41716
  • ollie
    #26114
    Az elsőt a kettő ucssó helyett kell használnod, ha mindkettőt egyszerre szeretnéd. A második nem tudom, hogy mire való.
  • serito
    #26113
    A file teljes neve kibontva:
    ob_am_EshmesBodiesV3[1].0 de milyen kiterjesztés????? (esp, epm, ...stb???)
  • serito
    #26112
    Amiket adtál most próbálgatom. Minden mod rendben van kivéve a
    EhemesBodiesV31.0 -át invalid file-nak ismerimeg, és nem akarja betölteni!!!??
    This is not valid Oblivion plugin or master file.

    Ezt az üzenetet kapom mikor be akarom pipálni induláskor. Mi lehet a gond???
  • deadcode82
    #26111
    itt van angolul a szöveg, én nem nagyon vágom:

    Copy and Paste all contents of the EshmeArchiveInvalidation.txt into a file located at \Oblivion\ArchiveInvalidation.txt (where the Oblivion.exe sits)

    -When the \Oblivion\ArchiveInvalidation.txt doesnt yet exist and this is the first mod you use ,you need to create one.
    -Just append my contents to your old one if this file existed.
    -Make sure theres a linebreak after any fileentry, when you append.
    -If you updated from a previous version of mine just append the changes, but no danger if you add doubles i believe.
  • Hoz_Hun
    #26110
    bt modot azt nem tudom, nem ismerem. Az EshmesBodiesV3.0 meg megint csak nem tudom én simán feltettem és működik rendessen.
  • deadcode82
    #26109
    a POIs és a QuestMarkers előtt is ott lenne a disable, csak lemaradt.
  • deadcode82
    #26108
    Először a bt moddal(2.20) kapcsolatban lenne kérdésem, felraktam és három új lehetőség jelent meg az indítóablakban:
    disable both
    POIs
    QuestMarkers
    Az első kettő mire való?

    A másik kérdésem meg a EshmesBodiesV3.0 moddal kapcsolatos. Említ a leírás egy ArchiveInvalidation.txt-t amit nem találok, ilyenkor mi a teendő? Szükséges a modhoz az 1.1-es patch?
  • Hoz_Hun
    #26107
    Vesztegesd meg. Ha elkotyantya a dolgot kinyírhatod. Erre a legjobb IC mert este az eldugott kis zugaikban alszanak. Akkor a legkedvezőbb.
  • SaGa Jr
    #26106
    Nem. Kezdj vele beszélgetni és vesztegesd meg. Erre a diskurzusnál van lehetőséged. Ha jól felmegy a disposition akkor elböffenti kit és mikor kell keresni.
  • serito
    #26105
    Egyszerűen adjak egy hajléktalannak pénzt? IP-ben vagy más városban a legkedvezőbb? Igen random kívánok gyilkolni és a meggyilkoltaktól mindent elvenni. Ha bekerültem a TG-be akkor mejd eladom a lopott holmit.
  • markastor
    #26104
    De kedves vagy. Vicces egy maszk, az biztos. :)
  • zsilike
    #26103
    huuuu,azonnal elkezdem a küldiket
  • Hoz_Hun
    #26102
    Ja, kapsz egy olyan maszkot. A tulajdonságát nem lövöm le azt KI KELL próbálni
  • Hoz_Hun
    #26101
    Ja tényleg posztert el kell olvasni előtte. De ha orvgyilkos vagy miért ne nyírnád ki, nem kell rádumálni és izgalmasabb is, később ráadásul kivágnak a guildből "hajléktalanítást" végzel. hehehe
  • zsilike
    #26100
    micsoda,olyan arcod lesz?????
  • zsilike
    #26099
    thanx
  • haxoror
    #26098
    sry Bravil
  • Hoz_Hun
    #26097
    Igen pont úgy. Nagyon jó móka mikor Guildvezérként te leszel az.
  • haxoror
    #26096
    Anvil mage guild, a neve nem ugrik be fekete hajú csaj piros ruha
  • zsilike
    #26095
    grey fox ugy néz ki,mint a plakáton?
  • SaGa Jr
    #26094
    Egyszerűbb elolvasni egy plakátot a Grey Foxról és utána kérdezősködni. Alig kell győzködni a koldusok valamelyikét már ott is az infó.
  • zsilike
    #26093
    hát igen!kemény a paci.hol tudok paralyze varázslatot beszerezni?kéne egy árus név és egy hely
  • Hoz_Hun
    #26092
    Igaz.
    A DB.-s ló a legjobb. 1. halhatatlan, ami nem hátrány. 2. gyorsabb minden lónál. 3. Autómatikussan és magától harcol érted és nem az a gyáva fajta ha érted mire gondolok.
  • Hoz_Hun
    #26091
    Tolvajokhoz vagy charmolj el egy hajléktalant aztán jól elárulja neked (békés megoldás, bahhh...), vagy ami a jobb móka; este ébresz fel egy földön alvó félreeső helyen lévő hajléktalant, pénzeld addig míg el nem köpi merre hogyan, aztán nyírd ki és vedd vissza a pénzed. Ha békésebb vagy vissza is lophatod tőle, de az azért nagyon snasz egy orvgyilkosnak nem?
    Nyugi itt még nem gáz a hajléktalan ölés, hisz még nem vagy Thief tag, meg úgy is csak púp a társadalom hátán...
  • Hoz_Hun
    #26090
    Még nem jár ott szerintem. Csak be akar kerülni a DB-be, úgy hogy asszem most csak random gyilkolgatni fog.
  • zsilike
    #26089
    igen,DE figyelmesnek kell lenned h mit is kér pontosan,ugyértem nem mindegy h hogy és mivel nyirod ki,különben bukta a bonus!
  • haxoror
    #26088
    waterfront negyedben éjfélkor keresd a fáklyás embert
  • serito
    #26087
    Ha kiszabadulok a börtönböl azonnal kivégzek valakit és alszom egyet az ágyában és elfogadom a DB ajánatát. Aztán csak lesz lovam valamikor.
  • serito
    #26086
    Mivel most indítok egy új karaktert, akkor kezdhetem összelopni magam, ha egy lovat akarok venni.
    Ja a tolvajok céhébe való bekerüléshez mi a legrövidebb út? Mert ugye addíg a lopott holmit nem tudom eladni.
  • zsilike
    #26085
    lopott lo automatikusan visszavándorol,ahonnan nyultad,vegyél inkább! v DB küldibe kapsz egy fekete halhatatlan lovat,piros szemmel.
  • Hoz_Hun
    #26084
    Lopott lóval nem tudom, de saját lovam nem csatangolt el. Maximum pár méterrel odébb áll. Illetve olyan volt, hogy elfelejtettem hol hagytam (vagy a csata hevében elfutott a rákba), de akkor gyorsutazás egy közeli helyre és automatikussan ott lesz a ló melletem (vagy a városi lovászatban "parkol").
  • serito
    #26083
    Egy lóval kapcsolatos kérdés:
    Nekem mikor volt lovam vagy loptam egyet, ha leszáltam róla mindíg elcsatangolt. Ezt, hogy lehet magakadályozni?
  • Hoz_Hun
    #26082
    looool.
    Van az a quest Chorrolban mikor a boltos (Gyík) nő lánya eltünik és nekünk kell megkeresni. Na teljesíttettem a küldit, de megmaradt pár rosszember többek között a kocsmáros, meg még egy két foszer és visszamentem lerendezni őket. Szépen legyilkoltam már mind, csak a kocsmáros maradt életben, de az valami rohadt gyorsan futtot. Persze előlem. Pár percig futottam utánna, de mivel ez a lovag karakterem volt elég lassú voltam (lovam meg valahol a faluszélén) így kereket oldott. Majdnem. Már mentem visszafele, amikor hallottam a futás zörejt meg morgást. Megfordultam ott rohant a csávó lent a dombalján mögötte egy baszott nagy medvével. Utolérte le is csapta. Azota is röhögök ha eszembe jut...
  • GrimReaper78
    #26081
    * esetek


