41716
  • X Revenge
    #26554
    Rohadt jó ez a Frostcraq mód, nekem qrvára teccik! Erősen ajánlom minden Mage-nek!
  • X Revenge
    #26553
    Oh mekkora egy fas* vok . Ugye beraktam a .esp filet a datába és ki is jelöltem a launcherben, csak a másik fájlt elfelejtettem belerakni a data mappába. Szal mindenkinek sry a nevetséges kérdése(i)m ért.
  • zsilike
    #26552
    furcsa lenne ha az összes dungeont végigjártad volna!láttad a térképet h mennyi van?
  • Hoz_Hun
    #26551
    Bepipáltad a datában a kieget? Elméletileg autómatikussan bekerül, de azért ellenőrizd le.
  • Hoz_Hun
    #26550
    Ez biztos, hogy a mágus torony akar lenni?
  • koschwarz
    #26549
    akkor biztos nem töltődött le neki a torony-textúra
  • haxoror
    #26548
    Az eredeti és a warez között semmi különbség sincs.
  • koschwarz
    #26547
    eredeti offisöl?
  • X Revenge
    #26546
    Nekem eccerűen nincs torony , hogyan tudnék ezen változtatni?
  • koschwarz
    #26545
    én is kipróbáltam néhány karaktertípust, de az OOO után végül indítottam egy újat, nord harcos, aki azért a mágiát sem veti meg (mage csillagjegy).
  • herczeg
    #26544
    ez a tengerpati verzió?
  • BBalee
    #26543
    Mintha neked hiányozna a teteje

    Nálam így néz ki, és a sárgánál a bejárat
  • deadcode82
    #26542
    wow, ez a hely hol van ez?
  • X Revenge
    #26541

    ez az az erődszerű cucc ahova utasít a quest.



    Itt kéne lennie az egyik ajtónak a tornyon, de semmi, Pls HELP!
  • ollie
    #26540
    az extra spelleket adó elég zsír, azt megvettem
  • deadcode82
    #26539
    265 óra után csináltam meg az összes küldit, de még mindig nincs felfedezve minden dungeon.
  • X Revenge
    #26538
    Tudnátok segíteni a frostcraqes küldetéssel kapcsolatban? eljütöttam az erődig vagy toronyig a hova utasít a quest de nem találom az ajtókat a kis térképen pedig rajta vannak.
  • zsilike
    #26537
    köszi.végre értelmesen ir vk.teljesen összezavartak az okoskodók.akkor csak pechem volt h nem jött.arénat végignyomtam,már csak hetente megyek.,37es battle mage breton vagyok,ez a 2.karim,de inkább az elsö,mivel 1 karira kell rámenni,hiszen éveket játszhatsz vele
  • SaGa Jr
    #26536
    Aludj, ne várakozz. Nyugodtan tedd a dolgodat közben, akár lopkodhatsz is, vagy csak csavaroghatsz a városban, netán bemehetsz az arénába. Nekem sima várakozás közben sosem jött, csak ha aludni tért a karakterem. Mondjuk ilyenkor is érdekes volt, hogy az IC-beli házamba nem jött be és így ott hiába vártam rá. Ellenben mikor szállóba mentem szunyálni, akkor meg azonnal jött. Nem tudom van összefüggés vagy sem, csak engem ez anno meglepett.
  • zsilike
    #26535
    akkor semmi extra csak várok egy helybe,mondjuk imp.c-be?amugy sok nap eltelt már!a scroll feladatot vágom a 400 oldalas obli könyvemből amit uk-ből kaptam,csak nem birom felvenni a feladatot.ha meghalt esetleg a tag,akkor mi van?ha a gyik az akkor még él,csak nem tárgyal velem.rohadt tolvaj banda
  • SaGa Jr
    #26534
    Maszkot majd azután kapod, ha megcsináltad az utolsó feladatot (az egyik Elder Scroll ellopását, amihez az előző feladatok minden kelléke kell majd, így a spéci cipő, a nyílvessző, stb.). Azután majd visszamész a GF-hoz és ő mondja hogyan tovább, merre menj és mit csinálj.
    A rangokra fejből nem emlékszem, nézd meg az Oblivion HQ-n.

