41716
  • Balthazar
    #26914
    Figyu,nem tudjátok hogy lehet screenshotokat csinálni a game-ban?Ja, és hogy lehet a bmb-t átalakítani jpg-be? A segítséget megköszönöm.
  • Meshif
    #26913
    Köszi a segítséget.
    Megtaláltam a hibát

    Ha berakom a Rens Beauty mod mellé a magyarítás modot akkor egyszerűen csak a Mystic elfeken lesz Renes haj a többi fajon nem.
    Ki hitte volna, hogy összeakad a magyarítással ez a mod.
  • xido
    #26912
    elég "szarul" van animálva..döbbenet,mennyire tudnak:))
  • serito
    #26911
    Ja és katt az izgatóan lebegő cicikre!!!!
  • serito
    #26910
    Ha szereted a japán lányokat (márpedig szereted) akkor nézd meg ezt!
  • Hoz_Hun
    #26909
    Hát nem!
    - Ren BeautyPack v1.1 full ~125MB
    ( csak a haj~60MB; csak a faj ~65MB)

    Letöltés: Ren BeautyPack v1.1 full
  • Meshif
    #26908
    Vagy 3-szor végignéztem az összes lehetőséget, de sehol sem találtam a Renes hajakat.

    Esetleg van valami plusz amit meg kell csinálni hogy legyen az öszes fajnál Renes haj?
    (bemásoltam a text és meshes mappákat + az esp fájlokat és ki is pipáltam őket)

    Honnan töltöttétek le a ren's beauty packot?
    A tiétek is 6,1MB?
  • Hoz_Hun
    #26907
    Nam csak valamelyiket, mindet!
  • koschwarz
    #26906
    hát megérte simán vazze

    de jó neked hogy tudsz nagykerben vásárolni!
  • koschwarz
    #26905
    az ilyen ezüst meg arany nuggetteket én mindig eladtam.

    lehet pénzt keresni barlangok és romok tisztogatásával, de igazi nagy lét questekkel lehet összeszedni.

    a varla kövekkel a varázsfegyvereidet tudod újratölteni, szerintem nem nagyon érdemes eladni, mert úgysem adnak annyit érte amennyit ér (legalábbis kezdetben mindenképpen) viszont a varázsfegyverek töltéséért sokat kérnek.

    a welkynd kövek meg magicka töltésre jók, meg questekhez is kell néhány darab belőle.

    viszont ha sok pénzt akarsz keresni, akkor hasznos ha mindig ugyanazokhoz a kereskedőkhöz viszed a cuccokat, mert nála már tudtál alkudni (HAGGLE-gomb), meg a szimpátiája is egyre nő és így többet tudsz belőle kihúzni.
  • serito
    #26904
    "egyszerűen már sehol nem lehet kapni agp-s kártyát"
    Pontosan ezért vettem meg én is az X850XT-t mikor megláttam, hogy a nagykerben még van. Talán 10 db volt belőle. Ha most nem vettem volna meg akkor mostanában biztosan nem jutottam volna jobb VGA-hoz, mert én sem tudok beinvesztálni egy komplett gépcserébe a PCI-E miatt.
    Már 3 napja megvan a VGA de csak annyi időm volt, hogy a 3DMark05-06-ot feltelepítettem és egyszer lefuttattam.
    Ha valakit érdekel: 3DMark06 :2100 pont
    3Dmark05 :5000 pont
    A korábbi VGa-m (9800pro):
    3DMark06 :391 pont
    3DMark05 :1800 pont
    A régi kértyámat garanciába visszacseréltetem így az új kártya csak 14E Ft-be kerül. Szerintem negyon megérte, a ponkülömbségeket nézne.
  • tcpip2
    #26903
    A két stone közül az ezer aranyba kerülö feltölti valamelyik varázstárgyad, az olcsóbbik pedig a manádat.

    Nekem mindig sok pénzem van abból, hogy lerángatom a leölt ellenfelek holmiját és eladom kereskedönek. persze csak azokat szedem össze, aminek jó az érték/súly aránya, rusty holmival nyilván nem veszödöm.
    Az elején jó pénzkereseti lehetöség még talán, ha a legdélebbi városban a város vezetője által adott mazoga-s küldit megcsinálod, majd a környéken banditákat ölsz. A város vezetője minden ijért 100 aranyat ad.
  • koschwarz
    #26902
    hehe, látom nem csak én vagyok egyedül "komoly" családapa. én már gondolkozom egy elektromos kerítésen is


    serito: én már annak is örültem, amikor a 800x600-at egy nagy sóhajjal felvettem 1024x768-ra (6600gt), már így sokkal szebben néz ki, és annyival nem is akad jobban, mint gondoltam volna, igazából elhanygaolható az fps-csökkenés a szépséghez képest

