41716
  • serito
    #26834
    De úgy már nam ugyanaz. Ha csak bemennél abba a ruin-ba és megszereznéd azt az ereklyét még nem tudod, hogy kinek kell eladni. Ezért inkább mit sem sejtve eladod egy árusnak, és pár napra rá egyszercsak odalép hozzád valaki. Nem jobb így?
  • haxoror
    #26833
    Rögtön eladhatod neki is akkor nem kell várni hogy a szolgája felbukkanjon, fogod a szobrot és Talos districtben a téren bemész az Umbacano manorba.
  • zsilike
    #26832
    thx
  • Hoz_Hun
    #26831
    Ja igen a DB-s küldik a legjobbak.
  • serito
    #26830
    El ne áruld, mert már alig várom, hogy hazaérjek......
    Ha elakadnék úgyis kérdezlek.
  • Hoz_Hun
    #26829
    Nem. Akárkinek boltban. Pár napon bellül felkeres a szolgája és meginvitál magához ahol ajánlatot tesz, hogy vaddász neki ilyen Statuekat. Persze amit eladtál (áron allul) boltban az már nála van és azért küldet érted, mert akkor te képes lehetsz még többet beszerezni belőle.
    Megszállot gyűjtő. Persze a történet ennél érdekesebb fordulatot fog venni...
  • serito
    #26828
    Aztán pár nap múlva felkeres a szolgája, és megkér, hogy menj el a gazdájához.
  • serito
    #26827
    Ne neki, hanem valamelyik árusnak IC-ben!!
  • serito
    #26826
    Azért a DB meg a Thief guild küldik sem rosszak. Bár meg kell hagyni a romok hangulata semmivel sem összehasonlítható.
  • zsilike
    #26825
    neki adjam el?
  • Hoz_Hun
    #26824
    Umbacanonak hívják, de csak akkor kapod meg a küldit, ha megszerzel és eladsz egy Ayleid Statue-t.
  • Hoz_Hun
    #26823
    Ja és többféleképpen végződhet. Én mindkét karakteremmel megcsináltam és korlátozott mértékben máshogy végződött a történet.
    Egyik legjobb Quest sorozat, ha nem egyenessen a legjobb.
  • zsilike
    #26822
    ki az a tag?
  • Hoz_Hun
    #26821
    Ayleid romokat kell kifosztani egy gazdag ügyfél számára aki zsírossan megfizet. Tényleg nagyon jó árat ad minden darabért és a romból származó egyéb ingóságok is természettessen az enyémek. Egy-egy rommal szép lét lehet akasztani. Ráadásul minden darab után fényez egy kicsit a gazdag ügyfél. :)
  • serito
    #26820
    A történet a #26768 hozzászólásomtól kezdődik. Hosszú lenne leírni, de a lényag, hogy van egy fickó IC-ben aki egy egész érdekes köldetés sorozatot ad. Tegnap este sikeresen bele is vágtam. Tudom ajánlani neked is ha még nincs meg, a megszerezhető tárgyak miatt is.
  • zsilike
    #26819
    mi is ez a fosztogatos misszio?
  • serito
    #26818
    Akkor a ma éjszakai játékidőm alatt megkapja és meglátjuk.
  • Hoz_Hun
    #26817
    Márpedig mejelöli a térképen. De lehet, hogy csak akkor ha a másodikat is leadod neki, akkor jelöli be a térképre, addig nem tekint "komoly" ügyfélnek.
  • herczeg
    #26816
    igazadvan én írtam hülyeséget, mert még énis a 3.0át használom... (valamiért úgyemlékeztem hhogy a 3.2eset)
  • serito
    #26815
    Köszi majd megnézem.
  • nagyharcos
    #26814
    Itt találtam meg! Igaz, ez csak a 3.0 verzió és csak 130 mega. A 330 megás már 3.2 verzió.
  • herczeg
    #26813
    ha ooo 1.3mat használsz akkor ez felejtős...
    én ingyen szedtem le asszem a filefontról
  • serito
    #26812
    Az még jobb. Én kirabolom most és utána is.
    Kérdés:
    A figura nem adott meg pontos helyeket, mert azt mondja, hogy Ő sem tudja. Te viszont azt mondtad megjelöl párat a térképen. Na mindegy majd felkeresem őket. Gondolom a quest-related romok kellenek most.
  • Hoz_Hun
    #26811
    Nem ajánlom, mert frankó a küldetés sorozat. Kirabolni/megölni ráérsz késöbb is.
  • serito
    #26810
    Na igaz, azt hiszem ma kirabolom a figurát. Valami nagyon erős készttést érzek, hogy bírtokoljam azt az íjjat és kardot. Majd hozok neki más csecsebecséket, amikért mellesleg majd jól meg is fizet, ha betartja a szavát. Ha meg nem akkor ráfaragott mert kivégzem.
  • Hoz_Hun
    #26809
    Nem tudom én a quest sorozat után raboltam ki.
  • koschwarz
    #26808
    próbáld ki!

