41716
  • serito
    #27074
    A szentélyek ahol 4-5 figura imátkozik egy szobor körül? Elszórva vannak mindenütt? Pl: farkas, meg medvebőr kell vagy vámpír por...stb?
  • Hoz_Hun
    #27073
    Odamész a szentélyhez aztán elkezded... ha van nálad megfelelő áldozat az istenhez.
    Tökmindegy a sorrend, a lényeg hogy van egy utolsó, amit csak akkor csinálhatsz meg, ha az összes többi (kb 14 szentélyes küldi) kész. Ez a Hermaeus Mora. Ott ne is próbálkozz addig.

    Kifejezetten gonosz karaktereknek ajánlott, mert ilyen küldik vannak, mint háború kirobbantás, megbotránkoztatás, fogadalom megszegetés, stb.
  • Hoz_Hun
    #27072
    Nem. Csak egyet, de ahhoz nem kell Martin, magadtól is bármikor megcsinálhattad volna. Ha odaadtad neki (Martinnak) a csillagot, akkor azt te is elcseszted, mert az egy fasza kis tárgy. Na mindegy. Engem kárpótolnak a black soulgemek.
  • serito
    #27071
    Martin adja a daedra küldiket? Mert ha igen akkor egy csillgot már adtam neki, de hanyagoltam egy kicsit mert a gyűjtős küldiket csináltam.
  • serito
    #27070
    A daedra küldiket, hogy tudom elkezden? Ki az első állomás, ki adja küldiket???
  • Hoz_Hun
    #27069
    Azt már elcsesztem...
    Na majd a lovagommal...
  • CS@
    #27068
    Akkor gondolom a csilagot adtad oda Martinnak, erre azt ajánlom, hogy válassz ki egy olyan daedra artifactot amiről biztosan tudod, hogy semmi szükséged rá és szerezd meg. Mivel Martinnak tök mind1 melyiket adod, így ezt add oda neki és ne a csillagot.
  • Hoz_Hun
    #27067
    De az orvgyilkos karakteremmel megcsináltam a főszállat. És igen azt az egyet megcsináltam. Asszem az adja a feltölthető lélekkövet, de nem vagyok biztos benne.
    Ja meg a Vaermina aszem elkezdtem vele, de lehet be is fejeztem. Mindenesetre vannak fekete léleköveim.
  • Hoz_Hun
    #27066
    Én is ezt hallottam, + megtanulom, hogy lehet sötét lélekkövet előállítani. A orvgyilkosom már tudja (és használom is, szépen töltöm az öldöséssel őket), de mehet a lovagomnak is a tudás fonákja (bár vele nem fogom használni, de a házikóban a polcon jól fog mutatni).
  • CS@
    #27065
    Azt hogy bírtad ki, hogy még Azura csillagát sem szerezted meg, nekem mindig ez az első.
    Akkor ezek szerint még a főszálat sem csináltad meg egyik karaktereddel sem?
  • CS@
    #27064
    Ha még nem nagyon akarod folytatni a főszálat és még nem csináltad a Hoz_Hun álltal is említett daedra küldiket, akkor szerintem az is jó választás, mert vannak köztük szórakoztató dolgok és nagyszerű jutalmak is.
  • serito
    #27063
    Akkor azt hiszem folytatom a fő küldetést a kapuk bezárását és a medál visszaszerzését.
  • Hoz_Hun
    #27062
    Most hirtelen nem jut eszembe.
    Azt tervezem, hogy megcsinálom a shrine küldetéseket. Abból még egyet sem csináltam egy karakterrel sem.
    Jelenleg Forth-okat fosztogatok Shadowbanis Whine után illetve Ayleid romokat lové és cuccok után.
  • serito
    #27061
    Igaz, erre rájöhettem volna én is de köszi! Van még valami hasonló küldetés sorozat amit javasolnál?
  • Hoz_Hun
    #27060
    Damage, amivel sérülést okozol, de szerintem ide tartozik akár melyik Damage Attribute varázslat is.
    Fortify pedig a tuning varázslatok, pl Fortify Agility. Ennek asszem van olyan változata, amit másra lehet nyomni, ide lehet ilyen kell.

    Talán kaptál pár tekercset is. Kell közte lennie megfelelőnek. Én anno biztos tekercsből nyomtam rá.
  • Ioles
    #27059
    Ezt én is tudom, de azt kérdeztem hogy mi az a damage meg a fortify varázslat?
  • Hoz_Hun
    #27058
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha a hamisat adod oda neki akkor meghal a szertartás alatt. Ha nálad nem halt meg akkor nyílván a jót adtad oda neki.
  • Hoz_Hun
    #27057
    1. av molag anyammis - tűzvarázs
    2. av mafre nagaia - fagyasztó varázs
    3. magicka loria - damage varázs
    4. magicka sila - fortify varázs

    Van a terem közepén egy nagy oszlop függőleges bordázattal. Arra kell rálőni ilyenfajta varázslatokkal a felsorolt sorrendben. (Értelemszerűen az érintővarázsok esetén oda kell menni az oszlophoz, a távvarázslatok esetén pedig elég messziről eltalálni azt.)
  • serito
    #27056
    Ez jó mert pontosan ezt...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csináltam én is. Igaz, hogy figyelmeztetett a csajszi, hogy valami turpisság van a dologban de miután megszereztem az összes szobrot és eladtam a gyüjtőnek elkalandoztam a Lindai romokhoz és megszereztem a másik sisakot(44.000 gold). Úgy gondoltam az olcsóbbat (kb 22.000 goldot ért ami a csajnál volt persze azt meg elloptam)adom oda a gyüjtőnek a másikat meg megtartom. Most már csak az a kérdés melyik volt ahamisítvány??? Mert ha drágábbik akkor azonnal visszatöltök egy korábbi állást ahol még nem dtam oda neki a sisakot és kipróbálom mi van ha a drágábbikat adom oda neki. Ezt megsúghatnád.....

