41716
  • Hoz_Hun
    #27754
    Lopsz a havertól? Ha az én fenhatóságom alatt tetted volna a DB-ben, már kinn lógnál egy fán... jobb esetben.
  • steweee
    #27753
    olyan mod nincs amiben bizonyos acrobatic skill felett beletesz az ugrásba egy szaltót mint mondjuk az ut-ban? elég jó lenne. nem jutott még senkinek az eszébe?
  • BBalee
    #27752
    Ez nem bug, mert így van szándékosan megírva a program. :)
    Ugyanis az NPC-k élik az életüket. Munkaidejük van, esznek és alszanak.

    A bejáratnál van egy fickó, vele kell beszéli. De ne éjszaka, mert akkor alszik és ne délbe, mert akkor eszik. Szóval várj pár órát és megjelenik.
  • Bagoly81
    #27751
    mágusoknál ha megvan a 7 ajánlólevél utána mi a teendő? mert a főváosba nemakarják kinyitni a kapukat :( egy csaj van csak aki egy küldetést ad egy könyvet kell megvenni meg elolvasni , de ott szintén elakadtam, segitsen avalaki ismét, mert nemtudom énvagyok a béna, vagy megint bug van a játékba.
  • Bagoly81
    #27750
    sikerült mind2 küldetés, ténleg bug volt. remélem több ilyen nemlesz, ezekszerint, semitnemszabad kihagyni
  • Bagoly81
    #27749
    az biztos. hogy bug egy másik emberremmel meg a kutas küldetésnél a kulcsot nemadák oda. ott is megakadtam az emberemmel, fenébemár.
  • qwertrt
    #27748
    Elég nagy gázban vagyok, botor módon meglestem, mit hord a zsebeiben egy Bark Brotherhod tag, és nem volt mentésem előtte. Ezért most a feloldozó küldetést csinálom, el is jutottam a taghoz, aki anno beszervezett, de nem tudom, hogyan tovább. Járt valaki hasonló cipőben.
  • Nuxa
    #27747
    Tölts be egy korábbi elmentést! Valami bugféleség lehet.
  • Bagoly81
    #27746
    valaki segithetene. help
  • Bagoly81
    #27745
    indito inkonban átálitottad a magyarositást? szerintem nem.


