41716
  • Nuxa
    #27554
    Tréfás :D
  • CS@
    #27553
    Két mókás kép hátha valaki nem nézi a karakterek topikot: 01 , 02
  • Matt07
    #27552
    Pontosan ezért szeretnék több karival játszani.
  • MikX
    #27551
    Hali!
    Lenne egy olyan problémám, hogy az inteligence, és az endurance-om valami csökkenti, de a mágiáknál nincs kiírva, hogy betegség miatt, és ha megiszok egy ellenmérget, akkor sem szűnik meg, vki találkozott már iennel? ez vmi hiba akar lenni?
  • PiszkosFred
    #27550
    Mert vannak olyanok, akik szerepjatszanak egy szerepjatekkal, es nem csak tapolnak, hentelnek, gyaknak. Az archmagus egyben a Tolvajfonok, es persze mellekallasban profi bergyilkos, de csak azert, mert megunta hogy o parancsol mindenkinek a Harcosoknal? Van aki ezt szereti, am legyen. De van aki nem keveri a dolgokat, es minden egyes tipusbol kulon karaktere van. Nem baj ez, sot, ha rajtam mulna, nem raktam volna bele ezt a egy vezer minden cehben lehetoseget. Mint anno a Nagy Hazaknal, egy valasztas, egy fakcio, egy karakter.
  • Nuxa
    #27549
    Minek két kari?
  • koschwarz
    #27548
    nem baj, viszont marhaság.
  • Matt07
    #27547
    Lenne egy elég fura kérdésem :P :Szeretnék több karival játszani de a főküldit csak az egyikkel akarom vinni.Az baj ha az egyikkel egyáltalán nem viszem a főküldit?
  • Nuxa
    #27546
    A frapsot próbálom inkább ki. kösz a linket!
  • CS@
    #27545
    A PrintScreen –hez nem kell pause, azzal elvileg bármikor készíthetsz fényképet miután az ini –t átírtad. De többször volt róla szó, hogy ha valami(aszem az AA) be van kapcsolva, akkor nem működik.
  • ZÓÓÓcsi
    #27544
    Én Fraps-al fényképezek!
    Letöltheted innen!
  • Nuxa
    #27543
    Jaja, amúgy screenshotot hogyan lehet csinálni? Az ini-ben már amit kellett átálítottam, de nem megy, azt mondják, hogy pause közben kell a Print screen-t megnyomni, hogy lehet pausolni?
  • CS@
    #27542
    Ez főleg statikus tárgyaknál lényeges, mint PL.: egy asztal.
    Mert, ha egy ilyet átméretezel 1.0 -ról mondjuk 1.1 –re, akkor ha arra rápakolsz az látszólag valóban belesüllyed az asztalba, mert a játék az asztalt még 1.0 -es méretűként kezeli. Aztán ebből lehetnek problémák(összeborul minden) ha mondjuk újratöltöd a játékot és akkor már a tényleges méretet számolja.
  • Nuxa
    #27541
    Most nézm meg a hozzászólást, nekem ez nem jelentkezett.
  • koschwarz
    #27540
    ja igen, olvastam róluk, végülis a legtöbb addon tulajdonképpen upgrade-elésből áll, és akkor kapja az ember a tuti cuccokat, de pont ezért nem akarom elsietni őket
  • Hoz_Hun
    #27539
    Azért ne csalódj nagyon. Az Oreyen meg amelyiknél a tőrt kell megszerezni (az nagyon jó) azok egyedül a küldetések. A többi az csak mindenféle haven.
  • #27538
    Köszi a segítséget mindenkinek, csináltam egy külön topikot, hogy ne legyen sok OFF!
    Sziasztok!
  • haxoror
    #27537
    A Dark Messiah az nem stratégia hanem inkább akció-rpg, az rpg-t és a stratégiát összevonni egy szavazásba sztem gáz mert NAGYON külön műfajok.

