41716
  • Slipknot14
    #26794
    Valami jó kis felszerelést meik romban lehet találni? Vagy olvastam valami Sexy Glass Armor-ról is, hogy nehéz megszerezni de valami házba őrzik, ez merre van? De monjuk valami nem glass felszerelés romot tudnátok mondani?(A glass sztem nagyon ronda xD)Valami különlegesség, van? Amit csak vagy 5 romból lehet össze szedni(gatya,sisak,mellvért,kesztyű,pajzs meg talán fegvyer de úgy már 6 XD)Mer unatkozok, és kincsre akarok vadászni XD
  • serito
    #26793
    #26781
  • zsilike
    #26792
    hol is ez a hely?megbézbém a 37es varázslómmal!
  • serito
    #26791
    Ha mindenki így isteníti, azonnal meglátogatom azt a helyet. Most már tényleg kíváncsi vagyok. 15 szinten vagyok OOO1.3 fenn milyen ellenekre számíthatok? Karakterem az osonás és lesből támadás mestere fire demage enchantal az íjjban.
  • zsilike
    #26790
    gratulálok!
  • haxoror
    #26789
    Minden karakteremmel Viverine az első amit kifosztok, már fejből tudom a térképét
  • haxoror
    #26788
    A kosár alatt a varla-stone van, a szobor a lengőcsapdás rész közepén egy emelvényen van.
  • Hoz_Hun
    #26787
    Nem is igazán szobor, hanem egy ilyen álvány szerűség.
  • Hoz_Hun
    #26786
    Igen mélyebben van, majdhogy nem a végén egy kis kosárka alatt egy oszlop tetején, amit egy karral lehet kinyitni.
  • koschwarz
    #26785
    gondolom ez a szobor mélyebben van vilverinben, mert én csak addig a szintig mentem be, ahol egy khajit hulla van. annál lentebb egyelőre egy pillanat alatt legyaknak mindenféle szellemkutyák és egyéb varázsló szemétládák

    (OOO1.3-mal)
  • serito
    #26784
    A karakteremnek (Wood Elf tolvaj/assassin) megfelelő küldetéseket (thief's guid, DB, Arena) már megcsináltam. Most álltam neki a főküldetéseknek az Oblivion kapuk bezárásának. Az első 3 kaput már bezártam és éppen a 4. kapu elött állok de felkeltette érdeklődésemet ez a küldetés sorozat, úgyhogy hagyom a kaput és meglátogatom azt a romot. Az ilyen küldetések jobban tetszenek, mint a kapuk bezárása, bár a sigil kövek is nagyon hasznosak. A kapuk bezárásánál talált dolgok és a kövek enchantolása tárgyba jól jött volna mikor a tolvaj céh küldetéseket csináltam.
  • serito
    #26783
    Ez még jobb azonnal fel is keresem azt a helyet.
    Köszi.
  • serito
    #26782
    Ez hatalmas köszi, bár már jópárat felfedeztem belőlük csak nem mentem be mert sietős dolgom volt.
  • Hoz_Hun
    #26781
    Hát izé-bizé. Mindenhol!
    Rengeteg van belőle. Egyet mondok kapásból: ahol kijösz a játék legelején a börtön csatornájából, rögtön szemben a víz túloldalán van egy rom. Na az pl Ayleid rom (Vilverin).
    Annak az érdekessége az, hogy találsz benne egy Ayleid Statue műtárgyat. Ezt rögtön add el a városban. Pár napon bellül fel fog keresni egy szolga aki úrához hívat. Menj is el hozzá. Na az adja az egyik legjobb quest sorozatot és mindennek a tetejébe a térképedre bejelöl még legalább 6-7 Ayleid romot.
  • koschwarz
    #26780
    itt utánanézhetsz, de szerintem jobb, ha kérdezősködsz vagy magad fedezed fel őket.
  • koschwarz
    #26779
    azért vetődik hátra a tűztől, mert elvileg a varázslat az, hogy egy tűzgömböt lősz ki, ami a célhoz érve felrobban. ez gondolom encsentben is így műkdök. szerintem látványos.
  • serito
    #26778
    Köszönöm, ezekből pár dologra tegnap éjjel rájöttem, de sokat segítettetek.
    Már csak az a kérdés, hogy ezeket a romokat(ayleid romok) hol találom meg? Csak nagyjából, ha meghatároznátok merre az már elegendő lenne.
    Köszi mágegyszer!!
  • herczeg
    #26777
    én próbáltam de csak az egyik ífegyverem volt lemerülve ezért nem voltam biztos benne...
  • DaemoonHunter
    #26776
    Sikerült:)
  • X Revenge
    #26775
    Minden ház vásárlásakor kapsz egy questet, abba le van írva h melyik boltba kell megvenni a felszerelést, boríték a jele.
  • DaemoonHunter
    #26774
    Bocs a hülye kérdésért, de a házamat hogyan kell berendezni?
  • haxoror
    #26773
    Így van, mindenhol írják, mondjuk én még soha nem próbáltam mert gyűjtöm és a házamban kupacba halmozom őket!
  • herczeg
    #26772
    van még egy mód
    az ayleid (ígykell írni?) ruinekben előfordulnak varla kövek (fehér kristály 1000 aranyat ér) na ha erre rákattintasz akkor feltölti az összes mágikus tárgyat az inventoryba. (asszem. javítsatok ki ha rémhírt terjesztek...)
  • X Revenge
    #26771
    Egy kicsit bonyolultan fogalmaztál számomra, de hátha tok segíteni.

