41716
  • haxoror
    #27914
    Én tudom.
  • suffer
    #27913
    hali nem tudja valaki hol lehet csatlakozni a tolvajkok céhéz es hogy ennek vannak-e kikötései?
  • X Revenge
    #27912
    Rá tudsz kattintani (és van-e) a zsákra (kereskedelmi ikon)? Ha nem, akkor az a gond h rossz helyen vagy, az az npc csak privát szférába akar üzletelni, nem mondjuk az utcán, hanem inkább a lakásán. Ha van ikonjel és rákattintasz és mégse tudsz bízniszelni, akkor valszeg kirúgtak a guildből (vagy nem tom mer velem még sose volt ilyen :D)
  • HentmaN
    #27911
    :D Az orgazdakkal kapcsolatban még volna egy oplyan gondom hogy odamegyek hozzá es feltornázom a bizalmát 93-95 re és ha kereskedni akrok vele akkor ekuld a fenebe kb...
  • X Revenge
    #27910
    Nem hiszem, mindenkinek egyszer lehet elhasználni a jóhiszeműségét, hülye lenne visszarakni a cuccokat :).
  • HentmaN
    #27909
    még egy olyan kérdésem lenne hogy kiraboltam ic-ben egy potion kereskedőt, és vmelyik nap visszamentem hozza és lattam hogy ujra vanna italja de az egész hazban sehol semmi, később se fgoja őket lepakolni??,...
  • HentmaN
    #27908
    oké thx én is erre gondoltam....köszi a helpet...
  • X Revenge
    #27907
    1. A lopott cuccokról a piros kéz jelet legegyszerűbben úgy lehet eltűntetni, h keresel egy thieves guildes kereskedőt (pl. Ongar) akinek eladod a cuccod, majd visszavásárolod. Igaz vesztesz rajta néhány aranyat, de sztem megéri.

    2.Vannak mérgek, meg potion-ök, A mérgek CSAK NEGATÍV hatással bíró lötyik amiket a fegyveredre tudsz kenni és némi extra sebzés vagy különleges átkot tudsz az ellenfeleidre rakni.
    A potion-ök bírhatnak negatív és pozitív tulajdonságokkal egyaránt, de ezek mind csak rádhatnak.
    A restore, helyreállítást jelent (pl. a restore fatigue akkor jó, amikor sokat csapkodtál aminek következtében kifáradtál és gyorsan szeretnéd vissza állítani az energiád. A restore luck, pedig akkor jó hogyha vki megmérgezett, ennek következtében lement a luck-od az alapértékről, akkor visszatudod rakni a normálra.
  • X Revenge
    #27906
    Végig toltam má azt a questet, de fogalmam nincs h ki aza a fószer és h mit kell csinálni :), bocs. A lényeg hogy mindig olvasd el mit ír a quest az angyon sokat segít.
  • HentmaN
    #27905
    Nemt tudja valaki hogy el lehet e tuntretni a lopott targyat jelzo piros kis kezet valahogy mert kiraboltam IC osszes kereskedojet es van par jjo cucc amit akarnek hasznalni....

    És még egy olyan kérdésem lenne ami leheet elég lami de nekem megse teljesen vilagos sok sok noveny ad olyat hogy pls "restore luck", "restore fatique" stb.. szval ezek tulkeppen mit allitanak vissza mert tudtummal a szerencse meg ilyenek nem nagyon csökkkenek vagy ez meregre van?....
  • RMarvin
    #27904
    Kösz szépen!

