41716
  • koschwarz
    #27714
    hát ha ezt valaki megmondja, leborulok előtte
  • Dave00
    #27713
    azt szeretném kérdezni h 1 hibás mentést hogyan lehet megjavítani h működjön?
  • WNW
    #27712
    Ja, ulni fog pl. egy kocsmaban, es hulyere issza magat, mig nem teszel meg valamit, hogy beszelni merjen veled..
  • koschwarz
    #27711


    baurus a blades "frakciónak" a tagja. a blade-ek tulajdonképpen az uralkodó személyes testőrsége, félig-meddig titkos szervezet. ő az az arc, aki a börtönből való menekülés során rajtad kívül életben maradt, miután az orgyilkosok megölik az uralkodót, tiber septimet, és ő az akinél a karakteredet is "generáltad".

    később is lesz szerepe, de én még nem jutottam el odáig.
  • qwertrt
    #27710
    No de én nem is mondtam, hogy vágom a történetet, nem is ez volt a lényeg. Számomra ismeretlen volt Baurus neve, de ezt csak példaként említettem, a lényeg ebben a lehetetlen kérdésfeltételben van. De ha már annyit beszélünk erről: ki volt Baurus?
  • koschwarz
    #27709
    igaz, így nem lehet kérdést feltenni.

    a másik dolog viszont az, hogy mennyit vágsz a játék történetéből, ha nem emléxel arra, ki baurus....
  • qwertrt
    #27708
    Hát, én 3x kezdtem el, de nem emlékszem rá. De ez részletkérdés, a lényeg az volt, hogy így nem lehet kérdést felteni...
  • koschwarz
    #27707
    pont baurus az, akire szerintem mindenki emlékszik, aki elkezdte a gammát...nála jobban talán csak tiber septim nevét lehet jobban megjegyezni.
  • qwertrt
    #27706
    Na, a lényeg csak az maradt, hogy értelmesen kéne kérdezni...
  • CS@
    #27705
    A zsákmány eladása és az alkímia a legjobb bevételi forrás.
  • Bagoly81
    #27704
    pénzt hogyan lehet szerezni? állado pénzhiányom van
  • PiszkosFred
    #27703
    Márpedig aki csak egyszer is játszott a játékkal, az tudja, ki ő. Erről ennyit.

    A kérdés feltevésével a gond nem a személyt illetően van, hanem a szituáció megjelölésével. Hol, milyen ajtón, melyik küldetés? Ezt kellene részletesebben picit.
  • qwertrt
    #27702
    Micsoda kérdés, elég nyugodt természet, de az ilyen kajakra idegesít. Ki a fenéről beszélsz? A fórumozók nem töltik idejük 99%-át Oblivionban, és álmukban sem arra gondolnak, honnan veszed, hogy mondasz egy nevet, és mindenki tudja, mire gondolsz? Ne úgy tedd fel a kérdést, hogy te értsd (hisz te tudod a végét), hanem gondolkozz egy másik személy fejével.
  • Dave00
    #27701
    meg azt szeretném még kérdezni h mit tudok csinálni ha hibás 1 mentés?még meg lehet menteni?
  • Dave00
    #27700
    sziasztok én is szeretnék kérdezni vmit h baurus miért nem mozdul meg?kimegy az ajtón és megáll 1helyben!plz help
  • Nuxa
    #27699
    Na még küldis kérdés: Mikor a tolvajcéh előléptet Cat Burglar-nak, egyből jön egy olyan quest S'Skrivva-tól, hogy egy könyvet kéne megszerezni, vmilyen 'Lost Histories of Tamriel', addig eljutottam, hogy kinyitottam a csávesz celláját (háromtagú neve van), a leírás azt mondja, ha jól fordítottam, hogy ugyanabban a cellában lennie kéne egy argóniainak, de nincs. Mitévő legyek :D
  • SaGa Jr
    #27698
    Pedig ez a második feladat a küldetések között és nem lehet kihagyni, mert szépen sorba kell menni. Az első ugye a hajóskapitány kinyírása (már a testvériség teljesjogú tagjaként persze). Aztán jön sorban a többi feladat. Ezt fenn Brumában kellett teljesíteni. Ja és mindegyik küldetésnek van bonusza, ami valami hasznos különlegesség. Érdemes ezekre rágyúrni és nem feleslegesen öldökölni, hanem odafigyelni mit mond a feladatról a főnök. Ja és tessék megkérdezni az összes többi gyilkost is, mert nagyon jó ötleteik vannak. Plusz egyszer majd a gyík srác is ad egy küldetést, amit nem a Brotherhood ad, hanem személyesen a gyíkpofa.