    de én is gondolkozom egy jobb kártya beszerzésén. viszont rohadtul idegesít, hogy egyszerűen már sehol nem lehet kapni agp-s kártyát. a használtakban meg nem bízom. pci-e-re meg nem tudok váltani.
  • SaGa Jr
    #26901
    Végignézted az összes hajkombinációt a többi fajnál? Nem azt adja be elsőként, hanem a tradícionálisakat. Aztán miközben kapcsolgatsz a hajak között bejönnek a Ren féle hajak is. Nálam legalábbis így volt. Működött minden fajnál ugyanaz a hajszerkezet.
  • Hoz_Hun
    #26900
    Sajon akkor nem tudom.
  • Meshif
    #26899
    Mind a két esp fájlt (addrace és only hair) bemásoltam a Data könyvtárba a text és meshes mappákkal együtt és kipipáltam mind a kettőt, de csak a mystic elf fajjal műkszik a haj, a többi fajjal nem.

    Járt már így valaki?

    Please HELP!
  • Hoz_Hun
    #26898
    Pedig mindhez be kéne raknia. Nekem mindhez berakja. Biztos mindent kipipáltál a data-ban?
  • Hoz_Hun
    #26897
    Az Ayleid Statuet add el boltban. Pár napon bellül felkeres egy szolga aki az úrához kisér. Na dolgozz annak a faszinak és nagy lét akaszthatsz. Több ezer goldot.
    Többi követ ne add el (a fehéret meg semmiképp).
  • Meshif
    #26896
    Üdv mindenkinek!

    Légyszi segítsetek nekem!

    Letöltöttem a Ren's beauty packot és a hajakat nekem csak a Mystic elfhez adja be, a többi fajhoz nem. Próbáltam hogy csak az only hair van berakva de akkor semmi sem változik. Ha meg mind a két esp-t berakom (haj + all) akkor meg csak a Mystic elf fajnál vannak a Ren-es hajak.

    Valaki Please HELP!
  • Maksi
    #26895
    Segítene valaki tippekkel, hogy lehet viszonylag gyorsan sok pénzt keresni? már vagy 20 órája játszok, de még sosem volt 400-500g-nél több pénzem egyszerre.
    Egy barlangból szereztem valami szorbocskát /Ayleid Statue/, meg pár követ /Varla Stone, Welkyd stone. Mit lehet ezekkel csinálni? vagy csak adjam el őket?
    És a pearl-ök, és a silver, meg gold nugget használható valamire?
  • ZÓÓÓcsi
    #26894
    Ja bocs! Most nézem hogy már megírta ezt valaki!
  • ZÓÓÓcsi
    #26893
    Az X850XT nem támogatja a 3.0-ás shadereket hardveresen így a HDR nem fog menni! ATI frontjáról az X1xxx-es sorozat támogatja és ha jól tudom az ilyen kártyákkal HDR+AA is megy egyszerre!
  • ZÓÓÓcsi
    #26892
    Szia! Én azt mondom hogy 1024x768-as felbontáson elég sok mindent le kell venned, hogy türhetően menjen, de 800x600-on már elmegy közepes beállításokkal.De ha egy 10000-est rádobnál, akkor egy 7900GS-en sokkal jobban menne!
  • serito
    #26891
    Köszi, valami hasonlóra gondoltam én is. Akkor nem is próbálkozom vele marad a 2x AA és full textura....stb. Megelégszem azzal is, hogy a 9800pro után most látom a messzi várakat, hegyeket...stb.
  • n3whous3
    #26890
    Gép : S939 3000+ (Athlon 64), 1 GB RAM, GeForce 7600 GS 256MB VRAM.
    Kérdés : Ezen hogy menne az Oblivion? (Vagyis milyen részletességgel, felbontással menne jól. Kikötés: MAX látótávolság mellett). Ha esetleg a válasz a "nem valami jól", akkor adjatok olyan VGA tippet, ami max 40000 Ft-ért kapható.

