41716
  • simirizsa
    #26434
    Igen az volt az elsö dolgom de most már mindegy mert ma ugy gondolta hogy nem lép ki nemtom mért nem is nagyon érdekel lényeg hogy megy
    Köszi a segitséget mindenkitöl :)
  • GrimReaper78
    #26433
    Na, *ezt* nem tudtam, hogy az Egyetemre való bejutás nélkül is lehet ott varázslatot készíteni/tárgyat elbájolni. Holnap kipróbálom!
  • BBalee
    #26432
    Ha bemész a toronyba, akkor középen van egy oltár és annál kell idétni őket.
    A melletelévő két másik oltárral Enchant illetve Spellmaking lehetséges annélkül, hogy bejutnál az IC Universitybe.
  • Kly9
    #26431
    Bocsi h 2x, csak véletlen 2x kattintotam (biztos előfordult má veletek is )
  • Kly9
    #26430
    Varázsolni kell az atronachot vagy máshogyan kell (be)szerezni, esetleg be kell fogni?
  • Kly9
    #26429
    Varázsolni kell az atronachot vagy máshogyan kell (be)szerezni, esetleg be kell fogni?
  • zsilike
    #26428
    ujra telepitetted már?
  • simirizsa
    #26427
    Nem csak ennél de nemtom mi lehet a probléma az elején pedig nagyon könyen betölti aztán ki is lép
  • simirizsa
    #26426
    Köszi a segitséget akkor nagyon nemtok mit csinálni :( egyébként 400 MHZ-es
  • GrimReaper78
    #26425
    Hűha, sietnem kell, nem nagyon tudok gondolkodni, mi lehet a gebasz. Nem lehet, hogy a mostani állapotban hiányzik egy mod, ami korábban fent volt? Az .ini fájl ugyanaz, mint előtte? A fastwrite-ot próbáld kikapcsolni, hátha segít.
    Amúgy nem hiszem, hogy bármelyik RAM-mal lenne a gond. Más játékoknál tapasztaltál hasonló furcsaságot?
  • PiszkosFred
    #26424
    Majd ha bevetted a gyogyszereidet, akkor javaslom olvass utana, mit jelent a forumozas, es mit jelent a cseteles, es ha mar ott vagy, nezz utana a netes etikanak is. Koszi.
  • JohnnieWalker
    #26423

    AMD 64 3000+ (2200 Mhz en húzva) AGP-s Gigabyte Nvidia 6800 szarrá tuningolva :D , 1,5 giga ram (samsung), szabad hely: elég (100 gb+). A problémát NEM a tuning okozza, próbáltam úgy is hogy visszaállítottam eredeti értékekre, úgy is ugyanakkor jelentkezik a lassulás. Nagyon idegesít, mert iszonyat jól be volt lőve a játék, 30 fps alatt csak az imp cityben produkált. Amikre én gondolok: behányt az egyik ram?; behányt a videokari memóriája?; Illetve nem tudom Fastwrite bekapcsolása ptodukálhat e ilyen tünteket? Vagy valami egészen más? Előre is köszi hogy próbálsz segíteni
  • JohnnieWalker
    #26422
    "Konfigod? Így látatlanban elég nehéz megítélni."

    AMD 64 3000+ (2200 Mhz en húzva) AGP-s Gigabyte Nvidia 6800 szarrá tuningolva :D , 1,5 giga ram (samsung), szabad hely: elég (100 gb+). A problémát NEM a tuning okozza, próbáltam úgy is hogy visszaállítottam eredeti értékekre, úgy is ugyanakkor jelentkezik a lassulás. Nagyon idegesít, mert iszonyat jól be volt lőve a játék, 30 fps alatt csak az imp cityben produkált. Amikre én gondolok: behányt az egyik ram?; behányt a videokari memóriája?; Illetve nem tudom Fastwrite bekapcsolása ptodukálhat e ilyen tünteket? Vagy valami egészen más? Előre is köszi hogy próbálsz segíteni
  • zsilike
    #26421
    látom10éve nem irtál,ne most kezzd el!
  • zsilike
    #26420
    neked is LAPOSKUSZÁS!
  • PiszkosFred
    #26419
    Na akkor most, itt hagyd abba!
  • zsilike
    #26418
    látom nem vagy nagy oblivionos,most ide tévedsz és butaságodat bizonyitod.minimumot kérdezett,ÉRTED?
  • zsilike
    #26417
    téged meg ki kérdezett?simirzsának irtam,nem neked,UGYHOGY LAPOSKúSZÁS!
  • zsilike
    #26416
    minimum élvezetre pályázik,akadásmentesen!
  • Thanatos
    #26415
    hagyad, ő ért hozzá... :P
  • GrimReaper78
    #26414
    A "cáfolatod" egyben önmagaddal való ellentmondás is: "primán fut,grafika levéve,de lassuságnak semmi nyoma,SŐT keményen loadol mindenhol."