    De el is lehet menni az OblivionHQ oldalára és elolvasni ott a feladatokat. :)
  • Nuxa
    #27697
    Nekem nem volt ilyen küldi :( pedig már Listener vagyok.
  • qwertrt
    #27696
    Vááá, akkor vissza az egész :-)
  • Kly9
    #27695
    Az nem bérgyilkos volt, hanem a személyi testőre, akit nem szabadott volna kinyírni. Így akkor elúszott a jutalmad, ami asszem egy megbűvölt elven tőr lett volna...
  • qwertrt
    #27694
    Kösz a tippet, vettem nála. Tök poán Dark Brotherhhod küldi volt. Egy fickót úgy kellett megölni, hogy balesetnek tűnjön. A kulcs azért kellett, mert zárva volt az ajtó (golóndolom érezte a halálát). Ül az előszobában a krapek, felette a falon egy bölény trófea. Felmentem az emeletre a szobába, kimentem a tetőtéri padlásra, és eloldoztam a bölénytrófea felfogatását. Az meg agyonütötte a szerencsétlent :-). Aztán egy másik bérgyilkost (egy riválist) elimináltam, és kész.
  • qwertrt
    #27693
    A francba, 4-es vagyok... Kösz a tippeket
  • Hoz_Hun
    #27692
    Az egyik szentélyes küldinek a rewardja egy eltörhetetlen lockpick. Ráadásul valami őrültsokat ad a zárnyitásodra. Valami +40 vagy ilyesmi. Ha az megvan az összes egyébb lockpicket eladhatod, mert ez nem törik el.
  • koschwarz
    #27691
    nekem annyi lockpickem van, hogy a felét már eleve eltettem egy biztonságos ládába. bármelyik goblinos barlangba lemész, se perc alatt gyűjtesz legalább 10-et.
  • CS@
    #27690
    Ja az mégjobb, amit Nuxa írt, viszont, ha még nem vagy LVL10, akkor nem tudod megcsinálni.
  • Nuxa
    #27689
    A legjobb az lenne, ha elmennél Nocturnal Shrine-hoz, megycsinálnád a felatatot, amít az úrnő ajánl (egy kis troll mészárlás meg barlangolás :D), kapnál egy olyan spéci lockpicket, amely ha rontasz a zárnyitásnál, nem törik el.
  • CS@
    #27688
    Kimész IC-ből az istálló felöli kijáraton és elindulsz közvetlen a fal mellett az istálló felé.
    KB a 8.-ik beugróban áll egy csuklyás alak, próbálkozz nála.
  • qwertrt
    #27687
    tudtok lockpick szerző helyeket? Vagy venni merre lehet? Egy küldihez mindenféleképp kéne (Dark Brotherhood, zárt ajtók mögött a leendő áldozat) és most nincs kedvem napokig dungeonokat fürkészni, hogy találjak esetleg 2-3-at.
  • CS@
    #27686
    Ahogy azt a tutorial elmondta, ha netán nem olvastad el akkor pótolhatod ezt a banner alatti „Mielőtt kérdeznél kattints ide!” felirattal.
  • Bagoly81
    #27685
    tárgyakat hogyan lehet eldobni?
  • watto
    #27684
    nah megin elkezdtem játszani vele!:)
  • wesker24
    #27683
    Na szóval jelenleg én is ennél a küldetésnél tartok ennél a küldetésnél azt kell csinálni hogy akivel beszéltél attól venni kell egy Frost Refined Saltot miután megvetted tőle a térkép pontosan kifogja irni hogy hol található ez a helyiség (Frostfire Glade). Odamész vagy teleportálsz bemész a barlangba legyilkolod a szörnyeket aztán mikor eljutsz egy fagyos ajtóhoz ott bemenni aztán látsz egy olyan helyet ami minden csupa fagy de ott van egy Frost Atronach is ! De mileött bemennél a fagyos helyiségbe nem árt ha van nálad olyan potion vagy varázslat ami véd a fagy ellen mert ha belemész akkor fagy sebzész szenvedsz és eléggé viszi le az életedet. De lehet szerezni fagy elleni potiont Leyawin-ban a mágusok céhénél pont annál aki adta a küldetést.

    Na szóval ez nálam mind megvan de eddig nem sikerült megtalálnom az összes tört egyet már találtam de a másik részét még nem sikerült megtalálnom.
  • Joe1987
    #27682
    A Tears of Savior küldetésnél megvan a könyv, vaissza mentem az egyetemre. Ott is van a zöld nyíl beszélek a csajjal de valami olyasmit mond, hogy a kollégáival kell dumálni. Azokkal már beszéltem semelyik nem tud semmit.
    Valaki segítsen!!!
  • X Revenge
    #27681
    Akkor ne ird felül az előzőt, hanem egy új helyre ments vagy pedig használj quicksave-t <F5> és ennek a párja a quickload <F9>.
  • Bagoly81
    #27680
    problémám van a játékkal
    nemakar menteni.
    vagy ha ament is akkor nem irja felül az elözöt. autosave sem müködik. help.
  • ZÓÓÓcsi
    #27679
    Szevasztok! A napokban tettem föl a KoTN-t. A dec.4 előtti változat van meg és tökéletesen működik: nem kellett semmi mod manager-t használnom (ezt azért írtam mert egy pár embernek nem ment). Ja és nincs fönt az ooo1.3, de az összes hivatalos plug-in,valamint francesco modjai fönt vannak!

    Egy kérdés: milyen hosszú a kieg?
    Most kezdtem el nyomni és KIRÁLY!
  • koschwarz
    #27678
    vagy pénzért tölteted fel a máguscéhnél, vagy szerzel soulgemeket, és egy soultrap varázslatot, és az elleneket, akiket legyilkosz, megvarázsolod haláluk előtt. az így feltöltött soulgemmel fel tudod tölteni a kardodat. a javítással meg csak a fizikai állapotán lehet javítani, ha armorerből journeyman szinten vagy. illetve a legtöbb kovács megjavítja neked pénzért.
  • WNW
    #27677
    Vagy feltolteted egy varazsloval a varazslocehben aranyert.. Minden varosban van legalabb egy-egy ilyen mukso..
  • Nuxa
    #27676
    Ne halgass rá! :D
    Legegyszerűbb ha egy boltban veszel egy töltött lélekkövet.Ahq-ban benne van részletesebben is.
  • Dave00
    #27675
    javító kalapáccsal javítsd meg