41716
  • serito
    #26674
    Köszi majd megnézem.
  • SaGa Jr
    #26673
    Bemész a kéróba, aztán elolvasod az állványon lévő könyvet. Azonnal kapsz is egyfeladatot, hogy vásárolj be a fővárosban egy bizonyos személynél. Na tőle meg kell venni minden berendezési tárgyat és a két kis doboz kütyüt a listája végéről. Ha mindent megvettél akkor szól a progi hogy mehetsz vissza és élvezheted a hely nyújtotta lehetőségeket.
  • PiszkosFred
    #26672
    http://www.oblivionhq.hu/oblibanner.jpg

    Asszem ez, vagy valami ilyesmi volt fenn.
  • Zsoltika 007
    #26671
    Mivel az új design 1-2 újítást is magával hozott jó lenne helyretenni a banner-t. Meg kéne adni hogy kinek a galériájában van a banner kép, mert a frissítéskor megváltozott a galéria elérési útvonala, ezért nem működik. Szólok egy adminnak hogy tegye helyre. Vagy akinek a galériájában van a kép az szóljon pls!
  • serito
    #26670
    Nem vettem semmilyen mágikus dobozokat. Igazából csak kíváncsiságból néztem meg a tornyot de még nem foglalkoztam vele. Csak ki akartam próbálni egy tárgyra való ráolvasást. Lélek kövem meg rengeteg van az eddígi barangolásom során szinte mindet begyűjtöttem amit találtam. Persze lehet, hogy egy-kettőt eledtam valamelyik orgazdának de azt vissza tudom vásárolni. Szóval mit is kell tennem? mert nem nagyon értem amit írtál?
  • SaGa Jr
    #26669
    Megvetted a kis mágikus dobozokat is a nőcitől a fővárosban (oda küld el ugye vásárolni a progi)? Ha azok nincsenek meg, akkor bizony nem fog működni egyik oltárod sem (sem a tárgy, sem a varázslatkészítő).

    Varázstárgy készítéshez meg kell feltöltött lélekkő, egy még nem mágikus tárgy, plusz persze a megfelelő "oltár" és persze a használni kívánt varázslatot sem árt ismerni bár az mindegy neked milyen erősségen van meg. Ezután már csak a kőben lévő lélek mágiapontjai és a varázslat alap pontértéke határozzák meg a hatás erősségét/töltetszámot.

