41716
  • Slipknot14
    #26754
    jaja nekem sem stimmelt valami:) :/ sry, pedig csak eccer nyomtam. De az angolt nem nagyon használtam, szóal csak tippeltem:) és a magyar se lélek kő csak simán lélek. :)
  • X Revenge
    #26753
    Heh kétszer küldted el véletlenül. :) Egyébként tényleg rosszul tod, mer nem soul stone, hanem soul gem, sokkal hülyébben hangzana sztem az 1. :)
  • Slipknot14
    #26752
    Heh:D Tök jó a félkész magyarítás egy-két kis vicces fordítással:D

    ,,Remek Lélek kő''-Ez gondolom eredetileg Great Soul Stone(Asszem Soul stone, de ha tévedek javítsatok ki) és hát igen, a Great jelenti: Nagyszerű, Remek de itt a méretét kéne nézni xD

    Meg valameik romba mászkáltam valameik nap, és egy hatalmas nagy öreg fa ajtó-hoz fordítás képpen: Vas kapu xDXD
  • Slipknot14
    #26751
    Heh:D Tök jó a félkész magyarítás egy-két kis vicces fordítással:D

    ,,Remek Lélek kő''-Ez gondolom eredetileg Great Soul Stone(Asszem Soul stone, de ha tévedek javítsatok ki) és hát igen, a Great jelenti: Nagyszerű, Remek de itt a méretét kéne nézni xD

