41716
  • ZÓÓÓcsi
    #27194
    Kösz! Majd megnézem! Valaki le tudná írni, hogy mely Fort-okban találhatok Shadowbanish borokat? Mennyit kell összegyűjteni?
  • el Boogie
    #27193
  • X Revenge
    #27192
    Járd a kocsmákat előbb-utóbb vmelyikbe lesz. Ne csak a tulajdonosnál nézd meg mit ad el, hanem a jobb kocsmákban sarokban van borostartó rekesz, ami tele van borral, onnan is el lehet csenni .
  • ZÓÓÓcsi
    #27191
    Hello! Valaki megtudná mondani, hogy Surilie Brothers és Tamika boraiból a 399-es évjáratút hol tudok szerezni? Alchemy Traininghez kell.
  • PiszkosFred
    #27190
    A tavoli tajak texturait le lehet cserelni, akar 1024x1024re, vagy nagyobbra, ha a geped birja. Keress olyan modot a tessource-n, hogy distant land, vagy valami ilyesmi. Az elsok kozott jott ki, es bizony sokkal szebb a tavol, nincsenek elmosott fu texturak. Igaz, sokkal tobb erot igenyel a geped reszerol, ertelemszeruen.
  • Spirit
    #27189
    Jah, köszönöm szépen, azt hittem ez hiba...ha nem, akkor nem izgatom magam, game-elek, és kész, nagyon tetszik a dolog, bár sok minden nem tiszta még...:D
  • csgj
    #27188
    amúgy meg ilyen a játék... lehet, hogy téged idegesít... ez van
  • koschwarz
    #27187
    itt találsz modokat erre, ha ez ennyire zavar
  • Spirit
    #27186
    Sziasztok!
    Tegnap kezdtem el Oblivionozni, kiértem a csatornából az első nagyobb külső térre, és azt vettem észre,hogy a távolban lévő objektumok, hegyoldalak baromi rondák, azok, amik nem tartoznak szervesen a pályához. Ezenkívül a nagyon távoli dolgokat egy köd-szerű izé fedi el, és nagyon zavaró. A játék abszolút max grafikán megy egyébként 1024-ben, AA, AF nélkül, de toltam már rá 16X-os AF-et is, lassabb nem lett, de legalább szebb, a grafikai hiba most is fennt áll...
    Egyátalán ez hiba?Sehol nem találtam erre vonatkozólag semmit...jah, driver csere volt már.
  • koschwarz
    #27185
    válassz női orkot, akkor nem tudod elrontani a karakter "szépségét"
  • YakHead
    #27184
    Akkor úgy látszik én vagyok láma
    nagyon nem tudom eltalálni a női arc arányait. Eccer sikerült ugyan, de az meg nagyanyámhoz hasonlított, amikor az age csúszkát felhúztam
    aztán rákattintottam a female gombra és utána finomhangolgatom a karit és így már úgy ahogy sikerül.
    Nemtudom ki hogy van vele, de én eccerűen képtelen vagyok olyan karakterrel jáccani, ami nem tetszik. Viszont tanulhatna a többi RPG játék ezektől a fejlesztőktől. Itt a karaktergenerálásra gondoltam persze.
  • koschwarz
    #27183
    persze
  • do2
    #27182
    7300GT-vel menne ez a progi?
  • Hoz_Hun
    #27181
    Köszi. :)
    Csak pár modót használok: OOO1.3, Ren, Eshme's.
    Az arc öszerakásnál én is sok időt eltökölök. Ahoz nem használok semmit, csak ami a játékban lehetőség. Sokat csúszkázgatok a kívánt eredményig. :)
  • Dave00
    #27180
    plz segítsetek.akkor sem jó hogyha átállítom a képernyő frissítést
  • Dave00
    #27179
    egy 19colos monitornál mekkorára kell tenni?
  • Dave00
    #27178
    már megvan
  • Dave00
    #27177
    és azt holl kell?
  • Speedy86
    #27176
    Nekem ezt régen játékot elindítva csinálta. Ilyenkor mindig a képernyő frissítés volt tul magasra állítva. Vedd kissebbre egy kicsit és nézd meg jó lett-e.
  • Dave00
    #27175
    ati radeon 9600xt
  • CS@
    #27174
    Videókártyád?
    Ha netán egy 6600GTről van szó, akkor próbáld ki, hogy a GPU sebességét leveszed 500 -ról 400 –ra.
  • Dave00
    #27173
    egyébként is meg játékok közben meg netezés közben
  • X Revenge
    #27172
    Mindezt oblivion alatt vagy úgy egyébként?
  • Dave00
    #27171
    most már csak azt a problémát kellene megoldanom h miért kapcsol ki a monitorom!sárgán világít úgy csinál mintha nem kapna jelet.de a gép meg műxik.ha tudtok vmit plz írjátok le.köcce
  • Dave00
    #27170
    már töltöm le.1óra és meg lesz
  • herczeg
    #27169
    itt van több link is valameik már bizto műxik
  • Dave00
    #27168
    köcce szépen a segítséget
  • herczeg
    #27167
    ott úgyse találod meg cxsak a régebbi verziót
    az új az 400 mega ezért nem tudták feltölteni a tessource-ra (kihagytál egy c-t sztem az volt a baj)
  • X Revenge
    #27166
    Utánna néztem azon az oldalon nincs fönn hanem itt
  • Dave00
    #27165
    és ezt hogy kell beírni hogy rálépjen az oldalra?mert beírtam h www.tessoure.net és nem jó
  • Dave00
    #27164
    thx
  • X Revenge
    #27163
    az ooo és a tessoure.net-en tuti fönn van
  • Dave00
    #27162
    v melyik mod ez?
  • Dave00
    #27161
    szisztok.bocsi h megkérdezem/gondolom már leírtátok/ezt a modot amiről beszéltek honnan lehet leszedni?előre is köcc
  • PiszkosFred
    #27160
    Magyarítás kapcsán azért lényegesen könnyebb a helyzet, mint a Morrowinddel. Ezért várható hogy lesz, bár kétségtelen, hogy nem holnap.
  • Speedy86
    #27159
    Értem. Köszi a segítséget valami ilyesmit vártam.
    Az a baj hogy félek nekikezdeni mert félrenevelem a hőst:(
    De akkor azokat kell fejleszteni pl.: egy harcosnál, hogy blokk kard....
    mindenből felviszem tízre és utána lépek 1 szintet vagy 10-esig lehet felvinni max?
    53 szint van ez azt jelenti, hogy 5 képességet lehet kimaxolni?
  • YakHead
    #27158
    Hoz_Hun. Néztem a galériádban a képeket és a csaj karakter baromi jól néz ki (az oblivionból persze). Már ami az arcát illeti. Hogy a csudába tudtál ilyen karit kialakítani. Én is órákat el tudok bíbelődni a karatkergeneráló képernyőn a csúszkákkal, de olyan Shy-Guy-s arcokat tudok összehozni, hogy borzasztó
    Használsz valami mod-ot vagy csak a játék alap lehetőségeit veszed igénybe. Nagy nehezen tudtam egy elég helyes arcú Dark Elf mágus csajszit összehozni, de megizzadtam vele, hogy észre lehessen venni rajta némi nőiességet
    Na mindenesetre gratula a karihoz nagyon impozáns.
  • koschwarz
    #27157
    magyarításra ne várj.

