41716
  • serito
    #26874
    Sajna nekem csak éjszaka van időm a játékra, meg hétvégén ha a gyerekeim nem találnak ki valami más programot.
  • SaGa Jr
    #26873
    Nem akadnak vele össze. Gyönyörűen fut alatta mindegyik.
  • koschwarz
    #26872
    szóval akkor ezt meg fogom venni


    ezek az addonok egyébként nem kavarnak be a modoknak (névszerint az ooo1.3-nak), ugye?
  • koschwarz
    #26871


    sir, yes, sir, understood, sir!!!
  • PiszkosFred
    #26870
    Elfelejtettem hogy nincs már vip és szerk.

    Szóval az egy dolog, hogy egyes magazinok mit írnak meg, de maradjunk annyiban, hogy a hivatalos sajtóközlemény ellen kár vitatkozni. És mivel általában azokat az infokat szoktuk olvasgatni - és kapni mailben - ezért általában nem a levegőbe beszélek. Hogy a GS hogy tálalja a dolgot, az egy dolog. Hogy mi a teljes sztori, az viszont egy másik dolog. Már elnézést. ;]
  • PiszkosFred
    #26869
    Knights of the Nine will also be available as a Windows boxed product at retail on the 21st. The retail version of Knights of the Nine is a compilation that will include all the other Oblivion downloadable content released to date: Horse Armor, The Orrery, Wizard’s Tower, Vile Lair, Thieves Den, Mehrunes’ Razor, and Spell Tomes. Bethesda Softworks will publish and distribute Knights of the Nine at retail directly in North America and through a co-publisher arrangement with Ubisoft in Europe.

    http://elderscrolls.com/news/press_101706.htm
  • koschwarz
    #26868
    monnyuk ha így lenne, akkor megvenném dobozban, de a hír nem szól erről, úgyhogy nagy reményt nem fűzök hozzá
  • PiszkosFred
    #26867
    Tegyük hozzá, hogy ez is egy sima letölthető mod lesz. Attól válik dobozossá, hogy az ilyen "bolti" verzióban megtalálható lesz a másik 6 addon is, amolyan "6 in 1" csomagolásban. De akinek megvannak már ezek, azok ugyanúgy letölthető pár dolcsiért.
  • CS@
    #26866
    Futtasd ablakban
  • Hoz_Hun
    #26865
    Csak egyszer növeli mikor kinyitod. Többet nem. Ha nem növeli akkor az vagy nem skillnövelő könyv, vagy már egyszer kinyitottad és már egyszer növelte.
  • Hoz_Hun
    #26864
    Biztos lesz. Jó pénzért külön letölthető,... mint a gonosz lair a gonosz oltárral.
  • Maksi
    #26863
    2 KÉRDÉSEM LENNE:
    Van-e megoldás arra, hogy a játékból Windows, vagy ALT+TAB billentyűkkel kilépve vissza is tudjak lépni, ha szeretnék megnézni valamit menet közben?

    Ha találok egy könyvet, ami skill-t tanítana, azt hogyan tanulhatom meg? Nálam van de csak olvasgatni tudom, nem növeli azt a skill-t, amit kellene... Lehet, hogy alacsony a szintem hozzá, vagy micsoda?

    Köszi a tippeet
  • Hoz_Hun
    #26862
    Yeeee,
  • koschwarz
    #26861
    biztos lesz ilyen is
  • koschwarz
    #26860
    mért, tök jó lehet saját lovagrendet létrehozni
  • haxoror
    #26859
    Örülnék egy olyan kiegnek is ahol ÉN lehetek a gonosz varázsló a tornyomban és mindenféle lovagok jönnének hogy kinyírjanak
  • herczeg
    #26858
    nem tudom mért de szkeptikus vagyok...
  • koschwarz
    #26857
    na ez már érdekesen hangzik, a többi kieghez képest
  • koschwarz
    #26856
    "Oblivion kiegészítés közeleg!
    [2006. október 18. @ 12:36 - Gyu]
    A Bethesda Softworks bejelentette, hogy A The Elder Scrolls IV®: Oblivionhoz új, fizetős kiegészítés érkezik nemsokára, melynek címe Knights of the Nine lesz.

    A kiegészítés november 21.-én kerül a boltokba (dobozos változatban), illetve a www.OblivionDownloads.com letöltő-szolgáltatáshoz. A Knights of the Nine egy vadiúj frakciót és rengeteg új küldetést tartalmaz nemes karakterek számára, amelyek az Oblivionban található Ayleid romokhoz kötődnek majd. A játékosok beléphetnek az új frakcióba és akár létrehozhatják saját szent lovagrendjüket, hogy harcolhassanak a gonosz varázsló-király és démoni kreatúrái ellen, miközben hatalmas dunegonokban lehet kalandozni és nagy erejű relikviákat lehet találni - szent páncélzatot és az Isteni Küldetés fegyvereit.
    "

    by gamestar online
  • koschwarz
    #26855
    ja télleg



    basszus 68%????
  • Hoz_Hun
    #26854
    G3-ról. NWN2 alapból megveszem. Nagy NWN fan vagyok.
    De asszem írtam is hogy Gothic...
  • koschwarz
    #26853
    na vájjá te most miről beszélsz a g3-ról vagy a nvn2-ről. én ez utóbbiról jókat hallottam...
  • koschwarz
    #26852
    aztat má nagyon dícsérték
  • herczeg
    #26851
    húúúúúúúúúúúúúúúúde szarkasztikus itt mindenki...
  • Hoz_Hun
    #26850
    OFF

