41716
  • koschwarz
    #26514
    ezekről az official plugin-ekről mi a véleményetek?
  • Hoz_Hun
    #26513
    Mintha a házadat rendeznéd be. Ott leginkább matrózokat veszel fel, plusz kifizeted a hajó reparálási költségét. Ezután ha visszamész ott lesznek az embereid, meg be lesz rendezve a hajó és kiküldheted a kalózaidat hetente egyszer zsákmányért.
  • serito
    #26512
    Még valami:
    Felraktam a "saddle bags" mod-ot de nekem nem történik semmi. Lehet az probléma, hogy a lovam elf armort visel? Ezt is egy "hivatalos" mod-ban volt.
  • serito
    #26511
    Egy kérdés:
    Megcsináltam a "hivatalos" Thiefs Den mod adta feladatot. Egy barlang mélyén lévő hajóroncson örködő skeleton-onokat kellett likvidálni. A dolog végeztével a kikötőben állomásozó kalózhajóra kellett mennem ahol egy csajszitol vehetek dolgokat. Ezek a dolgok érdekelnek engem, mert nem értem pontosan mire is valók és persze nagyon drágák.
    Aki ismeri ezt a mod-ot ismertesse velem az ott kínált lehetőségeket, hogy mit kapok a pénzemért. Köszi
  • deadcode82
    #26510
    Értem, akkor megnézem a plugin leírását.
  • ollie
    #26509
    Semmi, nincs ott semmi.
    A plugin, ha felinstallálod tesz az ajtó mögé valamit, de az alapjátékban tényleg nincs ott semmi.
  • deadcode82
    #26508
    Áhh, köszi, és mi van bent?
  • PiszkosFred
    #26507
    Vedd meg az első hivatalos plugint 1.99$-ért, és be tudsz menni ;]
  • deadcode82
    #26506
    Az Arch-Mage's Lobby-ban van egy ajtó ami az Imperial Orrery nevű helysébe nyílik, csak az a gond, hogy lehetetlen kinyitni, pedig szerintem már az összes(172) küldit megcsináltam. Valaki járt már ott?
  • haxoror
    #26505
    Arra készülj fel hogy az invisibility megöli a tolvajkodás élményét, übertáp varázslat mert az AI nem tud vele mit kezdeni.
  • koschwarz
    #26504
    én ilyet nem csinálok, kapok amit kapok
  • PiszkosFred
    #26503
    Cheat szagú, de rengetegen csinálják a save/reload "trükköt" a sigil köveknél. Ha megfelelő szinten vagy - ugye szinttől függ(nek), mennyire erős(ek) a sigil kő tulajdonsága(i)- akkor ki lehet játszani hogy kapj gyorsan két kapuból két feathert, amelyet beraksz egy-egy gyűrűbe, és kész is, van annyi pluszod így, hogy el tudd vinni a szajrét. Nomeg segíthet még a már korábban említett "saddle bags", amikor a pacira pakolod a dolgokat. De mindenképpen a feather a jobb megoldás kincsek cipelésére, főleg nem harcos karakterek esetében.
  • Hoz_Hun
    #26502
    A feathert és a Fortify srt is bele kell enchantolni cuccba és akkor nincs időlimit. Én cipelek ilyen cuccokat a tatyómba és ha elnehezülök csak előkapom és hussssssssss.......
  • koschwarz
    #26501
    télleg jobb a feather, iagazad van.
  • koschwarz
    #26500
    hát az biztos hogy igazából a chameleon és az invisibility a legfontosabb
  • SaGa Jr
    #26499
    Csak nyugi. Lopkodj vígan és bátran, meg alukáljál. Idővel jelentkezni fog. Napok fognak eltelni azután, hogy az utolsó fence limitet is elérted, mire megérkezik a hírnök és elmondja hol keressed a főnököt. Ha sokat alszol városban, akkor hamarabb rád akad, mint ha mászkálgatsz. A legjobb ha a fővárosban maradsz.