    Daedra szívet daedrákból verhetsz ki. Vámpír port meg a vámpírokból. Máshogy nem nagyon fogsz szerezni ilyesmit.
  • serito
    #26668
    Olyanokat hol tudok szerezni? Eddíg csak nagyon kevés vámpírral meg daedra-val találkoztam.
  • serito
    #26667
    Eddíg a DB, Thief's guild-ekban vagyok én a vezér na meg persze az Arena-ban. Most fogok nekiállni a Fighters guild küldetéseinek és a végén fogom a mages gild küldiket csinálni. A mágusok valahogy nem teszenek annyira.
    Egy kérdés:
    Megvan a Frostcrag Tower mod de mikor bemegyek nem tudok tárgyakra varázslatot ráolvasni mert már pontosan nem emlékszem mit ír de az a lényeg, hogy nem engedi, Miért???
  • Hoz_Hun
    #26666
    Haha nem pénzt kérnek. Kb ilyesmi szoktott lenni.
    Hozz 20 Daedra szívet meg 20 vámpír dustot!
  • Hoz_Hun
    #26665
    Biztos, hogy vissza. Engem is visszavettek. Csak ejnye-bejnyéznek egyett, meg kérik a cuccokat.
    Engem a Fighters guildből is kirugtak. Ott egyenessen leárulóztak, szinte leköptek, aztán oda is visszavettek. Aztán mikor a Blackwood co.-t lenyomtam egyenessen imádtak. Én is lettem a főnök.
  • serito
    #26664
    A pénz nem számít az van bőven, vagy ha nincs akkor teszek róla, hogy legyen. Egy-két éjszakai portyázás...
  • serito
    #26663
    Talán még visszavesznek....
  • Hoz_Hun
    #26662
    Heh engem is kirugtak a mágusguildből, mert kínyírtam.
    Aztán visszavettek, nem éppen ingyen. Mostanra már arch magus vagyok.
  • serito
    #26661
    Én meg a DB rajtekhelyen egy ládába gyűjtöm őket. Ott bztosan nem lopja el senki, elvégre én vagyok a "főnök".
  • Hoz_Hun
    #26660
    Bocs, nem káröröm egyébként, csak a fatalitáson röhögök.
    Én is jártam már így.
  • Hoz_Hun
    #26659
    Jaj, loooool.
  • PiszkosFred
    #26658
    Igy jartam anno en is az egyik vampirvadasz/atveros kvesztnel, a naplot elolvastam a kocsmaban (szekreny mogott volt), de nem vittem magammal. Es nem ertettem, a nyomozo miert nem hisz nekem. Aztan par nap mulva rajottem, hogy talan meg is kellene mutatni a naplot, nem csak beszelni rola ;] Azota minden kvesztitemnek latszo dolgot zsebrevagok...
  • zsilike
    #26657
    tölts vissza!ha lehet.huuuhhh nagy kö esett le egyszerüen nem tudtam mi a gáz a tolvajoknál!hát egy apro kis figyelmetlenség az egész,azt már csak remélem h nem adtam el a naplot,de nem engedi eladni a misszios cuccokat.na mégegyszer kösz h ennyi idöt szenteltél a problémára,jo fej vagy
  • serito
    #26656
    Én meg ráfaragtam, mert a naplós küldetésben mikor a mágust meg is ölheted. éppen ezért rúgtak ki a mages guild-ből. Na mindegy , majd visszakönyörgöm magam.
  • zsilike
    #26655
    megvan a köcsög naplot nem hoztam el,csak a cipőt köszi mindenkinek!nagyot segitettetek
  • serito
    #26654
    Akkor valamit nagyon eltolt mert már vagy 9000 fence van.
  • herczeg
    #26653
    serito zsilikénél nincs ooo 1.3, neki elvileg ezer a fence jövetelmény...
  • serito
    #26652
    Remélem már sikerült megcsinálnod a Gray Fox küldetéseket, de ha mégsem én a hétvégén végigcsináltam.
    Nálam úgy keszdődött, hogy a Gray Fox csak akkor volt hajlandó találkozni valem ha csinálok 5000 fence-t. mikor megvolt akkor jött az első messenger. A kapott feladat elvégzése után megjött az infó, hogy gyűjtsek 7500 gold fence-et, akkor megint küldeni fogja a messengert az újabb feladattal. Mikor teljesítettem meg is jött a "gyík" és már csinálhattam is akövetkező feladatot. Mikor leadtam a medszerzett tárgyat a Gray Fox-nak elküldött, mikor kiléptem az ajtón megjött a következő üzenet, hogy ha 10000 gold fence-t ellopok akkor megint küldeni fogja a messengert. Gyorsan teljesítettem, és ledőltem a Wtarfront egyik lakatlan házában. Rögtön fel is keltett a messenger, és indult a következő Gray Fox küldi. A feladat végeztével megint csak leadtam a megszerzett tárgyat és kifelémenet megint kaptam egy üzenetet, hogy gyüjtsek 15000 gold fence-t és megkapom a Gray Fox utolsó kldetését. Természetesem Master Thief lévén hamar összeszedtem a kért mennyiséget, és megkezdődött az utolsó küldetés. A végén természetetsen egy kis extra küldi után megkaptam a maszkot és még rengeteg hasznos dolgot amik a főhadiszálláson egy ládában van.
  • DJviolin
    #26651
    Mindenkinek köszönöm a segítséget. Asszem megpróbálkozok a puding evésével. ;)
  • ollie
    #26650
    Ha szereted a képregényeket, akkor érdemes kipróbálni, de egyébként nem.
  • DaemoonHunter
    #26649
    Nyamm...az már számomra a jobbnál is jobb
  • herczeg
    #26648
    persze hogy gyorsulna
  • CS@
    #26647
    Lehetséges, hogy +1FPSel többet menne, sőt még a 2t sem tartom kizártnak.
  • DaemoonHunter
    #26646
    Szerintetek ha a procim órajelétAmd Athlon64 3200+(most:2000mhz) feltolnám úgy 2800 köré gyorsulna a játék?
  • PiszkosFred
    #26645
    Demo nincs.

