41716
  • koschwarz
    #27434
    én egy ilyen dátumot láttam valahol
  • Hoz_Hun
    #27433
    Ma megjelenik nálunk?
  • Hoz_Hun
    #27432
    Nincsenek a DVD-n Mod-ok!
    Csak a hivatalos addonok vannak rajta több nyelven külön-külön.
  • koschwarz
    #27431
    én meg azt mondom, hogy ha M.o.-on is elvileg ma már megjelenik dobozban, akkor nyilván kint is még hamarabb megjelent, tehát elvileg simán jó lehet ez a warez verzió
  • Hoz_Hun
    #27430
    Igen, megy de mint írtam nem minden gond nélkül.
  • Hoz_Hun
    #27429
    De valami nem stimmel, mert a két fő karakteremmel; a lovaggal kilép egyből, az orvgyilkossal meg nincs semmi Anvilban (nem indul a quest). A Wrye Bash-al meghekkeltem a lovagom mentett állását, így már jó, de ő se talált semmit Anvilban. Ezt onnan tudom, hogy egy jóval korábbi állást betöltve (amikor az OOO már fenn van, de a többi hivatalos addon nem azaz betöltve az állást kapom a feladatokat, meg vagy öt szintel lejjeb vagyok még csak hogy a questeket felszerelésemet ne is említsem) Anvilban rögtön az első őr elküld a templomba, ahol meg is találom a vérfoltokat.
    A fő karaktereimmel meg nem. Szóval valami nem stimmel, lehet, hogy tényleg oka van annak, hogy dec. 4-én adják csak ki. Nem tudom ez KoN honnan származik, de lehet hogy van külömbség a letölthető változat között. Én beszerzem hivatalos úton is aztán meglátjuk és max reklamálok a supportnál.
  • Kly9
    #27428
    Van olyan vki akinek megvan a knights of the nine és megy is neki?
  • koschwarz
    #27427
    ok, lehet hogy ennyire süket vagyok, és tényleg nem tettem fel...
  • rage at work
    #27426
    Simán, sőt, még az exe is crackelt volt.
    Biztos, hogy nálad a patch hiányzik.
  • koschwarz
    #27425
    peccselve van a gamma (asszem, de most elbizonytalanodtam, mert nemrég kellet az egész winfost újra tenni, de szerintem feltettem...). az hülyeség, hogy olyan "old file"-t nem talál, amit valamelyik mod mondjuk átírt.... vagy nem?

    nektek felment probléma nélkül? a modok mellett?


    (nem rátok gondolok, de itt vannak félreértések: a knights of the nine és a többi az hivatalos add-on, nem mod)
  • PiszkosFred
    #27424
    Csakhoyg ellentétben az eddigi addonokkal, ez egy komplet új fakció, nem pedig egy "találd meg az örökölt családi tornyot" típusú kveszt. Az alapjáték sem küld el azonnal Mágusokhoz, Harcosokhoz, vagy bármelyik Céhhez, hanem a játékos keresi fel őket. A KotN helyét illetően is van pletyka, és hír, ami alapján oda lehet találni. Feltéve, hogy a kritériumoknak megfelel... ;]
  • Hoz_Hun
    #27423
    Kihez kell menni?

    Nagy pofátlanság, hogy nem adnak hozzá egyből questet.
  • PiszkosFred
    #27422
    Én is a peccs hiányára tippelek.
  • haxoror
    #27421
    A patch már fel volt telepítve mielőtt a modokat kezdted volna felrakni?
  • steweee
    #27420
    a fáklyával lopakodást úgy értettem hogy fáklyávan is LEHET SIKERESEN lopakodni az alapjátékban, ami ugye kissé furán fest sötétben. erre is volt mod. csak az nem értette aki nem akarta
  • koschwarz
    #27419
    én a nem hivatalos modokra gondoltam, amik fent vannak
  • Hajdinak
    #27418
    ja... be van téve az összes egy mappába nehogy 1 telepítőbe tegyék....:D
  • ZÓÓÓcsi
    #27417
    De hát ez nem tartalmazza az összes modot is egyben?
  • koschwarz
    #27416
    izé, a knights of the nine telepítésekor kiírja, hogy "old files not found" és ezért nem folytatja a telepítést: namost le kéne szednem az összes mod-ot illetve feltenni újra az oblit, és utána ezt a cuccot, majd megint az összes mod-ot?? neeeee....
  • Hajdinak
    #27415
    merre van ez az uj frakció?:D
  • koschwarz
    #27414
    mért ne lehetne fáklyával lopakodni? legfeljebb észrevesznek. ha nem akarod hogy észrevegyenek, elrakod vagy elő sem veszed a fáklyát....

