41716
  • Slipknot14
    #26714
    http://www.tessource.net/files/file.php?id=5680

    Ez tök jó mod, nekem bejön xD
  • Hoz_Hun
    #26713
    Mondjuk megnézed a karakterlapon előtte utánna.
  • Hoz_Hun
    #26712
    Asszem IC-ben vannak a Market districtben.
  • DaemoonHunter
    #26711
    Ha pl bekerülök a börtönbe és "leülöm" a büntit mindíg kiírja hogy a skilleim lementek 1-re. Ez tényleg 1 vagy csak 1pontal ment lejjebb?
  • Slipknot14
    #26710
    Ezeket a helyeket merre találom?:):
    Maro Rufus in "Best Defense"
    Palonirya's Shop "Dinvine Elegance"
  • Hoz_Hun
    #26709
    Be lehet fogni, de el fog galoppozni ha leszálsz róla.
  • X Revenge
    #26708
    Igen lehet, sőt még az egyszarvút is meglehet, de ennek a neve most nem jut az eszembe :)
  • nagyharcos
    #26707
    Köszi az eddigi segítséget! Még egy kérdés: Vadlovakat be lehet fogni és hátasként kezelni? Most találkoztam barna és foltos lovak csapatával, és jó lenne szelídíteni egy barnát.
  • Kly9
    #26706
    Pont a karimnak megfelelően válogattam össze az 1. szériás attribútomokat, ugyanis battlemage féleség vok. A második széria csak kisegítő jellegű :) , utána ugyis az első fogom (str, end,int)
  • Hoz_Hun
    #26705
    Nem lopják el a házadból. Nekem még sose lopták el.
    Könyveket eladhatod, a quest könyveket úgy sem engedi eladni. Ámbár lakást diszíteni jók. Mondjuk könyves polcot összerakni egy horror.
  • koschwarz
    #26704
    elvileg nem, de hallottam már olyat hogy eltűnt valamilyen cucc. én egyelőre nem kaptam rá erre a házvásárlásra, annyi hely van ahol ingyen lehet aludni, lakberendezéssel meg nem akarok foglalkozni, úgyhogy inkább jauffrie ládáját használom. abból nem tűnik el semmilyen cucc.
  • nagyharcos
    #26703
    HI!
    Vettem házat. Nyomom a küldiket és közben gyüjtögetek. A házamban egy ládában lerakott cuccok biztonságban vannak vagy ellpohatják? A könyveket érdemes tartogatni, vagy adjam el őket (nem kellenek küldikben?)? Köszi!
  • koschwarz
    #26702
    ez sem annyira rossz, de szerintem jobb ha előbb kimaxolod azokat az attribútumokat, amik a karaktertípusodnak megfelelő. mittomén, ha harcos vagy, akkor elviszed 100-ig a strenght, endurance (+esetleg agility) attribútumokat, ez elvileg 15-20-as szintekig meg is történik. aztán elkezdesz gyúrni a maradékokra, arra is van még vagy 25-30 szintlépésnyi időd. elvileg jobb ez így, mintha elapróznád, de az is járható út.
  • Kly9
    #26701
    Sikerült a szint kimaxolás. 5-öt raktam, a strenghtre endurance és intelligencre és ugyanennyit rakhattam volna a speedre. Legközelebb a willpowerre, agilityre és endurancere gyúrok.
  • CS@
    #26700
    Ha bünti van rajtad, akkor természetesen minden őr üldözni fog, vagy kifizeted a büntetést vagy leülöd a börtönbe vagy futsz.
  • CS@
    #26699
    Nem lehet ilyen tárgyat enchantal előállítani, és ha megnézed a képet, akkor egyértelműen látszik, hogy ez a fegyver egy MODból van.

