41716
  • Robyeee
    #27594
    Köszönöm,már 1 hajón kinyírtam 4et de 5 kell,azt hittem megbolondulok!Nagyon THX a segítségért!
  • Nuxa
    #27593
    Lemész egy templom (Chapel, minden városban van egy) kriptájába, megölsz egy pár szellemet egy ezüst vagy enchantos karddal (Így egszerűbb), felveszed a maradványaikból az ektoplazmát.
  • Robyeee
    #27592
    Sziasztok!Lécci segítsetek!A Fighter Guild nél van egy olyan küldetés asszem,hogy el kell mennem Leyawinba(vagy hova)ott beszélnem kell 3 taggal,akinek vmi munkát kell szereznem!Van az a Margaret nevű nő,akinek ectoplasmát kell gyűjteni!Ezt hol tudom megtenni?Lécci segítsetek,ha ezta kérdést már máskor is feltették,akko bocsi.
    Köszi!
  • PiszkosFred
    #27591
    Az a beugro kveszt. Versenyezned kell a masik kettovel egy lopas kapcsan, vagyis neked kell a szajret megtalalnod, lenyulnod es leszallitanod leghamarabb. Aki nyer harmatok kozul, az belephet a Tolvajokhoz. Aki nem, az masnap ujra probalkozhat.
  • Matt07
    #27590
    A másik az én problémám:A csövesektől kérdezgettem Gray Fox után.Meg is kaptam a questet,hogy találkozhatok vele.Amikor arra megyek hogy csatlakozni akarok,akkor nem tudok csatlakozni mert valami Wood Elf-ről meg Aragonian-ről beszél.A disposition a maxon van.
  • Matt07
    #27589
    Az lenne a kérdésem hogy nem tudjátok hogy az miért van hogy az ember pajzsa és fegyverei villognak?Mert felrakta a barátom is,a csatornában még jó volt de ahogy kiszabadult a börtönből villognak a fegyverek.
    PLS HELP!
  • PiszkosFred
    #27588
    Nem talán, tuti a ps3, már van is fenn pár kép a hiv. oldalon. A kezdőcsomag egyik játéka lesz az Oblivion (amolyan zászlóshajó, mint volt az xbox360 esetében is). Kapják majd hozzá a KotN kieget is, bonusként.
  • PiszkosFred
    #27587
    Nem talán, tuti a ps3, már van is fenn pár kép a hiv. oldalon. A kezdőcsomag egyik játéka lesz az Oblivion (amolyan zászlóshajó, mint volt az xbox360 esetében is). Kapják majd hozzá a KotN kieget is, bonusként.
  • CS@
    #27586
    Igen a PS2 már kb 5éve kijött.
    Az Oblivion természetesen nem jelent meg rá és nem is fog, majd talán PS3 –ra.
  • Hoz_Hun
    #27585
    Ps2 már rég kijött, de hogy Ps2-re a játék kijött-e, azt nem tudom. Xbox386-ra biztos megjelent.
  • watto
    #27584
    PlayStation2
  • Hoz_Hun
    #27583
    Ps 2? Még is pontossan mire gondolsz?
  • Hoz_Hun
    #27582
    Szerintem is keményebb felvételi rendszer kellet volna. Mondjuk a harcos guildbe mehetne aki akar, mert mágus is tud szekeret védeni ha kell, de Mage guildbe ne sétálhassak már be csak úgy egy kétkezes pallóssal. Egyetemen meg növendékem van, aztán mit tanítok neki? Semmit, elküldöm virágot szedni, na erre futja max egy tudás nélküli Archmagenak.
  • watto
    #27581
    Ps 2 kijött?
  • haxoror
    #27580
    Morrohoz voltak jó nehezítő pluginok ahol bedurvultak a guild követelmények, pl 40-es erő alatt fel se vettek a fighters guildbe vagy mondjuk 50 IQ alatt a telvannik egyszerűen kiröhögtek és a feljebbmenetelekhez is egyre magasabb fix képesség és szkillhatárokat kellett elérni, nem lehetett archmage minden retardált konzervből mint itt az obliban :P