    a mágusok céhe bruma küldetést nemértem.
    elloptam akönyvet a vezetötöl, de valaro nemakarja átvenni.... igy megakadtam , este 10 kor sem.
  • zolokaa
    #27744
    na de a lényeg az hogy legalább már csinálják!!!!
  • zolokaa
    #27743
    ezek szerint csak az....
  • CS@
    #27742
    Azok amiket az oldalon leírtak:
    - Fömenü 98%
    - Karakter Generáló 95%
    - Inventory (felszerelések nélkül) 99%
    - Karakterlap 100%
    - Felugró üzenetek 50%
    - Javítás,Tanulás,Vásárlás...stb. 95%
  • Hoz_Hun
    #27741
    Akkor mi magyar benne? Ha sem a párbeszédek sem a leírások, akkor mi? Az hogy "betölt", meg "elment"?
  • CS@
    #27740
    Ha nem csak letöltötted volna, hanem el is olvastad volna, amit odaírtak mellé, akkor magadtól is tudnád, hogy igen ez normális.
  • zolokaa
    #27739
    Sziasztok! Én innen letöltöttem a maygarosítást :http://oblivion.gumininjahq.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=257
    és arra lennék kiváncsi hogy az normális hogya párbeszédek angolul vannak és a tárgyak leírása is. pl: az italok leírása. köszi előre is.
  • Nuxa
    #27738
    Tenksz, majd utánajárok!
  • Bagoly81
    #27737
    hy melyik a villám alapu varázslat? mágusok céhét akarom megcsinálni, de nemtudom már a legelsőt :D, egy oszlopot kéne megvarázsolni, de nemtuom mivel. és valamilyen kő is kell , és azt sem találom. segitsetek pliz.
  • Ron Ragm
    #27736
    Frappánsan a neve Inebriation.
  • Nuxa
    #27735
    Melyik modban van benne az a dolog, hogy ha megiszol pl. egy Cheap Wine-t, akkor egy 'Inebriation' nevű hatás lesz urrá rajtad? És ha jól emléxem még egy olyan dolgot is tartalmaz, hogy ha elakarsz venni egy borfélét, akkor rákérdez a játék, hogy meg akarod-e inni, vagy csak egyszerűen zsebreteszed. Hmm?
  • WNW
    #27734
    Nem, mert arra megvannak a modszerek...
  • Ron Ragm
    #27733
    De ha levágják a kezét akkor nem vérzik el?
  • qwertrt
    #27732
    Végre leesett: megölték, pedig elég lett volna, ha az egyik kezét levágják! A marhák! :-D
  • LegionarR
    #27731
    Nekem már az vicces volt, ahogy rohangászott szerencsétlen ide-oda :D
  • csgj
    #27730
    az benne a pláne, hogy az argonian kenyeret lopott vkitől, és egész éjszaka kergették az őrök, egészen a házáig, ahol kinyírták. Egy kenyérért...kinyírták.. érted már? Lehet, hogy nem olyan poénos, mint a mai piszkos viccek (csak ilyeneket hallok minden nap...kezdem már unni őket), amiken mindenki röhög....de sztem jópofa
  • grebber
    #27729
    Hát én valami elcsökevényesedett hülye lehetek de nem értem mi benne a pláne :(
  • csgj
    #27728
    Láttátok már ezt a videót? Nagyon kész...
  • Nuxa
    #27727
    Én is már!
  • Hoz_Hun
    #27726
    Isten éltessen...[még két napig vizen és kenyéren...hahaha]
  • haxoror
    #27725
    HBD!
  • PiszkosFred
    #27724
    Köszönöm ;]
  • CS@
    #27723
    Boldog szülinapot Fred!
  • tobias88
    #27722
    Hell, multkor kérdeztem hogy X550en hogy fut, most kipróbáltam: 800*600 Mediumon megy!
  • koschwarz
    #27721
  • Nuxa
    #27720
    kössz, megnézem, tehát valami kulcsféleségnek kéne valahol lennie.
  • koschwarz
    #27719
    az nem azt jelenti, hanem azt, hogy egy vámpír elvitte a rab argóniai cellatársát, étkezési célokból :)))



    SPOILER ON


    keress itt valamit ami nyit valamit



    SPOILER OFF
  • Nuxa
    #27718
    Erre valaki?
  • Nuxa
    #27717
    Ha már elromlott, sehogy. Tegnap én is jártam így: bementem egy barlangba, vagy 30 goblin skirmishert kinyírtam, folyamatosan ment a quicksave, erre mikor már jönnék ki a szabadba, az ajtó előtt pár méterre kiléppet a játékból, pont akkor mentettem. Cumi :D
  • CS@
    #27716
    Azt már sehogy.
    Ha az adott mentés quick vagy autosave volt, akkor arra van esélyed, hogy egy korábbi mentést elővarázsolj.
    A mentések a My Games/Dokumentumok/Oblivion/Saves –ben találhatóak.
    A quicksave -ből és az autosave –ből találsz itt egy egy „bak” kiterjesztésű fájlt, ezek rendszerint az általad készített aktuális quick és autosave egyel korábbi verziója, a teendőd a „bak” kiterjesztést átírni „ess” –re.
    Természetesen mindenről készíts biztonsági mentést!
  • CS@
    #27715
    Azt már sehogy.
    Ha az adott mentés quick vagy autosave volt, akkor arra van esélyed, hogy egy korábbi mentést elővarázsolj.
    A mentések a My Games/Dokumentumok/Oblivion/Saves –ben találhatóak.
    A quicksave -ből és az autosave –ből találsz itt egy egy „bak” kiterjesztésű fájlt, ezek rendszerint az általad készített aktuális quick és autosave egyel korábbi verziója, a teendőd a „bak” kiterjesztést átírni „ess” –re.
    Természetesen mindenről készíts biztonsági mentést!