41716
  • Hoz_Hun
    #27634
    Tényleg, mondja meg valaki, hogy akkor hogy van a betöltődési sorrend? Ami allul va az töltődik be utoljára, vagy ami fellül van?
  • ashead
    #27633
    Egy bizonyos mennyiségű ütközés még nem zavaró. de ha sok az ütközés akkor rendszeresen kilép a játék amit inkább elkerülök. Néhány ütközésnél még általában normálisan megy a játék.
  • koschwarz
    #27632
    meg is kaptam a questet, úgyhogy
  • koschwarz
    #27631
    nekem is sikerült, bár még nem mentem el anvilba, de nekem LEFELÉ kellett vinni a kotn esp-jét, mikor felülre vittem, akkor ugyanúgy kilépett töltés közben, így meg nem. amint kiérek a mehrunes razoros labirintusból rögtön anvilba megyek
  • Nuxa
    #27630
    Én is felgóróm már a gépemre az OMM-et. Amúgy ha a KotN-t feltelepítem, a korábbi mentéseket be tudom majd tölteni?
  • Hoz_Hun
    #27629
    Ja nálam is. Amig fut rendessen addig nem izgatom magam miatta.
  • haxoror
    #27628
    A mod managerem szerint a hivatalos pluginok is ütköznek egymással
  • Hoz_Hun
    #27627
    Jaja. Meg is oldotta a problémát. Meg is kaptam a questet mindkét karakteremmel.
  • ashead
    #27626
    Én az o3-as karakteremmel vittem végig a KOTN-t úgyhogy biztos hogy lehet a kettőt együtt használni. Van egy Francesco-s karakterem is, de azzal több ütközést jelez a mod manager. A mod managerben van conflict detector az általában megmutatja az ütközéseket, én ez alapján szoktam kiválasztani melyik modokat használom együtt. Egyébként a mod managerrel meg lehet azt is határozni hogy milyen sorrendben töltse be őket, nekem úgy van beállítva hogy o3-at töltse először és csak utána a többit.
  • Hoz_Hun
    #27625
    IGEEEEN!!!
    Kész, megoldódott a probléma!
    Tedd fel OMM-t (Oblivion Mod Manager). Elindítod és a "Move Up", "Move Down" gombokkal rendezd el (KotN legyen legfellül).

    Valószínüleg Anvili párbeszéd akadt a KotN-al, így KotN-nak kell késöbb indulnia, hogy előjöjjön a párbeszéd.
  • koschwarz
    #27624
    háhá, van ilyen hogy oblivion mod manager...

    asszem a lényeg az, hogy ugyan a datában ábécé sorrendben vannak a modok felsorolva, ugyanakkor alapból a dátum szerint tölti be a modokat

    lehet hogy valahol itt lesz a megoldás
  • Hoz_Hun
    #27623
    Na most olvasgatom. Lehet hogy ez a just load KOTN after OOO nem is olyan egyértelmű, mint elsőre látszik. Úgy tűnik valami OBLIVION MOD MANAGER-rel kell megváltoztatni a játékban betöltődő modok sorrendjét, ugyanis nem olyan sorrenben indítja el a modokat, ahogy felpakoltad.
  • koschwarz
    #27622
    na rendben, legalább ezt is tudjuk. lehet hogy a kotn van elbaxva?

    már mondtam, nálam is elindul, ugyanúgy mint nálad: egy több szinttel lejjebbi mentéssel, úgyhogy itt valami nem kóser akkor, és szerintem a kieg a hibás.
  • Hoz_Hun
    #27621
    Q: Is OOO compatible with Knights of the Nine?
    A: Yes, just load KOTN after OOO.