    Sokkal jobb rendszer mert így ténylegesen fejlődni kellett és nem csak akárhogyan megoldani a questeket, remélem oblihoz is lesz majd ilyen mod.
  • koschwarz
    #27579


    elhiszem. még nem sikerült 10es szintnél továbbjutnom, és soha nem a varázslásra koncentráltam, nem tudtam, hogy a skillnövekedéssel csökken a manaigény, de ez jó.

    akkor viszont semmi baj azzal, hogy archmage legyek harcosként, hiszen eljuthatok odáig, hogy legalább expert legyek varázslásból.
  • haxoror
    #27578
    Minnél magasabb a szkill annál kevesebb manába kerülnek a varázslatok, még 90-ről 100-ra növelve is erősen érződik ennek a hatása szal szerintem a rendszer egész jól működik, ha Attronach akkor kapásból tudja használni az expert spelleket ha viszont nincs manabónusza akkor várnia kell amíg lecsökken a szkillnövekedés miatt a manaigénye a spellnek vagy egyébb módon kell kipótolni a "bénaagyúságot".

    A csillagjegy főleg a kezdeti nyomulást könnyíti meg az alsó szinteken de elvileg (soha nem próbáltam szal tényleg csak elvileg) akárkiből lehet jó mágus maximum a páncélját tele kell pakolnia fortify magicka enchantokkal és lesz mana bőven.

    Ja és a legbrutálabb spellezéshez pont nem a manatenger igényű spellek kellenek hanem a weaknes to X spell-láncok ahhoz meg tényleg nem kell sok magicka.
  • Hoz_Hun
    #27577
    Grat, Egyébként remélem megszereted az RPG-ket.
  • Hoz_Hun
    #27576
    Majdnem biztossan mondom, hogy úgy van ahogy te mondod. Akkor kell beakasztani, mikor lassan megy fel a pöcök.
    Sokat probáltam ezt is azt is. És a lassan felmenő pöcök a legbiztosabb. Alaptudással is ki lehet velen nyitni hard zárat.
    Amikor leggyorsabban esik le az azt követő felmenetel a lassú, ez nemm mindig van így föleg magas szinten. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
  • Hoz_Hun
    #27575
    Ja látom te is írtad.
  • Hoz_Hun
    #27574
    Hát most se mmorpg-zel hanem RPG-zel. (RPG=Role playing Game) :)
    MMORPG= Masszive Multiplayer Online Role Playeing Game
    Tehát akkor MMORPG valami, ha neten játszod másokkal és még szerepjáték is.
  • Casseus
    #27573
    Sikerült egyből egy 4 pöckűt kinyitni! Köszke koswarc
    mindkettőtöknek igaza van, mert amikor leggyorsabban esik le az azt követő felmenetel a lassú!
  • koschwarz
    #27572
    én azt vettem észre hogy akkor kell rányomnom, amikor a leglassabban megy fel a pöcök.
  • SaGa Jr
    #27571
    Ez sem MMORPG, tehát hátrányod az nincs emiatt. :-)

    Amúgy meg a zárnyitásnál azt kell nézni mikor esik vissza leggyorsabban a pöcök és az azt követő felütésnél kell rányomni az egérrel és ott marad. Nem a felütés sebessége a mérvadó, hanem a visszaesésé. Ha meg van elegendő lockpicked, akkor nyomkodhatod az automatát is. Előbb, utóbb kinyitja, csak zabálja a pickeket.
  • Casseus
    #27570
    A megvadult lóval lehet valamit csinálni?
  • Casseus
    #27569
    Amugy csak a vga miatt tettem fel mert kíváncsi voltam hogy fut, de megtetszett ugyhogy szerintem elleszek vele egy darabig!
  • koschwarz
    #27568
    ja jó, én is így voltam
  • Casseus
    #27567
    kösz a segítéget!
    ma kezdtem el játszani! még sohasem mmorpg-ztem ugyhogy még sok segítséget fogok kérni!
  • koschwarz
    #27566
    bahh, azt nem úgy kell:

