41716
  • X Revenge
    #26634
    FAQ. > Mielőtt kérdeznél kattints ide! Ha ez se segít akkor click a tárgyra + shift.
  • CS@
    #26633
    A Shiftel, de ezt elmondta a játék is, hasonló kérdésekkel elősször pillants a banner alatti „Mielőtt kérdeznél kattints ide!” feliratra.
  • DaemoonHunter
    #26632
    Hello! Elnézést a hülye kérdésért, de valaki megmondaná hogyan kell eldobni a felvett dolgokat? Még kezdő vagyok. Előre is kössz!
  • herczeg
    #26631
    namost asszem egy jó kis bugba szaladtam. megvan a 3. mythic dawn könyv és Baurusszal kell menni a csatornába hogy elkapjunk pár rosszarcút. de amikor leéretünk Baurus nem mozdult. Folyton megy rajta egy spell efekt aminek sosincs vége és ha megszólítom aszongya hogy tök jól ismeri a csatornának ezta részét úgyhogy kövessem. hát én követném de nem mozdul... valakinek valami ötlet?
  • deadcode82
    #26630
    Itt meg neked van egy kis segítség!
  • serito
    #26629
    Nekem fent van az OOO1.3 mod. A Grey Fox-al valo kapcsolathoz nekem 5000 gold Fence-t kellett teljesítenem. amikor az megvolt akkor rögtön összefutottam messengerrel a IC-ben. De te ezen már túl vagy. Én még nem teljesítettem küldetést amit a Grey Fox maga adott volna.
  • zsilike
    #26628
    bukta!nincs jo mentésem
  • zsilike
    #26627
    ok,de mi ez az 5000most meg?
  • serito
    #26626
    Mi lenne ha egy kicsit korábbi mentést visszatöltenél és onnan játszanád le megint? Akkor alakulhatnak másként a dolgok az emberek is másképp viselkednek vagy éppen nincsenek is ott ahol korábban ottvoltak.
  • serito
    #26625
    Viszont a Gray Fox követe is csak akkor jön, ha megvan az 5000 arany a lopot cuccokból. Lefektetem a gyerekeimet és nekiugrok a Gray Fox első küldinek és végigviszem a tolajcéh questeket. Aztán megírom nálam, hogy történtek a dolgok.
  • zsilike
    #26624
    végre megoldottuk a problémámat!
  • serito
    #26623
    Úgy is van gyakd le mindet!
  • zsilike
    #26622
    akkor kill'em all!
  • Hoz_Hun
    #26621
    Már rég elégnek kellene lennie. Én az elsőnél is már vagy 2000 aranynál jártam. Mindig felugrott az ablak hogy teljesítettem a leadandó mennyiséget. Sosem volt belőle problémám.
  • Hoz_Hun
    #26620
    Nálam nem volt az én is majdnem mindent Orrinnak adtam el. De az biztos, hogy a végén beszéltem és adtam is el cuccot Fathis-nek.
  • serito
    #26619
    A bsa-t is játék data mappájába kell másolni az esp mellé nem?
  • zsilike
    #26618
    és mit mondasz a 9000re?ez nem kevés ,mit akarhat még!a végén ki fogom nyirni és szarok a tolvajokra!ezt éri el a gonosz mágusomnál!
  • serito
    #26617
    Az fontos, hogy kinek adod le a cuccokat? Én Orrin-nak szeretek eladni mert neki 1200 aranya van. Szóval nem mindegy, hogy kinek adod el a lopott cuccot?
  • Hoz_Hun
    #26616
    Ha ez megvan akkor szintén IC-be kéne menned (maradnod) szintén az Elven Gardens-be mert ott lesz a Gray Fox és akkor adja a végső küldetést.
  • PiszkosFred
    #26615
    Nem, ennyi elég. Texturákat tartalmazza a bsa file (talán), meg az alapjáték egyes eleme(i).
  • serito
    #26614
    A Wizard Tower mod alatt a 3 dolgon kívül kell lennie még valaminek?