    Ezt az enchantos pontérték dolgot már többször írtad, és én mindig azt mondtam, hogy szerintem nem így van, a hecc kedvéért tettem egy próbát most is hátha azóta változott a játék, de a helyzet ugyanaz: Tök ugyanolyan fegyvert tud csinálni a 40es DEST el rendelkező karakterem, mint a 120al rendelkező(40fire19szer jön ki). Úgyhogy én továbbra is kitartok amellett, hogy ez az alapjátékban MODok nélkül nincs így és a skill csak annyiból számít, hogy bele tudod e tenni az adott varázslatot vagy nem.
  • DaemoonHunter
    #26698
    Hello! A következő kérdésem lenne: elkezdtem "vinni" a játékot. Elég nehéz számomra még megtalálni a jó boltokat(fegyver). Ha megölök pár katonát, vagy akár a fél várost:) és elveszem tőlük a cuccokat akkor minden városban üldözni fognak ezután? És mit lehet tenni ellene? A váalszokat előre is köszönöm!
  • X Revenge
    #26697
    Nem hiszem h enchantolt tárgy, 3 enchantot eleve nem lehet rakni egy cuccra, szal sztem találta.
  • SaGa Jr
    #26696
    Tudom is én? :)
    De mitől kerül a fény kardjába drain varázslat és fagyasztás? Abszolút össze nem passzoló dolgok szerintem. Ennyire zagyva koncepciót még nem sikerült felfedeznem a játékba fellehető tárgyakban.
  • Ron Ragm
    #26695
    Csakhogy miért rakna valaki light on strike-t valami fasza sebző varázslat helyett.
  • SaGa Jr
    #26694
    Szerintem nem feltétlenül mod. Hasonlót össze lehet hozni sima enchantal is (szerintem ez sima enchant lesz, mert túl össze nem illőek a név és a hatások). Már ha van egy Grand köved Grand lélekkel feltöltve.
    Ja és persze kellően magas szinten állsz a restoration skillel (ez kell a drainhez ha jól emlékszem), a destruction skillel (Frost damage miatt kell) és az illusion skillel (a light miatt). A magas skill ahhoz kell, hogy olcsóbb legyen az alap varázslat, mert ha kicsi a skilled, drágább az alap varázslat és a drágább pontérték szerint fogja a tárgy készítésénél elszámolni varázslatot. A kő mana tartalma meg véges és ha valami drága akkor többet visz el belőle. :-)
  • CS@
    #26693
    Ja az valami MODból van.
  • haxoror
    #26692
    Talán a csuklya a játékból van de az összes cucc a képen modokból :)
  • Slipknot14
    #26691
    http://oblivion.gumininjahq.hu/modules.php?name=Karakterlap&akcio=megmutat&id=20

    Oblivion HQ karakterlapok közt láttam valameik nap. Nézzétek meg a bővebb info alját:

    =================================
    VI. Egyeb megjegyzes (opcionalis)
    =================================
    Kedvenc varazslat, kedvenc fegyver, stb
    minden ami szerinted említésre melto a karaktert illetoen:

    Kedvenc fegyverem :Sword of Light -Light 10ft for 20secs on strike, Frost Damage 10pts for 2secs on strike, Drain Health 10pts for 5secs on strike
    Kedvenc varázslat :Vizards Fury