    Benéztem a forumára. Nekem annó a Gothic első része nem jött be, kettővel nem játszottam. Láttam egy két képet a játékból és nagyon szép. Valószínüleg majd kipróbálom, de biztos nem mostanában. Patch meg normális feltört változat ha lesz akkor. A nagyon bejön megveszem. De hogy valamelyik magazin 68% adott neki azért elrémít. De a legjobb is alig volt 80% felett, a 90% eddig sehol sem láttam, hogy elérte volna.

    ON
  • PiszkosFred
    #26849
    En meg varok vele par honapot. Ha majd kijon 1-2 peccs, akar hivatalos akar usermade, akkor talan elballagok a boltba. Addig pedig a nwn2 boven megfelel majd, abban tuti nem fogok csalodni. ;]
  • koschwarz
    #26848
    ámen

    hozzáteszem, ahhoz képest hogy nem vagyok egy rpg-s, a gothic3-at is kipróbálnám, ha már ennyire istenítik biztos van benne valami, de azok után amiket olvastam én is várok egy kicsit

    meg hát az oblival is elvagyok még 4-5 hónapot
  • CS@
    #26847
    Valóban nem lett tökéletes sőt…de én még magamban sem tudok röhögni a dolgon, hanem inkább elszomorít, hogy olyan lett amilyen, mert ezzel nem csak a elvakult fikázók szívnak, hanem minden játékos.
    A sok negatív és időnként valóban indokolatlan kritikával kapcsolatban: Általában igyekeztem türtőztetni magam, de elvétve előfordult olyan helyzet, hogy beleszóltam a dologba én is, úgyhogy erről csak annyit, hogy a játék nem tehet arról, hogy milyen emberek játszanak vele.
  • koschwarz
    #26846
    télleg már nem rosszindulatból, de egy kicsit kárörvendően röhögök magamban, olvasgatva a gothic3 fórumot...nem is mondok többet, csak olvassátok vissza az utóbbi 2 napot. maraggyunk annyiban, hogy a játék enyhén szólva sem lett tökéletes

    persze aki elvakult rajongó volt eddig is, azt ugyanúgy nem lehetett meggyőzni.

    (továbbra is fenntartom hogy a magam részéről nem vagyok elvakult oblivion rajongó, de az a sokszor indokolatlan negatív kritika amit a gothic3 topicban állandóan felhoztak, azt felháborítónak tartottam, elsimerve az oblivion hibáit)
  • Gnome
    #26845
    először leoltod aztán megdícséred + "megbocsájtasz"neki...örülök neked
  • Thanatos
    #26844
    végre egy ember fogja a lapot :DDD ennek viszont tényleg örülök, eddig kb te vagy az első akinek ezután lesesett :DDD egye fene ezzel kiegyenlitetted a számlád nálam :DDDD
  • herczeg
    #26843
    némi szarkazmust hallok ki a betűidből...
    ami még nem jelenti azt hogy a te hszednek több értelme volt mint az enyémnek...
  • Thanatos
    #26842
    örülünk...
  • herczeg
    #26841
    én aktív codos vagyok
  • Hoz_Hun
    #26840
    Nekem még fenn van a Sims 2 is. :)
  • serito
    #26839
    Ezért nagyszerű ez a gamma, hogy ugyanazt akár több megközelítésből is el lehet érni. Amikor belekezdtem nem gondoltam volna, hogy mára csak ez az egy game lesz feltelepítve a gépemre, na meg a Dark Messiah demo.
  • haxoror
    #26838
    Nem kell hogy előre tudja, elég ha csak bemegy (pl lopni vagy csak kiváncsiságból vagy a Matthias gyereket követve stb) a szolga rögtön odajön és megszólít hogy mit akarsz, beszélgetés közben szóbakerül hogy a mestere régi cuccokat gyűjt, ha van nálad szobor akkor majd megkér hogy mutasd meg Umbacanonak hátha érdekli.

    Nálam is ez volt mert én nem adtam el a szobrot hanem megtartottam hogy majd a házamat díszítsem vele.
  • serito
    #26837
    Az hogy közvetlenül odamegy a taghoz szerintem már cheat-nek minősül, és ezzel nem akarok megsérteni haxoror-t. Csak fel akarta gyorsítani a történetet és megspórolni 1 nap várakozát,bóklászást.
  • Hoz_Hun
    #26836
    Egyrugóra jár az agyunk.
  • Hoz_Hun
    #26835
    Hmm, de az nem reális. Honnan a rákból tudja a karakter, hogy Umbacano akar egy ilyet?

    Na mondjuk mindegy, mert hallhatta az utcán, mint ahogy hallot róla itt a fórumon. :)