41716
  • adios
    #28314
    Black Soul Gem-at hol lehet találni?
  • LegionarR
    #28313
    Nem mindenki tud sajna angolul...
  • Vinsanity15
    #28312
    csak az nincs itt ami nekem kéne!Ilyen bazni nagy bányavársoban vok.Ugy kezdett a küldi hogy be kellett menni egy vízalatti akármibe aztán miko kijöttem a térképen egy nagyon félreeső hely volt bejelőlve a hegyeknél egy Lake közelében.És itt kell megtalálnom 2 követ.Az egyik már megvan a másik meg annál az ürgénél van akit nemtok sehogy se elérni,mert egy bazi nagy kő zárja el az utat
  • SaGa Jr
    #28311
    Kicsit olvass visszább. Ott van egy végigjátszás a KotN-hoz a 28303-as hozzászólásban.
  • Vinsanity15
    #28310
    Szasztok! a knights of temple kieg ben vok .vmi forgeman től kell ellopni egy követ de a bevezető utat elzárja egy nagy kő és nemtom elmozdítni sehogy se. h kell?

  • SaGa Jr
    #28309
    Olvasd el az erről szóló levelet. Aztán megtudod hová kell menned, hogy megleld az épületet. Ott bemész, elolvasod a könyvet és frissül a szöveg. Mehetsz berendezésért a fővárosba.
  • Vinsanity15
    #28308
    jaja már megvan.Csak a wizards towert nem jelezte ki sehova se
  • SaGa Jr
    #28307
    Aktiváltad is a kérdéses kiegészítést a Data részlegben?
    Amúgy meg van egy levél az inventorydban (többek között ezzel kapcsolatban is), amit ha elolvasol megtudod hol és miként juthatsz hozzá a lópáncélhoz. Sőt ha aktiváltad a kiegészítést akkor azonnal meg is jelenik a feladataid között. Akárcsak a többi hivatalos plugin.
  • Vinsanity15
    #28306
    A Knights of Nine Kieg dvd t letöltöttem.van rajta egy csomó mod a gamehet löztük lópáncél is.feltettem meg minden de nem találom sehol se a játékban.merre van?
  • SaGa Jr
    #28305
    Attól hogy belépsz a harcosokhoz nem lesz semmi új fegyvered. Náluk csak vas, acél és nagy ritkán fine steel fegyvereket lehet találni a fegyverállványokon. De ezek sebzése is az erődtől és a fegyverekhez tartozó képzettséged szintjétől fog függeni. Szóval amíg alacsony szinten állnak a képzettségeid gyakorlatilag alig van különbség a jobb minőségű eszközök és a gyengébbek között.

    Kvatch meg semmilyen szinten nem kihívás. Ha alacsony szinten vagy, az alap tűzlasztival végig lehet darálni, egy kis lövöldözés és közelharc kíséretében. Mondjuk kétségtelen, hogy egy villám varázslattal sokkal ahtékonyabban írthatsz, mert arra gyakorlatilag egy kivételével mindegyik oblivionban előforduló dög érzékeny (jobban sebzi őket).
    Magas szinten meg már úgyis találtál jobb fegyvereket, varázslatokat, páncélt, szóval megintcsak nem kihívás.
  • Vinsanity15
    #28304
    Huh hát én még csak most csináltam meg a Az első küldit, a Kvatch ot!most kéne a Cloude Ruler Templeba vinni a csávót asszem.Gondoltam most belépek a fighters guildbe és akko tok szerezni magamnak fegyvereket
  • Mr_no_NaMe
    #28303
    Ha elakadnál
  • Nikeboy
    #28302
    nem tudna adni vki egy király KotN végigjátszást???.....mert csöppet elakadtam....
    thx
  • Tensord18
    #28301
    Ja bocs .... én csak addig néztem,hogy oda adom a kastélyban és kapok egy pöpec kis pajzsot:D Aszt hizzem ennyi:D
    Kösz!
  • Mr_no_NaMe
    #28300
    De adnak...feltéve ha a Blade of Chorrolt (asszem ez a neve) visszaadod a kastélynak. Aztán elmész Waterleahba és megdobnak a testvérek 4 grand soul gemmel.
  • Tensord18
    #28299
    Honnan szerezzek 5 üres grand soulgemet??A Chorroli missziók valójában nem adnak.Pedig kell met nem akarok vámpír maradni!
    Valaki segitsen plz
  • SaGa Jr
    #28298
    Mekkora a karaktered szintje? Ez alapvetően meghatározza milyen felszerelést találhatsz.