    Amúgy meg nincs gáz, várjál. Mindenkinél változó az idő (hallottam olyan játékosról akinek 9 napig kellett várakoznia mire megjött a hírnök, meg olyanról is aki csak lefeküdt aludni és már ott is volt az ébresztőszolgálatként is funkcionáló küldönc mellette). Attól függ ugyanis éppen hol és merre téblábol az aktuális küldönc. Annak is mászkálnia kell a küldöncködése alatt. Ha te meg utazgatsz össze vissza, akkor az életben utol nem ér. Plusz ugye ha aktívak a kapuk, akkor rá is kefélhetett szerencsétlen ha elkapta egy ilyen kapu közelében valami dög (nálam így purcant ki egyszer a fél DB tagság, akiket amúgy nekem kellett volna levadászni, mert házon kívül voltak, de egyéb DB-s feladathoz köthető személyeket is gyilkoltak le a vadonban útonállók, vadállatok vagy egyéb események).
  • zsilike
    #26533
    master thief után még van fokozat?maszkot se kaptam meg.és a gyikot felkerestem,de nem mond ujat.valami gáz lehet.fox most cheydinhalba rejtözik,de elzavar h nem most,mesenger meg nem jön!oriási!
  • CS@
    #26532
    Egy ideje mostanában nem játszogattam, mert elszólítottak más játékok is, de eddig négy karakterem volt akikkel némi időt eltöltöttem: 180+104+50+34=368óra.
  • ZÓÓÓcsi
    #26531
    Puszta kiváncsiságból kérdezem: ki hány órája játszik a játékkal? A mentéseknél fel van tüntetve, én 171 óránál járok.
  • SaGa Jr
    #26530
    Igen végigvittem.
    De már rég volt (és csak egyetlen karakterrel vittem végig nem minddel újra és újra), így nem kizárt hogy rosszul emlékszem pár részletre.
    Ámbátor nekem rémlik, hogy bizony volt ott küldönc aki szólt hogy mikor mehetek.
    Igaz én speciel nem csináltam fence küldiket. A legelején még az első orgazdánál leadtam az 1000 arany értékű árut (ennyit kell az alapjátékban összesen összelopkodni, nem egyre növekvő mennyiséget) és onnantól kezdve egyszer nem kellett már mennem az alvilági kufárokhoz.
    Mikor megkaptam hogy menjek a fence-hez eladni lopott cuccot, csak simán mászkáltam egy fél percet és már jött is az üzenet hogy minden oké, mehetek a kontakthoz. Aztán miután már Fox adta a feladatokat, akkor mindig jött egy idő után egy küldönc aki szólt hogy hová menjek az épp aktuális feladatért (az utolsó küldönc speciel az a hülye gyík volt, akivel az elején versenyez az ember, aztán meg mentheti meg Skingradban).