    A wizard towerben a középső, asztalos oltárhoz sók kellenek (pl. frost salt) akkor tudsz atronachot csinálni magadnak, míg meg nem döglik :) .

    Az oltár baloldán van a enchant oltár, oda egy megfelelő erejű soul gem kell, egy varázslat amit ismersz és persze jó sok pénz. :) De meg kell nézni hogyha fegyver enchantolsz, hogy a lélek kő erejetét ne haladja meg a fegyver ereje, se töltése.

    A mágikus tárgy feltöltés hárféle képpe, lehetsége:
    1. fel keresel egy arra alkalmas mágust (kis ikon a többi között, vmi fényeffekt a jele), és amennyi töltés pontot kell feltölteni, annyit kell neki aranyba fizetni. (az íjjadnál tehát 3996)

    2. soul gem, amenyi a soul gem töltése, annyit tudsz vele feltölteni. (pl. grand soulgem, 1600 a töltése, akkor 1600-at tudsz rárakni a fegyverre) Csak rákattintasz a soul gemre és kiválasztod a kivánt tárgyat.

    3. varla stone, rákattintasz és minden fegyvered fel van töltve, sztem ez a legjobb ;) (lelőhelyei: ayleid romok, de 1-k grófi vitrinből is ki lehet csenni)

    Ha nem tudnád azéert leírom: a páncélokat gyűrűket meg táraiket, nnem kell soha feltölteni, mert konstant effekt van rajtuk, és enchantnál se kell babrálni, h milyen erősek legyenek, itt teljes mértékben a soul gem határozza meg
  • haxoror
    #26770
    Nincs és nem is valószínű hogy soha nem is lesz mert az engine nem támogatja :(
  • csgj
    #26769
    "Ha egy varázstárgyam energiája lefogyott, hogyan tudom megint feltölteni???" - Ha most staffra gondolsz, akkor úgy tudom, hogy pont a soul gemre (vagy vmilyen másik gemre xD) kell rákattintani, mint amikor a kalapáccsal javítod a fegyvereidet, meg a páncélokat. csak itt a varázspálcát töltöd fel. de én csak egyszer voltam benne mágus...nem is sok ideig, szóval nem vok ebben nagy ész...
  • serito
    #26768
    Egy probléma:
    Még mindíg a soul gem-ekkel küzdök. Van belőle egy rakással de nem tudom használni őket. Megvan a Wizard Tower mod de ha bemegyek nem tudok soul gem-et enchantolni semmilyen tárgyba mert valamit hiányol. Van 2 oltár az emelvény jobb bal oldalán , középen meg egy felkör alakú pult rajta egy könyv. Mit kell beszereznem , hogy használhassam a köveket a Wizard Tower oltárán?????
    Még egy kérdés:
    Ha egy varázstárgyam energiája lefogyott, hogyan tudom megint feltölteni???
    Pl:
    Az íjjam 4000/4000 -el indult most 4/4000-en áll az-az hamarosan kimerül az ereje. Ezt szeretném feltölteni, de hogyan?
    Nem vagyok mágus, még csak a mágus céh tagja sem vagyok, mert egy másik küldiben kinyiffantottam egy mágus tagot.
    Köszi a segítségeket előre is.
  • grebber
    #26767
    Van már normális mod ami azt teszi lehetővé hogy mindkét kézbe tőr vagy kard legyen?? De rendesen ne úgy hogy az eggyik csak pajzsként használható!
  • Darkon
    #26766