    A leheto legnagyobb tisztelettel, de ezen a konfigon ha elindul, az mar maga a csoda, es ha igen, akkor is nagyon be fog szaggatni. 256 SD az iszonyu keves. A proci es a vkartya szinten keves, de azokkal meg talan el is indul - utobbira van az oldblivion mint megoldas. Es habar nincs ilyen gepem, es nem is probaltam ilyen geppel, de azt kell hogy mondjam, ne nagyon bizz a dologban. De persze a puding probaja az eves, ugyebar ;]
  • CS@
    #26644
    lekéstem
  • CS@
    #26643
    Tapasztalatot nem tudok mondani, de demo az nincs.
    Mintha többektől azt olvastam volna, hogy alapjáraton nem megy 5200on, esetleg az oldblivion segíthet, de ehhez sem konyítok, viszont a FAQban találsz róla infót.
  • haxoror
    #26642
    Nincs demo, talán az oldblivionnal elmegy a te gépeden is.
  • DJviolin
    #26641
    Sziasztok!

    Eddig azért nem játszottam ezzel a király gémmel, mert eléggé gyengusz a gépem, és nem akartam diavetítést figyelni. De most nincs semmi jó játékom, és a régiekkel már agyonjátszottam magam, szóval tojok rá, hogy szaggatni fog, de akkor is játszani akarok az Oblivion-nal. :))

    P4 1,7Ghz, 256Mb SD Ram, GF FX5200 128Mb 64Bit. Full minimum grafikán elindul? Néztem a FAQ-ot a minimum gépigénnyel kapcsolatban, csak nekem olyan ember véleménye kellene, aki próbálta ehhez "hasonló" géppel a gémet, és vannak tapasztalatai a szaggatás intenzitásával :) kapcsolatban.

    Létezik a játéknak demó változata? A sebesség miatt érdekelne.

    Üdv:
    DJviolin
  • berczy #26640
    Hello!

    Segítsetek pls!
    Amikor elkezdek játszani a játékkal akkor még minden okés, de kb 10 perc mólva megáll az egész. Nem lefagy, csak semm bill-re sem egérre nem reagál. De nem fagy le, mert a kari pislog, meg ilyenek.
  • herczeg
    #26639
    jóvan nemkő, bevetettem a resurrect varázsszót
  • ollie
    #26638
    Nem szünne meg. A szaggatás azért van, mert túl gyenge a videokarid. Pont.
  • deadcode82
    #26637
    Húúúúú, mennyi memóriád van, mert nekem radeon 9600XT 128Mb van és 1Gb ram; közepes beállítások mellett is beszaggat ha sokan vannak egyszerre.
  • DaemoonHunter
    #26636
    Kicsit szaggat a játék. Olvastam a FAQ-ban leírt dolgokat. Nekem ATI Radeon 9550 vidikarim van 256 rammal. Catalyst conrtol center illesztőprogrammal. Azt írják, hogy ezt az illesztőprogit nem szabad SP2 nélkül felrakni mert terhelő a gép számára. Ha felraknák egy régebbi verziót, akkor a grafika sokat változna? A szaggatás pedig megszűnne?
  • DaemoonHunter
    #26635
    Oké...bocsánat nem vettem észre, hogy benne van a FAQban. Köszi!