    Amúgy meg olvasd el a feladat szövegét. Ha más módon kéne találkoznod a főnökkel az úgyis leírásra kerül (kijelölöd a feladatot és mutatja hová kell menned).
    Ha meg átkerült a feladat a megoldottak közé akkor csak várni kell és nem elmászkálgatni a vadonba.
    Ugyanúgy várni kell, mint mondjuk a mage guild egyik küldetése után, ahol megtanácskozzák a megszerzett infókat és akkor napokig hiába mész oda hozzájuk nem adnak feladatot a fejesek.
  • zsilike
    #26529
    ezt nem nekem cimezted?ok az eleje még sima!
  • zsilike
    #26528
    te végigvitted?nem ugy tünik,én az uccso küldi elött vagyok és egyáltalán nem az van ,mint az elején!nem támad le a messenger-azt is irták h nem is jön a tag,hanem grey foxnak kell eladni a cuccost h kiadja az utolso küldit.össze vissza ir mindenki mindent,az irjon aki végigvitte a tolvajküldiket!egyszerüen nem kapoma tetves feladatot-HELP
  • CS@
    #26527
    Fizetős MODokkal kapcsolatban egy ideig én is azt hittem, hogy pofátlanság, aztán egyszer elolvastam Fred egyik hozzászólását a HQ fórumon és azóta úgy gondolom, hogy ez egyszerűen nem nekünk(PC) készül.
    Szorry így fejből nem tudom idézni az egészet, úgyhogy csak nagyjából:
    Abba kell belegondolni, hogy az eddigi konzolokon szinte semmiféle lehetőség nem volt MODok használatára, míg ez most egy kis változáson mehet keresztül ezen fizetős cuccok által. Mert ennek segítségével, még az X360 tulajosok is kaphatnak MODokat és az ő helyzetük ilyen téren azért kicsit más, mert nem válogathatnak találomra a nagyobb oldalak kínálataiban.
  • serito
    #26526
    Nekem másnap fényes nappal a Waterfront bejáratánál szinte letámadott a küldönc, hogy a Grey Fox azonnal látni akar. Na el is mentem hozzá, és a maszk mögött egy kicsit ismerős nekem a figura de nem tudom ki az. Természetesen elfogadtam a megbízást és most egy kazamata bejátata elött állok. Nem tudom mi van az ajtó mögött mert már fáradt voltam hajnal 4:00- kor, de ma éjjel feltárul a sírok borzongós világa!!!!
  • Hoz_Hun
    #26525
    Azért pofátlanság, mert ezeknek (jórészének legalábbis) alapban benne kellett volna lennie. Legalábbis a többségnek. Pl hogy mit ne mondjak a gonosz menedékhely. A gonosz karaktereknek CSAK ott van oltáruk ahol leszedheti az istenük az átkokat, betegségeket róluk. Ezt alapban kellet volna tartalmaznia a játéknak. Továbbá a saját érdekük is, hogy minnél tovább fenn tartsák a játék iránti érdeklődést.
    Amúgy én joggal mondom, hogy pofátlanság, mert nem csak a játék van meg eredetiben, de az összes hivatalos plugint is megvettem hozzá. És ha mérleget nyújtok a hivatalos és a nemhivatalos pluginek közé akkor a hivatalos pluginek nevetségessen kevés pluszt nyújtanak.
  • b-type
    #26524
    kinek mi, véleménye szerint..
    vki megkérdezte és vki válaszolt, tarthatja pofátlanságnak nem?
    sztem ezzel nincs baj. Én sem tartom jó dolognak (fogalmazhatnék erősebben is, de ezt már régebben kitárgyaltuk), ..tehát nem tetszik így nem használom és kész, beljebb vagyok pár dollárral, a játékélményemen sokkal többet dobnak az ingyenes moddok/kiegek.
  • ZÓÓÓcsi
    #26523
    Kössz a világos választ!
  • PiszkosFred
    #26522
    A főküldetés csak egy küldetéssorozat a sok közül. Ha végig megcsinálod, utána is vár rád a több, még be nem fejezett küldetés, vagyis a sorrend az égvilágon semmit sem számít. A főküldetés végére picit változni fog a világ, de ez kis változás nem befolyásolja a többi, további kalandjaidat.
  • serito
    #26521
    Ha fél évig játszod sincs vége!!!!! A Fő küldi csak töredéke az egésznek.
  • ZÓÓÓcsi
    #26520
    Tehát akkor vége a játéknak.Kössz!
  • zsilike
    #26519
    végére hagyd a fökuldit
  • ZÓÓÓcsi
    #26518
    Szevasztok!Lenne egy kérdésem az Oblivionnal kapcsolatban: ha végigviszem a főküldetést, tudok majd tovább játszani, vagy vége a játéknak.Ugyanis még csomó mindent nem fedeztem föl.
  • serito
    #26517
    A következő részhez már gépet is cserélnem kell. :-((
  • Esrohnoil
    #26516
    Ez azért van h. a köv. részre több pénzük legyen. :D
    Egyébként meg miért pofátlanság?
    Az a pofátlanság, mikor illegálisan szerzi be vki a dolgokat.
  • Hoz_Hun
    #26515
    Pofátlanság, hogy pénzt kérnek érte. Egyébként jók, de inkább csak valami hasznosat adnak hozzá a játékhoz. Plusz küldetést tulajdon képpen csak a tör megszerzése, meg az Orrery (rövid) küldetése ad.