    Igen kozbe rajottem hogy ha egy masik kessel tamadok ott nem csinal ilyet bar ezt annyira nem tudom megracionalizalni(marha lehet ilyet mondani egy fantasy rpgnel:)hogy a tuztol miert vetodik 2metert(megha aramutes lenne na mind1) valaki, meg almaban fekve 1meterre biztos igy akart erzekeltetni hogy ez egy nagyonnagyonnagyotsebzo orgyilkoskes de ezt akkor se veszi be a gyomrom
  • haxoror
    #26765
    Ez a hullaröpködés nálam többnyire a fegyver enchantjától függ, tűz enchanttal elrepülnek (a tűzsebzés miatt) de a jég enchanttal csak összeesnek!
  • X Revenge
    #26764
    1. nem kell álcázni magad, max amikor sneakelsz 2. semmi jelentősége h milyen ruhába vagy, lopott is lehet akár.
  • X Revenge
    #26763
    Lelassítani nem tom h lehet-e, esetleg legyengíteni őket vagy teljesen kikapcsolni a fejlődésüket. Utobbira jó példa az ooo (keress rá lent), de az a hibája, hogy vannak lények amik akkor is 26-os szintűek lesznek amikor te még csak 2. vagy . :)
  • Darkon
    #26762
    Udv! NEmtudom hogy az altalam leszedett mod-ok okozzak e(bar ha mindegyiket kiveszem akkor is ugyanaz az eredmeny) de miert van az hogy ha pl egy alvo embert keselek meg akkor 1metert folugrik(???!!) es ugy hal meg meg hatulrol valakit megkeselek 2metert repul???!! Nincs valami mod ami megoldja ezt??? Ez így eleg idegesito meg kiabrandito.
  • Maksi
    #26761
    Van jelentősége annak, hogy milyen ruhába vagyok annak tekintetében, hogy álcázzam magam? Ha mondjuk egy légiós ruciját viselem, mert levertem róla, az lopásnak számít, ha meglát egy másik légiós? Nekem esik emiatt? És akkor békén hagy, ha mondjuk egy csuha van rajtam álcaképpen?
  • sorrow
    #26760
    Hello
    tudtok olyan modot mondani ami lelassítja az npc-k és a szörnyek fejlődését. Bosszantó,hogy 24. szintű vagyok de hiába mert az npc-k is velem együtt erősödnek. DE azt sem akarom hogy ne fejlődjenek mert annak sincs semmi értelme hogy a szörny 1 csapással meghal a kezeimtől.

    Köszönöm
  • ollie
    #26759
    Azért csak lenne, mert nincs 4 gigás P4.
  • ollie
    #26758
    Hát ez a nem komoly 1.86-os core 2 duo gyorsabb lenne egy 4 gigás P4-nél is.
  • Slipknot14
    #26757
    Vannak amúgy másszigetek vagy helyek a játékbA? Mer találtam egy tök jó ,,New Land''-ot amibe olyan virágok, házak, fák vannak amit még soha nem láttam az eredetibe. De valahonnan vennie kellett ezeket.
  • serito
    #26756
    Ez tényleg nem rossz masina de a 3.2Ghz procid csak 800Mhz FSB és max 1MB L2-vel fut. A nálam járt 1.86Ghz proci meg 1066Mhz FSB és 2MB L2-vel rendelkezett. Na mindegy ne vitatkozzunk rajta, az a lényeg, hogy neked is meg annak is akinek a gépét összerektam jobb PC-je van mint nekem. Csak egy kicsit vagyok irigy!!! Majd ha megvettem a lakást, és nem lesz hitelem majd kicserélem a gépet. Talán 2 év múlva.
    Istenem, addígra ez a gép semmilyen játékot nem fog futtatni!
  • serito
    #26755
    Akkor mi a büdös francnak néztél be ebbe a topicba?? Csak azért, hogy fikázz valamit amihez közöd sincs? Neked a passziánsz való, az is csak light változatban!! Meg ne lássunk itt mégegyszer!!!