41716
  • serito
    #26954
    Azt hiszem 95-öt de nem vagyok benne biztos és vagy 30 van megkezdve. Hogy mennyi küldi lehet fogalmam sincs, de szerintem a kisebbekkel együtt több 100 lehet. Nekem még hiányzik a Fightres guilg, Mages guild, és Blades küldetések na meg a kapuk bezárása. Ez még rengeteg küldit jelent és ott vannak a barangolás közben felvehető küldetések is.
    A játk határtalan, ezért tetszik annyira.
  • ZÓÓÓcsi
    #26953
    Szép kis summa! Nekem is 60e pénzem van és már megvettem az összes házat is(be is rendeztem). Mennyi küldetést csináltál meg? én: 130 kész, 8 aktív! Mennyi van összesen?
  • serito
    #26952
    OOO1.3 mod vagy Francesco mod-jai.
  • ChevyG #26951
    1 modot se raktam még fel. milyen értelmes (nem "babázós") modot tudtok nekem ajánlani? (pl fegyverek, lovak mittomén)
  • serito
    #26950
    Wood Elf tolvaj/assassin 16-os szint (természetesen csajszi) csillag, thief a lesből támadás rejtőzködés, zárnyitás mestere az Arena bajnoka, DB és Tolvaj guild master. eddíg 50-52 órát játszottam vele. Eddíg a kapuk bezárása nem nagyon érdekelt, csak 3-at zártam be, inkább az egyéb küldiket csinálgatom és kirabolok mindenkit mert megrögzött gyüjtő vagyok. Lopott ill. romok kifosztásából tárgyban lévő értékeim több 100.000-re rúgnak kp-ban kb 60.000 gold van.
  • ChevyG #26949
    amin jáccok:

    amd64 3800+, gigabyte 7600gt sp2, 2x512@400mhz (dual)

    persze nem az a játékgépem ami ott található, azt csak a vérpistiknek irtam:D
  • ZÓÓÓcsi
    #26948
    Megírod, h milyen géped van? Mert egy S3 4MB TRIO nem hiszem, hogy behozza az Windows XP-t egyáltalán.
  • ChevyG work
    #26947
    hát nálam 1024en minden fullon van és nemc szaggat!

    (csak akkor amikr leg elöször belépek a játékba és körülnézek-nyilván azért, mert teletömi hirtelen a memóriát, de utána már semmi gond)
  • ZÓÓÓcsi
    #26946
    Én is így csinálnám. Vissza az Oblivionhoz: milyen karaktered van és hány óráig tartott megcsinálni? Nekem: 39. szintü csatamágus, születési jel: Ritual, faj: Imerial, 202 órát mentem vele (a mentésnél írja).
  • serito
    #26945
    Már nincs visszaút megvettem és a most elém táruló látványt is élvezem a 9800pro után. Ezek után úgyis az egész gép cseréje következik, ezt meg megkapják a gyerekeim.
  • ZÓÓÓcsi
    #26944
    Árban tényleg nagyon jó a kártyád.Csak egy 10000-essel drágábban tudtál volna venni egy 7900GS-t, ami már időtállób megoldás. Az Oblivion szempontjából teljesítményben a Radeonok jobban teljesítenek (ami nem tudom miért van), de ez a GS már elég jól teljesít HDR mellett is.
  • serito
    #26943
    Ez igaz, és én is szívesen bekapcsolnám ha támogatná a kártya. De az X850XT olcsóbb és nekem csak erre volt zsetonom. Ugyhogy ár/érték arányban nem csináltam rossz boltot.
  • ZÓÓÓcsi
    #26942
    Láttam már ezt a tesztet és látom hogy az X850XT jobban teljesít a 7800GS-el szemben az Oblivion alatt. Egy apró különbség: én HDR-el játszok és nagyon tetszik.
  • serito
    #26941
    Akkor olvasd el ezta tesztet. Ezért vettem n is egy X850XT-t.
  • ZÓÓÓcsi
    #26940
    Úgy tudom, hogy a Sapphire mostanság kezdte gyártani az X1950pro AGP-s verzióját! Ezen már egész jól mehet a játék 1024x768-on is. Nekem egy 7800GS-el közepes beállításokon megy türhetően ugyanilyen felbontáson(persze füvel).
  • koschwarz
    #26939
    azért neked súlyos problémáid lehetnek a játékban rejlő lehetőségek kiaknázásával, már meg ne haraguggy
  • Ron Ragm
    #26938
    Istállónál van kis ház, ott menj be és beszélj a tulajjal.
  • X Revenge
    #26937
    A legjobb ló 5 rongy, van bóvli potom 500ért
  • Gyocsika
    #26936
    Persze csak nem tom hol/hogy kell megvenni
  • serito
    #26935
    Mert 5000 gold egy ló!!!!! Van rá lóvéd??
  • Gyocsika
    #26934
    Hogy lehet lovat veni oda megyek a stable hoz de nem tom megvenni
  • serito
    #26933
    F.A.Q fejlődj, és aludj!!! Major skill-ek fejlesztése a legfontosabb!!
  • serito
    #26932
    Kérdésedre a válasz: Igen!!! Én ilyenkor -mivel a karakterem egyáltalán nem a közelharc mestere- lesből valami magas helyről egyenként leszedem őket. Persze ehez kell az is, hogy master sneak szinten vagyok. Ha közelharcra kerül a sor bizony a futást választom, és ha lenyugodtak visszamegyek.

