41716
  • Hoz_Hun
    #27234
    Nyomozós quest. Érdekes. ki se kell mozdulni a Chorrol-i kastélyból (és kétféleképp végződhet).
    Cheydinhal-ban nem a Countot kell keresni. Nem tudom a nevét akinél a küldi van.
  • serito
    #27233
    A Chorrol-ban (fesmény tünt el quest)-et már felvettem de nem kezdtem el. Azt hiszem már írtam, hogy mikor a Chorrol-i házat vettem meg akkor derült ki, hogy eltünt egy festmény. Ez quest milyen érdemes?
    Cheydinhal-ban ki is kell keresni a festős stryhoz? Az itteni Count-ot?
  • PiszkosFred
    #27232
    Nov 21.-én jön, "Knights of the Nine" névvel, kivételesen bolti dobozos formában is. Tartalmazza az összes eddigieket, plusz a legújabbat. De ha itthon nem lesz kapható, akkor le is töltheted, 10 dolcsiért.
  • steweee
    #27231
    van már forgalomban olyan kieglemeze ami az eddigi összes upgrade packot és peccselést, hibajavítást tartalmazza? mert akkor nem szarozok, életemben először igazán megtehetem hogy legálisan vásárolok játékot és megveszem. egyszerűbb mint keresgélni meg telepítgetni különkülön, és különben is megérdemlik hogy ezért a játékért fizessen az ember
  • Bugz
    #27230
    Na léccives...Szeretnék már végre jáccani:)
  • Bugz
    #27229
    Na felraktam a game-t.
    És minden csupa fehér.
    Nem lehet látni semmit.
    Mit tegyek?
    Leszedtem azt a oldblivion-t.Avval micsináljak?
    Leirná vki léccives
    kössz
  • Hoz_Hun
    #27228
    Cheydinhal, de mindegy, értjük. Két festményes van, az egyik valóban itt (eltünt festős quest), a másik Chorrol-ban (fesmény tünt el quest).
  • ZÓÓÓcsi
    #27227
    Szia Serito! Mi ez az 1500? Nem 1200-as a leggazdagabb kereskedő? A festményes küldetést valahol Chedinhalban(jól írtam?) keresd!
  • serito
    #27226
    Én is gyűjtöm Őket de 1500 ért nem fogom eladni amellett is van rengeteg goldom. Az a gond, hogy 2 game-mel nem lehet egyszerre játszani. Mostanában hanyagoltam az Obliviont ( Gothic3) de hétvégén meg akarpm csinálni az eltünt festős questet. Tényleg azt hol is lehet felvenni, kivel kell beszélni?
  • Hoz_Hun
    #27225
    Én a nagyon drágákat félreteszem. De ha nem kell akkor add el őket.
  • serito
    #27224
    Kérdés:
    A drága (20.000-45.000 aragy értékűekre gondolok) cuccokat hol adod el vagy eledod egyáltalán? A leggazdagabb árus is csak 1500-at ad értük.
    Mi a megoldás? Ezekből kb fél millió értékem van ha nem több!!!
  • Hoz_Hun
    #27223
    Amikor meglett a hatodik üveg kiírta, hogy menjek vissza. Ha neked is megvan akkor, igen, csak vidd vissza neki aztán kész.
  • ZÓÓÓcsi
    #27222
    Aha! Én azért csinálom, h ki legyen végre pipálva. Azt hiszem nekem már megvan a 6 üveg és le sem reagálja a program. Egyszerűen vissza kéne mennem a fogadóba és odaadni a borokat?
  • Hoz_Hun
    #27221
    Na megvan az összes Shadowbanis Whine (kösz a Fort Magia tippet). Azaz hat üveg, mert annyit kér a kocsmáros csaj. Nevetséges a reward; ad érte 1000 aranyat, meg minden további üvegért 100-at. Vicc. De legalább ki lett pi(p)álva ez a küldi is. Az üvegeket általában kettesével lehet találni. A következő Fort-okban van ilyen.
    - Fort Magia
    - Fort Griet (épületen kivül, fenn egy ládában)
    - Fort Carmalaban (?) ebben nem vagyok biztos
    Itt mindenhol két-két üveggel kell lennie és ennyi elég is a küldetés teljesítéséhez.
  • koschwarz
    #27220
  • Bugz
    #27219
    Kössz.
    A First Personal Shooter-t tudtam:)
    De mostmár ezt is tom:)
    Holnapra ienko má nyomni fogom a game-t:)
  • Voltan
    #27218
    Huh! Tegnap végre fejlesztve lett a gépem. Nem is hittem volna, hogy az Oblivion így is tud futni, hátmég így kinézni! :D Egyelőre nem is játszok vele, csak nézem :DD
  • herczeg
    #27217
    frame per sec
    ami azt jelenti hogy képkocka/mp
    egy film asszem most 23 képkocka/seckel nyomja és nagyjából ez a játszható szint határa is. persze 12 fpssel játszani de az már elég durva
  • Hoz_Hun
    #27216
    fps az egyszer lehet "First Person Shooter" rövidítése, de itt nem az...
    Itt a Frame /(per) Sec(secundum)-nak a rövidítése, azaz hogy milyen gyors a géped képfrissítése, vagy valami ilyesmi. Minnél nagyobb a szám annál jobb. Ennek a tünete az, hogyha nagyon leesik ez a szám (mert mondjuk sok karakter mozog a képernyőn) akkor "képregényszerűvé" válik a játék azaz nagyon darabol.
  • Bugz
    #27215
    Közbe gondolkodtam h mi lehet az az fps...
    Nem az a látótávolság?
  • Bugz
    #27214
    Holnap ienkorra már meglessz a game:P
  • Bugz
    #27213
    Ja leszedtem azt az oldblivion-t.
  • Bugz
    #27212
    Amugy mondogatták már sokan h20 fps meg mittomén hány.
    De az tulajdonképpen mit is jelent?:P
    Ja és h érted h sebbességnövelésre?
    kössz
  • herczeg
    #27211
    ez a patch egy modhoz van nem az alapgémhez...
    a konfogodon meg sztem simán eldöcög 20 fps körül ha a látótávolság meg minden más a minimumon van (ami kb 10 méter szóval nemtudom ismered e a silent hill 2 nevű klasszikust, mert abban még viszonylag jól lehetett fürkészni a messzeséget ehhez képest)
    esetleg az oldal alján a keresőbe pötyögd be hogy oldblivion és kaphatsz pár tippet a sebességnövelésre
  • ZÓÓÓcsi
    #27210
    Kösz! Sajna csak hétvégén tudok nyomulni, ezért csak jövő héten tudok írni(nincs otthon netem)! . Amúgy ha még nem tudod, akkor a Fort Magia-ban is van egy két bor! Ja és mi ez az OOO 1.3 és a OOO 1.31-es patch hozzá? Talán egy mod? Hol tudom letölteni?
  • Bugz
    #27209
    És ha felrakom azt a patchet vagy mit?
  • koschwarz
    #27208
    háááááát....