    arra mész amerre akarsz, de van egy fősztori-vonal, és van rengeteg mellékküldetés. azokat csinálod meg, amelyiket akarod. a fősztorit is befejezheted, ha akarod, és utána még több hónapot is játszhatsz az un. mellékküldetésekkel. szintet lépni úgy lehet hogy a választott fő képességeid gyakorlásával (használatával) összegyűjtesz 10 pontot szintlépésenként. összesen 53 szint van.

    az hogy ne lépj szintet, igazából marhaság, mert sokmindenről lemaradsz, ugyanis az új szörnyek, fegyverek, küldetések stb. a szintedtől függenek. csak azért van ilyen elképzelés is, mert oda kell figyelni, milyen képességeidet, tulajdonságaidat akarod fejleszteni, ugyanis ha rosszul fejlesztesz, nagyon nehéz (de nem lehetetlen) lesz a játék később, ugyanis az ellenfelek is veled együtt lépnek szintet. ez kiküszöbölhető a szintlépések elhagyásával.

    ez az alap (modolatlan) oblivionban van így, egyes modok ezt megváltoztatják.
  • serito
    #27156
    A banner (kép) alatt link: "Oblivion HQ" katt és ott rengeteget olvashatsz a game-ről!!!
  • Speedy86
    #27155
    Tudom, hogy ez nem arrol szol de valaki elmondani, hogy hogy működik ez a game? Arra megyek amerre akarok? Hogy lehet szintetlépni? Olvastam valami olyasmit, hogy inkább ne lépjek szintet? Ha valakinek van kedve magyarázza már el:D
    Magyarítás ugye sokára lesz?