    DLCList.txt
    DLCFrostcrag.esp
    DLCFrostcrag.bsa
    Ez így rendben van, vagy kellene lennie valami texture....stb bemásolandó file-nak is?
  • Hoz_Hun
    #26613
    Az hogy (ha mindig pontos öszeget adtál le) még 200 aranyat kell leadnod Fathis-nek, hogy elérd az össz 1000 arany lopot cucc értéket.
  • zsilike
    #26612
    beszarás,akkorn az a kö.... fatis mit szivozik 9000fencenél????már ne birok mit összelopni
  • serito
    #26611
    Pedig a katélyok a legjobbak meg a IC piactere. Én már minden boltot kiraboltam, szinte üres az összes.
  • zsilike
    #26610
    mi a szöveg végén,h 200 aztán1000?
  • Hoz_Hun
    #26609
    Tízezer közel van, de rád bízom. Amúgy tényleg nem olyan nagy durranás a maszk, inkább csak poén, de annak viszont nagyon jó. :)
  • zsilike
    #26608
    hol lehet gazdag zsákmányokat lopni?kastélyokon kivül,kéne pár place!
  • zsilike
    #26607
    úúúúúúúúú ne már,kell az a maszk!legalább grey fox hadoválna vmt,de vgondolkodni akar!az lehet e h 1000érték kell fatisnak,de 9000nél sem pipálja ki a missziót,elmennyek10ezerig,v hagyjam?
  • Hoz_Hun
    #26606
    Egyébként az sem lehet, hogy megölték, mert három naponta felélednek ezek az emberkék.
    Én anno kinyírtam a fan-csákót, aki az aréna miatt követett. Egy szép kis erdőben elnyisszantottam a torkát. Pár nap múlva egy barlangban megjelet mögöttem egy fákjával. Elküldtem a rákba.
  • Hoz_Hun
    #26605
    Akkor passz.
    Sajnos nem tudom a megoldást. Nem tudok másra gondolni mint bug. Ha most WoW lenne azt mondanám dobd ki a Questet aztán vedd fel újra. Így azt tudom csak mondani, hogy "Nem is olyan jó az a maszk.".
  • Hoz_Hun
    #26604
    Nem tudom pontossan, de ezrekkel. Sok ezerrel. Amúgy én is keveseltem a leadni való lopott árú mennyiségét anno.
  • zsilike
    #26603
    egyre rejtélyesebb!
  • zsilike
    #26602
    nincs,csak patch
  • serito
    #26601
    Mennyire radikálisn? Csak, hogy engem se érjen meglepetés mikor odaérkezem a játék során.
  • Hoz_Hun
    #26600
    Fenn van a OOO1.3? Mert az változtat a leadni szükséges lopott áruk mennyiségén.... radikálissan.
  • zsilike
    #26599
    aludtam persze,nem keveset!nem zártak ki,mert a master thief ikon a helyén van.fatissal mi lehet?9000 a fence,de mégis tart még a quest,mert nyillal jelöli.de ez independent thievery missziok,selytettem h összefügg a greyfox küldikkel.tehát mennyit kell eladni a cuccokbol?
  • PiszkosFred
    #26598
    Gondolom próbáltál már aludni is ágyban, fogadókban, és akkor sem jött? Elvileg - ha jól emléxem - koronás a srác, vagyis útközben nem nagyon halhat meg.

    Nem lehet, hogy csináltál valamit, ami miatt esetleg kiraktak a céhből?
  • zsilike
    #26597
    kiakadt a tag? v 10000kell?mikor1000röl ir,nemértem.
  • zsilike
    #26596
    fatis t jol ismerem 9000fence-nél járok már,én is erre tippeltem,csakhát mennyit adjak el ha 9rugo nem elég?
  • zsilike
    #26595
    mégis mit?tudsz valami leirást,ahol végig leirják a tolvajküldiket?köszi igy már kicsit beljebb vk,csakhát a mit a fontos