    Meg valameik romba mászkáltam valameik nap, és egy hatalmas nagy öreg fa ajtó-hoz fordítás képpen: Vas kapu xDXD
  • Slipknot14
    #26750
    Intel 1.86 GHz :D Ez monjuk annyira nem komoly:)
  • Hoz_Hun
    #26749
    Bocs csak vicceltem. :)
    Sajnos a screenshotokból nem jön le mert mozgásban kell látni a gamát. Nálam az AA azt hiszem ugysem megy a full fényfekt miatt (HDR), mert az kikapcsolja. Vagy ez vagy az, én a fényt választottam.
    3.2 proci, 2 giga DDR2 Ram, Geforce 7900GT ezen gond nélkül fut (még jó hogy).
  • CS@
    #26748
    Akkor magyarbillen nyomd az „ö”-t.
  • Rambo 20
    #26747
    bocsi de lenne egy kérdésem.Tudom csalni rossz dolog de már hatodszor nyomom végig a játékot és szeretném kipróbálni a csíteket.A bajom csak az hogy a konzol gombja a 0 az esc alatt.Na most ha a keypados nullát nyomom (numlock vagy anélkül mind1 neki) nem csinál semmit.Ha megnyomom a nullát (az esceset) kilép a konzolból.Ha a ctrl+c +v varázslatot csinálom akkor meg egy szép v betűt kanyarít oda.Valami tipp?:))
  • CS@
    #26746
    Sebaj, akkor nyomj még 2kört az NFSMWvel az biztos sokkal jobb...
  • herczeg
    #26745
    feltételezem kb 10 percet játszottál vele, amíg az első patkány 20X kinyírt. semmi baj, jáccá szépen doomot meg simset, azajó! csak mellékesen ennek hülye játéknak milliós eladásai vannak, szóval lehet valamit elnéztél mert annyi ember csak nem tévedhetett...
  • tzsoltika
    #26744
    Most már bocs hogy ezt irom de: ez akkora egy hülye játék!
  • herczeg
    #26743
    én egy madjdenm teljes elf armorra cseréltam le (a gatyó glass és nincs sisak mert nemszeretem) mindegyik pakoltam egy kis mágiát...
  • serito
    #26742
    Az én karakterem még mindíg a DB csuhában van. Kellene valami cpéci light armor. Honnan tudok beszerezni ilyeneket? Nagy melyik mod ad rá lehetőséget, ami nem zavarja az ooo1.3-as mod-ot?
  • serito
    #26741
    Hol nézzem meg? Galery? Amik ott vannak képek azok full beállítások mellett készültek? Nekem nem úgy tűnik, de lehet. Az amit ma láttam az sokkal szebb volt, 4x AA és minden lehetséges efect, textura, árnyék ...stb fullon. Ja ilyen hajat, milyen moddal lehet csinálni?
  • Hoz_Hun
    #26740
    Nézd meg az enyémen full grafikával :).
    A mágustornyom tetejéről csodálatos látkép van IC-re de Burma is szép. Persze tiszta, jó időben.
  • zsilike
    #26739
    sőt
  • serito
    #26738
    Az enyémhez képest kicsit komolyabb!!! Neked lehet, hogy átlagos de nekem nem.
  • Zsoltika 007
    #26737
    A procit leszámítva teljesen átlagos gamer konfig.
  • serito
    #26736
    Tudom, hogy itt sokmindenkinek van komoly gépe, dé nekem most volt szerencsém kipróbálni a gammát egy igazám ütős gépen."sajna nem az enyém"
    Intel 1.86 GHz Core2Duo 2M L2 proci (1066FSB)
    Gigabyte GA-965P-DS4 alaplap
    Kingmax 2x512/800 ram
    Gigabyte NX7600DT 256MB PCI-E
    ....stb
    A vízuális élmény...egyszerűen leírhatatlan, csak forogtam és csodálkoztam, miközben csináltam a screenshot-okat.
    Én is akrok egy ilyen gépet!!!!!
  • zsilike
    #26735
    mit?persze h nem!
  • Hoz_Hun
    #26734
    Igen megjelenik. Amúgy Skingrad felett van valamerre.
  • PiszkosFred
    #26733
    Még most sem kötelező megvenni őket ;]
  • serito
    #26732
    Hol van ez a bolt én még nem találtam meg. Vagy ha felteszem a mod-ot a térképen megjelenik? Fenn van a mod de nem emlékszem , hogy lenne ilyen bolt.
  • herczeg
    #26731
    collector's edition a megjelenés napján: 12 000 (sztem ez volt a legdrágább verzió)
    összes official plugin: $11,64 ez árfolyamtól függően megközelítőleg 2000-2500 ft.
    igazadvan ez szívás, de amíg a gamerek 70%-a warezol addig nemhiszem hogy jogosan sírnak...
    engem inkább az idegesít hogy olyan dolgokat akarnak plus pénzér eladni aminek vagy alapból benne kellet volna lenni (pl gonosz oltár) vagy kicsit csalás szagúak pl: bazierős spellek ingyér, az alapból csak mágusoknak elérhető enchant és spellmaking kiválátása a toronnyal,
    a 10 vagy akár 20 ezres házak (+bútor) helyett pedig ingyen belakható szuperfőhadiszállások... ha legalább jó drágák lennének vagy qestesek, de még az se...
  • zsilike
    #26730
    belefáradtam a modokba!nem igy kéne kiadniuk véletlenül ennyi pénzért?rohadt lehuzok,megveszem és még én görcsöljek,töltsek,másoljak,az alap patch nélkül semmit nem ér.mennyi lenne a boltba a kompakt game?30ezer?sajna minden game ilyen irányba megy el.gázzz!!!
  • zsilike
    #26729
    gyüjts!vagy tolvaj guildbe belépsz,akkor leveszikn rólad a bontyt félpénzért!
  • Hoz_Hun
    #26728
    Egyébként erről mindig értesít a program, hogy a város kapujában az istállóban van a lovad.
    A lopott lovat nem "parkolja" le az lassan visszasétál a gazdájához.
  • Hoz_Hun
    #26727
    Tedd fel az Eshme's Female Bodies v3.0. "Kicsit" több mint ez a mód és az alapban lemezteleníti a lányokat, azaz ruha nélkül meztelen mind nem csak te (az összes faj nagyon sép skinnel). Azon kívül föltesz a világba egy boltot ahol úgyan horribilis összegért de nagyon sok extra a lentebbi kollekcióhoz hasonló illetve jobb ruhakölteményeket lehet venni. Meg van egy csomó fehérnemü is
  • Kly9
    #26726
    Ez valóban így van, kivéve amikor lopott, mert akkor nem marad a város kapu melletti istálóban.
  • JohnnieWalker
    #26725
    Kint lesz a város kapujánál. De van egy mod amivel a városba is be tudod vinni a lovat, ill. füttyszóval tudod utasítani, hogy kövessen, vagy álljon meg. A tessource-on van, azt hiszem "horse commands" a neve.
  • Maksi
    #26724
    Ha egy lovon ülve kijelölök egy várost a térépen, hogy oda utaznék, hol találom meg a lovat utána? Merthogy az az aérkezéskor már nem volt alattam :(
  • Kly9
    #26723
    Egyébként még mindig nem tom mért vannak a dispeleken számok, de van egy elméletem. Ha mondjuk egy szövetségesünket megtámadják egy 100-as sebzésű 2 mp-ig tartó frostal, akkor azt nem tudjuk hatástalanítani egy 55 dispellel, hanem egyenértékűnek kell lennie a varázslattal, tehát csak 100-assal lehet. Teljesen hülyeség, vagy van benn vmi logika?
  • Kly9
    #26722
    Vagy leülöd, vagy fizetsz vagy pedig gray foxként cigánykodsz tovább :)
  • Maksi
    #26721
    Elloptam egy lovat, és azóta folyamatosan a nyakamra járnak az őrök, akárhova is megyek. Már több, mint 10.000 arany a védíj a fejemen. Hogyan moshatnám tisztára magamat?
  • X Revenge
    #26720
    Akit ez nem érdekel az erősen ferde hajlamú :) Ez sokkal sokkal jobb mint az a mod amelyik monokinit csinál :)
  • Slipknot14
    #26719
    http://www.tessource.net/files/file.php?id=5815 Akit érdekel:D
  • Slipknot14
    #26718
    Tedd fel a kieg-et is hozzá, pill adok linket ha érdekel :). Abba van pár új dolog xD Pl ha leveszed az NPC-k ruháját akkor nincs alatta semmi! XD Ja meg rajtad se:)
  • X Revenge
    #26717
    Első ránézésre ez a mod tényleg király. Majd felrakom.
  • X Revenge
    #26716
    jah
  • koschwarz
    #26715
    unikornis?