    Emellett még a legalapabb iron fegyverek is jók, ha elég magas a szükséges képzettséged.
    Ha meg gyenge a képzettséged, a legjobb páncél és fegyver is marha gyenge lesz a karakterednél.

    Amúgy a fegyverekről megtudhatsz többet is az Oblivion HQ oldalán. Az ott leírt adatok 100-as skillre értendőek.
    Azaz például egy iron war axe 100-as blunt skill megléte esetén 8-at sebez. Ehhez még hozzájön az erőd egy része is.
    A legerősebb meg a daedric war axe, ami 100-as skill mellett 22-t sebez, de ezt 20-as szint alatt nem fogsz találni az alap játékban.

    Lehet persze a főváros boltjaiban venni relatíve jó fegyvereket, de marha drágák. A játék elején elég használhatóak például a Blade szervezet eszközei (vért és fegyverek). Ezeket meg úgyis ingyen megkapod amint leszállítottad Martint.
  • SaGa Jr
    #28297
    Azt lefelejtettem, hogy a shield működik mágikus fegyverek ellen is, a resist normal weapon meg nem.
  • SaGa Jr
    #28296
    A shield fiziaki páncél. Ugyanolyan védelmet ad mint a vértek. A resist nem az.
    A resist is elméletileg akkor ugyanezt tudja.
  • X Revenge
    #28295
    Most akkor mi a különbség a resist to normal weapon és a shield között?
  • Vinsanity15
    #28294
    szasztok.a game elején honnan tudnék gyorsan valami normális kardhoz jutni?(meg esetleg páncélhoz?mert csak baltám van és az első Oblivion gatet nemtom megcsinálni vele
  • xmacx
    #28293
    kösz, megvan!
    most találkoztam vele először..
  • xmacx
    #28292
    elvileg igen.
    de be van zippelve
    ha azt kibontom onnantól kezdve nem tudok mit csinálni vele.
  • SaGa Jr
    #28291
    A .7z is egy tömörített file formátum, mint a zip vagy a rar. Van hozzá kicsomagoló program. Keress rá a Google-ban.
  • koschwarz
    #28290
    az nem önkicsomagoló fájl lenne véletlenül?
  • xmacx
    #28289
    Hali!
    A qarls_texture_pack_2 patch-et nem tudom felrakni, pls HELP!
    A fájl kicsomagolása után a qarls_texture_pack_2.7z fájl marad amit alapból nem ismer fel a system ugye, ezért átnevezem exe-re de ha úgy futtatom akkor nem történik semmi.
    Mi lehet a gond?
    Köszi előre is!
    xmacx
  • Csacsi
    #28288
    Igen, de mivel ahhoz mages guild tag kell legyek, meg kell engedély mindenmage guild tagtól,hogy bemehessek oda, ahol enchantolni lehet. Ezért kérdeztem, hogy a töltés működik-e enélkül. De ezek szerint igen.
  • SaGa Jr
    #28287
    Pedig minden guildban ott van egy személy aki tölt. :-) Legfeljebb nem jó időpontban voltál ott, de hidd el mindenütt jelen van egy töltő emberke. Legfeljebb a hálóban, a raktárban tartózkodik éppen vagy még nem kezdte el az akciózását mikor odaértél hozzá. De az is elképzelhető hogy éppen házon kívül volt, merthogy ki is szoktak ám mászkálni.

    Miért ne tudnál a feltöltött lélekkövekkel enchantolni? Berombolsz az akadémia megadott épületébe és ott a kis állványokat használva elkészíted a cuccost.

    Amúgy meg a feltöltött kőre klikkelve ha van feltöltésre váró varázseszközööd, azt feldobja neked egy listába és már töltheted is bele a kő tartalmát. A kő ezután elveszik/elpusztul/eltűnik, ami tetszik.
  • Csacsi
    #28286
    Köszi. Enchantolni nem akarok ezzel a karakterrel. Ő kis harcias, harcos, Csak a feltöltés érdekelt. De ezek szerint ahhoz nem kell az Arcane University.

