinyomtam moddokal, hogy jó ha csörög vmi a zsebemben :)
    ...viszont legalább über kemény, táp karakterrel szívok mint gép, nem regenerálodik a hp sem a magica, viszont legalább mindenki überkemény akivel nem vagyok jóba
  • ollie
    #25868
    Hát igen, most, hogy minen kósza goblinnál mágikus cuccokat találni, nem sok értelme van a pénznek.
  • haxoror
    #25867
    Oké persze igazad van de ez inkább játékstílus kérdése, mire letarolsz összetevőkért egy mezőt addigra egy romot is kitakaríthatsz, összehasonlíthatatlanul nagyobb profit ÉS egy csomó cucchoz CSAK a romok fosztogatásával lehet hozzájutni.
  • haxoror
    #25866
    pff van vagy 70ezer aranyam pedig már 10 szinttel ezelőtt abbahagytam a lootolást, a pénz értéktelen a játékban, nincs mire elkölteni.

    És még csak kupacba se lehet halmozni, pedig AZ tényleg jó lenne, gyűjtöm a flawless gemeket, mellettük pár nagykupac arany jól festene!
  • ollie
    #25865
    ja télleg, fel sem tűnt
  • csgj
    #25864
    az hát... csak azt nem értem, hogy bírja nekik az 512 mb ram, az ugyanannyi mega kártyát...
  • Braveheart
    #25863
    512 mb-s videókártya?
  • Braveheart
    #25862
    Sztem 3GB ram is simán jöhet már akkor
  • ollie
    #25861
    lehet
  • ollie
    #25860
    Inkább x1800gto-t vegyél, mert az 256 bites, a 7600 meg csak 128. A különbség akkor jön ki, ha nagyobb felbontásra és/vagy AA-ra kapcsolsz. Időtálóbb az X1800, ráadásul gyorsabb is rajta az Oblivion. Nagyjából megy is a procidhoz, bár egy Core 2 Duo jobban kihajtaná.
  • csgj
    #25859
    most kaptam az infót, miszerint azon a meghajtón, amin a game van, összesen csak 300 mb szabad hely van... Ez lehetne a probléma?
  • csgj
    #25858
    egyik rokonomnak kidobja töltésnél a játékot egy helyen.... Gépük: 1,8 Ghz 512 mb RAM, ASUS 512 mb videokari. tudtok rá vmit mondani?
  • Ron Ragm
    #25857
    Viszont rengeteg hozzávalót lehet találni, aminek a legtöbbej szart sem ér - ellenben ha potiont csinálsz belőle mindjárt megugrik az értéke, szal jön be a pénz elég szépen.
  • haxoror
    #25856
    Sokkal jobb gyógyitalokat lehet találni INGYEN a dungeon-ökben mint amiket te tudsz csinálni.
    Soha nem kell boltban venni gyógylötyit.

    A pénzkeresés...
    Alacsonyabb szinten a vámpírvadászat, magasabb szinten meg egyszerűbb kitakarítani egy dungeont, több ezer arany 5 perc alatt.
    A pénznek ebben a játékban nincs sok szerepe és igazán az alkímiának sem, a legnagyobb pozitívum az alkímiában hogy könnyen fejleszthető másodlagos szkillként is és így jó szorzókat lehet összehozni intelligenciára.

    szerintem.
  • haxoror
    #25855
    Illusion 50-től lesz kemény mert akkor már használhatsz láthatatlanságot -> gyakorlatilag legyőzhetetlen leszel, ha gáz van láthatatlanná válsz, gyógyulsz stb
  • cadet
    #25854
    PCI-E kártyám lesz. Én is nézegettem a Radeon X1800 GTO-t. Ez egy picit lebutított változata a normál X1800-nak. Illetve még az Nvidia 7600 GS-t is néztem. Nagyjából egy árban van ez a két kártya. Melyik lenne jobb az Oblivionhoz? Mindkettő tudja már a SM 3.0-at ugye? EGy Athlon64 3500+ ki tud szolgálni már egy ilyen kártyát?
    A fenti kártyákkal és procival milyen beállítást remélhetek az Oblivionban? Medium, high?
  • ollie
    #25853
    megéri alkímiával foglalkozni

    1. sok pénzt lehet keresni vele
    2. kotyvaszthatsz maganak gyógyitalokat ingyen, melyeket egyébként drágán vennél meg
  • magus
    #25852
    Ja, csak nálam lettek textúrahibásak a kövek az oblivion kapu közelében? driver a legújabb, gef7600gt, nem tudom mi lelte:/
  • magus
    #25851
    Beraktam magamnak az illusiont csak annyira nem tudom használni semmire, jelenleg csak fáklya helyett használom a fényt-.-

    bezzeg a battlemagemmal elvoltam az arénában, megidéztem magamnak egy csontit, míg odaértek hozzám nyírbáltam spellekkel majd leütöttem. csak aztán vámpír lett és sehogy sem sikerült kigyógyítani belőle:/
  • magus
    #25850
    Én nem tudtam mi számít fontosnak és mi nem ebben a játékban, mindenhol más számít igazán...

    szóval megéri gyűjtögetni azokat a gyomokat hogy csináljak ilyen vackokat magamnak?