    SZERK gomb luxus lenne?
  • GrimReaper78
    #26080
    Én egyelőre "vanilla" Oblivionnal játszok, másodjára is, de ettől függetlenüól itt is előfordulnak vicces esettek. Szeretek magaslatokról körbenézni, és nemrég pl. volt olyan, hogy a távolban láttam, hogy a lovas futárt kergeti egy troll fel-alá a dombok között :D
    Vagy pl. oylan is volt, hogy rohantam el egy Pokolkaputól, a Daedra-k meg a nyakamban. Leugrottam egy jó nagy szurdokba, visszanézek, és látom, hogy ne memrnek utánam jönni :D Aztán 10 mp múlva megjelent két Xiavili vagy mi balról (körbe kerültek a kis rafkósok ;)), de az egyiket folyamatosan maracangolta egy hegyi oroszlán :D
  • koschwarz
    #26079
    hát ez rohadt jó
  • Hoz_Hun
    #26078
    Nekem olyan volt, hogy ép A városból B-be tartottam az uton szépen lóval. Látom a domboldalról felém tart futva egy csávó. Pár pillanat mulva megjelet mögötte három útonálló. Elfutottak melletem, és eltüntek az erdőben. Az egész jelent nagyon komikus volt.
    Merthogy az OOO-ben betettek rendes uton közlekedő NPC-ket. Eddig is voltak, de most határozottan többen vannak, sokkal feelingesebb. Ja és ugye benn van, hogy bizonyos HP alatt megpróbálnak elfutni. Úgy hogy az utonálok interaktív megtámadtak egy utazót, annak a dulakodásban leesett a HP-ja alacsonyra és én épp menekülés közben láttam őket, a rablók meg üldözték, valszeg ki is nyírták. looool
  • koschwarz
    #26077
    a natural environment meg kifejezetten hangulatosabbá, szebbé, élőbbé teszi a világot, az meg azért tetszett meg.
  • koschwarz
    #26076
    én ugyan soha nem voltam mod-párti, de egy-két dolog engem is zavart az oblivionban. az OOO leírását végigolvasva viszont nagyon megtetszett a mod, mert úgy tűnik tényleg sokkal realisztikusabb és változatosabb lett az egész játék (alig várom már, hogy megszelidített farkasom vagy jaguárom legyen)

    mindenestre vicces volt pl. tegnap az a jelenet, amikor a dungeon-ban egyszerre jött egy zombi meg egy patkány, és helyettem egymást támadták meg. haláli. vagy amikor a patkány alá pörköltem, de nem találtam el rendesen, és életben maradt egy kis életerővel, mire elmenekült. hát nem így realisztikusabb a gamma?
  • b-type
    #26075
    Kinek mennyire..:)
    én 23-t használok, de igyekeztem én is csomagokat használni, tehát amit összeillesztettek.
    Vannak apróságok mint a villám, a hátizsák, könyfedelek, festmények, haj.
    és fontosabbak, pl. új helyszinek, több npc, 1:1 time mod, nehezítő moddok...stb.
    és persze texturák....ezekkel vigyázni kell, mert komolyan leseggeltethetik a gépet, ami nem csak egy .esp-ből áll, ott érdemes menteni a mappát ahová rakni akar..