    Pont azért kéne több RAM, hogy ne töltsön annyit
  • zsilike
    #26413
    rá kell cáfolnom,igaz h 1giga cram nem árt,de 512ram'400hz,kingston-nal primán fut,grafika levéve,de lassuságnak semmi nyoma,sőt keményen loadol mindenhol.mondjuk,tömegjeleneteknél gázos,de az minden gépen.
  • GrimReaper78
    #26412
    Konfigod? Így látatlanban elég nehéz megítélni.
  • JohnnieWalker
    #26411
    Nekem is van egy teljesítménybeli kérdésem: nagyon szépen fut a játék HDR-rel, 1024*768 felbontásban, max látótávolság, stb. Az ini-t moddoltam, rengeteg dolgot átírtam benne, amik a teljesítményt rendesen növelik, viszont a különbség alig észrevehető. Namost a probléma, hogy egy winfos újratelepítés óta produkál: a normál fps érték egy idő után, főleg fast travelek és városba/házakba ki be mászkálások után iszonyatosan belassul. Olyan mintha "megtelne" valami, memória? cache? fogalmam sincs, nem akarok hülyeségeket írni... Van valakinek ötlete?
  • GrimReaper78
    #26410
    Ha write és read hiba, akkor az vagy VGA, vagy RAM para. Elvileg. Ne rakd duálba a memóriákat (ha úgy vannak), illtve futtass le egy RAM-tesztet. Ez utóbbit csak akkor ha más játék is kilép/fagy.
    Ami a VGA-t illeti, a BIOS-ban van vmi beállítás, ha jól emlékszem Fast Write vagy mi a neve, na azt tiltsd le.
    Amúgy a RAM-od nagyon kevés ehhez a játékhoz (is). 512MB-vel a Win XP is tetűlassú, nemhogy egy ilyen program.
  • JohnnieWalker
    #26409
    Szia. http://tessource.net -en keress rá a "saddle" szóra és a találatok közül válaszd az a MD Saddle Bags 2.3-as fájlt
  • GrimReaper78
    #26408
    Különféle (egzotikus) gyógynövények teremnek ott, illetve Atronach-okat lehet idézni, akik halálukig veled maradnak :D
  • zsilike
    #26407
    talán kártya,ajánlott 5900,400hz es a memoriád?
  • simirizsa
    #26406
    GeForce FX5600XT 512 memoria 3.0 proci ez a minimumoknak megfelel de amint elindul 3-5 másodperc és kilép valami write és read hibával mi lehet a gond mit tudok tenni ?
  • simirizsa
    #26405
    Az odblivionba csak elinditom az exe-t ?
  • Kly9
    #26404
    A frostcraq milyen plusszokat ad egyébként?
  • haxoror
    #26403
    Arena-páncélt kell viselned amikor bennt harcolsz, ez egy teljes páncél elég szar védelemmel és szar enchantokkal.
    Saját sisakot, pajzsot és fegyvert használhatsz mellette.
  • serito
    #26402
    Már kérdeztem a lovas dolgot a #26395 -ben arra tud nekem valaki egy linket adni?
  • serito
    #26401
    Arena-ban a saját cuccaidat nem is használhatod? Gondolok itt arra, hogy át kell öltözni? A már rajtam lévő varázs ruci nem jó?
  • zsilike
    #26400
    300 ért?nem nagyon érdemes és értelmét sem látom
  • Hoz_Hun
    #26399
    A fighters guildnél special pont öldökölhetsz.
  • SaGa Jr
    #26398
    Igen egyszerű. Odamész a szoborhoz, adja a feladatot, azt leadod a helyettesednek és kész. Aztán időnként egyszerűen elsődlegessé teszed ezt a feladatot és ha még mindig a klán főhadiszállásra mutat a nyilacsaka a térképen, akkor még nem kell menni. Ha a szoborra akkor menni kell.
    De elég az is, ha megfigyeled melyik napon látogattad meg a szobrot. Ki van írva a térképen milyen nap van. Aztán megnézed hogyan jönnek egymás után a napok és a legközelebbi azonos napon elballagsz a szoborhoz, majd pedig a klánhoz leadni a feladatot.
  • zsilike
    #26397
    simán!éljenek a gonosz karik!sajna képet nem küldtem,de a karim:breton,batlemage,csj:mage,ho fehér arc,haj,minden,kicsit ufos.staffokat használok,semmi fegyver,na meg varázslatok/kombinált/kiba...tt erós,28as,és gameplay csuszkán 3,4ed en simán megállja a helyét,max on is,de az már kinzás!majorbe az összes varázslás tipus
  • serito
    #26396
    Akkor meg is látogatom, (mert nincs több megbízásos öldöklés (:-(( ) és szétvágok néhány segget. A lopás és a gyilkolás a lételeme a karakteremnek.
    Kíváncsi vagyok mikor a Fighter's Guild küldiket csinálom, hogy fogom megállni, hogy ne öljek meg ártatlanokat. :-))))))
  • serito
    #26395
    Még egy kérdés:
    Hol találom azt a mod-ot amivel a cuccokat a lóra lehet pakolni?