    Köszi a tippet mégegyszer!!!
  • Ioles
    #27055
    Valaki tudna segíteni?
  • haxoror
    #27054
    A medium adja szerintem a legjobb játékélményt
  • Hoz_Hun
    #27053
    Ja és mégvalami fontos ezzel a küldivel kapcsolatban.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egyik változatban a sisak tönkremegy. Azaz elkopott sisak jele lesz. A poén az, hogy megpróbálhatod kikovácsolni, de az én emberemnek nem sikerült és csak kovácsolt, csak kovácsolt és kovácsolt... aztán hip-hop mester kovács lett. A sisak meg maradt ugyan olyan szétcsesződött.
  • koschwarz
    #27052
  • haxoror
    #27051
    Csatorna + a kijárattal szemben Vilvarin(?) kifosztásából összejön annyi hogy rögtön meg lehessen venni az IC házat, én eleve csak a szintlépés miatt és főleg saját házban szoktam aludni esetleg már kitisztított dungeonokban, alvás közben még sohasem haraptak meg, mindig csak harc közben szedtem össze a fertőzést.
  • Hoz_Hun
    #27050
    Óvatossan a spoilerrel, lehet valaki még nem csinálta meg.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A sisakot nem kell feltétlen ellopni a másik gyűjtőtől, hanem lehet rá hallgatni is és kalandozni egyet arrafele amerre a másik mondja. Nagy poén a végén, hehehehe.
    Persze az igazi tolvaj/orvgyilkos elkalandozik a sisak hasonmásért aztán elopja a gyűjtőtöl végül a hamissal átveri a megbízóját. Ahogy az én tolvaj orvgyilkosom csinálta. ):)
  • serito
    #27049
    Bocsi megfeletkeztem "SPOILER"!!! Én vagyok a hülye!!
  • koschwarz
    #27048
    a francba elolvastam
  • Hyder
    #27047
    Köszönöm mindenkinek a válaszát
  • serito
    #27046
    Easy vagy medium nagyobbra ne rakd mert a köelharcban elvérzel!!!
  • Ioles
    #27045
    Sziasztok!
    Megtudná nekem vki mondani hogy melyek azok a damage és a fortify varázslatok, mert a Magic Guild küldetésémél vagyok ahol le kellett menni egy földalatti alagútba ahol egy Elf lefordított nekem egy könyvet hogy milyen varázslatokat lőjjek rá a következő teremben lévő oszlopra. A tűz és a fagyasztó varázslatot már rálőttem, de a damage-t meg a fortify-t nemtom, mert nemtom hogy milyen varázslatok tartoznak ide.
  • serito
    #27044
    A gyűjtős misson amit ajánlottál igen brutális. A figura megéri a pénzét, ősszegyüjteti velem a szobrokat meg ellopat egy sisakot egy másik gyűjtőtől (aki figyelmeztet, hogy gonoszságra akarja haználni)a végén meg meg akar öletni. Nagyon ráfaragot az ember mert már az örök vadászmezőkön kergeti a skeletonokat. Én meg kiraboltam (miután egypár elf nyílvessző átdöfte a testét) házát és duplán kerestem az eladott holmin + amit nála találtam.
    Köszi a tippet gyarapította a cassa-t és a kincsesládikáim is csordúltig vannak.
  • Tomy Lee
    #27043
    http://www.oblivionfaq.extra.hu/#mozTocId727449
  • koschwarz
    #27042
    megnéztem, van 3 ilyen cucc, amivel összesen 90% reflect spellt lehet összeszedni, az így együtt királyság lenne, a karakter gyakorlatilag sebezhetetlen mágiával, sőt... sajna ebből 2 random (a mundane ring, meg egy másik). a 3. egy pajzs, az egyik questben lehet hozzájutni.
  • koschwarz
    #27041
    ez egy jó gyűrű, 35%reflect spell, 50% magic resistance
  • Hoz_Hun
    #27040
    Ja. A gyűrüknek csak az utóbbi időben szenteltem figyelmet. Körül kell néznem a ládikóim alján, lehet ott lapul valahol.
  • CS@
    #27039
    Hozzá tudsz jutni a főszál alatt és találhatsz randomba is.
  • CS@
    #27038
    Ja, attól lehetsz vámpír(kaphatod el a fertőzést), ha megharap egy, az tök mind1, hogy harc közben vagy álmodban. Azt nem tudom hol olvastad, hogy csak úgy a szabad ég alatt alvástól is csak úgy azzá lehet válni, de ez egy marhaság. Nem értem mi a francért kéne újrakezdened.
  • Hoz_Hun
    #27037
    Emiatt újat ne kezdj. Előfordulhat, hogy ha szabadban alszol megharap, de kicsi a valószínüsége. Persz, ha valami vámpír rom mellet alszol...
    De engem még sose haraptak meg álmomban, mondjuk ritkán alszok szabadég alatt. Viszont pl IC-ben mindig kocsmában alszok, tehát ha félsz a vámpíroktól aludj kocsmában. Ha belépsz Mage, vagy Fighter guildbe akkor szinte minden városban van képviseletük, ott is aludhatsz (ingyen).
  • ChevyG #27036
    vámpir
  • ChevyG #27035
    olvastam h akkor leszek vámoir, ha megharap 1, v a szabad ég alatt alszok. ha az alvást úgy oldom meg, hogy az arénában alszok, amíg nem veszek valami házat, akkor is vámpír leszek? mert, ha ez így müxik akkor inkább ujra kezdem a karaktert (eddig kb 6os szinten vagyok)