    #26916: Már megvan!!!!
  • ollie
    #26931
    olvasd el a kézikönyvet!
  • haxoror
    #26930
    szerinted az előző 27000 hozzászólásban még nem írta le senki?
  • Gyocsika
    #26929
    És hogy kell szintete lépni mert sehol sem találom írj még légyzsi ilyesmi tippeket köszi!!!
  • Code92
    #26928
    ha gladiuátort akarsz akkor főképp a strenght-et kell fejleszteni nekem is egy "harceddzett karakterem van de nem csak az erőt fejlesztettem magyarán tud eléggé jól varázsolni is sok sikert
  • Gyocsika
    #26927
    Sziasztok lenne egy nagy kérésem tudnátok nekem hozzá adni valami pénz kódót szeretnék egy kicsit költeni néhány dologra fontos lenne ja és légyszi valaki írja le hogy hogy kell fejlődni meg ilyenek azt szeretném hogy a karakterem jó legyen közel harcban mert valami jó kis gladiátort szeretnék faragni belőle és arra lennne szöükségem h valaki mondja el h miket kell fejleszteni meg stb kösziiii előre is!
  • haxoror
    #26926
    Normális páncélzat vagy shield varázslat nélkül közelharcban rendszeresen meg fognak ölni.
  • SiteDisagner
    #26925
    Hello! Nem olyan rég játszottam már ezzel a játékkal, most újbol megkivantam, de mar az elejen problémám van, mer a királyt mikor kísérem egyszeruen ujra indul a gép.. van vmi ötlete vkinek? (FAQ-ba sem találtam ilyet)
  • ChevyG #26924
    tényleg!
    köszi!
  • obe
    #26923
    köszi, rendben, egyébként a minor skillekre figyelek, és azt próbálom fejleszteni, jol le is vagyok maradva, aszt hiszem elég hülye skilleket választottam:(..lehet ujra kellene kezdenem(100 óra után:()
  • CS@
    #26922
    Pedig ott van a FAQban a „Segítség, VÁMPÍR lettem!” –rész alatt.
  • ChevyG #26921
    vámpir lettem:(

    mit lehet ez ellen tenni?

    (faqba nem találom, tom h szó volt róla, de 26000hsz az 26000hsz)
  • PiszkosFred
    #26920
    Elmelet (valahol olvastam, de nem probaltam ki)

    Alapesetben minden karaktergeneralasnal a fajoknak megfeleloen a csuszkak vegso ertekei behataroltak. Vagyis egy woodelf szemevel nem tudsz ugy jatszani, mint egy human eseteben. Hulye pelda, de asszem ertheto ;] Van egy mod, amely ezeket a faji limiteket kikapcsolja, es akar egy elf fejet is addig lehet gyurmazni, hogy egy ember nezzen vissza. Namost van egy masik mod, amely megmutatja, hoyg az adott csuszka hanyas erteken all, vagyis szamszerusiti a karakter(arc)generalas egyes lepeseit. Na ezt kell elvileg pontosan lejegyezni.

    Utana az uj karakterrel mar csak ezt kell ujra vegig beallitgatni, akar kezdetben, akar a enableracemenu paranccsal menet kozben.

    Megegyszer mondom, nem probaltam ki, anno a hiv. forumon olvastam errol, nemtudom mennyire mukodokepes. De talan egy probat meger, ha mas nem, utananezni ;]
  • herczeg
    #26919
    igen, normális, de ha nem figyeltél különösebben arra, hogy erős karid legyen (vagyis harci skillekből jöjjön össze a szintlépés) akkor egy idő után az a medve egyedül is le fog nyomni. ezt úgy korrigálhatod ha a másodlagos skilljeidet fejleszted és használod egy ideig mert akor csak te erősödsz de az ellenfeleid nem
  • WNW
    #26918
    Legegyszerubb a Paint (Win alapkeszlet) progi, de barmely grafikai progi jo.. Betoltod
    a BMP filet, es a "Mentes maskent" alatt a JPG-ben mented...
    Ja, ez szerintetek milyen faj..?!;)):http://ghalla.pbm.hu/dl.php?fileid=1555
    Apropo.. Van arra valami lehetoseg, hogy egy regi karakter kinezetet (arcat) atvarazsoljam
    egy ujonan inditott karakterre..?! Magyarul hol tarolhatja a program ezeket az adatokat, es
    van-e ra modszer, hogy ezeket a parametereket sikeruljon "atmasolni" az uj karakterhez..?
  • obe
    #26917
    szerintetek az normális hogy 16-os szinten egy barlangban barnamedve, hegyi oroszlán, és oriásogre egyszerre támad?..én feljődök lassan vagy mi?mert marha nehéz igy haladni, egy szük folyosón szinte lehetetlen ezekkel egyszerre megbirkózni...battlemage vagyok..és nincs semmi fejlődés modosító-befolyásoló mod felrakva
  • serito
    #26916
    Még mindíg az Ayleid statue gyüjtögetős quest-et csinálom. Már végigjártam vagy 10-12 romot de még egyetlen szobrot sem találtam, értékes fegyvereket ékszereket annál többet. Ha eladnám őket már milliomos lehetnék de ez érdekel a legkevsbé, inkább gyüjtöm a cuccokat, hátha valamelyik éppen kell. Szóval melyik romokat erdemes meglátogatni, hogy szobrot is találjak?????
  • PiszkosFred
    #26915
    | Mielőtt kérdeznél kattints ide! | <<< szep nagy randa zold betuk mogott ott a valasz. bmb-t passzolom, de bmp-t barmelyik kepnezegeto at tudja konvertalni, slowviewtol az acdseeig barmi. Ha van valami kepszerkesztod, az meg plane at tudja.