  • SaGa Jr
    #26498
    Szerintem a Fortify Str a gyengébb. Rövidebb ideig hatnak azok a varázslatok, míg a feather varázslatok elég hosszan és elég jó hatásfokkal működnek, plusz kisebb skill is elég hozzájuk és olcsóbbak. A Fortify varázslatokhoz Restoration iskola kell, ami messze a legnehezebben fejlődik, míg a másikhoz Alteration, ami tele van nagyon hasznos varázslatokkal.

  • Hoz_Hun
    #26497
    Hehe azért elég furcsa lenne, ha a tolvaj karaktered varázslással nyitná a zárakat. Ráadásul a Hard szintű zárakhoz elég magassan képzettnek kell lenni abból a mágia iskolából. A Detect Life is fölösleges, ha annyira kell, számolatlanul lehet ilyen-olyan cuccot találni. Nekem a Night eye is gyűrűben van. Tolvajként csak az Illusiont használom, meg alapszinten a restorationt.
  • koschwarz
    #26496
    persze természetesen azt is figyelembe kell venni, hogy milyen szintre tud fejlődni a varázslatokban a tolvaj. szerintem egy lopakodóorgyilkostolvajnál meg egy harcosnál is nagyon hasznos tud lenni legalább a journeyman szint, azt el is lehet érni.
  • koschwarz
    #26495
    ahogy néztem, egy tolvajnak azért majdnem mindegyik varázslóiskolából van egy-két eléggé hasznos varázslat amire érdemes gyúrni/megvenni

    alteration: open lock varázslatok (nem életbevágó), feather (rosszabb mint a fortify strenght)
    illusion: chameleon, invisibility, night eye
    mysticism: detect life
    restoration: a különböző fortify varázslatok

    én ezeket tervezem majd begyűjteni a tolvaj-karakteremhez
  • herczeg
    #26494
    ha nem vagy varázsló, nenagyon álmodozz fortify strenght varázslatról. jóesetben is talán 25ös restorationod lehet de 50es restorationnal is csak 10 ponttal növeleheted meg az erőd. egy feather varázslat vagy potion sokkal több helyet biztosít. 100-200 skilltől függően...

    #26491 zsilike várj türelemmel, kalandozzál, eletelik egy kis idő mire metalálnak. az IC-ben talán kicsit hamarabb leszólít legyen nálad 100+ állkulcs és lehetőleg sok hely a tatyóban, szép hosszú küldetés lesz.
  • Hoz_Hun
    #26493
    Ha tolvaj-orvgyílkos vagy akkor valamilyen szinten varázsló is mert az illusion elég fontos mindkét kasztnak. De ha nem akkor sem gond, egyszerűen vásárold meg a varázslatot aztán gyakorolj egy picit hogy fussa kakaóra az enchantoláshoz.
  • Hoz_Hun
    #26492
    Most nem emléxem biztosan, de úgy rémlik az utolsó küldetéshez nem használ messengert a Gray Fox. Vagy a helyén maradt és újra beszélni kell vele (amennyiben meg van a lopott cuccérték), vagy megmondta hol találod.
  • zsilike
    #26491
    sziasztok,gondom akadt.tolvajok segitségét várom!utolsó tolvajküldi a gond,jack cipője után beszélek grey foxal,minden ok,de a MESSENGER nem akar felkeresni az utolsó küldivel!gondoltam,h az independent thievery küldiket párhuzamosan kéne nyomni,ez ugye a lopott holmik eladására vonatkozik,de imperial city,garden districtbe van a következő tag,elvileg 1000arany értékben kéne eladni,h a bizalom meglegyen,ugy gondolom ez összefügg h jöjjön a mesenger,vagy tévednék,?az a gáz h 8000 fence-nél járok a taggal és mégse kapom az uccsó tolvaj küldit!SEGITSETEK!idegesit h azn utolsót nem tudtam kipipálni.hq t néztem de asszem 4.küldiig irja a végigjátszást.vagy kéne 1 végigj,v HELP,aki tul van rajta,milehetagond?
  • serito
    #26490
    Nem varázsló a karakterem de ennek ellenére azt , miként tudom megtenni?
