41716
  • koschwarz
    #28194
    asszem ha valaki 53-as szintű, akkor egy legális módja van hogy még fejlődjön szintet: teljesíteni kell az összes deadra szentály küldetést, akkor kapsz egy könyvet, az "oghma infiniumot", ami 10 ponttal növeli egyes skilljeidet: több is választható, ha olyat választasz, ami a major skilljeid közé tartozik akkor szintet léphetsz.
  • lámadémon
    #28193
    hmm... mégegy probléma...
    fighter guildba valaó benevezés anvilban --> első questet a főnök adja --> a sötét csaj patkányos problémáit kellene megnézni. a probléma ott kezdődik, hogy mikor rátaláltam a csajra, egy padon ül és egyszerűen nem tudom megszólítani. ráviszem a célkeresztet, az korona alakúra vált, mint szokott és egyszerűen nem tudom elkezdeni vele a beszélgetést...
    (lehet probléma, hogy vámpir vok? bár igaz, ittam vért, szal semmi bajom most a napon, nomeg a fighter guild vezetője sem tette szóvá...)
    ötlet?
  • Gelli
    #28192
    Hello nekem is az lenne a problémám mint a #27860 kommentben miszerint kb 10 perc után nem hajlandó elmenteni a játékot, csak újraindítás után. Akkor nem tudtak értelmes választ adni, de remélem most már van valami:)
  • lámadémon
    #28191
    köcce
  • haxoror
    #28190
    Vagyis amit eldobsz az nem tűnik el de kurva nehéz emlékezni rá hogy hol dobtad el szal vegyél házat! :)
  • haxoror
    #28189
    x360-ra nincsenek modok csak a hivatalosak (javítson ki vki ha tévedek).

    Eldobhatod őket bár jobban jársz ha veszel egy házat és annak az egyik szekrényébe(azokban minden megmarad) pakolod azokat amik már nem kellenek, ki tudja, lehet hogy még szükség lesz rájuk és ha csak úgy eldobod őket akkor végleg eltűnnek.
  • lámadémon
    #28188
    ööö... csak pár hete van meg a x360, meg nem is tom, hogy arra hogyan vannak ilyenek...
    esetleg másik válasz?
  • PiszkosFred
    #28187
    Toltsd le a keyring addont, es nem lesz vele tobb gondod.
  • lámadémon
    #28186
    nyugodtan kiröhöghet mindenki, de megkérdezem akkor is...
    a már hazsnált kulcsoknak ugye semmi haszna és el lehet dobni őket?
    (gondolok itt olyanra, amit pl. egy fortban találok asztalon és ugyanott nyit egy vmit)
  • Lewy_
    #28185
    Ha meglenne a dvd nem kérném, de csak kölcsön volt kérve.
  • adios
    #28184
    Hello!
    Elakadtam a játékban, méghozzá ott, amikor már másodszor kéne találkoznom személyesen a Gray Fox-al.Ez a küldetés Chorrolban van,Malirteus Ancrus házában.Amikor belépek a házba nincs ott senki,pedig azt mondja ott lesz.Na akkor most mér nincs ott?
  • zolokaa
    #28183
    Sziasztok!Nekem egy olyan gondom lenne hogy amikor a játékot el akarom indítani akkor megjelenik a fekete képernyő mintha jönne agame aztán egyszer csak kidob az asztalra. Próbáltam már a grafikus drivert és számtalanszor ujratelepítettem a gamet. jah és crackel éa patchel is próbálkoztam. valakinek van ötlete?
  • hmajki
    #28182
    HI ALL! van egy kis problémám... A legutolsó tolvaj küldetésben amikor a legvégén le kell ugrani a kandallóban és kell hozzá az előzőleg lopott vmi Jak csizmája hogy ne halj meg mikor földetérsz... namármost: rajtam van a csizma, földet érek, kiirja h a csizmát elvesztettem és meghalok... próbáltam mindent: lepakolok minden cuccot hátha túl nehéz vagyok, leveszem majd újra feveszem, a levegőben veszem fel... segítsetek PLS!

    (jah és a másik, a gumininja fórumon, ahol van kifejezetten küldetéses topic nem tudok regelni... aki tud segísen!)


    Kösz: Májki
  • SaGa Jr
    #28181
    Miért akarsz tovább fejlődni? Minek? Ha olyan nagyon játszani akarsz, érdemes egy új karaktert indítani.

    Amúgy meg csukassad le magadat jó hosszú időre. Ekkor van esély arra, hogy csökken valamilyen tulajdonságod, képzetséged. Minél nagyobb értékű lopást kövess el, esetleg ölj embert, állj ellen a letartóztatásnak. A lényeg, hogy jó magas legyen a díj amit meg kéne fizetni. Ekkor szépen fogassad el magad és válasszad a leülöd a büntetést opciót. Minél magasabb értékű a bűntett, annál tovább fogsz ülni és annál nagyobb eséllyel fog valamilyen értéke csökkenni a karakterednek.
  • SaGa Jr
    #28180
    A destruction skill akkor fejlődik, ha egy destruction varázslattal megsebzel valakit. Ha csak úgy magában durrogtatod a levegőbe, úgy nem fejlődik. A többi varázslatiskola varázslatait lehet csak úgy a levegőbe eldurrantani (nem kell célpontra hasson), fejlődnek.

