41716
  • SaGa Jr
    #28354
    Ezt csak akkor írja a ki a program, ha használni akarod a lélekkövet.

    Mikor Martinnak akarod átadni nem ír ki ilyet. Mikor beszélgetsz Martinnal és szóba kerül a küldetés (daedra Blood vagy valami ilyesmi pontra bökve) a gép kiírja neked milyen daedra cuccokkal rendelkezel és ezek közül választva teljesül a küldetés.
    Nem kell hogy lélek legyen az Azura Star-ban. Csak ajánld fel a beszélgetés során, nem fizikailag kell odaadni neki, majd el fogja venni tőled.
  • SaGa Jr
    #28353
    Mint írtam a központjaiknál lehet kreálni BSG-et (könnyű felismerni, mert egy oltár van a bejárat előtt). Az Arcane University-n nem. Ők üldözik a nekrókat és a BSG-ket.
  • xmacx
    #28352
    http://elderscrolls.filefront.com/
  • Tensord18
    #28351
    Valaki mondana 1-2 oldalt ahonnan modokat tölthetek le?
  • adios
    #28350
    Én megerősítem ezt a véleményedet,HDR-el tényleg feelingesebb.
  • cadet
    #28349
    Aha...én meg azt a kártyát, ami majd csak 2 év múlva jön ki. Azon még a maximális beállításokon is száguldozni fog a TES IV. :) Szóval maradjunk a realitásoknál...meg annál, hogy eddig csak ATI-ban utaztam, és egyelőre nincs kedvem váltani. :)
  • cadet
    #28348
    Ja, annyit még hozzátennék, hogy jelenleg egy Radeon X850XT kártyám van, ami sebességében majdnem ott van, mint az X1950Pro. Viszont nem tud Shader 3.0-t, márpedig sokan mondják, hogy HDR-rel sokkal szebb az Oblivion. Megerősítitek ezt a véleményt?
  • constantin
    #28347
    Én a geeforce8800Gto-t venném meg:)
  • cadet
    #28346
    Sziasztok!

    Két VGA kártya között örlődöm, az áruk nagyjából egy szinten van (50e körül). Szóval mit vegyek inkább az Oblivionhoz (és későbbi játékokhoz is): egy használt Radeon X1800XT-t, vagy egy új X1950Pro-t? Az előbbi kicsit gyorsabb, az utóbbiban tönn a pixel shader egység, és újabb az architektúra is. Nézegettem teszteket a neten, mindkettő elég jó kártyának számít. Az X1950Pro valamivel lemarad a X1900XT mögött, de nem vészesen.
    Szóval, ti melyiket vennétek?

    Köszi!
  • Roy14
    #28345
    még egy kédés hogy tölthetem fel az Azura star-t?
  • X Revenge
    #28344
    Deadra szentély 21 db van. A daedrák istenségeknek felelnek meg, akiknek hogyha megcsinálod a quest-jét, artifactot adnak. Ezek közül bármelyiket odaadhatod a Martinak (de ne feledd mindegyik deadra quest szintfüggő és a legtöbbnél kell áldozati tárgy; részletes leírás: oblivionhq.hu)
  • Roy14
    #28343
    Melyik az a Daedra szentély?
  • adios
    #28342
    Ez azt jelenti, hogy a soul gem üres,felkell tölteni lélekkel.Én annál a küldetésnél nem az Azura Star-t adtam oda,hanem egy másik tárgyat.Nem muszály azt átadni,bármilyen Daedra szentélyből származó tárgy is jó Martinnak.
  • Roy14
    #28341
    This Soul Gem is empty. Youcan only equip a Soul Gem that has a soul in it. Ezt írja ki.
  • adios
    #28340
    Oké,de ha a készítést választom, akkor az Arcane University-ben tudom megcsinálni?
  • SaGa Jr
    #28339
    Készíteni lehet legegyszerűbben, találni szinte a lehetetlennel határos. Előfordul ugyan nagy néha nekromantáknál, de ez elég ritka. Menj olyan helyre, ahol nekrók vannak és talán szerencséd lesz. 5 nagyobb központjuk tuti van, mert ezeken a helyeken lehet kreálni a BSG-et is.

