41716
  • PTW
    #28034
    megkérdezem habár nem sok reményt fűzok hozzá hoyg bárki tud benne segíteni:

    Tud esetleg valaki modról vagy trükkről aminek segítsségével resetelni lehet a megvásárolt lovakat? Értsd: visszaállítani a megvásárlásuk előtti állapotba, mintha most kezdtem volna új játékot és nem vettem volna még meg egyiket sem.

    Elég bosszantó (meg rosszul tervezett is szerintem), hoyg mindegyik istállóban csak 1 lovat tudsz venni aztán szevasz. 160 játékóra alatt én megvettem az összeset, de 1 kivételével mindet el is vesztettem vagy más mod miatt vagy csak simán azért mert sz**ul lett megírva a lovak MI-ja (is).

    Tudom vannak modok (callsteed, wheresmyhorse stb) amikkel summonolni lehet a lovakat, de nekem konkrétan olyan megoldás kellene amit feljebb leírtam (reset).

    köszi
  • PiszkosFred
    #28033
    saddle bags, es usermade ingyenes mod
  • xmacx
    #28032
    nah az is valami!
    a nevét nem tudod? ja és fizetős?
    köszi
  • sevendoor
    #28031
    Azt nem, de van egy mod ami oldaltáskát tesz a lovadra és azt telepakolhatod.
  • xmacx
    #28030
    lehet hülye kérdés de lehet valahol szekeret szerezni? :)
    köszi
  • PTW
    #28029
    nyíilván nem írtam volta ide ha segített volna...
  • sevendoor
    #28028
    :) nekem segített, probáld ki te is
  • PTW
    #28027
    azt én ajánlottam neked...
  • sevendoor
    #28026
    Szerintem a TweakOblivion nevű progi segít rajtad.
  • sevendoor
    #28025
    Ha van olyan magyar leirásod ami a küldiket tartalmazza, már ami nincs fenn az oblivion HQ-n, megoszthatnád velem is. Párnál elakadtam. pl. egy sárkánykarom sziklához kell kimennem letenni vhová az út mellé a "diari"t, ha jól forditottam. A szikla még megvan................
  • PTW
    #28024
    nem tudja véletlenül valaki hogy az iniben hol található a textúrafelbontásra vonatkozó variable (értsd Medium, Large)

    köszi
  • lámadémon
    #28023
    ehh... ok, én vok a hülye, megoldottam...
  • lámadémon
    #28022
    üdv... tudna vki küldeni egymagyar nyelvű végigjátszás-leírást a [email protected]? hálám üldözne...
  • adios
    #28021
    Köszönöm ezer hála!!!
  • Nuxa
    #28020
    Majd megkeres egy alattvalója, ha jólemléxek egy khajit és elmondja merre találod. Nekem Anvil-ban (ha jól emléxem) a kastélyban jött oda a khajit, éppen mikor Orrin-t kerestem.
  • sevendoor
    #28019
    Én használom a magyarosítást, sajnos pont a lényeg, a küldetések még angol. Egy tapasztalat: ha módosítani akarod az irányítás billentyűket, akkor azt még a magyaritás mód bekapcsolása előtt tedd, mentsd el. Különben nem fogja megjegyezni és minden inditásnál át kell irnod. :)
  • sevendoor
    #28018
    köszönöm
  • koschwarz
    #28017
    az ilyen ládák zárját szét tudod verni, vagy ha elrakod a fegyvered, akkor tudod megpiszkálni, vagy ha a kezedben a fegyver, akkor sneakelni kell és úgy engedi megpöckölni
  • sevendoor
    #28016
    hello, néha egy láda amit ki akarok nyitni, lilás fényben ragyog és nem tudom kinyitni, ez bug, vagy van vmi amivel nyitható. Ja csak amióta az ooo fenn van azóta csinálja.
    kösz
  • WNW
    #28015
    Persze.. Mindegyik cehbe belephetsz, es akkar az osszes fonoke is lehetsz egy idoben...;)
  • xmacx
    #28014
    hali!
    céhet lehet váltani?
    illetve ha már mondjuk a harcosok céhénél vagyok, de át akarok menni a mágusokéba akkor felvesznek?
    köszi
  • haxoror
    #28013
    Oblivion_default.ini