    elkezded pöckölni az egyik pöcköt, amikor a leglassabban megy fel, akkor nyomni kell egy bal egeret. akkor fennmarad a pöcök, te meg mehetsz a következő pöcökre. de vigyázz, ha azt elrontod, akkor leesik a másik is, amit már sikerült beakasztanod, plusz eltörik a lockpicked is, és lehet elölről kezdeni az egészet. de figy, ezeket leírja a tutorial is, angolul, ha már ez is nehézséget okoz, akkor mi lesz később?
  • Casseus
    #27565
    A 2pöckös ajtót még lehet unlockolni manuálisan?
    Mert hiába lennék én gyors, addig nem mozdul oldalra a pick amíg nem esik le a pöcök!???
  • koschwarz
    #27564
    azér itt fizetni kell, sajnos.

  • Casseus
    #27563
    kösz szépen!

    ha lenne mod gomb a hsz-nál akkor meglehetne oldani!
  • koschwarz
    #27562
    egy hsz-ből megoldani ezt?

    inventoryban shiftet lenyomva rákattintani a cumóra, amit el akarsz dobni. mikor kimész az invetoryból, láthatod, amint a földre hullanak a tárgyak, amit eldobtál.
  • koschwarz
    #27561
    ez igaz, az arch-mage-nek minimum expert szinten kéne űznie egy iskolát. ezzel egyetértek.

    más kérdés, hogy mint annyi mást, ezt a varázslós dolgot is elszarták, hiszen jóformán csak a csillagjegyen múlik, hogy képes leszel e később expert illetve master szintű varázslatokra. legalábbis a sok expert szintű varázslat manaszükséglete 200-300 körül van, master szinten 400, sőt van 800-as is, és ha az intelligence-t mondjuk egy high elfel, atronach csillagjeggyel kimaxolod 100-ra, akkor van esélyed a master szintű varázslatokra. de expertből is csak 2 varázslatot tudsz elnyomni egyszerre.

    persze ha hardcore szintű szerepjáték lenne a gamma, akkor ez így jó is, de látható, hogy az alapkoncepció nem ez volt
  • Casseus
    #27560
    hogy lehet eldobni bármit is?
  • Casseus
    #27559
    talán tul sok cumót vettem fel?
  • Casseus
    #27558
    Segítség:
    You are over-oncumbered!
    Valami ilyesmit ír ki és nem tudok mozogni! Mit tegyek?
  • Hoz_Hun
    #27557
    Ez a "frakciók mindenkinek" (vagy mindegy-kinek), nekem sem jön be annyira.
    Szerintem nevetséges, hogy úgy vagyok archmage hogy alig tudok pár varázslatot. A Mage Guild küldijeiben szinte egyáltalán nem varázsoltam és mindet megoldottam. Ez szerintem unreális.
  • koschwarz
    #27556
    én is gondolkodtam, hogy legyen még egy karakterem, de aztán meggondoltam magam: nekem nincs problémám azzal, hogy én vagyok a mágusok vezére, de titokban a tolvajok főnöke is, a fighters guild megbecsült tagja, éjszaka viszont kegyetlen bérgyilkos. akinek ma segítettem, holnap suttyomban megölöm vagy meglopom valami értékes cucca miatt . összetett, skizofrén személyiség...

    praktikus okokból meg: másrészt nincs időm se hogy a több száz játékórát kétszer játszam végig, harmadrészt nincs kedvem egy másik karaterrel ugyanazokat a romokat sokadszorra végiglátogatni. ha akarom, akkor lopakodva kerülök ki minden szörnyet, de ha akarom, berontok ajtóstul.

    hogy egy klasszikust idézzek: "i want it all"
  • PiszkosFred
    #27555
    Innen csak egy ugras a nagyon hianyolt werewolf mod ;]