    Újabb kérdés: Elszegődtem egy vámpírgyilkos csapatba, és az első megbízatásom megölni egy bizonyos Roland Jenseric-et. Betörtem a házába, hogy keressek valami bűnjelet vele kapcsolatban, de semmi kompromitálót nem találtam. Pincétől a padlásig mindenhol jártam, minden ládát feltörtem...stb. Van esetleg valami titkos hely?
  • Paranoia
    #27903
    kircsi,mostmár olvastam
  • BBalee
    #27902
    FAQ-t olvastad?
  • Paranoia
    #27901
    öö,h tudom eldobni a cuccokat amik nem kellenek?probáltam,h kihúzgálom őket az ablakbol,de nem/diabló ártalom:D/
    sorry a láma kérdésért
  • PiszkosFred
    #27900
    Tedd el a naplot, ha ugyanarra gondolunk. Nem eleg csak elolvasni (es persze megtalalni a szekreny mogott), hanem tedd is zsebre, es majd add oda neki.
  • overtkill
    #27899
    Sziasztok, egy kérdés: A Brumai vámpírvadász küldetésnél Carius Runellius valami bizonyítékot kér, és nem küld vissza a fogadóba, hogy egy óra múlva találkozzunk. Mit és hol rontottam el?
  • Code92
    #27898
    mér mit vársz egy ilyentől csoda h. bekapcsolja a gépet és már tapsolni kell bazze azt várja h. másodpercenként fejlődjön türelem kell hozzá ember ez egy rpg nem fps amiben bemész a szobába leszedsz 3 embert kapsz pontot shotgun skill +++ és mész a következő szobába ember ez nem ilyen ez RPG.....
  • haxoror
    #27897
    Letöltesz egy modot ami gyorsítja, bár amiket eddig írtál sztem inkább ne próbáld ezt mert valszeg egy format c: lesz a vége...
  • Code92
    #27896
    jav:magamtól
  • Code92
    #27895
    nah én meg közbe rájöttem magamtúl h. hogy kell továbbjutni.
  • X Revenge
    #27894
    Attól fejlődsz h nőnek a major skilljeid és minnél magasabbak azok a skillek annál lassabban fejlődnek.
  • X Revenge
    #27893
    Áhhh ! Nah a fegyvered vagy attól sebez többet h nőtt a strenght-ed vagy attól h a blade-ed nőtt.
  • Darth Vader123
    #27892
    figy nálatok is lassú a szintlépés?Mer nálam q**vára...:S Hol lehet beállítani h. gyorsabb legyen?
  • CS@
    #27891
    Ha ehhez a játékhoz játszás céljából más mentésére van szükséged, akkor inkább hagyd a francba az egészet.
  • koschwarz
    #27890
    megint szintet léptem és a sima katanám sebzése megint nőtt egyet. ez most OOO-s fícsör vagy mi? ha 40-es szintű leszek akkor 45-öt fog sebezni a kard?
  • Code92
    #27889
    a knights of the nine fő küldijében mikor a 9 lovag istenét kell megidézni ott tartok h. az egyik felvitt az égbe lement ott egy dumarész utána egy vízalatrti barlangban megtaláltam a lovagok pajzsát a sisakját meg még néhány cuccot és most ot tartok h. fel kerestem a világvégén a lovagnak a házát és valamit kéne ott csináljak de nem jelöli semmilyen nyíl hogy hol és mit a quest leírást meg nem nagyon értem ennél a feladatnál, ha tudtok plz segítsetek
  • BBalee
    #27888
    Hányas szinten vagy?
    Mi a cucc neve amit viszel?
  • Darth Vader123
    #27887
    olyanra ami az azurás küldi után van.1x már kipörgettem de az is nehezen ment azurásnál mer vinném oda neki a cuccot áldozni reggel 6 körül és nem engedi :/ Először engette nagynehezen de most nem :/
  • X Revenge
    #27886
    Milyen mentésre gondolsz?
  • X Revenge
    #27885
    Az alapján amiket leírtál sztem jó vagy angolból :). Nos, nem bug.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A trófeát úgy tudod leejteni hogy eloldozod a hátulján lévő kötelet. Ehhez föl kell menni az emeletre, elfordulni jobbra egy szobába, ott lesz egy titkos ajtó, bemész eloldozod a kötelet és kisunnyogsz úgy, hogy ne vegyen észre a célpont testőre, mert különben neked támad és ha kinyírod akkor oda a jutalom, ha pedig kirohansz, akkor az örök ölik meg és akkor is bukás
  • Darth Vader123
    #27884
    valaki nemtud adni mentést?
  • RMarvin
    #27883
    Kérdés: Elszegődtem egy bérgyilkos csapathoz, és megbíztak egy melóval: Bizonyos Baenlin- kell kiiktatnom, lehetőleg balesetként álcázva a halálát. A helyzet adott: éppen pihenget a székében, és a feje fölött lévő trófeának kellene a fejére esnie.
    A gond csak az, hogy nem tudom, milyen módon kell a rögzítését feloldanom. Már belelőttem vagy 20 nyilat a rögzítésbe, de semmi. Már odab...tam a baltával is, de még mindig semmi. A célkereszt is átváltozik, amikor a tröfea közelébe érek, de semmi reakció. Remélem nem "bug"
  • haxoror
    #27882
  • X Revenge
    #27881
    thx, a játékot egyébként várom mint atom :)
  • AotS
    #27880
    Shivering Isles újságcikk
    szken#1
    szken#2
  • ashead
    #27879
    Az argóniai csempészeket még nem láttam de rabszolga kereskedők a Panther River környéki táborokban vannak, a pontos nevekre nem emlékszem. Nem ellenségesek de nem is túl barátságosak, igaz az egyik tábort lemészároltam és elengedtem a rabszolgákat, a többi táborban nem láttam rabszolgákat. Egyébként tényleg sokkal jobb az o3 mint a sima obli, szerintem hangulatosabb, meg érdekesebb is.
  • koschwarz
    #27878
    keress vissza ebben a fórumban az OOO-ra vagy a teljes névre, egy csomó infót találsz.
  • X Revenge
    #27877
    Nem annyira új, mer a nyár óta má megvan és nem egy szimpla mód, hanem módcsomag (500 MB), most így fejből nem tom megmondani h honnan szedtem le, használd a keresőt.
  • Pleomax365
    #27876
    Ha szabad meglérdeznem akkor ez most valami új mód vagy kiegészítő az oblivionhoz, ha kiegészítő avgy mód akkor honnan lehet beszerezni??
  • Darth Razor
    #27875
    Oscuro's Oblivion Overhaul