41716
  • koschwarz
    #27514
    ha bejutottál az arcane egyetemre, akkor ott lesz egy arc, aki feladatokat ad neked. ha ezeket teljesíted, akkor léphetsz rangot.
  • Matt07
    #27513
    Hy all!Az lenne a kérdésem hogy a mágus céhben hogy lehet rangot lépni?
  • koschwarz
    #27512
    én inkább belső nézetes szerepjátéknak mondanám "FPRPG"
  • zizz21
    #27511
    találtam is ott egyet köszi! Gyakorlatilag a szemem előtt volt és nem vettem észre! :P
  • Nuxa
    #27510
    Szerintem fps :DDD
  • Scottt
    #27509
    Ez ugye fps????Mert ha igen szedem lefele mert érdekesnek tarom az ilyan stílusú gammákat de eddig még nem találkoztam fpsvel
  • haxoror
    #27508
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A sztoriban elég hamar eljutsz majd a Blades erődbe, ott van jópár ilyen katana. Asszem csak ott lehet szerezni, boltban nem árulnak ilyet
  • CS@
    #27507
    Figyelembe vetted azt, hogy a méretváltoztatás után a tárgyakat a játék menübe kilépésig és onnan visszatöltésig a régi méretűkként kezeli?
  • zizz21
    #27506
    lol :D:D

    És honnan tudok olyat szerezni? Nincs vmi konkrét hely vayg konkrét árus?

    Köszi!
  • haxoror
    #27505
    Neki pont kétkezes katanája van :)
  • zizz21
    #27504
    Hi! Hogyan lehet 1 kezes fegyvert a hátamon hordani? Mert Jauffre ott hordja a katana-ját. De láttam más krakterlapokon is ezt. Vagy az vmi másik féle fegyver? Köszi!!!
  • Nuxa
    #27503
    Olvastam már a cikket, sokat is segített, de azelőtt olvastam, mielőtt belekezdtem volna a lakberendezés kalandjaiba. A baj nálam csak annyi, hogy a tárgyak becsúsznak az asztalba meg a polcokba.
  • el Boogie
    #27502
    Bizony bizony! Én pl imádok két quest között "csak úgy" sétálgatni az erdőben, hegyeken-völgyeken át. Ilyenkor direkt nem használom a travel funkciót (persze van hogy igen), hanem gyalog megyek egyik városból a másikba. Gyönyörködök a tájban, gombát szedek, vadászgatok. Szarvast lövök, néha goblint
  • koschwarz
    #27501
    ez az ooo-ban direkt így van, szerintem a 3x lassítás kell is. az alapjátékban rövidebb idő alatt lettem 11-es szintű, viszont még alig láttam valamit a világból. a lassítással viszont nyugodtan lehet vándorolni, felfedezni. nem történhet meg hogy a küldetések felét se csináltad meg, de már majdnem kimaxoltad magad.
  • el Boogie
    #27500
    Megnyugodtam amikor olvastam ezt a hsz-ed. már azt hittem, hogy valami nem ill. nem úgy működik ahogy kell, olyan lassan kúsznak feljebb a skilljeim értékei. De akkor úgy látszik ez a természetes. Ha jól emlékszem te is ooo1.31 LITE és -itt jön a lényeg- 3x-os fejl.lassítással játszol.?. Uazze milyen lehet az 5x?
  • PiszkosFred
    #27499
    Ajánlom CS@ mester "lakberendezés" cikkeit a HQn, talán azokkal meg tudod oldani a dolgot. Ha a magamfajta pancser is be tudott anno ezek alapján rendezni egy szép kis házikót, fixre, akkor szerintem te is megpróbálhatod. Mert így lehet hogy akár egy napig is eltökölsz vele, de egy életre úgy marad minden, és úgy fog kinézni ahogy neked tetszik. Ennyi ráfordított időt megér a dolog ;]
  • Nuxa
    #27498
    Csak az 'ö' az újdonság, a többit betartottam/figyelembe vettem. Kösz!
  • Hoz_Hun
    #27497
    Alig öt hozzászólással elöbb volt ez a kérdés, de annyi baj legyen: az "ö" gombot kell megnyomni a 0-hoz, ugyanis a játékon bellül angol billentyűzetként viselkedik.

    Igen néha nálam is belesülyed egy picit az asztalba. A házadban: Ha nem vettél fel egy tárgyat az inventorydba akkor kb három nap múlva minden visszakerül a helyére (magátol, bejárónő vagy ami tetszik). Ha felvetted és leraktad akkor ott marad ahol hagytad.
  • Nuxa
    #27496
    Előfordult-e már veletek az, hogy pl. berendeztetek egy asztalt, tele pohárral, tányérral, meg mindennel ami kell és elhagytad a házat, később visszamentél és a tárgyak belesüllyedtek az asztalba? Ez azért zaveró, mert mikor megérintesz egy telizsúfolt asztalon lévő poharat, ami bele van süllyedve, hirtelen kirepül belőle és az 5 perces munkád oda.