    másrészt szerintem CSAK a hivatalos add-onok vannak ezen a lemezen
  • steweee
    #27413
    nem az official modokhoz van köze, hanem vki írta hogy az eddigi összes jobb mod meg peccs van a lemezen. és a kérdés az hogy olyanok is vannak e a modok között hogy pl: fáklyávan nem lehet lopakodni meg egyéb ilyen alapvetőleg elbaltázott dolgok modjai, vagy csak a páncélok meg egyebek. a víz csak egy példa volt, mert alapvetőleg az eredeti játékban az is eléggé zagyva
  • koschwarz
    #27412
    szóval: ok, kösz az infot, megfontolok bizonyos a dolgokat...
  • haxoror
    #27411
    ?
  • koschwarz
    #27410
  • haxoror
    #27409
    igen
  • haxoror
    #27408
    hehe én is leszedtem az egészet a 160 megáért
  • el Boogie
    #27407
    mégse
  • koschwarz
    #27406
    víz átláthatósága? mi köze ennek az official modokhoz?
  • koschwarz
    #27405
    most ez a tört változat az eredetivel is simán elindul?
  • steweee
    #27404
    próbálta már valaki az addont hogy mik vannak benne? nem csak a pacipáncélokra meg egyebekre gondolok, hanem a víz átlátlatósága és egyéb ilyen apróságok modok is benne vannak?
  • rage
    #27403
    Mivel a játék indításakor egy szó sem esett arról, hogy új questeket kaptam volna, kellett kicsit barangolni, mire sikerült az elejét megtalálni... Anvilban indul az egész.
  • PiszkosFred
    #27402
    Mondjuk ez igaz.
  • rage
    #27401
    Nincs nagy jelentősége, nem fáradtam el miközben egy óra alatt lejött :)
    Amúgy biztos nem kell várni két hetet, gondolom, lesznek akik feltöltik valahová ezt a 160 megát.
  • PiszkosFred
    #27400
    Igy jar aki nem bir varni meg ket hetet :D
  • rage
    #27399
    Tök jó, hogy letöltöttem egy 1 gigányi ISO-t a Knights of the Nine miatt, ami tartalmazza az összes, már amúgy is meglévő MOD-ot külön telepíthető formában, s mindezt 5 különböző nyelven, így az egészből csak egy 160 megás angol exe kell :)
  • Nuxa
    #27398
    És lenne egy gond: a modcsomag tartalmaz mappákat: meshes, textures, Oscuro's Oblivion Overhaul és sound. Ezeket kéne lecserélmi az Oscuro's Oblivion Overhaul nevű mappa kivételével a data mappában lévőkre. Csakhogy nekem nincs bent egyik sem. Reloaded-os verzióm van és a mappákban csak egy shaders, music és video mappák vannak. Ezekszerint csak simán másoljam be a mappákat?
  • Hoz_Hun
    #27397
    A mocskok! Aki tehát megvette becsületessen (mert hát honnan lenne meg egyébként) azok most szopjanak még két hétig, vagy vegyék meg újra.

    És ezt ráadásul direkt csinálják, mert ha korongra ki tudják nyomni és boltokba szállítani, akkor netről lehúzva is késznek kéne lennie.
  • koschwarz
    #27396
    használja valaki? nem okoz problémákat?

    justin sommercorm féle 1.24-es verzió tűnik jónak...
  • PiszkosFred
    #27395
    saddle bag(s?)