41716
  • SaGa Jr
    #27954
    Ez csak akkor igaz, ha már neked adta a gazdája. Alapból nem viheted el, csak ha a szerzetes, aki eddig birtokolta odaadja neked mikor kéred tőle.
  • SaGa Jr
    #27953
    Akkor talán olvasd el még egyszer. Ugyanis mindjárt a 2. kérdés a Hibák, technikai dolgok között ezzel foglalkozik. Tessék tehát elolvasni a FAQ-ot, ne csak nézni.

    Emellett senki nem írta, hogy a játék mappáján belül keressed azt a bizonyos file-t...

    Ha az oldbliviont kell használnod, akkor eleve marha gyenge a kártyád. Ha meg normális kártyád van, amit támogat a játék, akkor ne használd az oldbliviont. Az oldblivion meg nem leegyszerüsít, hanem egyszerűen a régebbi típusú pixelek shadert hasznája a program során az újak helyett, amiket a mostani átlag kártyák használnak. Ezáltal lesz gyorsabb a játék futása, de drasztikusan gyengébb a megjelenítés minősége.

    Emellett a patcheléshez bőven kell legyen helyed, mert igényli mint látható. Ha jól látom olyan laza 1.2 Gb hely kéne éppen szabadon legyen. Akkor majd menni fog a patch felrakása.
  • skatebab
    #27952
    Nem fagyot be a patch meg semmi!
    El se kezdi mer kiirja hogy kevés a hely vagy vmi iesmit!:S
    vagyis ezt:
  • skatebab
    #27951
    Bocs de én ott nem találtam iesmiröl leirást!!!
    1. olyan nevű fájl nincs a játék mappáján belül! "mpeg2dmx.ax"
    2.nyomtatóm nincs és nem is fut olyan folyamat
    3.fen volt a ffdshow le is szettem aztán már a második gyorsmentést se csinálta meg!!!
    amugy kösz azért!
    ja és azt az izét használom "oldbivion" nevű progit ami leegyszerűsiti a gémet hogy jobban fusson gyengébb gépeken az nem lehet probléma?:S
  • adios
    #27950
    Oké köszi
  • X Revenge
    #27949
    Amikor bementél abba a terembe ahol az oszlob van, a bejárat mellett volt egy láda, amibe van kb 20 tekercs, ezeket mind vedd föl. Menj körbe a jelenken a teremben, és az az ember lefogja neked fordítani neked az összegyűjtött szöveget. A lefordításban szerplő szavak (fire, frost, fortify, damage)ezek a varázslatok amelyeket az oszlopra kell elsütni. Ezek a varázslatok mind megtalálhatóak a tekercsek között.
  • adios
    #27948
    Melyik varázslatokkal csináltátok meg a Vahcateni kutatás nevű pályát?
    Melyeket lövöldöztétek a falra?
    A választ THX!!
  • X Revenge
    #27947
    Minden nagy város főkapujánál van egy istálló, ott tudsz venni lovakat. bekell menni az istálló meletti kis házba, ott a tulajdonossal kell beszélni(mer vannak még pl. trágyázó munkások is:) )De minden városban más tulajdonságú ill. adottságú lovakat lehet beszerezni és ráadásul az árkülönbség is elég nagy (van 500 ér is, meg 5000 ér is). Ha ingyen ingyen kell ló, akkor vagy fogj be egy unikornist (majnem olyan jó mint shadowmare, de nehéz befogni, szal sztem hagyd) vagy menj el Weynon Priory-ba és nézz körül az istállónál. Elvileg lesz 3 ló, olyat keress amire hogyha közelről ránézel barna patkó jele (mount) van és NEM piros, mer a barnát ingyen el lehet hozni (ha jól emléxem az egy chesnut horse)
  • good charlotte
    #27946
    hellosztok most kezdtem el játszani a játékkal és lenne egy kérdésem hol lehet lovat venni?? mert beszélgetek ott egy emberrel de semmi olyat nem ír, és ha felülök akkor meg lecsuknak:S
  • suffer
    #27945
    Az miért van hogy a ha pl egy olyan dolog ID-jét mint a Steel Arrow ami benne van a sima Master.esp-ben elfogadja de ha egy mod ID-jét (ooo 1.3) akarom használni játékon belül hibát jelez?
  • PiszkosFred
    #27944
    Nezd, csinalja ;] En leszek a legelso aki az elso lepesek utan kihirezem a projektet. De inkabb lenne celszeru csatlakozni a csapathoz mint segitseg, mint belevagni onalloan egy olyan munkaba, ami sosem fog elkeszulni.
  • X Revenge
    #27943
    A neve: Construction Set (azért CS)
  • suffer
    #27942
    Valaki mkondja meg pls hogy ez
    melyik progi amivel itt cseszekedik mertt mar eleg idegesito hogy nem tudja normalisan leirni es itt megtudnam nezni a cucc id-jet....
  • X Revenge
    #27941
    Erről beszélek :D
  • Ioles
    #27940
    De legalább megpróbálom!Szerintem sem lesz belőle semmi, de hátha...
  • X Revenge
    #27939
    Ezt én mind elhiszem és nagyon örülök is neki h végre az npc-k ékes anyanyelvünkön neveznek "Kvacs Hősének", de ha van benn egy kis lelkesedés akkor miért ne csinálhatná? mindenki tudja h 10 sort se fog majd megcsinálni, de hadd csinálja. :D
  • PiszkosFred
    #27938
    Fel eve meg harom csapat dolgozott a magyaritason. Belole egy tuti, hogy a mai napig is aktiv, es egesz szepen haladnak. A tobbi kettot nemtudom. De nem egyedul csinaljak, es hogy mikorra lesz kesz, azt se kerdezd meg ;] Iszonyu nagy melo, es nem eleg a forditas, ismerni is kell a vilag tortenelmet, hatteret, es ahhoz kell igazadni egy-egy kenyes szituacioban. De majd csak elkeszul valamikor...
  • suffer
    #27937
    :D:D én is előhuzakodnék egy hülye kérdéssel nem tudja valaki az ooo 1.3 itemjeinek az ID-jeit mert végre ratalálok egy emberre akin rajta van azz a szerencset Worm Dwemer ruci amit keresek a setthez erre kifagy es legkozeleb mar nem o jott velem szembe :S
  • X Revenge
    #27936
    Félig-meddig a témához kapcsolódik, de mivel közülünk senki se bír, túl nagy fordítói rutinnal, kérdezd meg ezt inkább egy fordító topikon vagy tedd fel ezt a kérdést a www.magyaritasok.hu-n.
  • X Revenge
    #27935
    Van benne vmi... de mégis csak azér vunk itt h segítsünk másoknak még hogyha néha elég hülye kérdéseket tesznek fel.
  • PiszkosFred
    #27934
    Sziasztok! Van egy 25 eves Trabantom, es megprobalnek elindulni az idei Forma 1-ben. El tudna nekem valaki mondani, hogy melyik szervezetnel kell jelentkeznem, es hogy milyen matricakat kell raragasztanom a kocsimra, hogy ne legyen kifogasuk? Priviben ha kerhetem. Elore is koszonom!