    mellesleg ha nem jönnek rá (nem kapnak rajta) akkor mért befolyásolná??
  • serito
    #26807
    Tegnap este megnéztem a helyet és megszerztem az "álványt" meg a követ is és azonnal eladtam IC-ben ahogy írtad. Egy nap után meg is keresett a szolga és már a következő Ayleid romot kezdem kifosztani a kincsek és az ereklyék után.
    Még egy kérdés:
    A megbízónál körülnéztem kicsit és az egyik vitrinben egy finom kis íjjat és egy egész komolynak kinéző rövidkardot találtam. Ha kirabolom a figurát mint Thief guildmaster befolyásolja a küldetést, hogy szerezzek neki 10 artifact-et? Nekem kell az az íjj!!!!!
  • haxoror
    #26806
    van hozzá patch
  • serito
    #26805
    Van olyan link ami ingyenes letöltést engedne?
    Ez a mod gondolom összeakad az OOO1.3 moddal.
  • berczy #26804
    Sziasztok!

    Nem tudjátok, nincsen valami patch az Oblivion-hoz, mert azt írják nagyon bugos, meg, hogy lefagy miatta éls ilyenek. Ezért kérdezem.
  • herczeg
    #26803
    nemvagyok biztos benne hogy Francesko modjában vannak halálos csapdák úgyhogy berakok egy ilyet is. 25 kb
  • herczeg
    #26802
    ez tartalmazza a játékmeneti balanszokat (skillfejlődés, a monsterek fejlődés, a náluk található cuccok minősége, stb) 12 megás


    ez pedig az új fegyvereket és armorokat tartalmazó cucc nagyjából minden benne van ami az ooo 1.3ban ugyhogy 330 megás a szentem
    ha jólemléxem mindkettő egy exe, amit elindítasz és feltelepíti, de attól még ugyanúgy be kell majd pipálni mint az összes többi modot
  • nagyharcos
    #26801
    Honnan szedhetem le ezt a bizonyos "francesko mod"-ot?
  • herczeg
    #26800
    kéne egy szerkeszt gomb. naszóval francesko modjait. jobban szeretem mint az ooo 1.3mat mert itt én lövöm be hogy mit akarok és mit nem (slower skill, dedlier snek,traps meg az ilyenek) és benne van szinte az összes új fegyver meg armor ami az oooban
  • herczeg
    #26799
    én a fancesko modokat használom
    kb 5000 van egy kereskedőnél, és magas a mercantilem
  • serito
    #26798
    Mivel tudtál olyan sok goldot szerezni? Én már szinte kifosztottam a fél várost meg a kicsiket is még a palotákat is és még közel sincs annyim. A lopott tárgyakat amik 8-9-20-40 ezreket érnek, hogy adtad el? A legtöbb amit ezekért adnak az 1500 gold. Meg az árusok sem adnak 1200-nál többet érte. Az értékes holmit eladod 1500-ért, vagy van erre is megoldás? Ha igen az érdekelne.
  • herczeg
    #26797
    én nem sokra mentem a kapukkal 25. szint körül vágtam bele szóval volt rendesen cucc deadráknál, de mindegyik kétkezes karddal, baltával vagy kalapáccsal szaladgált, ami az én tolvajomon nem sokat segített. 12 kapubol összivissz egy deadric bow volt az amit használok (igazából csak az első 5 realmen lootoltam. a többin csak felrohantam a sigil kőhöz és néhány útbaeső fickót hátbaszúrtam, de a legtöbb mellet elsneakoltam. így is van majnem 300.000 goldom és még megvan az első 5 kapuból hazahozott tárgyak fele.)
  • zsilike
    #26796
    ha a főszálon rajta vagy,javaslom a kapucsukogatást,közben rengeteg daedrikus cucc és fegyver vár a karakteredre?mesélj a karakteredről!
  • herczeg
    #26795
    a romokban és barlangokban lévő cuccokat random rakja be a játék, szóval vagy questet kell teljesítened ha spéci tárgyra utazol (vagy ha deadric meg ebony cuccot akarsz 20+ szintnél látogass el oblivionba)