    paladin ott is kemény, csak ott a warriornak is vannak jópofa spelljei amik erőssé teszik, itt csak annyi, hogy jól tud harcolni mert nem hal bele ha mázsás páncélban rohangál és kaszabol
  • Davidsned
    #25849
    Nem volt véletlenül vkinek olyan problémája, h uninstallnál hibaüzenet jött elő? (először a setupdll.ccp hibaüzenet, utána meg egy 5001-es hibaüzenet ablak) Ezek után természetesen nem engedi uninstallálni.
  • adios
    #25848
    Hali!Hogyan lehet a könyvekből tanulni?
  • GrimReaper78
    #25847
    Én igazából Valkűrt indítottam, ami egy saját magam által megszerkesztett kaszt, de a paplovaghoz áll talán legközelebb. Nem szeretem az előre gyártott kasztokat, bár biztos azok is jók, de mégis... Hadd szabjam már én meg, milyen képzettségeket/tulajdonságokat tartok fontosnak.
  • CS@
    #25846
    Gömbökkel nem, de lesz ott más eszköz amivel igen.
  • adammmmmmm
    #25845
    Köszi.És akkor ugye kristájgömbökkel lehet még varázslatot csinálni az akadémián?
  • CS@
    #25844
    Soulgemet találj vagy vegyél a boltban.

    A karaktered csak azután tud saját varázslatot készíteni miután bejáratos lesz az akadémiára, vagy keresel más alternatívát.

    Az alkímia jó pénzszerzési forrás(Thoronir megveszi a potionokat).
    Ha már legalább 3dik szintű vagy(minél több annál jobb), akkor szerintem az egyik legjövedelmezőbb bevételi forrás BanditRingleader -ek gyilkolása és a náluk talált zsákmány eladása. Amíg komoly szükséged van a pénzre, addig a fegyvereket és páncélokat, meg minden olyat, amit Morvayn megvesz neki érdemes eladni(őt Anvil –ben MorvaynsPeacemakers –ben találod). Ha nagyon fogadhoz vered a garast, akkor azokat a cuccokat, amiket Morvayn -nak nem tudsz eladni azokat Thoronir –nak add el(ICMarketDistrictTheCopiousCoinpurse –ban van). Mindketten elég béna kereskedelmi értékkel rendelkeznek, ami neked pont jó, mert így gyorsan 100as lehet a viszonyod, ami jót tesz a haggle állítgatási lehetőségeinek.
    Haggle: minden kereskedő személyre szabottan megjegyzi a neki beállított értéket, ez határozza meg, hogy az áru árának hány százalékáért adhatod el vagy vehet meg az adott cuccost. A kereskedő hozzád való viszonya és a te merc skilled határozzák meg, hogy mennyi az a Haggle érték amennyiért bizniszel veled a kereskedő. Arra kell vigyázni, hogy ha túl magasat állítasz be és így próbálsz üzletelni, akkor az elvesz egyet a viszonyból.
  • adammmmmmm
    #25843
    Én még csak most kezdtem el ezt a játékot és tippek kellenének.PL:Hogyan szerezzek könnyen és gyorsan sok pénzt vagy honnan szerezzek soul gemet.Szóval ilyen tippek kellenek.Azt is hallottam hogy az karakter is tud saját varázslatot csinálni.Előre is kösz.
  • deadcode82
    #25842
    Találtam illuminate staffokat, különdözőket (ork, elf), ezek kellenek valamire vagy csak eladásra jók?
  • haxoror
    #25841
    Ja az lemaradt hogy fortify magicka lesz, voszont fortify strength, na az nem nagyon szal inkább erőre éri meg fejleszteni szvsz
  • haxoror
    #25840
    Ha nem raksz erőre akkor felejtsd el a közelharcot mert csak szopni fogsz

    Magickát meg úgy hajszold hogy megfelelő csillagjegy és faj nélkül max 200 manád lesz ami semmire sem elég viszont magasabb szinteken szinte minden bokorban lehet majd találni fortify magicka cuccokat vagy te is simán gyárthatsz majd ilyen enchantokat.

    Ez nem a wow, itt a paladin koncepció ultrabrutál!
  • deadcode82
    #25839
    Igaz, el kellett raknom a fegyvert és úgy sikerült hozzáférnem a láda tartamához.
    Köszönöm!
  • magus
    #25838
    fejlesztem fejlesztem de ha szintet lap banom rarakni a szorzot, igy meg nincs magicka, hajj hajj:)
  • CS@
    #25837
    Ne bánd a Paladint a restoration miatt, ha szükségesnek találod a skillt, akkor fejleszd a mostani karaktereddel.

    Elsősorban a fegyverhez tartozó skilled, határozza meg a fegyvered sebzését.
    Másodsorban az erőd, úgyhogy szintlépésnél csak akkor nő a fegyveres sebzésed, ha az elosztható pontokból a STRre teszel,(illetve, ha a fegyveres skilled még nem érte el a max100at, akkor a Luck is növeli a sebzést).
  • Hoz_Hun
    #25836
    Próbáld meg úgy, hogy el van rakva a fegyvered. Vagy verd le a lakatot.
    (Ezek egyedi ládák az OOO rakja bele egyszeri tartalommal, azaz nem terem benne újra cucc).
  • Dave00
    #25835
    az mitől van h annál a sigil stone-os küldinél bent a toronyban elfehéredik a kép?de csak abban a szobában ahol van a sigil stone!plz help