41716
  • deadcode82
    #26474
    Igen, csak ha aludtál, utána tudsz szintet lépni!!!
  • tcpip2
    #26473
    Le kell fektetnem ahhoz, hogy fejlödjön? Asszem a módszert javasolni fogom a barátnőjelöltemnek is
  • haxoror
    #26472
    Keress egy ágyat és aludj benne :)
  • tcpip2
    #26471
    Szió

    Help kéne, valaki biztos meg tudná mondani: hogy a lekváros sajtba tudok szintet lépni? Mi kell hozzá? Lvl1 vagyok pedig már azt a kaput is bezártam amin jöttek át azok a bigyók meg a trónörököst is elvittem az atyához... aztán megszereztem a 4 könyvet... Jelenleg pislogok, hogy mi van... egy árusnál fejlesztettem egy képességet 5/5-re, háttha az kell, de nem jött be... most nem tudom, valami level up gombot dugtak el, vagy oda kéne-e menni valakihez, stb...

    Köszi az esetleges válaszokat
  • SaGa Jr
    #26470
    Idővel majd jön, csak nyugi. Mászkálj városokban és alukálj pár szálláshelyen, aztán egyszercsak feltűnik és elmondja hová menj.
  • zsilike
    #26469
    hi!legutolso tolvajküldit,ki adja?vagyis hat a jack cipője küldi utan nem jön a messenger,miért?
  • serito
    #26468
    Az meg a Wood Elf szerintem.
  • koschwarz
    #26467
    ja, ok


    egyébként melyik a legjobb faj lopakodásra? a khajit?
  • Hoz_Hun
    #26466
    Helyes. :)
  • serito
    #26465
    Soha nem használok csalásokat, csak kihasználom a játék adta lehetőségeket.
    De semmi gond, élvezem a szemtől-szembeni harcot is (mármint az Arená-ban).
  • Hoz_Hun
    #26464
    Ahol bemész szembe (ahol az ellenfél bejön) ajtó mellett neked jobb oldalt fel tusz ugrálni egy kis peremre. Ott nem ér el sennki (csak nyillal és varázslattal). De ez szerintem egyfajta csalás szerintem.
  • serito
    #26463
    Az ajtó melleti emelvény????? Azt hiszem megnézem magamnak.
  • serito
    #26462
    A futott körbe-körbe az már közel jár az igazsághoz. Az egész lényege a "dohány" volt.
  • Hoz_Hun
    #26461
    Valószínűleg futott körbe-körbe és hátrafele nyilazott mint a Magyarok. Vagy felmászott az ajtó melletti emelvényre ahol nem fértek hozzá és lekaszált mindenkit.
  • serito
    #26460
    Ha olvastad a korábbi írásomat #26447 én is használom. Ennek ellenére így történt.
  • koschwarz
    #26459
    na igen, ez az alap oblivionnal lehetséges volt (akár 1-es szinten is).
    ezé hasnálom az oscuro's oblivion overhaul 1.3-at.
  • serito
    #26458
    Nekem is volt egy ilyen karakterem, de inkább kezdtem egy újat az alább irt képességekkel. 6 os szinten voltam mikor meglátogattam először az Arena-t. Egy éjszaka alatt (mármint a game időszámítása alapján) Hero lettem. Zsinórban nyilaztam szét az ellent/eket. Csak érdekességképpen írtam.
  • serito
    #26457
    De egy kis aranytallér ezt a kérdést is megoldja. :-))))
  • Hoz_Hun
    #26456
    Próbáld ki mindenképp. Mintha más játék lenne, totál más feelingje van.
  • Hoz_Hun
    #26455
    Akkor tök fölödleges a personalityt növelni, mert úgy is infamy leszel előbb utóbb és akkor úgy se fognak szeretni.
  • koschwarz
    #26454
    eccer majd csinálok egy ilyen karit is, most fejjel-előremenős ütök-vágok vagyok
  • serito
    #26453
    A personality-t csak 1x fejlesztettem az intelligence-t meg talán 2x.
    Egy tolvaj/assassin (csajszi) karakterem van, nem egy buldózer típus. Az eliminálás mestere, csendben láthatatlanul támad, és mire a többiek feleszmélnek a kiválasztott egyén már az örök vadászmezőkön várja társai érkeztét.
    Major:Athletics, Light Armor, Marksman, Security, Sneak, Acrobatics, Blade, Destruction (néha egy kis varázslás nem árt).
  • koschwarz
    #26452
    áááá, a többit még megértem, de a personality-t miért??