    (no offense)
  • adios
    #27933
    Hello!
    A mágus akadémián lévő egyik küldetésnél akadtam el.A neve:Vahcateni kutatás.Megvan mit kell csinálni lentt a barlangban az oszloppal, de sajnos az egyik varázslatot nem tudom hogy melyik.A varázslat/varázslattípus pedig a "fortify" névre hallgat.Az melyik spell?
    A választ előre is THX
  • Ioles
    #27932
    Sziasztok!
    Van egy fordítóprogramom és megpróbálnám fordítani a játékot. El tudná nekem valaki mondani hogy melyik fájlban vannak a szövegek és hogy miként kell lektorálni, fordítani stb.? Privibe ha kérhetem! Előre is KÖSZ!
  • MerlinW
    #27931
    kieg: avagy varla stone-okkal:)
  • koschwarz
    #27930
    egy encsentelt fegyverre nem tudsz újra új varázslatot tenni, de ha a lemerült fegyver újratöltésére gondolsz, akkor azt vagy egy máguscéhbeli embernél tudod pénzért újratöltetni

    vagy ha soul gemeket töltögetsz szorgalmasan soultrap varázslattal a megölt ellenfeleid lelkével, akkor az így feltöltött soulgemekkel is újratöltheted a fegyveredet.
  • Nuxa
    #27929
    De az elhanyagolható.
  • X Revenge
    #27928
    Nem lehet sajnos
  • VeilSide
    #27927
    sziasztok. nekem 1 kérdésem lenne: lehet-e újra enchantingolni olyan tárgyakat, amik már kimerültek? pl küldetésekben kapott fegyverek..aki tud, segitsen legyenszives. előre is köszönöm!
  • VeilSide
    #27926
    sziasztok. nekem 1 kérdésem lenne: lehet-e újra enchantingolni olyan tárgyakat, amik már kimerültek? pl küldetésekben kapott fegyverek..aki tud, segitsen legyenszives. előre is köszönöm!
  • LegionarR
    #27925
    Nem 100%, de sztem az OOO 1.3-ban (a fullban, nem a lite-ban) már alapból bele van építve a Living Economy vagy valami hasonló, lehet hogy ez zavar bele...
  • suffer
    #27924
    nem a staffos kuldinal jartam, és már megvan a megoldás hogy egy oblivionbol jott katona beszel Lexxel aztan eltunik es utanna ujra vissza kellet mennem ahhoz akinak a staffot vittem....

    egy olyan kérdésem lenne hogy feltettem a Living Economy v2.2-t de ha eladtam az orgazdanak vmit akkor a tobbi cuccot mar csak 0 goldert vette át....
    Ezek a modok vannak fennt vmelyiket nembírná?
    -Eshme Bodies
    -OOO 1.3
    -Ren Beauty Pack
    -Natural Faces
    -Natural Environments
  • PiszkosFred
    #27923
    Ez azert tulzas. Elotte van egy kis probatetel...
  • X Revenge
    #27922
    Szerintem hogyha már a staff-os küldetésnél jár, akkor ilyenekt nem kell neki magyarázni :)
  • haxoror
    #27921
    BUÉK!
  • Nuxa
    #27920
    A legegyszerűbb módja, ha egyszerűen éjfélkor elmész a waterfront discrict-be, ott van egy nyomornegyed a házak mögött, onnan már meglátod a fáklyás embert, akit Armandnak hívnak, beszélsz vele, megmondod, hogy csatlakozni szeretnél a céhükhöz és már fel is vagy véve.
  • Nuxa
    #27919
    Vissza kell vinni a lakására.
  • csgj
    #27918
    Nemtom, de BUÉÉÉÉÉÉÉÉK!!!!
  • suffer
    #27917
    Nem tudja valaki hogy a tolvaj céhes küldetéseknél miután elloptam az egyetemről egy varázslónak a botját és odaadtam egy tolvajnak utanna mit kellene csinalni?
  • X Revenge
    #27916
    Elöször is ajánlást kell szerezned gray fox-tól, le kell buknod egy lopásnál vagy csöveseket kell faggatnod. Ha ez megvan mindent leír a quest.
  • suffer
    #27915
    Dejó és estelge megosztanád velem is a helyet és aszemélyt ha nem olyan über nagy titok?