    Nah, akkor már csak egy soultrap varázslat kell. :D
  • koschwarz
    #28285
    minden mágus céhnél van egy valaki aki utánatölt, lehet hogy éppen nem az épületben van, hanem a városban mászkál. ha beszélsz vele, van egy olyan ikon is a bal alsó sarokban, ami egy sokágú szabálytalan csillag. arra kattints. a töltés egyébként elég drága mulatság. ha van feltöltött soulgemed, akkor viszont kattintasz az inventoryban a soulgemre, megjelenik egy ablak és kiírja hogy mennyivel és mit tudsz tölteni. ott már csak kiválasztod a fegyvert amit tölteni akarsz és voliá, egy mágikus hang kíséretében elhasználtad a soulgemet és feltöltötted a fegyvert.

    amíg nem jutsz be az arcane universityre, vagy nem teszed fel a frostcrag spire addont, addig nem tudsz enchantolni. az addonnál is először be kell vásárolni, fel kell fejlszeteni a tornyot.
  • Csacsi
    #28284
    Egy kérdés. Ha nem vagyok Mage Guild tag, de van egy csomó soul gemem. És azokat ha megtöltöm lélekkel, azt tudom, hogy nem tudok enchantolt fegyvert csinálni. ÍDe azért érdekelne, hogy újratölteni tudom-e velük a már meglévő enchant fegyveremet. Mert elég gyorsan kifogy a 22-es tűzsebzés a goldbrandból. Ja és se Chorolba, sem Anvilba nem találtam a Mages Guildbe olyat, aki feltöltené az enchantolt fegyverem.

    Köszi ekőre is a válaszokat.
  • Mr_no_NaMe
    #28283
    Már megoldottam. Utánakerestem más fórumokon azt kiderült, hogy bugos a quest...de megvan már a csizma.
  • Mr_no_NaMe
    #28282
    Valaki tudja merre lelhető a Crusader csizma? A lovagszellem azt mondja, hogy Kynareth őrzi személyesen, de többet nem mond. Van ennek a Kynarethnek valami "fő" oltára vagy valami hívőgyülekezet vagy ilyesmi?
    Halvány lila gőzöm sincs, hogy merre lehet...
  • Tensord18
    #28281
    Ja bocsesz már megtaláltam:D
  • haxoror
    #28280
    Ennek most utánajártam hogy végre tisztán lássak

    Ezek százalékosan csökkentik a sebződést:
    resist fire/frost/shock/magic/normal weapons

    Ezek meg X% eséllyel vagy kivédik teljesen vagy semmit sem csinálnak:
    resist desease/poison/paralysis
  • Tensord18
    #28279
    A hq-n nem igen találom ezt a q-t.Annyit eltudnál árúlni kive kell találkoznom hogy megkapjam a q-t?Vagy legalább a quest nevét angolúl.
    Max végig kérdezek minden embert a városban:D
    Ja és már össze lopkodtam a mage guildokbol négy darabot ami üres, ki is csaptak érte:D
    Azok vajon számítanak?
  • Jahooo
    #28278
    Ja és bocs hogy utána írom, de miután a mentéseimet frissitettem a Wrye Bash + python letörölhető?
  • Jahooo
    #28277
    Na felraktam az ooo1.3-mat,a mentéseimet is (talán) sikerült megcsinalnom, és szerintetek hogy tudom a leggyorsabban megnézni hogy müködik-e a mod? Miből fogom észrevenni?
  • Mr_no_NaMe
    #28276
    Csináld végig a Chorroli küldiknek az ikertestvérekre vonatkozó részét.
    Ezek fentvannak a hq-n.
    Távoli rokonok, Elvesztett örökség, Az Apa Bűnei (ezt speciel én írtam :D)
    Az Apa Bűnei küldi után kapsz a testvérektől 5 grand soul gemet asszem.
  • Tensord18
    #28275
    Elején még tényleg rohadt jó, hogy szivogatom mások vérét , de egy idő után kezd rohadt unalmas lenni hogy semmit se csinálhatsz, mert mindig áldozatokat kell keresgéni.:D