    erősen kétséges elfogadható futást kisajtolni ebből a masinából még minimum beállítások mellett is. ennél jóval erősebb gépeken sem fut tökéletesen.
  • Bugz
    #27207
    Császtok!
    Intel 2.4ghz,768mb ram és asus radeon 9200 128mb-os vid kártyával el fog futni a game?
    előre is kössz
  • Hoz_Hun
    #27206
    Jaja, sokat javít, érdemes feltenni.
  • koschwarz
    #27205
    főleg a játék futását gyorsító dolgok miatt érdemes feltenni. ahogy néztem, pont javítja azt is, ami nálam előfordul, hogy mikor meglát egy ellenség és megtámad, mindig van egy röccenés.
  • koschwarz
    #27204
    ezzel ahogy nézem, azért el fogok vacakolni egy darabig, mert néhány dolgot nem használtam az 1.3-ból (pl. a HKtorch-ot, de látom azt javította, ami engem is zavart)
  • koschwarz
    #27203
  • Hoz_Hun
    #27202
    Ja és megjelent egy patch (OOO 1.31) az OOO 1.3-hoz! (Ha már volt belinkelve, bocs.)

    Oscuro's Oblivion Overhaul (1.31)

    kb. 20 Mb. Mivel ez egy patch csak az tegye fel akinek fenn van az OOO 1.3. Nem kell buherálni semmit csak simán felüllírni a kicsomagolt fájlokat. Mentett állások természetessen rendben vannak (annyi, hogy a patch feltétele előtt ajánlatos a karakternek letenni a köpenyt, mert annak texturaváltása lehet, aztán patch után kivenni a ládából, vagy ahova tetted). Javít egy csomó apró bugot, amikbe én eddig ugyan nem futottam bele, de azért feltettem magamnak.
  • Hoz_Hun
    #27201
    Igen Oghma Infinium. Letenni nem lehet és ha elolvastad, akkor eltünik(kiváncsi voltam, hogy néz ki kívülről, de nem engedte letenni). Azt nem tudom a varázslók útja bugos-e, de az Árnyék Útja az jó, és nagyon táp reward.
  • Hoz_Hun
    #27200
    Igen, az is egyfajta "megoldása" a küldetésnek.
  • koschwarz
    #27199
    igen, az a könyv az Oghma Infinium vagy mi. abban állítólag ha a varázslós utat választja valaki, akkor az bugos, mert a willpowerre nwm adja meg a + pontokat.
  • haxoror
    #27198
    thx szal ha nem adom vissza az umbrát akkor is teljesíthető a végső küldetés a könyvért, jó tudni
  • Hoz_Hun
    #27197
    Ja és az Umbrát véletlenül se adjátok oda annak a Daedra Istenségnek. Valami szőrnyű gagyi maszkot adna cserébe, ami semmire sem jó. Az Umbra ezerszer többet ér, és innentől fogva nem quest item, azaz akkor teszed le, amikor akarod. Csak símán tagadjátok meg tőle. Kicsit ideg lesz, de semmi több. Én jól kinyírtam a követőit is amiért fenyegetőzött.
  • Hoz_Hun
    #27196
    Végég csiáltam az orvgyílkosommal az össze Daedra szentélyes küldetést. Volt egy két nagyon érdekes. A legutolsó szentély, aminek az alapfeltétele az összes többi megcsinállása az valami félelmetessen brutális könyvet ad. 3 választási lehetőség van mit tanulsz meg. Orvgyílkosként természetessen az Árnyék Útját tanultam meg. Mivel a Speedem és az Agility-m már 100 volt így +10zel mindegyiket fölé növelte így most mindkettő 110. Aztán még adott a skillekre is nem keveset, (Sneak, Security, stb).
    Rögtön léptem három vagy négy szintet.
  • Hoz_Hun
    #27195
    Asszem 5-öt vagy 6-ot. Még én is keresem őket, addig 4 üveg jófajta piát találtam.
    Asszem az egyik Fort Carmalaban van valahol Choroll alatt. Aztán Fort Griet (Bravil közelében egy szigeten áll, nem tévesztheted el), itt biztosan van, de nem az épületben benn, hanem még kinn. Fel kell menni lépcsőn és a legtetején átugorva a másik oldalra van egy láda. Na abban van megint valamennyi.

    Ha találtál írd be légysz, mert még én is gyűjtöm őket.