41716
  • zsilike
    #26394
    simán zuzni fogsz,10rugot tuti összeszedsz!kb1 ora alatt letudhato
  • serito
    #26393
    Még nem voltam az arénában de lehet, hogy most már meglátogatom. Hátrány, ha egy tolvaj/assassin marksman karakterem van? A pengével is jól bánik, de az erőssége a Nyilazás.
  • zsilike
    #26392
    akkor mész,ha akarsz,nem feltétlen kell betartani,kb mint arénába ha gc vagy,akkor mész ha kell a zsé
  • zsilike
    #26391
    akkor szurj,ha megtámadja a tagot,igy védelem lesz és nem kill
  • haxoror
    #26390
    Ha loadnál kiírogat dolgokat az valszeg azért van mert hiányol néhány plugint ami a régebbi telepítésben benne volt.
  • Takimate
    #26389
    sajnos összeomlott a rendszerem nemrég, de a save game-ek megmaradtak.

    Bemásoltam őket a helyükre, de mikor a load-ra nyomtam, kiirt valamit, hogy nem frankó a savegame.

    De betöltötte rendesen.. Mindenem megvan stb...
    Lehet azt kéne csinálnom hogy egy régebbi állást betölteni, felvenni újra a küldit és megpróbálni úgy.
  • haxoror
    #26388
    Hát ez gáz, valami korábbi mentéssel talán rendbejön
  • Hoz_Hun
    #26387
    Neked kell figyelned, feltéve ha minden héten akarsz menni kb mint az Arénánál.
  • serito
    #26386
    Egy kérdés:
    Megcsináltam az összes DB küldetést ( a világítótorony pincéje nagyon nyomasztó volt... ). A lényeg, hogy minden héten meg kell látogatnom a Sötét Anya szoblát amiért megkapom a "heti" jussomat. A kérdés, erre figyelmeztet a geme, vagy nekem kell figyelnem, a napok múlását?
  • Takimate
    #26385
    Nagyon köszi mindenkinek a hozzászólásokat.
    Akkor nekem valami bug-om van.
    Próbáltam már szinte minden időpontban megvágni Motierre-t.
    Amikor belép a gyík.
    Beszéd elején.
    Amikor mondja, hogy :" jajj ne vágj meg"
    Beszéd után.
    A probléma az hogy nem csuklik össze MINT aki meghalt, hanem beszélnek tovább.
    Az ajtón meg nem enged ki SEMMIKOR a program, mondván még nem fejeztem be a küldetést.
    Sőt próbáltam azt is, hogy megvárom a párbeszédük végét, de megbeszélik, és állnak vagy mászkálnak a házban és nem bántják egymást.
    Ezek után persze Gyík úr ha meglát megtámad, ha megvágom Motierre-t ugyanúgy csak annyit mond, hogy "Hey Im in your side".
  • Kly9
    #26384
    Spell Tomes nevű plugint, nem töltenétek fel?
  • herczeg
    #26383
    az új link műxik
  • simirizsa
    #26382
    http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=1285&id=7285

    Ezel megy GeForce FX5600XT-n is mert ez pont nincs a listán :(
  • SaGa Jr
    #26381
    Miután a gyík már jelen van, akármikor meg lehet csapni a fószert. Nem kell kivárni a diskurzus végét. Utána viszont valóban tiplizni kell de nagyon gyorsan. A gyík mindenképpen követni fog fegyverrel a kézben, míg a városban vagy és ilyenkor az őrök piszok gyorsan kinyírják. Ha viszont meghal, bukod a küldetést.
    Szóval csapás aztán spuri a legközelebbi kapun ki és megvárni a szükséges időt, majd vissza a templomba. Onnan már nem nehéz a befejezés.
  • deadcode82
    #26380
    ez igaz, én emlékeztem rá rosszul, sorry
  • haxoror
    #26379
    A beszélgetés végén kell megvágni a faszit, azután amikor olyanokat mond hogy "jaj kedves bérgyilkos légyszi ne végj meg a törrel!" és elkezd futni, na ekkor kell megvágni :)
    Ha a gyík előbb üti meg mint te akkor elbasztad.
    Az nem baj ha a gyík mindezt látja mivel pont az a lényeg hogy látnia KELL hogy megelőzöd őt és "megölöd" a célpontját.
    Utána persze rádtámad a gyík, őt ne üsd meg hanem inkább legyél láthatatlan és lépj le a városból.
  • deadcode82
    #26378
    Francois Motiere-t a beszéde közben kell leszúrni, amikor már ott van a behajtógyerek is, aztán kimenekülsz a házból, még a városból is mert a behajtót nem szabad megölni, később visszamész a városba és folytatod a küldit.
  • Petruska
    #26377
    Fostcrag.
    Ez a link megy?
    http://files.to/get/209857/31209/fostcraq.rar
  • Petruska
    #26376
    http://files.to/get/209857/31209/fostcraq.rar
    Próbáld akkor amikor bejön a fickó az ajtón de még nem szólt semmit, kvázi mikor benyit akkor épp döfjed lefelé:), nem kell külön méreg csak a quest item tőr amit kaptál.Az orvgyilkosnak látnia kell h megölöd, és utána sprint el előle!
  • Takimate
    #26375
    ez ok. de mikor szúrom meg ?
    Próbáltam már a párbeszéd elején, közben, utána megszúrni segyik sem volt jó.
    (be kell méreggel itatni a tőrt ?) már ilyenekre is gondoltam.