    Előre is kösz
  • Tomy Lee
    #26889
    X800-as vga kártyák nem támogatják a ShaderM.3-at csak a SM2-t és szerintem ezért nem tudod a HDR-bekapcsolni mint ahogy én sem az X800gto-s kártyámon viszont Notebook-omban nagy meglepetésemre x1600-as 512mb-os kártyával ami támogatja a SM3-at be lehet kapcsolni.Szerintem itt lehet a gond.
  • serito
    #26888
    Ok köszi este utánajárok.
  • PiszkosFred
    #26887
    ATIhoz nem ertek, passzolok, mindig is nVidia kartyam volt ;] Alapban nincs engedelyezve, az ini-t at kell irni mindig. Frapsban be tudod allitani, hogy melyik gomb legyen az, igy el lehet kerulni az utkozest a jatek hotkey-jeivel. Nalam asszem F12re van bindelve.
  • serito
    #26886
    Ja még egy észrevétel:
    Nincs bekapcsolva az AA és ennek ellenére sem tudom bekapcsolni a HDR-t mert ki van halványítva, mintha nem is működne. X850XT 256MB AGP nem támogatja??? Mi lehet a gond? Legfrissebb ATI Driver van fenn.
  • serito
    #26885
    Nem még be sem kapcsoltam. Ezek szerint alapból nincs engedélyezve?
    Este megnézem az Oblivion.ini -ben , hogy engedélyezve van-e.
    Ha nem megy akkor használom a Fraps-ot. A Fraps mivel csinál screenchot-ot? (melyik bill-re?)
  • PiszkosFred
    #26884
    Feltetelezve, hogy elotte az Oblivion.ini-ben atirtad a screenshotokat engedelyezo sort (bAllowScreenShot=1), es ezutan sem mukodott, es erre gondoltal ;]
  • PiszkosFred
    #26883
    Ha bevan kapcsolva az AA, akkor bugos a screenshot mentes ingame, foleg nvidia kartyaknal (de talan ATinal is). Erdemes a fraps progit hasznalni, es azzal menteni. (www.fraps.com)
  • serito
    #26882
    Ja, egy a játékhoz kapcsolódó kérdés:
    Ha játék közben nyomom a PrintScreen-t nem csinál képet . Miért????
    A vágólapról akarom Ctrl+V photoshop-ba beilleszteni de semmi, talán a game mappájába vagy máshova menti a képeket???
  • serito
    #26881
    Ez se rossz megoldás.
  • Hoz_Hun
    #26880
    Tesóm úgy oldotta meg ezt a kérdést, hogy a gyereknek ad még 3 percet. Ha az alatt nem kapcsolja ki, kimegy és lekapcsolja a biztosítékot egy pillanatra. A szobából fejhangú visítás: Nem mentettem eeeeeeeel!!!
    Azóta hű de ki tudják kapcsolni 3 perc alatt a gépet.
  • serito
    #26879
    Nálunk mindenki PC bolond mert apámmal ezzel foglalkozunk. Van 2 számtech boltunk amit családilag vezetünk. Azért nálam sem egész nap ülnek a monitor elött van, hogy napokig be sem kapcsolják a gépet.
    Éna azt gondolom nem árt ha minél előbb értenek hozzá. Persze egyszerre csak 1 órát ülhetnek a gép elött mert CRT monitorom van és nem szeretném ha idő előtt elromlana a szemük. Karácsonra tervezem, hogy kapnak egy gépet amit csak Ök használnak és így nem vágják tönkre az én gépemet.
  • Hoz_Hun
    #26878
    A másodiknak nagyon örülnék végre én is egy lánynak (elsőre is azt akartam volna). Nálam tiltott gyümölcs a gép úgy hogy nem nyúl a hozzá csak ölemben ülve nézheti, ha valami szalonképes játékkal játszok. :)
  • serito
    #26877
    Ha már család nekem 2 lányom van (5-3 évesek). A huncutok napközben a gépet gyüstölik, a neten gyerekjátékokat játszanak és kattintanak mindenre ami villog..stb. Sajna emiatt kb 3-4 havonta Win Reinstall, pedig vírusírtó (hivatalos) meg mindenfajta védelem de neki sikerül kicsináűlni a Win-t.
  • Hoz_Hun
    #26876
    Én is így vagyok vele. Szintén család meg gyerek (3 éves).
    Mostanában a Sims 2 játszok a kutyás kiegészítő miatt. De szerintem most a hétvégén lesz idő megint egy kis Oblivionra is.

    Hát igen. Nagyon sokat dob a grafika a játékélményen.
  • serito
    #26875
    Tegnap vettem egy XpertVision X850XT 256MB VGA-t potom 40E FT 2 év gari.
    A korábbi VGA-mhoz(Sapphire R9800pro 128MB) képest hatalmas változás történt, végre tovább látok az orrom hegyénél. Este csak pár percre próbáltam ki míg beállítottam a maxot amit a VGA elbír. Most mégjobban tetszik a játék, hogy látom a hegyeket a messzi várakat, a víz mint az igazi, csilog, visszatükröz....stb, akinek hasonló vagy jobb VGA-ja van az tudja mit éltem most meg.
    Bocsi az offért de meg kellett osztanom az örömömet veletek is.