    én a harcos karaktereket szeretem, nálam alap a strenght és az endurance növelése. a 3. ált. agility vagy intelligence (azért egy-két komolyabb spellt is el szeretnék nyomni időnként)
  • serito
    #26451
    Akkor értem. Szintlépéskor az Agility, speed, és willpower vagy personality-t növelem.
  • simirizsa
    #26450
    Akkor senki se tud segiteni nekem oldblivion-t hogy kell használni ?
  • haxoror
    #26449
    Az hogy mennyit tudsz cipelni az az éppen aktuális erődtől függ, ha nem raksz szintlépésnél az erőre pontokat akkor a terhelhetőség sem fog nőni.
  • SaGa Jr
    #26448
    Mert a cipelhető tömeg nem a szinttől függ. Az az erődtől függ. Ha azt növeled, növekszik az elvihető cucc mennyisége is.
    Az életerőd meg folyamatosan növekszik. Minden szintlépéskor az Endurance egy tizedével.

    Ezek az alapjátékban is így voltak, a modban is így vannak. Csak a modban jóval kisebb a kezdő életerőd, de a fejlődésen nem történt változtatás.
  • serito
    #26447
    Kérdés/ek:
    Használom az OOO1.3-as modot, egy-két hivatalos modot, natural modot, vanilla modot. A kérdésem, mikor szintet lépek a karakter élete és terhelhetősége, kitarása miért nem növekszik? 7. szinten vagyok de még mindíg csak 165 egységnyi súlyt tudok cipelni, és ez megvan a kezdetektől fogva. Ez miért nem növekszik a szintekkel együtt? Lehet, hogy OOO1.3 az oka?
  • Ombika
    #26446
    Vettem az adast !!
  • ollie
    #26445
    várhatsz rá pár évet, ha gondolod
  • Ombika
    #26444
    Lesz full magyarositas valaha vagy ne varjak ra?
  • Kly9
    #26443
    THX mindenkinek
  • Petruska
    #26442
    Másik küldetésben gondolkozol:) Abban csak meg kell találni a Guild vezetőjének, Vilena-nak a fiacskáját, és a vérfoltos naplóját, az picit késöbb jön:)
  • Petruska
    #26441
    Barangolj kicsit a barlangban, ott lessz az a hulla, csak mivel már rég oszladozik ezért 'corpse' illetve 'zombie'-t keress. Én a legutolsó troll miatt róttam ott a köröket mire megtaláltam:)
  • Petruska
    #26440
    Hello, mod iránt érdeklődő kolléga! A horse armor mod Offical plug-in de mindjárt megnézem hova rámoltam el a zipjét.
    Ami Frostcrag-et illeti, ha nem vagy mágus, akkor is alkalmad lesz enchantolni, mert ugyebár csak mage guild tag kiváltsága, valamint varázsigét és Atronachot készíteni. Az oltárokat 'üzembe kell helyezni' Mystic emporiumban lehet hozzá a nőnemű high elf NPCnél gyertyát kapni, ha atronach-ot akarsz idézni akkor pedig három salt-ra van szükséged, értelem szerüen Fire atronach - 3Xfire salt - Frost - 3X frost salt- Storm- 3X void salt- .
    Frostcrag második szintjén találsz egy 'living area'-t amit szintén a mystic emporiomból rendezhetsz be, van egy kis kertje is ahol még az oblivion növényei is teremnek. egy szóval cool.)
    szedd le - http://files.to/get/209857/31209/fostcraq.rar
    és megtaláltam a paci armort is
    - http://files.to/get/213192/38015/1548-1-Daedric_Armored_Horse-TESSource.zip
    - http://files.to/get/213193/26457/horesarmor.rar
  • zsilike
    #26439
    ird meg a küldid angol cimét
  • SaGa Jr
    #26438
    Speciel azt a küldetést, aho legy holttest lesz az egyik barlang egyik helyiségében trollal, azt pont nem ő adja, hanem a sötételf a harcosok céhének egy másik vezetője. :)

    Pontosan mit írt a feladat szövege? Meg tudod nézni a feladatok leírásánál és akkro tiszta lesz mit is kell csinálni. Akkor tiszta lesz mi is a feladat. Plusz ne végigjátszásból játsz, mert lehetnek hiányosságok.
  • Coyote888
    #26437
    Szervusztok
    Az lenne a problémám(és remélem tudnátok segíteni), hogy ugyebár a harcosok céhében a vége felé, kaptam egy küldetést Burz-gro-Kash-tól, Cheydinhalban.
    Elküld, Harlun Watch-ba, ahol mindenféle különös fényeket láttak.
    Onnan le kell menni egy barlanghoz. Ott van egy pár Will-o-whisp, nem túl nagy gond.
    De.........
    Utánaolvastam a neten, és elvileg benn kéne lennie egy troll mellet egy hullának.
    De nincs ott...
    Akárhánynapi várakozás után sincs ott..
    Szerintetek mit tegyek????
  • zsilike
    #26436
    tolvajküldibe segiteni tudok,ha gondotok akad,kaptam lomdonbol egy 400 oldalas oblivion könyvet,minden küldi plusz sok hasznos info.ha kell valami,szoljatok
  • simirizsa
    #26435
    Valaki pls mondja el hogy kell használni az oldblivion-t a modot amivel régebi kártyákon is megy mert igy nem nagyon akkar futni ugy mond elégé akad :)