    Az ajtón meg nem enged ki, hiába várok akár 24 órát a házban.
    Ha meg meglát a másik csávó, nekemjön és csapdos... Ki meg a házból nem mehetek mert kiirja, hogy még nem lett "eljátszva" Motierre halála és a taskis not complete... :()
  • herczeg
    #26374
    ez vmeik official plugin? egyébként ieben bejön az oldal de nemtok tölteni mer nemok a szerverük
  • Petruska
    #26373
    Neveket nem tudok, én csak a Fighters Guild/Mages Guild/stb küldieit ismerem, kvázi én jó vagyok:P
  • Petruska
    #26372
    Neked kell elösször megszúrnod, a fickót, az a lényeg, persze meg kell várnod a valódi orvgyilkost is és elötte kell 'kivégezned'.Ne felejts el 24 órát várni és visszamenni érte a kriptába! (Az infó a dark brotherhood listener-jétől,Gubberx-től származik:))
  • Petruska
    #26371
    Gondoltam feltolom frostcrag modot, de ez a vacak nem akar működni, na sebaj akkor majd megy ftpre, majd linkelem, ha nagyon és sos kell írjatok privit és küldöm msnen.
  • Takimate
    #26370
    mert ugye bármelyiket megölöm FAILED...
  • Takimate
    #26369
    Sziasztok !
    Van ez az Assassinated man küldetés a dark brotherhood tól...
    Kapok egy tőrt, ami mérgezett és meg kell vele vágjak valakit, akit aztán majd megmentek.

    Bejön a házba ez a Hides-His-Heart nevű fickó.... Mikor vágjam meg motierret a tőrrel? Előtte ? utána ? a párbeszéd közben ?
    Bárhogy csinálom , bármennyit várok, ki nem enged az ajtón, sehogy nem jó.
    Hogy kell ezt a küldetést megcsinálni ? mi a trükkje ? Köszi elöre is.
    T.
  • Petruska
    #26368
    próbáld ie-ben, nekem mükszik!
  • deadcode82
    #26367
    Én nem lepődtem meg:
    "A kiszolgáló nem található"
  • Petruska
    #26366
    http://www.savefile.com/files/100516
    szedjétek le! Meglepi!
  • csgj
    #26365
    Taktika a másik nevem :D amúgy meg nem...éppenséggel nem is passzol hozzám a taktika.
  • Petruska
    #26364
    Daedric Armort(csak heavy-t->már 'expert' vagyok benne) hordok amúgy, a képen Ebony van:)
  • Petruska
    #26363
    Én trükköztem:)) Mindig megnézem melyik major skillem nem fejlődött még eleget, pl mysticism-nél - Alteration-nál a legkisebb manát igénylő varit érdemes sorozatban magadra nyomni:) Nem cheat, csak taktika:)
  • Petruska
    #26362
    Frostcrag->
    Szép nagy rozsás ajtaja a déli oldalán:)
    Berendezést és gyertákat a varázsige és enchant oltárhoz az IC-ben a Mystic Emporiumban lehet megvenni, kb 3500 arany darabja. Belül pedig már nincsenek ajtók csak, portálok mint az Arcane University épületében.
  • csgj
    #26361
    cool, csak én nem sztem ezeket a haj-modokat...sry.. de jól néz ki, jó a páncélja, jó nagy a levelje :D én vhogy mindig olyan baromi lassan fejlődtem, pedig mellékküldik tömkelegét is megcsináltam
  • Petruska
    #26360
    Sziasztok!
    Bemutatnám magam:), akarom mondani a karakterem, Dakhmara-t, most épp lv 36-nál jár és van egy aranyos kis mystic elf (ren's mod) utitársa Cassya.
    Amúgy Battlemage vagyok, a csillagjegyem: the mage és amint látjátok Darkelf vagyok:)
    http://img102.imageshack.us/img102/8039/marabjbemm3.jpg

  • csgj
    #26359
    ha bővebben kifejted a problémát, talán segíthetek :D
  • SaGa Jr
    #26358
    Nézd meg a bannert. Van ott egy szép nagy betűtípussal és zöld színnel írt szöveg. Kattints arra és talán választ kapsz a kérdésedre már ott is.
  • tomy v
    #26357
    Lenne egy kis problémám.A lovam nem ismer a jobbra és a balra irányokat csak elöre
    és hátra hajlandó mozogni.Viszont ha veszek egy uj lovat az már minden irányba el tud mozdulni.
  • Skyline GTR
    #26356
    PLZ vaki helpelne??!!! Nem tom mi van de egyszrúen nem megy!!!
  • JohnnieWalker
    #26355
    Sziasztok!

    Olvastam már valahol erről a problémáról, de nálam most jelentkezett először (reinstall után...): Szóval fast travel után iszonyatosan belassul a játék, leesik az fps 2-3 körülire. Valaki tudja mi a teendő?