    Egy varázslat sebzése nem fog már változni a hozzá tartozó iskola fejlődésétől. Csak olcsóbb lesz létrehozni. A 6-ot sebző tűzlabda 6-ot fog sebezni mindig is. Legfeljebb míg teszemazt 20-as destruction mellett mondjuk 15 pontért jön létre, addig 70-es destruction mellett már csak 5 pontba fog kerülni (ez csak példa, nem tudom fejből a csökkenési arányokat).
    Ha nagyobbat sebző varázslatot akarsz, akkor venned kell boltban vagy ha a varázsló céh tagja vagy/netán megvan a saját torony plugin, akkor kreálhatsz is magadnak a megadott helyen.

    Vannak alapból nagyon nagy pontigényű varázslatok (menj el mondjuk Skingradba, ahol kimondottan a destruction varázslatokra specializálódodtt a céh), amik kezdetben akár 400-as mana költségűek is lehetnek. De master szinten már lazán elsüthetőek, mert mindössze 80-90 pontot emésztenek csak fel. Sebzésük 100 fölötti.


    A játékból való kidobálgatással kapcsolatban meg olvad el mit javasol a FAQ. Frissíts drivert, szerezz be több ram-ot, telepítsd újra a játékot, de egyéb megoldások is lehetnek a problémádra.
  • N3gro
    #28179
    Nálam az a gond hogy 53-as szinten vagyok, de már az összes major skillem 100-ason van. Hogy tudnék tovább fejlődni csalás nélkül? Ha végső esetben mégis ahhoz folyamodnék, lenne vmi hátrányom belőle?
  • Tensord18
    #28178
    Amúgy nem csak az amuletes questnél lép ki a játékból:D
    Van még 2 ilyen város is ahova nem enged be.
    Néha teljesen random szeüen dob ki.Bár a játék nem eredeti:D
  • Tensord18
    #28177
    Mitől erősődik a destruction skill? Pl: tűzlabda 6-ot sebez.Lehet ezt erősíteni?
  • SaGa Jr
    #28176
    Ott van az eredeti file-ok mindegyike a játék DVD-jén. Szedd elő abból. Vagy telepítsd újra a játékot. Elég egyszerű a megoldása a dolognak.
  • haxoror
    #28175
    Ezt mintha már kérdezték volna páran, volt aki várt a válaszra és volt aki inkább a keresőt használta a lap alján hogy ne kelljen várnia.
  • haxoror
    #28174
    aha, persze, kb annyi értelme van mint megnézni egy filmet aminek nem érted a szövegét, végülis végignézted...
  • Tensord18
    #28173
    Ja és van jelentősége annak ha nem birom megcsinálni a amuletes questet?Ahányszor megpróbálom, mindig kilép a programból.
  • Tensord18
    #28172
    Üdv!Hogy kell repairolni a varázstárgyaknál a charget?Elég kezdő vagyok és nem igazán tudom mit kéne tenni?A kardom tűz sebésekifogyott és nem tudom mit tegyek.
  • tobias88
    #28171
    mondjuk anélkül is végig lehet vinni, csak néha börtön a vége, a Morrowindé egy 2 hét és kész
  • adios
    #28170
    Jaja
  • haxoror
    #28169
    Úgy várj a magyarításra hogy még az előző részé sincs kész, a tes játékokban rengeteg szöveg van szal még évekbe is beletelhet mire lemagyarosítják...
  • haxoror
    #28168
    sorry nekem már csak a felpatchelt van meg
  • tobias88
    #28167
    45=4,5 ami 4 és fél
  • tobias88
    #28166
    45 hónapja hozzá se nyúltak, amit belinkeltetek
  • Lewy_
    #28165
    Léci valaki segítsen! Kellene az eredeti oblivion.exe fájl patcheléshez. Már kerestem a gamecopyworldön is de ott sem volt. Végignéztem egy rakás fórumot, de sehol. Ha valaki emilben el tudná küldeni, azt nagyon megköszönném.
  • steweee
    #28164
    de megy a hdr és az aa együtt, csak van vmi trükkje. korábban le volt írva. de lehet rosszul emléxem és csak radeonokon tudta mindkettőt egyszerre
  • lámadémon
    #28163
    ty
  • haxoror
    #28162
    Memorial Cave IC-től dél-keletre a tóparton 100% vámpírtanya
  • lámadémon
    #28161
    üdv...
    tud valaki egy helyet (név szerint), ahol nagyon esélyes egy vámpírharapás?
  • tobias88
    #28160
    értelmes letöltések vannak valahol hozzá? mert a filefronton csak baromságok vannak
  • tobias88
    #28159
    mert igazából nincs is, csak másold oda! a magyarosítás hivatkozik a fonts mappára
  • adios
    #28158
    És ha mégis fölrakod akkor készíts biztonsági másolatot!!!!Ez nagyon fontos!
  • adios
    #28157
    Én se tettem fel a magyarítást nem haladtak vele annyira, hogy érdeme legyen.
  • adios
    #28156
    Én se tettem fel a magyarítást nem haladtak vele annyira, hogy érdeme legyen.
  • Gyocsika
    #28155
    Nem találom a fonts mappát!