    Vagy ez valami mod a játékhoz?:)
  • CS@
    #26690
    Pontosabban kéne meghatároznod, hogy mit is keresel, mert „Sword of Light” –nevű fegyver nincs.
  • SaGa Jr
    #26689
    Sword of Light? Hol van erről infó? Vagy mi ez?
  • Slipknot14
    #26688
    Oké, köszi a segítséget:)És kincsvadászatban tud valaki útba igazítást adni, vagy linket?Már végeztem a küldikkel:) Pl: Sword of Light-ot hol szerezhetem meg?
  • SaGa Jr
    #26687
    Azért arra figyelj, hogy ha piros az ikon az ágynál, akkor ott ne szunyálj, mert az illegális. Menj be egy szállóba és vegyél ki egy szobát, vagy keress egy tábort ahonnan kivégezted a banditákat ott heveredj le egy hálózsákra, netán vegyél házat és ott aludj.
  • koschwarz
    #26686
    keresel egy ágyat, odamész, megjelenik egy holdas-csillagos ikon, megnyomod a space-t, és máris alhatsz. ez a meditálás. ekkor lépsz szintet.
  • Slipknot14
    #26685
    Elég hüe kérdés, de már párszor írta(le van töltve a Magyarítás)amikor szintet léptem valamiből, hogy El kellene meditálnod a tanultakon, vagy iesmit. Hogy lehet meditálni?:D
  • haxoror
    #26684
    összesen 10 szkillnövekedés kell az adott tulajdonsághoz kapcsolódó szkillekből hogy meglegyen szintlépésnél a +5
  • SaGa Jr
    #26683
    Elég ha a megjelölt napon, a megjelölt időintervallumban bemész a romba. Nem odakinn kell ácsorogni, hanem bemenni.
  • Kly9
    #26682
    Az lenne a kérdésem, h mennyi skill fejlődés kell egy tudlajdonsághoz h 5 rakhassak rá? Ki akarom maxolni a szintet, a lehető legkevesebb skillfejlődéből. Úgytom elvileg 10 skillpont kéne, de hogyha meg egyik skillünkse fejlődik arra is rakhatunk pontot, szal sztem az 10 -1 = 9 (jó vok matekból).
  • herczeg
    #26681
    sárkány kéne?itt van egy...
    jófajta házi...
  • Slipknot14
    #26680
    Sárkányok nincsenek a játékba?:( Mer most kerültem ki a Paradise-ból és még nem igen láttam egyet se:(
  • Slipknot14
    #26679
    naon köszi:)
  • herczeg
    #26678
    én is vártam ott jó sokat aztán elolvastam a naplót...
    azt írja hogy a csávó éjfél és 6 között jön beszedni a pénzét a bandatagoktól vagy vmi ilyesmi (annyira más nememléxem)
    rgo 12 és 6 között lehet levadászni a ruinban a többi rosszarcúval akivel bizniszel. és ha már ott vagy begyűjtheted a zsét is amiér Brugo jött...
  • Slipknot14
    #26677
    Ahh hülyevoltam, bocsánatot kérek mindenkitől:/ Szar napom volt és végre megvettem az Obliviont eredetibe és hát állandóan kilépett magától(Azóta vissza cseréltettem és jó:S) És hát már ez is felidegesített hogy 2 percenként kell újra indítani a játékot és közbe pedig egy csomót kell sétálni a pályán(Már rájöttem, hogy elég ha kattintok a térképen XD) Szóval azt az üzit hirtelen felindulásból írtam, bocsánatot kérek érte, msot gonodlom hülyének néztek de naon szar napom volt akkor:S Már rájöttem hogy tök jó a játék:) Nos hát elakattam benne, és ha nem segítetek megértem, de gondoltam megkérdem:S Ott járok ho Mazoga az Orc-al kell megkeresni Black Brugo-tés azt írja midnight(éjfél)-től reggel hat között jelenik meg a Telepe nevű romoknál, de én már vagy 3x végig vártam ezt az időt az orc-al és semmi nem történt, pedig ott állok a rom mellett(kipróbáltam, hogy elbújok és úgy várom, de akkor se történt semmi) És most nem tudom, hogy ez bug? Vagy én csináltam valamit rosszul.
  • Hoz_Hun
    #26676
    Csak példaképpen mondtam, nem biztos, hogy azt fognak kérni. Egyébként Deadra szívet a daedrákból veszed ki, a vámpírdust meg a vámpírok után marad (vámpír tetem )
  • Hoz_Hun
    #26675
    Be kell rendezni a tornyot. Akkor tudod használni az enchantoló meg varázslatkészítő cuccot.