    Ezt most találtam. Akkor nem az OOO okozza a problémát.
  • koschwarz
    #27620
    hopp, épp kérdezni akartam, hogy megvan-e már és működik-e?
  • koschwarz
    #27619
    affene

    mondjuk eddig nem okozott problémát a ellenek legyőzése, bár most belefutottam egy nagyobb csapat vámpírba, és legyaktak egy pillanat alatt, úgyhogy valami jobb taktikát kell kitalálnom a berongyolok és szétcsapok helyett
  • Hoz_Hun
    #27618
    Jól kiadták letölthetőre a KotN-t. Még mindig kinn van hogy: Available December 4th Aztán meg felette Comming Soon...
    Betás srácoknak biztos megkezdődött az ünnep. Már a honlapjukat sem frissítik...
  • Hoz_Hun
    #27617
    Asszem én is kinyírtam végül, csak nem egyből, mert orvul gyilkolja az ellent ő is.
  • koschwarz
    #27616
    csinálom a mehrunes razor küldetést, jó hosszú labirintus, rengeteg értékes cuccal, szinte zavarbaejtő, eddig már 2x fordultam a zsákmánnyal...



    SPOILER


    nem tudom, ti mit tettetek a cellából kiszabadított morag tong assasinnal, de én legyaktam, jó kis cuccok voltak nála, minden ruhadarabja encsantolt


    SPOILER
  • steweee
    #27615
    milyen átiratban? obli mod vagy nwn? és hol találom ?
  • SaGa Jr
    #27614
    Ha nem jön ki (el sem indul veled), akkor nem írtottál ki minden zombit. El tudnak ám bújni, szóval tessék odafigyelni és megkeresni őket.

    Ha meg tényleg kinyírtál minden zombit, akkor szólni kell neki hogy kész (ezt ősis megerősíti), majd pedig felszólítani, hogy kövessen.
  • koschwarz
    #27613
    ha kiírtottál minden zombi-t, és ha beszéltél erthorral, akkor utánad kell hogy menjen. nem tudom hogy ez számít-e, de én nem azon az útvonalon vittem ki, amin eljutottam hozzá, hanem van egy rövidítés, valami kötelet kell meghúzni, egy oldalsó járatban.
  • ollie
    #27612
    ultima 5 viszont van
  • Joe1987
    #27611
    Van egy kis problémám. A skingardi mage guild recommendation questjénél elakadtam. Egy barlangból kellene kihoznom egy Erthor nevű alakot, de az illető nem hajlandó kijönni azután sem, hogy minden zombit kiirtottam a barlangban.Hogy hozzam ki????
  • Nuxa
    #27610
    Ez tréfás :DD
  • steweee
    #27609
    nagyon állat. kár hogy nem írják meg ilyen platformra újra az usagi jojimbo-t. vagy a times of lore-t nwn2-es motorral
  • el Boogie
    #27608
    Robiii, de mééé' ???
  • koschwarz
    #27607
    ez kis hiánypótló

    munkaidőben egy kis kaszabolás
  • koschwarz
    #27606


    ez eddig a legkorrektebb fórumos segítségnyújtás, amit valah olvastam
  • X Revenge
    #27605
  • CS@
    #27604
    Igen.
  • Robiii
    #27603
    Elakadtam az Oblivionban a magusos feladatoknál Brumaban?
  • zsilike
    #27602
    ja és regeltem,igy rendben.Vannak modok amik ütik egymast?vagy mire figyeljek?
  • zsilike
    #27601
    köszi,megvan,bemásolgatom,remelem nem lesz fennakadás
  • CS@
    #27600
    Ha semmiképp nem akarsz reggelni egyik nagyobb oldalra sem, akkor próbáld meg EZT.
    Ha nem megy , akkor IDE és innen lépegess a filefrontra:
    1. Click here to Download this File
    2. Download Now!
    3. click this link

    De a legjobban akkor jársz, ha szépen beregisztrálsz a TES Source –re, mivel ingyenes és sok hasznos dolog van ezen kívül is.
  • zsilike
    #27599
    hol találom meg:M?help
  • zsilike
    #27598
    segitenél?honnan vadásszam?belinkelnéd ha kérlek.
  • CS@
    #27597
    Grafikát fullozó mod FX5900 –ra? Hááát én egyiket sem javasolnám.
    Nagy jóindulattal esetleg a NaturalEnvironments –et, mert ennél tényleg nem veszek észre lassulást.
  • zsilike
    #27596
    sziasztok'tudnátok segiteni,olyan mod kéne ami a grafikát fullozza Help ,mi a neve annak a modnak?a tajat kéne fx5900 am van
  • Nuxa
    #27595
    Nagyon szívesen :D