    Másik kérdés: a konzolban hogyan lehet nullát írni? Elég furcsán oldották meg, mert a 0 hozza elő a konzolt és az is zárja be, tehát mikor pl. be szeretném írni a SetScale 0.5-öt a 0 lenyomásakor bezárul a konzol. Ja és a numerikus-padon nem fogadja el a nullát.
  • koschwarz
    #27495


    akkor reméljük lesz megoldás a KotN-ra is
  • Hoz_Hun
    #27494
    Na ugye. :)
  • koschwarz
    #27493
    na, a KotN nem kipipálásával elindult minden addon végre, a legutolsó mentett állással
  • Matt07
    #27492
    Thx az ötleteket.Sikerült megcsinálni.Kösz!
  • Matt07
    #27491
    Igen az imperial city-ben lévőre gondoltam.
  • Gibor
    #27490
    Szerintem arr amikor Anvil-ban kell venni eggyet 5000 aranyért.
  • koschwarz
    #27489
    miazhogy a legelsőre? a legolcsóbbra gondolsz imperial city-ben? van egy-két házas küldi, amikor vásárlás előtt meg kell tenni egy-két szivességet...
  • Gibor
    #27488
    Nem bízik benned, a minijátékkal szarakodj vagy fizesd le.
  • Gibor
    #27487
    Nemtudja valaki hogy a Magis guild-ben hogyan kell megcsinálni mikor Skindrad-ba kell menni mert vámpír vadászok vannak, mert odáig ok hogy elmentem Eridor-hoz beszéltem vele azt amit lehetett, és utána meg elmentem a Bloodcrust cavern-be és kinyirtam a vámpírokat, és utána azt írta hogy menjek üzleteljek Eridor-al de semmit nemtok vele beszélni amit lehet azt már megbeszéltem vele....
  • Matt07
    #27486
    Hy all!A követkeő lenne a kérdésem:Összegyűjtöötem a pénzt egy házra(a legelsőre).Bemegyek az ingatlanügynökhöz,de ha a ház vásárlásról kérdezek elküld.Pls help!
  • koschwarz
    #27485
    nem, luckra nem adtam még soha
  • koschwarz
    #27484
    egyelőre mindig az erőre (is) adok (5 pontokat). de azt kiírja a kard mellett az inventoryban, hogy emiatt már 8-at sebez? előtte utána is 100%-os állapotban volt. kovácsnak sem vagyok még olyan jó :)
  • CS@
    #27483
    Vagy az is lehet, hogy amikor 4-ről 5-re léptél, akkor raktál a Luck –ra. Amíg a Heavy/LightArmour és a Blade/Blunt nincs kimaxolva, addig a Luck is ad ezekre pluszt.
  • Hoz_Hun
    #27482
    Nézted a kardod állapotát? Ahogy használod romlik az állapota és a sebzése, de amint kikovácsolod újra a régi élessége lesz. Az is lehet, hogy adtál az erőre pontot szintlépéskor és akkor nő a sebzésed (nem csak a kardé, a többi fegyveredé is) Ha profi kovács vagy kikovácsolhatod 125%-ra és akkor hú de éles lesz. :)
  • Hoz_Hun
    #27481
    Nálam "csak" 6 szintel alacsonyabb abban az állásban. Nem is ez bánt, hanem a frankó felszerelése, amit azóta összeszedtem. Na mindegy meglátom mi lesz dec. 4.-én.
  • koschwarz
    #27480
    kösssz! (hozhun külön kösz a privit)

    az a bosszantó, hogy ugyanúgy mint neked, egy ősrégi állással működik, de ott még csak 1-es szintű vagyok, most meg 5-ös, és ezt is épp elég játékórába került elérni.


    a kard sebzésének növekedésére valaki? ahogy próbálgattam a mentett állásokat, tök véletlenül vettem észre hogy a kedvencemnek, az akaviri katanámnak a sebzése 7-ről 8-ra nőtt, rögtön azután, hogy 4-ről 5-ös szintre léptem. furcsa.
  • Hoz_Hun
    #27479
    Igen angol billentyűzetet használ így ott az "ö" gomb a 0.
  • Hoz_Hun
    #27478
    Igen pont ez volt. Megvárom a dec. 4. letölthetőt hátha azzal rendben lesz. A KotN kivül a többi addonal nem volt ilyen problémám, de azoknál a netes verziót használom.
    Azt próbáld ki, hogy a DATA-ban viszapipálod a KotN-ot de csak azt. Akkor szerintem a többi mod talán menni fog a normál mentett állásaiddal.
  • haxoror
    #27477
    Asszem az "ö" gomb a nulla az angol billentyűzetnél
  • koschwarz
    #27476
    ja, még egy dolog, amit nem értek: konzolban ki akartam törölni egy-két varázslatot. mindegyik spellnek van egy ID-je, ami nullákkal kezdődik (PL. 000A9367). namost, a konzolt nálam eleve csak a nulla ("0") gombbal lehet előhívni (1-estől balra). persze amikor a spell ID-jét elkezdem beírni a removespell parancs után, akkor kilép a konzolból, mivelhogy megnyomtam megint a 0-át. most akkor mégis hogy a fenébe lehetne ezt megvariálni?
  • koschwarz
    #27475
    nem kell végigjátszani