    [Fonts]
    SFontFile_1=Data\Fonts\Kingthings_Regular.fnt
    SFontFile_2=Data\Fonts\Kingthings_Shadowed.fnt
    SFontFile_3=Data\Fonts\Tahoma_Bold_Small.fnt
    SFontFile_4=Data\Fonts\Daedric_Font.fnt
    SFontFile_5=Data\Fonts\Handwritten.fnt


    Mármint ha erre gondoltál.
  • adios
    #28012
    Hello!
    Légysz írkátok már le mi van az Oblivion.ini fájlban lévő Fonts almappában, mert véletlenül megmásítottam és elmentettem, de nem készítettem róla biztonsági másolatot.Mindig szoktam de most valahogy kimaradt(de ezután külön fiyelek rá).Tehát ha megtennétek mondjátok már el mi van benne.Előre is köszi!!!
  • N3gro
    #28011
    Elakadtam a Tolvajok céhében a "Taking Care of Lex" küldetés befejeztével.
    A "munkaadóm" azt mondta, hogy személyesen maga a Gray Fox fog felkeresni, de ő csak nem akar jönni. Már több mint 6000 aranyért adtam el lopott cuccot. Mit hagytam ki, plz segitsetek.
  • Gyocsika
    #28010
    Köszi!
  • Ioles
    #28009
    Innen letöltheted, de ez még nagyon kezdetleges
  • Gyocsika
    #28008
    Császtok!
    Lenne egy kérdésem, van-e esteleg a játéhoz alami kezdeti vagy hasonló magyarítás?
  • X Revenge
    #28007
    Én is hasonló konfiggal nyomom, nekem csak akkor fagy le ha más program is fut a háttérben (pl msn-en zaklatnak ). Ha ilyen jellegű gondod van érdemes elolvasni a faq-ot, mert nagy segítség lehet. Ha visszább veszed a rendelkezésrá álló ideiglenes memóriát, más program is futhat és valszeg megszűnik a kilépegetés. Ha az nem segít, akkor mondjuk patcheld fel a gammát. Ha pedig simán csak szaggat érdemes megpiszkálni a beállítások és visszább venni belőlük (én az árnyékot javaslom).
  • csgj
    #28006
    celeron 2,8 Ghz, 1024 mb RAM, 256mb-os Sapphire radeon 9600 atlantis. De eddig még nem fagyot egyébként, csak akadozott...azt is inkább az erdőkben.
  • adios
    #28005
    Szerintem oldblivionnal simán futna neki.Barátomnak még ennél is rosszabb gépe volt minden tekintetben.A ram volt ugyanennyi mint a tiéd, de a többi rosszabb.De én is azt mondom hogy +512 mb ram, és egy jobb videókártya azért elférne.
  • SaGa Jr
    #28004
    Pontosítok:
    Csak ippeghogy futna. Sem nem szépen, sem nem gyorsan. Még Oldblivion esetén sem. Anélkül meg abszolúte nem.
  • SaGa Jr
    #28003
    Oldblivionnal igen.
    De még annál is kevés lesz nagyon a ram. Minimum duplázd meg , de jobb lenne 2 Gb a ramból. A kártya is cserére szorulna.
    A többivel gond egy szál se.
  • bakna
    #28002
    hi,egy ijen konfigon hogy futna a játék?
    AMD Athlon 64 X2 3800+,Abit KN9 SLI,GeForce FX 5500,512mb ram
  • tobias88
    #28001
    fagyá sztem a nagyobb igénybevétel miatt van, írd le milyen géped van
  • csgj
    #28000
    de nekem nem kilép, hanem fagy...
  • adios
    #27999
    will-o-the-wisp-el legtöbbször a barlangokban találkozhatsz.Egy sárga lebegő "köd"-höz hasonlít.
  • sevendoor
    #27998
    honnan szerezzek will-o-the-wisp-t az Azurás küldihez?
  • tobias88
    #27997
    de írt! nézd meg jobban, ha esetleg van hp nyomtatód vagy az egyik fájlt át kell írni
  • csgj
    #27996
    újonnan elkezdett 2 percenként lefagyni a játék...úgy, hogy csak az újraindítás "segített" rajta... mi lehet a baja?? a FAQ nem ír rá semmit
  • sevendoor
    #27995
    thx. A Welkyndre gondoltam, a másikkal még nem találkoztam.