  • koschwarz
    #26489
    hát az egy alkalomra lesz jó, azzal még nem leszel kisegítve. inkább vásárolj helyette egy fortify strength varázslatot.
  • serito
    #26488
    Pont tegnap este törtem be a mágus jóságok kereskedésbe, és loptam egy ilyen Feather papirost. Eladtam Orin-nak, de azt hiszem visszavásárolom tőle.
    Köszi.
  • Hoz_Hun
    #26487
    Ha fenn van a mágustorony hivatalos mod, vagy tagja vagy Magus guildnek és bejutottál az egyetemre akkor enchantoljál magadnak varázsgyűrűt, csukját, cipőt stb. ami csökkenti a vihető súlyt. Ez a varázslat a Feather. Minél nagyobb a százalék annál jobban csökkenti a terhedet. De használhatod a Fortify Strength-et is.
    Illetve találhatsz is ilyen gyűrűket, azokat sose add el. Ha lopod akkor "mosd tisztára". Azt úgy tudod, hogy eladod az orgazdának és rögtön visszavásárolod onnantól nem számít lopotnak és az őrök sem kobozzák el.
  • serito
    #26486
    Akkor nem is akarom tudni. Imperial City-ben már az összer boltot kiraboltam, hogy teljesítsem a 5000 pénzes határt. Az a gond, hogy a streght skill-t sosem fejlesztettem ezért a vihető cuccok súlya még egy kis varázslattal is csak 180 (egységnyi), így nem tudok sok cuccot egyszerre ellopni. Pedig a Best Defence kereskedésben lenne mit a tejbe aprítani csak nem tudom elvinni. A jevelery shop-ot már kifosztotam szóval már csak a nehezek maradtak. Na mindegy majd apránként megoldom. Ezért kerestem azt a modot amivel a cuccokat a lóra lehet pakolni. Ha valaki tudja melyk ez a mod linkeljen nekem ide a topicba. Köszi.
  • Hoz_Hun
    #26485
    Ha oda jutsz úgy is megtudod. Kár lenne előni előtte. De nagyon király küldiket fog adni. Főleg az utolsó fog ütni.
  • serito
    #26484
    A tolvajok céhe küldiket csinálom. Azt az infót kaptam, hogy a Grey Fox személyesen fog megkeresni, mert beszélni akar velem. Mikor és hol lehet összefutni vele?
  • herczeg
    #26483
    errefelé akad...
  • Kly9
    #26482
    Tudtok vmi fasza kis modot, ami mostanába került ki?
  • PeeVee
    #26481
    Kösssz! Akkor asszem megyek a csórókhoz is :P
  • PiszkosFred
    #26480
    Alapesetben nem, modokkal es addonokkal igen.
  • PeeVee
    #26479
    Ha nem vagyok tagja a thiefs' guild-nek akkor is tok eladni lopott cuccokat?
  • SaGa Jr
    #26478
    Akkor valamit félreolvastál/értelmeztél.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem este, hanem délután van benn a házban (aminek az előző tulaját kinyírta). Nem gyűjt drogot, neked kell vinni neki erős piát és akkor elmondja mikor van és hol.
    Előzetes infót a nőjétől (nem a felesége) tudhatsz meg. Ha este mész a szállóra, akkor ott alszik mindkettő az első szobában.
  • Takimate
    #26477
    Elakadtam egy Dark Brotherhood sziasztok küldetésben.
    Skoma -drogot gyűjt esténként Faleien (asszem így hívják)
    Meg kéne várni este egy ház előtt, de nekem nem jön. (A quest mark pedig a ház)
    Várjam a házon belül ?
    Kb. hány órakor érkezik oda? Ugyanis ott a házban meg kell hogy öljem, akkor kapok bónusz. Ha a hotelban ölöm meg nincs bónusz. Mondjuk ott is mindig cask a feleségét találom... őt nem :(
    Köszi előre is.
  • koschwarz
    #26476
    vazze te a mónika sót nézted a tutorial közben??
  • tcpip2
    #26475
    Sikerált a szintlépés, egyböl 4 is :) Köszi még1x