    Persze ha egy "Melyik játék tetszett a legjobban 2006-ban?" szerű szavazásra gondolsz akkor mehet minden a levesbe.
  • koschwarz
    #27536
    ezt a gothic 3 topicba is légyszi

    azért akárhogyis nézzük, a gothic 3 nem aratott egyértelmű sikert se a játékosok (fanatikusok kivételével) se a szaksajtó körében. természetesen nem arról van szó, hogy ne lenne jó a játék, hanem inkább arról, hogy irtózatosan bugos és gépigényes, plusz azért van benne egy-két játékmechanikai hiba is (pl. a harcrendszer). persze még mielőtt egy ide áttévedő gothic-fan leszedné a fejem, az obli sem tökéletes. bár született egy-két mod, ami azzá tette (OOO, francesco)
  • Kly9
    #27535
    Gothic 3, Dark Messiah M&M, de ezek az oblivion nyomába se érnek
  • koschwarz
    #27534
    egyelőre a mágus céhbeli karrieremmel voltam elfoglalva, ezeket a zsíros falatokat csak szép lassan akarom bekebelezni

    meg kellett szereznem a 4 mp-es paralyze-t okozó mágusbotomat, mert megérdemlem.

    asszem a a horse armor beszerzése után a kalózossal kezdek
  • Hoz_Hun
    #27533
    Azt te tudod mihez kell.
  • #27532
    És ha a két kategóriát összevonom az nagyon gáz?
  • Hoz_Hun
    #27531
    A stratégiába igen.
  • #27530
    Ezért kértem segítséget, mert ez nem az én asztalom.
    Lehet akkor öszekéne vonni a szerepjátékot, és a stratégiát, nem?

    The.Lord.Of.The.Rings.Battle.For.Middle.Earth.2?
    Warhammer 40000 Dawn Of War?
    Civilization 4
    Age of empire 3
    Dark Messiah Of Might And Magic
    Medieval.2.Total.War
    Akkor ezek mehetnének?
  • Hoz_Hun
    #27529
    Az inkább stratégiai, nem szerepjáték.
  • #27528
    Köszi. Meg gondolom a Heroes 5 is, nem?
  • Hoz_Hun
    #27527
    Tízetet??? Huh talán öszesen sem tudnék annyit felsorolni, nem hogy 2006-ban.
    Obliviont és a Neverwinter Nights 2-t azért csekkelheted 2006-hoz.
  • #27526
    OFF

    Elnézést, hogy itt kérdezek, de gondoltam itt biztos vannak segítőkész emberek.
    A kérdésem az lenne, hogy tudnátok 10 (vagy több) szerepjátékot felsorolni a 2006-os évből, amik nagyon jók voltak?
    Én ehhez a műfajhoz nem értek, a címek egy szavazához kellenének.

    Előre is köszönöm, és elnézést, hogy bepiszkoltam a topikot.
  • Hoz_Hun
    #27525
    Na jók a kiegészítők?
  • Hoz_Hun
    #27524
    Például boltba is megveheted. Nézz szét a mage guildben, de a mágikus cuccos boltokban is lehet kapni.
    Vagy ha nagyon tele a hócipőd kódból beírod.
  • koschwarz
    #27523
    vásárolj, kalandozz és lootolj, lopj... a lehetőségek végtelenek 5 grand soul gem, vagy bármi más megszerzésére.
  • CS@
    #27522
    Nekem eddig sem volt gondom semmiféle besüllyedéssel tök mind1, hogy 0.5 –öst vagy akár 2 –es méretet adok meg.
    Amúgy elolvastad a #27507 –öt?
  • N3gro
    #27521
    Sry 5 db empty grand soul gem.
  • N3gro
    #27520
    Segítség, vámpír lettem! A Cure Vampirism questben hol lehet megszerezni azt az 5 empty soul gem-et? Plz segítsetek mert lassan odaáig jutok hogy az életben is csak éjszaka fogok az utcára menni.
  • Nuxa
    #27519
    Rájöttem a megoldásra (a besüllyedősre)! Átméretezed a tárgyat egy kis konzolkodás segítségével, egy picit kisebb értéket adsz meg neki, mint amekkora eredeti korában volt. Ettől ugye kisebb lesz a tárgy, de körülötte ott az a láthatatlan dff model (vagy mittomén hogyhíjják :D) és az fog süllyedni a talajba, a textúra meg látszólag nem fog süllyedni. Ha megfelelő értéket adtál meg, akkor egészen jól fog kinézni. Ándőrszend?
  • Gott
    #27518
    Beszerztem én is,és sok jó cucc van benne.
  • X Revenge
    #27517
    Jah
  • Matt07
    #27516
    Megvan valakinek a The Knights of The Nine?
  • Matt07
    #27515
    Köszi!