    Ha nagyon nem megy, nézd meg a daedra küldetéseket az OblivionHQ oldalán. Ott az egyik kapcsán le vannak írva a valószínüsíthető lelőhelyek és a nekrók főhadiszállásai is.
  • adios
    #28338
    #28314?
  • koschwarz
    #28337
    nehéz így játszani...
  • X Revenge
    #28336
    mond el h mit ír ki, így majd talán tudok segíteni...
  • Roy14
    #28335
    Elakadt A DAEDRA VÉRE című küldetésnél megkaptam az azura star-t de Martinnak nem tudom oda adni mert azt mondja üres (vagy valami mást de én nem nagyon tudok angolul. Valaki elmondja mit kell csinálni előre is köszi.
  • ntex
    #28334
    Francesco's moddal kapcsolatos probléma:

    Eddig csak 1 helyen volt ilyen : Hrota Cave-s Questnél belépve a Cave-be mentés után rögtön kidob az asztalra. Másnál is volt már ilyen más helyen? (ha leszedem a MOD-ot akkor jó)
    Plusz fent lévő modok :
    - Natural Environments v2.1
    - BetterGold nemtommelyik verzió
    - Jim's HUD mod
    - Potions colored Sorted v0.3.1

    Majd megírom a bug-ot a Francesco topicba a Tessource-on
  • munyez
    #28333
    Köszi a helpet, további jó mászkálást csáá
  • X Revenge
    #28332
    Beléphetsz akármelyik másik guildbe is, amikor csak akarsz. A felötlés módjai: soulgemet (ami fel van töltve lélekkel) használsz, varlastone-t használsz vagy feltölteted egy mages guild taggal, aki külön ezért van, egy-egy céh épületben csak egy van. A feltöltés ikonja pedig egy staff-jel. Ez úton történő feltöltés esetén sokat kell majd fizetned az embernek (a töltés értékét aranyban).
  • munyez
    #28331
    Sziasztok kéne egy kis help, Harcosként kezdtem és nemsokára a mesteri szintet el is érem, ezután más céhbe is beléphetek, vagy már nem??? Lehetek mágus vagy gladiátor is a harcos után? Még egy kérdés, olyan fegyverem van aminek mágikus képességét nem tudom, hogy hol lehetne " feltölteni", mert chargos, ha valaki tud segítsen. Előre is köszi
  • Vinsanity15
    #28330
    oké kösz.
  • adios
    #28329
    Spelleket a Arcane University-ben tudsz csinálni,egy oltárhoz hasonló állványnál.
  • Vinsanity15
    #28328
    Hogy lehet spelleket csinálni?
  • lámadémon
    #28327
    ok, kössz... és akkor melyek is azok, amik mehetnek 100 fölé?
    skillek ugye nem mehetnek?
  • koschwarz
    #28326
    van amit érdemes van amit nem. pl. ha a streght-et növeled 100 fölé, több súlyt tudsz majd cipelni, de a sebzésed pl. nem nő. a speed-et lehet növelni simán. agility-t meg nem.
  • lámadémon
    #28325
    az attribute-ok 100 fölé mehetnek szintlépés által?
  • koschwarz
    #28324
    érdemes csinálni hozzá egy spellt, ami x időre megnöveli a LUCK-ot legalább 50-nel, így nagyobb az esélye hogy egy csapásra megölje az ellenfelet.
  • Vinsanity15
    #28323
    Nah sikerült végre ez a quest.Életem leghosszabb küldije volt az tutihogy.de kárpótolt érte ez a vadállat Razor tőr amit kaptam
  • Vinsanity15
    #28322
    Nah ezt most naon nemértem. MErre isa akkor?elmentem tovább ott volt a forge mines,visszább asszem vmi forge villageha lemegyek az asló szintre akkor meg ott van az ajtó ahova a köveket kell beletenni.
  • X Revenge
    #28321
    Most h így újra elolvasom elég hülyén fogalmaztam, de bocsássátok meg, mert fáradt vok. A lényeg h egy másik termen keresztül vissza kell jutni az eredetinek a lenti szakaszába ami csak így lehet megcsinálni.
  • X Revenge
    #28320
    Gondoltam h erre a küldetésre gondolszés nem a KoTN-ban. A kő egyébként valóban elzárja az utat de nem bug. Egy "légtérbe" van veled a fószer, akit meg kell kereseni, csak alattad. Azt kell csinálni, h megkeresed az ajtót, majd bemész és tovább mész a másik légtéren keresztül, majd visszajössz és akkor lekerülsz oda. Ha jól emléxem egy sátorban lesz.
  • Vinsanity15
    #28319
    A problémám lejjebb található
  • Vinsanity15
    #28318
    A problémám lejjebb található
  • Vinsanity15
    #28317
    Mehrunes Razor - ez az a küldetés
  • tobias88
    #28316
    sztem nem, ezt érdemes! grafika+játékmenet
  • haxoror
    #28315
    Angol nyelvű rpg-t angoltudás nélkül értelmetlen játszani.